Skocz do zawartości

Ranking


Popularna zawartość

Wyświetla najczęściej polubioną zawartość w 16.09.2018 uwzględniając wszystkie działy

 1. 6 polubień
  Siemaneczko wyścigowe świry! Trzecie Grand Prix za nami i pierwsze, po którym podajemy Wam wyniki. Tego dnia postanowiliśmy nagrodzić wszystkich za sam udział w wyścigu. Dlatego też do punktacji zaliczają się osoby, które nie pokonały nawet jednego okrążenia! Dziękujemy wszystkim za udział, mimo niskiej frekwencji - uważamy zabawę za przednią i liczymy, że w znacznie większym gronie zobaczymy się w przyszłym tygodniu na zieloniutkich terenach Red County! Ten post będzie swoistym sprawozdaniem z wydarzeń, jakie były, ale tylko zaliczając te najważniejsze. W sumie do organizacji przyczyniła się rzesza graczy oraz administratorów serwera. Dziękujemy Wam za pomoc, bez Was by się na pewno nie udało. W zasadzie, to wystartowało jedynie dziewięciu graczy, a dwóch nie pokonało nawet pierwszego okrążenia. Po samej imprezie z tymi, którzy dojechali do końca przeprowadzono wywiady, spośród których zapadły mi w pamięci słowa reprezentanta Oficerów - Liqa "Każdy wygrał", to prawda. Przybywając na trudny tor w San Fierro, stając do walki, udowodniliście, że Wam w pełni zależy, raduje to nasze serduszka. Klasyfikacja: 1. @Lemon. - 18 punktów 2. @Stalion - 15 punktów 3. @Liq - 12 punktów 4. @Rysjo - 10 punktów 5. @Mike. - 8 punktów 6. @Lipazy - 6 punktów 7. @AgentTecza - 4 punkty 8. @Kolo - 2 punkty (pokonał większą część trasy) 9. @Kowal155 - 1 punkt Zapytacie, czemu nie liczymy od pierwszego miejsca? Odpowiedź znajdziecie na stronie wikipedii Grand Prix Stanów Zjednoczonych 2005! Te dobre wieści mamy za sobą. Teraz ta gorsza część, czyli to, o czym została przeprowadzona rozmowa między mną, @Angel oraz @WiejskaPyra. Archiwum X oraz amerykański rząd przejęły taśmy nagrane podczas Grand Prix Bone County i nie mamy jego wyników. Z góry za to przepraszamy i prawdopodobnie przez to będziecie chcieli nas zlinczować, ale! Padła propozycja, aby powtórzyć wyścig z Las Venturas oraz pustynnych terenów. Co Wy na to? Już raz powiedziano, że nie jest to temat do wyrażania opinii, jednak musimy Was o to prosić. Doskonale rozumiemy, że jest to Wasz cenny czas, jaki moglibyście poświęcić dziewczynie, przyjaciołom, czy też rodzinie, ale jest też to nasz czas, który chcemy podarować Wam, wraz z naszymi serduszkami, które w pełni są zaangażowane w organizację eventu. Można nam zarzucić, że jest to klapa, ale jak widać - dzisiaj była moc, emocje, krew, pot i łzy(główne Kowala). Terminy powtórek są oczywiście do ustalenia i liczymy na sugestie odnośnie godzin. Jeśli większa część graczy będzie z zmianą - postaramy się dostosować. Oczywiście, podkreślę, że warto brać udział. Jeszcze tego nie widzicie, ale mamy przygotowane dla Was fantastyczne nagrody, o które zdecydowanie należy walczyć! Dziękuję za uwagę.
