Skocz do zawartości

Ranking


Popularna zawartość

Wyświetla najczęściej polubioną zawartość w 19.07.2018 uwzględniając wszystkie działy

 1. 6 polubień
  Czy gospodarka serwera została opracowana w taki sposób aby zapewnić długą i zawierającą ciekawe urozmaicenia rozrywkę? Jesteś(cie) w stanie podać orientacyjne zarobki w przeliczeniu na czas jaki potrzebny jest do kupienia domu, pojazdu?
 2. 5 polubień
  Kiedy przestaniecie okłamywać graczy i dlaczego to robicie?
 3. 3 polubienia
  Serwer będzie z ogólnym transportem.
 4. 3 polubienia
 5. 2 polubienia
  Proponuję dodać więcej informacji serwerowych, które wyświetlają się co jakiś czas na czacie. Według mnie każda grupa informacji mogłaby mieć swój kolor np: - białe informacje(te które są teraz) - to grupa ogólnych informacji: "Na naszym serwerze jest discord(streściłem to co jest teraz)" "Nie wiesz jak zacząć? Wciśnij F9 i zapoznaj się z informacjami" "Odwiedź forum naszego serwera www.truckers.com.pl" "Ktoś przeszkadza Ci w rozgrywce? Wpisz /report lub /policja" - zielone informacje - to np. informacje od ministerstwa infrastruktury: "UWAGA! Utrudnienia ruchu tu i tu jedź ostrożnie" "Jeśli masz projekt robót drogowych wykonanych w ME i chcesz żeby znalazł się on na naszym serwerze zgłoś się do [nick osoby ktora wgrywa/rozpatruje te projetky]" - szare informacje - to grupa informacji "czy wiesz że?" "Czy wiesz że nasz serwer istnieje od 2008 roku?" "Czy wiesz że na naszym serwerze jest tablet? Uruchom go przyciskiem F3" "Czy wiesz że firma Petrol jest dostawcą paliwa do naszych stacji?" itp. itd Po co to? Moim zdaniem na serwerze nowi gracze za mało wiedzą. Są pewne szczególiki, których nie są w pierwszych momentach gry świadomi. Według mnie takie, krótkie notki pozwalają im lepiej poznać serwer a co za tym idzie może nawet bardziej przekonać do "jakości" serwera. - Odpowiedź na argument: "Za dużo tych informacji będzie wyskakiwać i niedługo na czacie to tylko takie informacje będą zamiast normalnej rozmowy" Uważam, że jeśli ustawi się skrypt tak żeby np na godzinę wyświetlał 10 LOSOWYCH informacje z "bazy informacji" co 6 minut to nie będzie to aż tak przeszkadzało. UWAGA! Zaproponowane kolory są kolorami przykładowymi!
 6. 2 polubienia
  Na poprzednim miejscu w dwuszeregu zbiórka! Na serwerze pojawiła się zrewitalizowana wyspa tzw. green island (GL). Do momentu aż pod F9 nie zostanie zaktualizowana mapa z ograniczeniami prędkości, na gl można jeździć z dowolną prędkością, więc proszę nie wystawiać w tym miejscu mandatów za jej przekraczanie. Pozostałe zasady zostają bez zmian. Wraz z zaktualizowaniem mapy pod F9 ograniczenia powracają do normalnego porządku. Baczność! Kierunek w tył rozjeść się!
 7. 1 polubienie
  Witajcie! Pragę was poinformować że nowa filia została wgrana na server, zostało dodać tylko bramę i spray'a. Niestety jest z nią mały problem, kiedy jesteśmy na jej terenie obiekty pojawiają się i znikają, nie da się tego naprawić. Byłbym wdzięczny jeśli ktoś byłby chętny wykonać zdjęcia filii w podobnym schemacie jak jest to zrobione w opisie naszej firmy. Lokalizacja filii, Doki LS
 8. 1 polubienie
  https://www.youtube.com/embed/IDFIlmiku Majlosz to trochę młot wiec ja ci z tym pomogę. Przykład : https://www.youtube.com/watch?v=Wb6vkqQpaG4 id filmiku : Wb6vkqQpaG4 Wieć "https://www.youtube.com/embed/Wb6vkqQpaG4 tego typu coś wklejasz w profil i powinno działać.
 9. 1 polubienie
  Yo, yo - nie wiem jak to odkryłem. miało to być typowe napisanie "najlepszego", a tu pyk, nie dla psa. dalsze dochodzenie z pomocnikiem w sprawie ataku plusów, tutaj plusy się zakamuflowały, ale jak widać są dwa okna do edycji - a po zapisaniu, gdzie to zapisywanie musiałem robić dwa razy, za pierwszym nie pykło - post BossiaKa miał napisane dokładnie to samo co ja. dzikie plusy na wolności, przy dwóch osobach jednocześnie!
 10. 1 polubienie
  https://imgur.com/a/IwfDTot Na sb dodałem 2 linki, było ich 3 pamiętam jeden nick, a pisze z telefonu post.
 11. 1 polubienie
  Jaki jest średni czas ładowania towarów?
 12. 1 polubienie
  Według sztucznej inteligencji Google większość zdjęć pochodzi z tej strony: https://500px.com/kondraciukfotografia Jak i również z motokiller'a. Jeżeli ty jesteś autorem to gratki
 13. 1 polubienie
  Takie rzeczy na SAMPie można robić po stronie klienta, nie zrobisz tego po stronie serwera. Dobrze zrobiony mod(ktoś musi zrobić to w zmodelerze a potem oskryptować) + Cleo4 i np taki skrypt jak ActiveDashboard zrobi robote. Sorka że tak się wwalam ale chyba większość tu nie rozumie że na SAMPie modyfikacje w większości leżą po stronie użytkownika(oprócz tekstur i modeli obiektów).
 14. 1 polubienie
  Polski Chrześcijański Serwer
 15. 1 polubienie
 16. 1 polubienie
  Jutro miałem po raz pierwszy wyjechać w trasę solówką, ale dzisiaj zadzwonił do mnie szef, abym przyjechał na bazę i kierowca miał mnie podszkolić z jazdy, obsługi itd. Wypisałem sobie tarczkę, włożyłem do tacho, zamknąłem (Bo tachograf analogowy z szufladą) i nagle wyskoczył bład tacho i nie dało się otworzyć szuflady (Prawdopodobnie źle wsadziłem tarczkę) i jutro zamiast jechać w trasę mechanicy będą próbować otworzyć szufladkę, aby wyjąć tarczkę I jeszcze mają parę rzeczy w aucie do ogarnięcia więc w trasę pewnie pojadę we wtorek :/ A to auto którym będę się woził Dostałem go na 2 tyg, 30-stego Lipca zaczynam kurs na C+E i później wsiadam na dużego
 17. 1 polubienie
  Co łykend w domu i siódemka spsiodu
 18. 1 polubienie
  https://youtu.be/dJSQjgu-V4Q
 19. 1 polubienie
  wcześniej przy [ member = użytkownik ] były kolorki według rangi więc dlaczego teraz nie ;P? mogło to by wyglądać tak: a wygląda:
 20. 1 polubienie
  Statusy skierowane do konkretnych osób nie powinny być widoczne na głównej stronie forum - taka moja mała sugestia.
 21. 1 polubienie
  Najlepszego! :D
Ten Ranking jest ustawiony na Warszawa/GMT+01:00
×