Skocz do zawartości

Ranking


Popularna zawartość

Wyświetla najczęściej polubioną zawartość w 07.07.2018 uwzględniając wszystkie działy

 1. 39 polubień
  Witajcie! Poniższy tekst umieszczam za zgodą Nataniela. Droga społeczności PTS-a. Nataniel z naszej wielkiej rodziny potrzebuje naszej pomocy. Nataniel rozpoczął przygodę z Polskim Truckerskim serwerem w 2016 roku. Do czerwca tego roku grał pod nickiem Pikoslok. W czerwcu tego roku niespodziewanie dowiedział się o swojej chorobie. Przerwał więc "karierę" na PTS i walczy z chorobą. Pamiętam do dziś wpis Nataniela na naszym SB - "Cześć, żegnam się z wami przez moją chorobę. Mam nadzieję że wkrótce do Was wrócę". Bardzo poruszył mnie ten wpis. Wtedy Lee napisał "Pikoslok - jeżeli będziesz potrzebował naszej pomocy możesz na nas liczyć". Przyszedł ten dzień że Nataniel potrzebuje naszej pomocy. Nataniel mimo swojej choroby jest zawsze uśmiechnięty i mega pozytywnym chłopakiem który bez walki tak łatwo się nie podda. Jak poinformował mnie Nataniel na stronie siępomaga.pl również będzie zbiórka ale za jakiś czas. Jak mówi - "Zbiórki na siepomaga na razie nie będzie, dopiero za kilka miesięcy przy rechabilitacji. Na razie jest tylko zbiórka na fundacji. Mama moja tak zdecydowała bo trzeba na siepomaga wpisać kwotę do uzbierania, ona jeszcze nie zna kosztorysu i nie chce żeby ktoś później mówił że z tych pieniędzy kupiła sobie coś." Wszystkie wpłaty które dokonacie na fundacje zostaną przekazane na wszystko co będzie potrzebne w związku z leczeniem. Pamiętajcie dobro zawsze wraca! Słowa JezusaMat.7:12 „Dlatego wszystko, co chcecie, żeby ludzie wam czynili, wy też im podobnie czyńcie" Nazywam się Nataniel, mam 16 lat. W czerwcu 2018 roku zdiagnozowano u mnie raka kości udowej prawej (mięsak osteosarcoma). Obecnie leczę się w Instytucie Matki i Dziecka w Warszawie, gdzie przechodzę chemioterapię. Następnie czeka mnie zabieg operacyjny usunięcia guza, chemioterapia oraz intensywna rehabilitacja. Moja walka rozpoczęła się nieoczekiwanie i niedawno, ale na pewno się nie poddam! Przede mną długa i niestety kosztowna droga, dlatego będę wdzięczny za każde wsparcie. Jeśli chcesz pomóc mi pokazać rakowi palec środkowy, poproszę o przekazanie darowizny na konto Fundacji Pomocy Dzieciom z Chorobą Nowotworową ul. Przybyszewskiego 47, 01-849 Warszawa Nr konta : 08 1240 1066 1111 0000 0006 1694 W tytule przelewu proszę umieścić: Nataniel Słomski Datek wpłacony. Trzymaj się chłopie! Jesteśmy z Tobą!
 2. 16 polubień
  Na rozmowę zapraszam @Vaniliovsky A na administratora MTA awansuje @Cudak
 3. 8 polubień
  Odchodzę, bo Paweł to nap. Tak poważnie, pora wrócić na ciężarówki i się na nich pobawić. Pewnie wrócę, adios, amigos. //Zwolniony o godzinie 18:41 z karą 15% score, powodzenia w dalszej karierze i do zobaczenia.
 4. 6 polubień
  Dzięki wszystkim za przybycie. W derbach pierwsze miejsce w pierwszej rundzie zajął Zielus a w drugiej rundzie Ojo. Panowie dostali sporo serwerowej kasy. W wyścigu pierwsze miejsce zajął Lemon który zgarnia grę The Crew 2. Drugie miejsce zajął Stallion a trzecie Omega.
 5. 6 polubień
 6. 5 polubień
  Pozwoliłem sobie wspomóc i podpiąć temat, coby nie zaginął.
 7. 4 polubienia
  Generalnie to tak, posiadasz 5 kont i wszystkie są zarejestrowane na jeden serial i rzecz jasna ten serial różni się od tego, który podałeś wyżej, ale to normalne - pewnie zmieniłeś komputer/laptop. Natomiast co mnie bardziej intryguje to fakt, że na żadnym z pięciu a może i teraz nawet sześciu kont, nigdzie nie masz 2,5k score. Zatem są dwie opcje, albo ściemniasz albo faktycznie była jakaś nowa edycja i skasowało wszystkim score. Jedynie co Ci pozostało to grać na obecnym koncie i nie kombinować z resztą. Temat uważam za wyczerpany, skoro i tak nie możemy nic w tym kierunku zrobić, a 2,5k score ot tak Ci nie przywrócimy.
 8. 4 polubienia