 2. 6 polubień
  Nick: Lipazy Powód: Po pierwsze, widząc to co się dzieje w Pomocy Drogowej jako minister frakcji mam obowiązek zareagować i zrobić z tym porządek, więc przez czas w którym nie będę miał możliwości pracować w pogotowiu nie ma sensu, żebym blokował miejsce. Po drugie, gdy już wymyślę co zrobić z PD chciałbym iść do firemki, jakoś tak ciągnie do zestawu znowu. Miło się z Wami pracowało, trzymajcie się tak dalej, żebym nie musiał do Was przychodzić tak jak teraz do PD. Zgrana ekipa to jednak podstawa, dzięki ziomeczki. Powodzenia Zaah, jak będziesz zły szef to ban. Zwolniłem się z panelu w momencie pisania postu.
 3. 5 polubień
  Witam Szanowny Zarząd firmy Petrol. Mam na imię Artur, mam 28 lat, pochodzę z Chorzowa. Na serwerze można mnie spotkać pod nickiem SpykeR34. Posiadam 10633 score i ciągle rośnie. Staż na serwerze wynosi ponad 10 lat. Jestem miłym, kulturalnym oraz pomocnym graczem oraz bardzo aktywnym. W firmie Petrol było dane mi już pracować jako Vice Szef. Na serwerze spędzam dziennie po 10 H w zależności od zmiany w pracy, a pracuję jako motorniczy w firmie Tramwaje Śląskie S.A. Nie mam problemu z dogadaniem się z ekipą w firmie. Byłem również szefem dwa razy firmy Sprunk Trans. Ostatnim mym pracodawcą była Firma Zoomie. Bardzo proszę o pozytywne rozpatrzenie tego podania. Z poważaniem SpykeR34
 4. 5 polubień
  W sumie Cumster nie musi się tutaj wypowiadać. Skarga jest słuszna, nie mogąc zareagować na wezwanie z powodu braku pojazdu służbowego macie obowiązek wpisania /zw. Bez pojazdu służbowego nie jesteście w stanie wykonywać swojej pracy. Huncio według tematu Kary i ostrzeżenia w dziale PD zostaje nagrodzony żółtym znaczkiem.
 5. 3 polubienia
  @spajkii34 zapraszam :-) Nabór jest wciąż otwarty i poszukujemy jeszcze jednego pracownika!
 6. 2 polubienia
 7. 1 polubienie
  Oferujemy: pracę w przyjaznym zespole wysokie zarobki dzięki 10 poziomowi specjalizacji ładunków drobnicowych, 10 poziomowi elektroniki i 10 poziomowi tekstyliów własny zestaw na okres zatrudnienia obsługę zróżnicowanego taboru w ilości 50 pojazdów możliwość użycia firmowej terenówki marki Landstalker jedną z najniższych norm tygodniowych, jaką jest kwota 35 000$ niskie ceny paliw na prywatnych stacjach benzynowych korzystny system premii i zwrotów oraz zaopatrzenie w impulsy ViaBOX Wymagamy: minimum 50 score wysokiej kultury osobistej dojrzałego zachowania przejrzystego i rozbudowanego podania zdecydowania Jeśli zatem: jesteś osobą szukającą stabilnego zatrudnienia - jesteśmy w stanie Ci je zapewnić cenisz swoje umiejętności i wartości - również je docenimy chcesz się rozwijać i podnosić swoje kwalifikacje - zapewniamy Ci możliwość awansu oraz zdobycia doświadczenia liczysz na pełne zaplecze, które pozwoli Ci wykonywać swobodnie swoje obowiązki - po zatrudnieniu otrzymasz swój zestaw oraz dostęp do różnych pojazdów ogólnodostępnych wymagasz od pracodawcy czegoś więcej niż tylko standardu - zapewniamy korzystny system premii, zaopatrzymy Cię w impulsy ViaBOX oraz oferujemy zwroty za spalone paliwo oczekujesz profesjonalnego wdrożenia do pracy kierowcy oraz jego otoczenia - możesz liczyć na nasze wsparcie Zatrudnij się już dziś! Czekamy właśnie na Ciebie! English version:
 8. 1 polubienie
  Nick: MeBuS Serial: NXC3DES0014070FBBA3400 Zbanował mnie: Karot Powód blokady: Multikonto Wytłumaczenie: Powracam po prawie miesięcznej przerwie jak kazano:) Chciałem jeszcze raz bardzo przeprosić za to co zrobiłem i obiecuje że drugiego takiego czynu nie zrobię. Oczywiście chciałbym prosić o unbana na serwerze Polski Truckerski Serwerze. Pozdrawiam Mam nadzieje że moja prośba o unbana zostanie pozytywnie rozpatrzona. MeBuS
 9. 1 polubienie
  Ja również, można by powtórzyć wyścig z Bone County, bo LV uważam, że nie ma sensu, nic się takowego nie dzieje, nie ma gdzie wyprzedzić tak naprawdę (jedynie rondo, na którym rzadko kto się rozbije).
