Skocz do zawartości

Ranking


Popularna zawartość

Wyświetla najczęściej polubioną zawartość od 21.06.2018 uwzględniając wszystkie działy

 1. 52 polubień
  Witajcie! Poniższy tekst umieszczam za zgodą Nataniela. Droga społeczności PTS-a. Nataniel z naszej wielkiej rodziny potrzebuje naszej pomocy. Nataniel rozpoczął przygodę z Polskim Truckerskim serwerem w 2016 roku. Do czerwca tego roku grał pod nickiem Pikoslok. W czerwcu tego roku niespodziewanie dowiedział się o swojej chorobie. Przerwał więc "karierę" na PTS i walczy z chorobą. Pamiętam do dziś wpis Nataniela na naszym SB - "Cześć, żegnam się z wami przez moją chorobę. Mam nadzieję że wkrótce do Was wrócę". Bardzo poruszył mnie ten wpis. Wtedy Lee napisał "Pikoslok - jeżeli będziesz potrzebował naszej pomocy możesz na nas liczyć". Przyszedł ten dzień że Nataniel potrzebuje naszej pomocy. Nataniel mimo swojej choroby jest zawsze uśmiechnięty i mega pozytywnym chłopakiem który bez walki tak łatwo się nie podda. Jak poinformował mnie Nataniel na stronie siępomaga.pl również będzie zbiórka ale za jakiś czas. Jak mówi - "Zbiórki na siepomaga na razie nie będzie, dopiero za kilka miesięcy przy rechabilitacji. Na razie jest tylko zbiórka na fundacji. Mama moja tak zdecydowała bo trzeba na siepomaga wpisać kwotę do uzbierania, ona jeszcze nie zna kosztorysu i nie chce żeby ktoś później mówił że z tych pieniędzy kupiła sobie coś." Wszystkie wpłaty które dokonacie na fundacje zostaną przekazane na wszystko co będzie potrzebne w związku z leczeniem. Pamiętajcie dobro zawsze wraca! Słowa JezusaMat.7:12 „Dlatego wszystko, co chcecie, żeby ludzie wam czynili, wy też im podobnie czyńcie" Nazywam się Nataniel, mam 16 lat. W czerwcu 2018 roku zdiagnozowano u mnie raka kości udowej prawej (mięsak osteosarcoma). Obecnie leczę się w Instytucie Matki i Dziecka w Warszawie, gdzie przechodzę chemioterapię. Następnie czeka mnie zabieg operacyjny usunięcia guza, chemioterapia oraz intensywna rehabilitacja. Moja walka rozpoczęła się nieoczekiwanie i niedawno, ale na pewno się nie poddam! Przede mną długa i niestety kosztowna droga, dlatego będę wdzięczny za każde wsparcie. Jeśli chcesz pomóc mi pokazać rakowi palec środkowy, poproszę o przekazanie darowizny na konto Fundacji Pomocy Dzieciom z Chorobą Nowotworową ul. Przybyszewskiego 47, 01-849 Warszawa Nr konta : 08 1240 1066 1111 0000 0006 1694 W tytule przelewu proszę umieścić: Nataniel Słomski Datek wpłacony. Trzymaj się chłopie! Jesteśmy z Tobą!
 2. 26 polubień
  Polski Truckerski Serwer 2018, koloryzowane.
 3. 23 polubień
  TANKER NA PROWADZENIU !!!
 4. 21 polubień
  Na rozmowę zapraszam @Vaniliovsky A na administratora MTA awansuje @Cudak
 5. 20 polubień
  Nick: Mr. Seba Powód: Łamanie przepisów ruchu drogowego, pozostawienie niezatankowanego pojazdu.
