Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

 1. Dzisiaj
 2. Man-TGA

 3. Procentowy

  Zarobki: 1. Rumpo - 1 Tona - Alkohol - LS - LV - 243$ 2. Zestaw - 27 Ton - Skarpety - LV - Doki LS - 194$ Do poprawki.
 4. Wczoraj
 5. Procentowy

  Pierwsza "setka" na SA:MP!
 6. Procentowy

  Zadowoleni W ciągu trzech godzin zładowaliśmy ponad 20 barów, ponad 180 łącznych kursów firmie w trzy godziny. Łączny zarobek po uzupełnieniu wszystkich barów to 75,000$ na stanie firmy. Gratulacje Panowie. Życzymy wszystkim smacznego.
 7. Matize

  Jest mały błąd w statystykach. Data rejestracji jest taka sama jak czas od ostatniego zalogowania
 8. Liq

  Mnie to na zdjęcia nie weźmie, a do roboty to pierwszego goni, taki zarządca...
 9. Szymek.

  Ja Szymon podpisuje próbny kontrakt na okres 10 dni z firmą Center-Trans i zobowiązuje się do przepracowania go w pełni swoich możliwości(21 Stycznia ).
 10. Jeżeli masz jakieś pytanie do administracji, to dobrze trafiłeś. Wszystko, co robimy, to robimy dla was - dla graczy, dlatego chcemy mieć z wami bliższy kontakt. Zadajemy tylko konkretne pytania. Pytania głupie będą usuwane a osoba, która napisała tego posta, będzie nagradzana ostrzeżeniem. Pytania zadajemy do każdego z administracji lub do konkretnej osoby wtedy podajemy jego nick.
 11. Karlosow

  Chciałbym tylko przypomnieć, że temat służy do zgłaszania błędów/bugów, a nie do rozmowy. Jeżeli macie coś sobie do przekazania istnieje takie coś jak PW.
 12. Karlosow

  Widziałem Ciebie dzisiaj na serwerze także wychodzi na to, że zostałeś odbanowany po restarcie. Zamykam i następnym razem wypisz według wzoru.
 13. KonDziqq

 14. W tym temacie będzie poradnik tankowania i naprawiania stacji oraz inne potrzebne informacje. Komendy: /stacje - spis stacji /fuel - za pomocą tej komendy tankujemy paliwo do pojazdu na każdym załadunku Każdy kierowca firmy ma obowiązek tankowania i kontrolowania na bieżąco stacji na rzecz firmy. Na serwerze mamy 4 rodzaje paliwa: -Benzynę -Gaz -Olej napędowy -Paliwo Lotnicze Spis paliw możemy znaleźć pod komendą /stacje, po wpisaniu tej komendy wyskoczy nam okno z 4 rodzajami paliwa. Każdy rodzaj paliwa tankujemy osobno. Następnie należy kliknąć dwukrotnie w dany rodzaj paliwa i wyskoczy nam lista aktualnych stacji. Gdy już zainteresuje nas jakaś stacja klikamy ponownie dwukrotnie na wybraną stacje i wyskoczy nam oznaczona na mapie czerwoną flagą. Gdy już oznaczymy stacje udajemy się na dowolny załadunek i ładujemy paliwo komendą /fuel. Paliwa możemy załadować 20-500l. Jeśli już załadujemy wybrany przez siebie rodzaj paliwa i udamy się na stacje, zatankować stacje wybranym przez siebie rodzajem paliwa możemy w następujący sposób: Wjeżdżamy na stację aby pojawiła nam się możliwość otwarcia Menu stacji, po otwarciu menu klikamy Doładuj stacje aby zatankować paliwo załadowane na naczepie. Po kliknięciu Doładuj stacje pojawi nam się komunikat Rozpoczęto rozładunek towaru. Po upływie czasu otrzymamy wynagrodzenie za uzupełnioną stacje i możemy jechać na załadować ponownie paliwo. Na serwerze mamy również system awarii. Naprawianie stacji działa podobnie, ale pierw trzeba naprawić stacje. Komunikat o awarii pojawiać będzie się na czacie. Gdy stacja ulegnie awarii, każdy rodzaj paliwa na tej stacji wynosi 0/2000. Gdy jedziemy do awarii ponownie ładujemy wybrany rodzaj paliwa, aby nie robić pustych przelotów. Gdy udamy się już do stacji z awarią ponownie otwieramy Menu stacji, ale pierw klikamy Napraw stacje. Jak klikniemy Napraw stacje wyskoczy nam komunikat Rozpoczęto naprawianie stacji. Po ukończeniu naprawy stacji otrzymamy kolejny komunikat Stacja naprawiona pomyślnie, i po tym komunikacie możemy przystąpić do uzupełniania paliwa na stacji. Zarząd Firmy Center-Trans
 15. dan3006

  Pewka
 16. Mike.

  Nick: Mike Czas nieobecności: 21.01.2019r. - 26.01.2019r. Powód: muszę pograć trochę na sampie
 17. Karlosow

  Firma zadowolona, że mogła wkońcu ruszyć ?
 18. Karlosow

  Firma zadowolona, że mogła wkońcu ruszyć ?
 19. PiotrMagnum

  Sprzedam dom warty 1.5kk z otwieranym garażem zlokalizowany w LS zaraz koło lotniska. Zainteresowanych zapraszam na PW forum / serwer.
 20. holl

  Co do tempomatu, W dziale modyfikacje dodałem fajnie działający, wymaga jedynie posiadania Cleo. http://truckers.com.pl/topic/22786-tempomat-samp/?tab=comments#comment-362264
 21. Vacior

  Ja, niżej podpisany Vacior, informuję iż przeszedłem proces rekrutacji oraz wstępne szkolenie pozytywnie i wyrażam chęć pracy w Państwa firmie na okres próbny. 20.01.2019, Vacior. // Witam w firmie. Liczę na owocną współpracę! [Procentowy]
 22. holl

  Tempomat nie powoduje "driftowania" samochodu, spadek prędkości to około 4/5 km/h. Do działania wymaga CLEO 4. Uruchamia się go przyciskiem "=" https://megawrzuta.pl/download/a27564f1637261377124dade549800da.html
 23. ʎʍoılıuɐʍ

  Zapraszam na serwer. Uzyskaliśmy 3 zestawy oraz 3 samochody dostawcze. Zarobki również zostały edytowane i jest dużo lepiej.
 24. Patrick

  Witam, Nazywam się Patryk. Mam 18 lat i chodzę do III klasy technikum. Jestem pomocny, kulturalny i miły, nie wszczynam żadnych kłótni i chciałbym pomagać innym graczom serwera. Chciałbym spróbować swoich sił w pomocy drogowej. Na tym serwerze grałem kilka lat temu, a teraz po otwarciu pragnę kontynuować swoją przygodę tutaj. Na grę jestem w stanie poświecić ok. 2h dziennie. W grze również mam nick Patrick oraz około 20 score. Pozdrawiam Patrick
 25. new

  Ejj te 1$ to mój datek
 26. Szary

  Ja Szary podpisuję próbny kontrakt na okres 10 dni z firmą Center-Trans i zobowiązuję się do przepracowania go w pełni swoich możliwości (20.01.2019).
 27. Karlosow

  GT już zarobiło 12k
 1. Pokaż więcej elementów aktywności
×