 10. 1 polubienie
  Jestem za powtórką, może chociaż uda mi się przejechać te trasy
 11. 1 polubienie
  Nick: Huncio25 Powód: Nie posiadanie AFK'a w momencie nie zdolności wykonywania pracy, zagrożenie usunięciem blipa oraz używanie "brzydkich" słów (O tym że ma mieć AFK zwrócił mu też uwagę Stunter) SS: https://imgur.com/a/7JSRBGz Wiem że to moja 2 skarga praktycznie z rzędu ale proszę nie skreślać tej skargi z góry.
 12. 1 polubienie
  Nick: Ravtis. Powód: Chęć gry z kumplami jako trucker. Nagle chęć do pogotowia pofruneła. Przyjmuję karę score. //Zwolniony o godzinie 11:08 z karą 25% score, powodzenia.
 13. 1 polubienie
  01.12.2018 - 08.12.2018
 14. 1 polubienie
  Nabór zostaje otwarty! Poszukujemy dwóch pracowników!
 15. 1 polubienie
  Ogłoszenie #17 Udało się nam, po długich staraniach i trudnych momentach jakie przeszliśmy, powstaliśmy i zdobyliśmy kolejny poziom dla firmy. Jako szef jestem bardzo zadowolony z współpracy z wami, oraz tym jakie zmiany zrobiłem żeby firma jak i wszyscy wyszli na dobre. Chciałbym podziękować pracownikom oraz zarządowi dzięki temu że jako drużyna jako ekipa trzymamy się i przyczyniamy się do rozwoju naszej firmy. Zostaje otworzony nabór dla dwóch nowych pracowników, którzy by chcieli dołączyć do elitarnej ekipy. To teraz czas na nagrody, w postaci awansów. :-) @KaeS Okres Próbny ----> Świeżak @Adamesko Okres Próbny ----> Świeżak @N3rmo Świeżak ----> Kierowca
 16. 1 polubienie
  Mój Domek (można wymieniać się za jedzenie )(Server-Niventill)
 17. 1 polubienie
  Witam wszystkich. Zastanawiałem się nad tego typu tematem, w którym mógłbym podzielić się ciekawostkami ze świata GTA San Andreas. Niektóre z nich można wykorzystywać w rozgrywce jednoosobowej, jak i wieloosobowej. Postanowiłem, że nie będę samolubnym egoistą i przedstawię, na początek kilka z nich. Na wstępie dodam, iż wszystkie przedstawione w tym temacie ciekawostki są materiałem informacyjnym, zebranym przeze mnie w czytelną całość. Wykonywanie ich na innych serwerach, może skutkować różnymi nieprzyjemnościami takimi jak ban. Nie odpowiadam za to jak wykorzystacie tą wiedzę. Zebrany materiał został wyselekcjonowany. Bardzo znany i dość często wykorzystywany trick. Jest kilka miejsc, w których można "zejść pod wodę". Najprostsze znajduje się na północ od Palomino Creek (patrz spoiler). Jak wykonać? Wskocz do wody we wskazanym miejscu. Odwróć postać twarzą do ściany i podpłyń do niej. Zanurkuj przy ścianie, naciskając pulsacyjnie spację (pot. nawalaj spację) i płyń do dna. Nie dotykaj przy tym ściany, ponieważ to spowolni postać. W miejscu do którego powinieneś/powinnaś płynąć leży rozgwiazda. Jeżeli wszystko dobrze wykonałeś/aś to nasz figurant wpadnie w miejsce gdzie nie ma wody i od tej pory można chodzić pod dnie, nie martwiąc się o powietrze. Jeżeli chcesz wyjść na powierzchnię, po prostu poszukaj miejsca, gdzie brzeg jest gładki lub po prostu wyskocz poza mapę (krawędź mapy pod F11). Po co biegać po