 6. 20 polubień
  Temat będzie służył do informowania was o zmieniających się przepisach na drogach w stanie San Andreas, im częściej będziecie tutaj zaglądać tym mniej będziecie tracić score na mandatach (chyba). Od dnia dzisiejszego na "rondach" zamieszczonych w screenach poniżej zaczyna obowiązywać zasada poruszania się zgodnie z tą, która obowiązuje w Polsce. Zatem każdy kto pojedzie zgodnie ze wskazówkami zegara i niezgodnie z zamieszczonym tam znakiem, otrzyma odpowiedni mandat (jazda pod prąd). Pilnujcie się, bo teraz już nie będzie tłumaczeń. Jak to wygląda?:
 7. 18 polubień
 8. 18 polubień
 9. 17 polubień
  Kandydatura o przyjęcie w szeregi serwerowej jednostki Policji. Oczywiście, jak nakazuje kultura, z samego początku chciałbym wszystkich Was, czytających moją aplikację, serdecznie przywitać. Mam na imię Patryk, 18 lat na karku już jest, jak to się mówi. Od urodzenia wychowuję się i mieszkam na śląsku, dokładniej w Częstochowie. Aktualnie ukończyłem 2 klasę technikum na kierunku informatyka, tym samym, kończąc tą klasę napisałem egzamin zawodowy, który był zwieńczeniem dwóch lat nauki. Na co dzień jestem miłym, sympatycznym i kulturalnym chłopakiem. Nazywają mnie duszą towarzyską, ponieważ uwielbiam spotykać się ze znajomymi czy też robić wypady na miasto. Do kręgu moich zainteresowań należy przede wszystkim sport, który towarzyszy mi od najmłodszych lat, motoryzacja a także grafika komputerowa, którą wykonuję już od kilku miesięcy. Systematycznie uczęszczam na siłownię i uprawiam street workout, gdyż zależy mi na tym, aby mieć ładną sylwetkę. Myślę, że jestem odpowiednim kandydatem, ponieważ jestem osobą dojrzałą, odpowiedzialną, zaangażowaną, z wielkimi ambicjami i z wielkim zasobem czasu. Jak już wcześniej wspomniałem, jestem osobą dojrzałą, jak i stanowczą, potrafię współpracować z innymi graczami, dobre się przy tym bawiąc i co najważniejsze - czerpać samą przyjemność z rozgrywki na serwerze, podporządkować się poleceniem wyższych rang. Wszystkie powierzone mi zadania i polecenia wykonuję zawsze z takim samym zaangażowaniem, starannością, sumiennością i odpowiedzialnością. Dysponuję ogromnym zasobem czasu, z racji wakacji, dlatego chciałbym go przeznaczyć właśnie na tą frakcję. Jestem osobą godną zaufania, gotową na czekające mnie obowiązki jak i zadania. Jestem graczem PTS'a od ponad dwóch lat, z licznymi przerwami spowodowanymi różnymi epizodami w moim życiu, ale serwer jest mi jak najbardziej znany. Od pierwszych wejść, obrałem sobie za cel dostanie się w Wasze szeregi, dlatego od kilku rekrutacji się o to ubiegam. Byłem już zatrudniony w kilku firmach i zawsze krążyło o mnie dobre zdanie, nie było ze mną problemów dlatego teraz chciałbym spróbować u Was. Jeżeli chodzi o informacje o koncie, to: Data utworzenia postaci: 2016/06/28 17:50 Łączny czas online: 150 godzin ID postaci: 57717 ID konta: 63635 Ilość score: 730 Pozdrawiam, Izuś.
 10. 17 polubień
  Z przykrością muszę poinformować iż to mój ostatni post w tym temacie. Co oznacza że już więcej losowań w moim wykonaniu nie będzie. Więc tak na pożegnanie postanowiłem że przedstawię wam kilka ciekawostek. Otóż podczas gdy trzymałem pieczę nad totolotkiem doszło do 22 losowań. Podczas tych 22 losowań udało się zachować ciągłość losowań, nie było żadnych przerw czy przekładania losowania. Każde losowanie posiada filmik który dokumentuje losowanie zwycięzcy. Przez te 22 losowania wpłaciliście 6 130 000$ na totolotka, za taką sumę wylicytowano w ostatniej licytacji pojazd ekskluzywny. Średnio na jedno losowanie przypadało 278 636$. Największa suma jaka była do wygrania to 1 179 900$ i wygrał ją @Lobus Najmniejsza suma jaka była do wygrania to 161 288$ i wygrał ją @Grzan3k Tylko raz się zdarzyło, że osoba która wygrała zrzekła się nagrody. Filmiki posiadały 3 wersję językowe napisów, polski, angielski i włoski. Cóż, to tyle, mam nadzieję że przez ten czas byliście zadowoleni z działania totolotka i oby następca powadził równie dobrze jak ja albo i lepiej. Papa
 11. 17 polubień
  @Lemon., @Petron, @Blackiplx - otrzymują naganę za zabawy na służbie oraz liczne łamania przepisów. Jeszcze jedna skarga na tych Panów i się żegnacie z frakcją. Szef nie daje rady Was upilnować to ja to zrobię.