  Cześć i czołem! Ja, Wasz nowy petełesowy (nieco samozwańczo) fotograf z przyjemnością prezentuję no, nazwijmy to MIGAWKI z dzisiejszego iwentu, a konkretnie jego pierwszej części, pierwszego dnia. Jak to idzie podsumować... ludziów mało... ale tak czy siak sprawnie, płynnie i przyjemnie. Post będę (jak znam siebie) apdejtował, gdy to w przypływach kreatywności wpadnę na jakieś fajne opisy do niektórych zdjęć. Od siebie o sobie... w pośpiechu, bez znaków wodnych, czyli trochę po macoszemu... ale mimo wszystko na skrinach samych w sobie starałem się uwiecznić iwent jak najlepiej się dało. Indżoj! g]
 9. 3 polubienia
  Twój nick: [M.I]Om_Ega Nick oskarżonego: _Erokl_ ID oskarżonego: 96010 Powód: Niszczenie mienia i utrudnianie gry. Dodatkowe informacje: https://imgur.com/a/ZAzSHL3
 10. 3 polubienia
  Wiem złoty szpadel za odkop. Ale jeśli ktoś chętny na grę, to zapraszam. https://steamcommunity.com/id/zioomaal/
 11. 3 polubienia
  Nick: PiratEU Powód: III ostrzeżenie. Zwolniony 07.07.2018 około 13:00 Do odebrania 800 score.
 12. 3 polubienia
  wyłączcie emotke dla iksde, nie było jej, a z tą emotką iksde traci swój urok
 13. 2 polubienia
  intymne zdjęcia Vulfa
 14. 2 polubienia
  Cześć! Jak w każdym tygodniu przybyłem rozdać Wam awanse! @MikePL -> Doświadczony Zoomiarz @Dozeji -> Zoomiarz @Ayo. -> Zoomiarz To tyle z ogłoszeń! Miłego weekendu jak i całego tygodnia, no i widzimy się na serwerze
 15. 2 polubienia
  Nick: Mr. Seba Powód: Łamanie przepisów ruchu drogowego, pozostawienie niezatankowanego pojazdu.
 16. 1 polubienie
  I cyk zleconko. Jeśli chce ktoś dodatkowe 1k za kurs to zapraszam do jeżdżenia
 17. 1 polubienie
  Ta obecna edycja serwera jest od 2013 roku z tego co pamiętam, więc jak grał już w 2014 to nie powinno być żadnych resetów.
 18. 1 polubienie
  Rozliczenie 30.06.2018-07.07.2018 Premie oraz zwroty do odebrania na serwerze
 19. 1 polubienie
  Nie dotknął Cię czasami taki motyw, że przez ten okres była druga edycja serwera?
 20. 1 polubienie
  Dzień dobry, wpadłem tu aby przeprosić parę osób których uraziłem swoim wpisem (tym 7/8 tygodniu temu) z podtekstem że panuje tutaj toksyczna atmosfera. Pozdrawiam PP Nycer
 21. 1 polubienie
 22. 1 polubienie
  Baczność! W dwuszeregu zbiórka! Jak wiecie, albo nie wiecie dziś i jutro PTS klub organizuje event, jako frakcja która ma służyć graczom wypadałoby spełnić obowiązek i pomóc organizatorom, jak do tej pory zgłosił się tylko jeden chętny policjant. Skoro nie chcecie robić nic za darmo, może skusi was radiowóz nieoznakowany. Jeżeli nie, trudno śmierdzące lenie, nie będzie darmowego kasowania ostrzeżeń jak do tej pory i awansów za przeciętność. Baczność! Kierunek w tył rozjeść się!
 23. 1 polubienie
  Na emeryturę udaje się @Fabio. Jest to z pewnością wielki cios dla administracji, bo Fabio był jednym z najbardziej pracowitych adminów, nigdy nie odmawiał zrobienia czegoś i zawsze się angażował, należą mu się wielkie podziękowania, od siebie również wielkie dzięki za pomocą i współpracę. Natomiast do administracji powraca . Zajmie się on ministerstwem frakcji i mam nadzieję, że swojej szansy nie zmarnuje i wykorzysta ją należycie. Co do podań, które nadesłaliście w ostatnim czasie. One cały czas widnieją u mnie i czekają na rozpatrzenie w odpowiednim momencie, pamiętajcie, że na swój wizerunek pracujecie cały czas.
 24. 1 polubienie
  Czy gracze którzy osiągnęli próg 5k/10k score zostaną w jakiś sposób wyróżnieni za swoją długą grę na serwerze?
 25. 1 polubienie
  Nick: Volff Powód: Mógłbym sobie trochę pobajdurzyć, że nie mam czasu itd. ale powiem po prostu że praca w policji nie jest tym co mnie kręci. Myślałem, że zostanę tutaj na dłużej, ale ta frakcja mnie po prostu nie fascynuje. Dziękuję Chlebek za przyjęcie mnie i obdarzenie zaufaniem. Dziękuję również całej ekipie serwerowej policji, robicie naprawdę dobrą robotę chłopaki Zwolninony 18.04.2018 20:09. Dzięki za gre!
Ten Ranking jest ustawiony na Warszawa/GMT+01:00
×