dnie, jak można śmigać wozem lub latać śmigłowcem. Jak wykonać? Dostarczamy w okolice "zejścia na dno" pojazd, którym chcemy się poruszać po dnie. Wodujemy go. Schodzimy na dno, wykorzystując poprzedni trik. Gdy nasz pojazd opadnie na dno, przepychamy go blisko miejsca gdzie na dnie nie ma wody, po czym wsiadamy. Mała uwaga, aby podczas eksploracji dna morskiego nie wysiadać z pojazdu. Trik działa na trybie multiplayer Prosta sztuczka, aby ukryć pojazd korzystając przy tym z błędu mapy. Jedziemy do Las Venturas na tyły kasyna Four Dragons (patrz spoiler). Jest tam garaż, który powinien być otwarty. Ustawiamy nasz pojazd na samym końcu garażu. Z zewnątrz nie będzie widać, że cokolwiek jest w środku. Minusem tego jest fakt, że łatwo spalić taką miejscówkę, serwer nie może mieć skryptu pokazującego pojazdy na radarze, nie za duża ilość miejsca, aby wjechać tam większymi rzeczami, no i sam garaż musi nie mieć bramy. Istnieje możliwość wysokiego wybicia się rowerem. Najlepiej działa to na rowerze górskim. Taki skok pozwoli na dostanie się chociażby na dach kamienicy nieopodal szkoły jazdy w San Fierro. Jak wykonać? Będzie nam do tego triku potrzebny pojazd dostawczy. Najlepsze według mnie jest Rumpo, chodź działa też na Pony, Burritto, a nawet na ambulansie. Stawiamy taki pojazd tyłem do miejsca, w które celujemy. Rozpędzamy się rowerem w stronę maski Rumpo. Wykonujemy skok tuż przed nią, unosząc delikatnie przednie koło, tak, aby te dotknęło części dachu nad szybą pojazdu. Jeżeli wszystko poszło dobrze, to skok będzie miał lepszy skutek, niż zwykle. Zdjęcie w spoilerze pokazuje jak należy ustawić rower chwile po wybiciu. Fotka wykonana w map edytorze. Wielu z grających na serwerach doświadczyło patologicznych zachowań, gdzie drugi gracz próbował przeszkadzać w rozgrywce polując na nas z pistoletem, karabinem, dildem. Jest wiele miejsc, w których można się schować. Jedno z wielu znajduje się w Los Santos (patrz spoiler) Jest tam luka w teksturach budynku, która pozwala nam się schować przed natrętnymi osobami. Wystarczy podciągnąć się w miejscu zaznaczonym celownikiem, w kolejnym spoilerze. Tak jak widać, należy podciągnąć się przy ścianie niebieskiego budynku. Wiem, że miejsce jest znane, ale nie przez wszystkich. Istnieje możliwość latania pod teksturami mapy. Daje to możliwość przebycia "niezauważonym" z punktu A do punktu B. Jak wykonać? Trzeba wejść w posiadanie pojazdu latającego o niewielkich gabarytach. Najlepiej helikopter typu Maverick, jednak trzeba przy tym dobrze sobie radzić z lataniem przy przeszkodach. W grze jednoosobowej można użyć auta z kodem na latanie. Można też wlecieć zabawką typu RC Goblin. Trik jest prosty. Jedziemy do San Fierro. Obok budowy niedaleko dworca kolejowego, jest budynek, którego tekstury ściany pod dachem nie posiadają kolizji (spoiler). Należy wlecieć w to miejsce, po czym skierować się w dół, aby opaść pod mapę. Miejsce zaznaczam na screenie, który wieńczy prywatną