 12. 17 polubień
 13. 16 polubień
 14. 16 polubień
  Czołem pogotowiarze. Jak już pewnie większość z was zauważyła na naszej bazie pojawiły się dwa piękne nowe Huntleye. W dniu dzisiejszym zostają one oddane do naszego użytku, bestie prędkości osiągają do 165 km/h. Jest jedno ale, są one formą nagrody dla najbardziej wytrwałych, czyli przydział do nich dostaje się dopiero po osiągnięciu rangi weterana.
 15. 15 polubień
  Pozdrawiam :E
 16. 15 polubień
  Wiem, że na to czekaliście. Wreszcie możecie dołączyć do elitarnej jednostki, której szefostwo ściśle przestrzega zaleceń ministerstwa frakcji śledzia i wódki. Będziecie mogli pojeździć najlepszymi furkami na całym serwerze. Na wasz widok posypią się miłe pozdrowienia od całej serwerowej społeczności Nie czekaj złóż podanie już dziś !
 17. 14 polubień
  Baczność! W dwuszeregu zbiórka! Jak wiecie, albo nie wiecie dziś i jutro PTS klub organizuje event, jako frakcja która ma służyć graczom wypadałoby spełnić obowiązek i pomóc organizatorom, jak do tej pory zgłosił się tylko jeden chętny policjant. Skoro nie chcecie robić nic za darmo, może skusi was radiowóz nieoznakowany. Jeżeli nie, trudno śmierdzące lenie, nie będzie darmowego kasowania ostrzeżeń jak do tej pory i awansów za przeciętność. Baczność! Kierunek w tył rozjeść się!
 18. 14 polubień
  Pierwsze i ostatnie ostrzeżenie. Jeszcze raz ktokolwiek zostanie złapany na łamaniu przepisów, nie ważne czy jazda bez świateł czy 60/50 czy zawracanie na autostradzie. Będę was wyrzucał bez ostrzeżenia. Jeżeli jeden gracz potrafi mi wysłać 5 screenów z jednego dnia z waszymi przewinieniami, to nie zasłużyliście na pracę w policji. Dotyczy to zarówno nowych jak i tych z pewnym doświadczeniem.
 19. 14 polubień
  tak to wyglada :E
 20. 13 polubień
  Z wielką przyjemnością ogłaszam, iż nowym ministrem infrastruktury zostaje @WiejskaPyra. Od teraz możecie do niego zgłaszać się z wszelakimi remontami, rozładunkami itd. Chodzi tylko o projekty, Pyrson nie będzie odpowiedzialny za tworzenie stref/freezów.
 21. 12 polubień
  Pozwoliłem sobie wspomóc i podpiąć temat, coby nie zaginął.
 22. 11 polubień
  W dniu dzisiejszym chciałbym złożyć swoją kandydaturę na stanowisko funkcjonariusz Policji. W związku z chęcią powrotu na stare śmieci, chciałbym wrócić na swoje miejsce w którym dobrze się odnajdywałem. Może długo mnie nie było ale uciekłem w swoje sprawy, mianowicie trochę czasu przegrałem na serwerach RP GTAV, ARMA3 gdzie pełniłem role funkcjonariusza policji czy przemytnika :D. Nazywam się Kamil mam 22 lata mieszkam w miejscowości Susz, takie tam zadupie. Nie będę ściemniał że ta praca jest niezwykła jest monotonna i nudna, trzeba chcieć to robić, praca w zorganizowanej grupie ma coś w sobie czego nie doświadczę wożąc towary. Chciałbym po prostu wrócić w to miejsce w którym przeważnie się odnajdywałem miałem swoje wzloty i upadki. Nigdy nie miałem problemów z interpretowaniem czegokolwiek, jestem osoba opanowana i odpowiedzialna. Kaaboom id 10580, score 2000+
 23. 11 polubień
  Nick: @ZwyklyMichal(KoloXD) Zwolnienie dyscyplinarne. Powód? Dorabianie będąc pracownikiem pogotowia. Dokładniej chodzi o wożenie towarów, będąc pracownikiem pogotowia. Kara zgodnie z regulaminem pogotowia 40% score(minimum 400). Zwolniony 02.07.2018 07:00
 24. 10 polubień
  Zawiało ciupkę świeżością
 25. 10 polubień
  Takie piękne samochody na autku taty Dziś jadą do Lublina.
Ten Ranking jest ustawiony na Warszawa/GMT+02:00
×