Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

 1. Dzisiaj
 2. Żniwiarz

  Witam mam na imię Piotr mam 20 lat i pochodzę z małej miejscowości Dołhobyczów. Na serwerze jestem od początku tego roku. Ukończyłem szkołę o profilu dziennikarskim a obecnie pracuję jako magazynier. Jestem osobą odpowiedzialną i honorową więc powierzone mi obowiązki staram się wykonać jak najlepiej. Interesuję się głównie motosportem ale uwielbiam również podriftować oczywiście w kontrolowanych warunkach tj. na torze. Dane postaci: Imię: Dar Nazwisko: Ween ID: 103384 Score: 100
 3. KonDziqq

  Nabór zostaje otwarty!
 4. lechuxd

  Cześć jestem Eryk mam 15 lat chodzę do 3 kalsy gimnazjum. Zacząłem niedawno grać na serwerze mam 14 score, szukam jakiejś firmy na początek i myślę final build będzie najlepsza. Na grę moge poświęcić ok 1-2h dziennie. Jestem osobą szukająca rozwoju.
 5. ʎʍoılıuɐʍ

  W tym temacie można składać pochwały i skargi na pracowników Final Build. Wzoru nie ma, proszę opisać dlaczego piszecie o danym pracowniku. Króciutkie, nieopisane pochwały jak i skargi mogą zostać odrzucone.
 6. Uwaga! Do końca miesiąca możliwość zakupu Burrito w okazyjnej cenie 30.000$ Odwiedź salon w San Fierro by poznać szczegóły oferty. Promocja zakończy się dnia 31.01.2019 o godzinie 00:00.
 7. Wczoraj
 8. ʎʍoılıuɐʍ

  Wyniki rekrutacji koło 23.30-00.00
 9. Criminal

  Sprzedam pojazd marki Tampa vmax 137km/h za jedyne 100k
 10. Ravtis

  Nick: Ravtis. ID: 93557 Imię i nazwisko: Rav Zimson
 11. Alley

  F1

  Za kółkiem Red Bull'a z 2010 roku. Zawody na zaproszenie w Niemczech.
 12. Orzel67

  AKTUALIZACJA Do regulaminu firmy został dodany punkt 24 dotyczący obowiązkowej minimalnej ilości punktów do wypracowania przez pracowników. Zostały aktualizowane kary oraz punkt mówiący w jaki dzień będą rozdawane wypłaty.
 13. AdrenalinE

  Nick: AdrenalinE ID: 57914 Okres pracy: ponad tydzień Powód: Brak czasu, dużo pracy. PS zostawiam 250k. Pa. Zwolniony z karą 300 score. ///KonDziqq
 14. Rivo

  Nick: Rivo ID postaci: 28440 Imię i nazwisko postaci: Anthony VanHauser
 15. Ragves

  Witam Mam na imię Adrian. Mam 18 lat uczęszczam do 3 klasy technikum(Technik Elektromechanik).Teraz gram pod nickiem Ragves .Przygodę z tą platformą zacząłem jakoś 5 lat temu na starym PTS'ie. Pracowałem w firmach/frakcji: JustEat ,Amex czy Bulding Company. Byłem również w Pomocy drogowej (Vc szef).Dawniej grałem pod takimi nickami jak Koxers,Hares,VeerteN. Na razie Mam 2 score (Ponieważ dostałem wysoki mandat ) Na grę mogę poświęcić około 2h dziennie różnie może być ponieważ mam inne obowiązki.Jeśli chodzi o moją opinię sam powinieneś doskonale ją znać (Bulding Company).Swoją pracę i obowiązki staram się wykonywać najlepiej jak umiem .Chciałbym wrócić na stare śmieci tęsknie za truckerką . Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojego podania . Z poważaniem Ragves.
 16. Fabio

  Na tym ss widać tyle co nic. Odrzucone.
 17. Polak333

  No cóż, te dwa delikwenty nie wiedzą co to mózg i znów przyszli poodwalać
 18. Patrick

  Cześć, to znów ja Mam na imię Patryk. Chodzę do III klasy technikum i mam 18lat. Jestem pomocny, miły i kulturalny. W firmie podobnej do tej już pracowałem kilka lat temu, a teraz z otwarciem serwera chciałbym kontynuować swoją przygodę na tym serwerze. Mam około 20 score. Na grę mógłbym poświecić 2h, lecz różnie to bywa, bo mam też inne zajęcia. Jak na razie chciałbym być zwykłym truckerem ale i w przyszłości mogłbym nawet spróbować swoich sił jako budowniczy. Pozdrawiam Patrick
 19. Nullo

  Witam Mam na imię Sebastian, w lipcu będę miał 20 lat. Mieszkam w woj. Łódzki, uczę się w Technikum Budowlanym. Interesuję się motosportem, sportami walki i ogólnie pojętym budownictwem. Jestem osobą konsekwentną i rzetelną, wszystko co robię staram się wykonać na 100 %. Z serwerami samp mam już dość długą przygodę, pracowałem już w kilku firmach, więc nie mam problemów z pracą w grupie. Na serwerze spędzam dość dużo czasu, średnio to dwie godziny. Liczę na pozytywne rozpatrzenie podania.
 20. ʎʍoılıuɐʍ

  Dziwna sytuacja z pojazdem. Zrespawnowałem go spod bazy JRG, na bazie go nie było. Po respawnie pojawiał się i znikał. Na filmie wszystko widać.
 21. dan3006

  Ładuje paliwo, super wszystko fajnie aż tu nagle zestaw mi znika, siedząc w nim. Poszedłem na /baza i stoi, ale wrak. Cheater czy kolejny bug? O to jest pytanie. <><><><> EDIT <><><><> Załadunek 72 jest zbugowany i po załadowaniu towaru, będąc w pojeździe wrakuje pojazd który trafia na bazę i tak ciągle tylko na tym załadunku. Przypisany pojazd w firmie którym każdy może jezdzić.
 22. ʎʍoılıuɐʍ

  Otwieram nabór. Szukam ludzi aktywnych. W podaniu napisz ile naprawdę możesz poświęcić czasu na grę, a nie ktoś napisze 4-5h, a ja go 2 dni na serwerze zobaczyć nie mogę.
 23. KuBBsoNii

  Sprzedam domek 260k i Uranusa /// pisać na forum lub na serwerze na PW
 24. ʎʍoılıuɐʍ

  Dejvid zwolniony.
 25. Lemon.

  @Rivo zapraszam na rozmowę kwalifikacyjną. Mamy komplet pracowników, także wszem i wobec nabór zostaje zamknięty. Pozdrawiam
 26. Wersjon

  Już ukradziona
 1. Pokaż więcej elementów aktywności
×