kolekcję. Trik można wykonać na trybie multiplayer. Na serwerze PTS trik może być wykonany tylko z pomocą administratora. Jak niektórzy wiedzą, a niektórzy nie, dawniej istniała możliwość samodzielnego wykonania triku. Jako że zostało to naprawione przez jednego z wybitnych Administratorów, obecnie nie da się tego zrobić samodzielnie. Jak wykonać? Serwer musi posiadać skrypt kleju. Istnieje kilka wersji wykonania tego triku. Potrzebne są dwa pojazdy (osobiście polecam rower i pojazd którego kabina jest umiejscowiona nisko np holownik). Stawiamy je obok siebie tak, aby rower stał obok drzwi kierowcy drugiego pojazdu. Przyklejamy się do roweru skryptem kleju, po czym wciskamy przycisk wsiadania do pojazdu. Postać powinna mimo przyklejenia się wsiąść do kabiny pojazdu, ale wizualnie zostanie przyklejona. Pojazd będzie można prowadzić, jednak nie będzie w nim kierowcy oraz będzie go bardzo lagowało dla innych graczy. Jak wykonać na serwerze PTS? Aby wykonać go na serwerze PTS, należy zwrócić się uprzejmie do jednego z administratorów, który posiada możliwość dawania graczowi pojazdu. Gracz przykleja się do jakiegokolwiek pojazdu. Po czym prosi admina, aby ten użyczył pojazdu poprzez danie go graczowi z panelu. Powstanie ten sam efekt, czyli pojazd widmo. Naturalnie nie namawiam nikogo, aby zawracał głowę administracji w tym celu. Jak poprzednio, trik na schowanie sobie pojazdu. Jak wykonać? Jedziemy w okolice starego lotniska, dokładnie w okolice budynku na zachód od lotniska (patrz spoiler). Są tam przyczepy campingowe. Tekstury jednej z nich nie posiadają kolizji, co tworzy doskonała skrytkę na nieduże pojazdy. Zaprezentuję w tym punkcie kilka przydatnych skrytek dla naszej postaci. Można je również wykorzystać jako bazy, garaże itp. to zaś zależy od specyfikacji naszego celu (tematyka serwera / ukrywanie się przed policją na singlu). A. Skrytka przy arenie Derby w Las Venturas Miejsce znane dla osób, które grały ze mną na trybie DayZ. Służyło za bazę. Wejście znajduje się w ścianie obok ławek przed areną (patrz spoiler). Należy wejść praktycznie równolegle do ściany, jest tam wąska ścieżka, dzięki której wyjdziemy za tekstury. B. Wejście pod tekstury mapy z możliwością pływania Przenosimy się na wschodni kraniec mapy, również w Las Venturas. Dojeżdżamy do zajezdni kolejowej, obok której są krzewy. Wchodzimy za nimi na górkę i wskakujemy do morza. Wychodzimy na dole klifu na lekko pochyły brzeg i kierujemy się w stronę północną mapy, ocierając przy tym o ścianę. Po chwili postać zacznie wnikać w klif. Po wejściu za tekstury w tym miejscu, wpadniemy do morza pod mapą i będziemy mogli przepłynąć praktycznie do samego Bayside, nie narażając się na ataki ze strony innych graczy, zombie, krwiożerczych klaunów, czy zmutowanych doniczek. W tym punkcie, krótko opisze jak wydobyć pojazd, który utknął w ścianie, płocie itp. Może się to okazać pomocne dla pracowników PD. Jak wykonać? Otóż, aby wyciągnąć pojazd ze ściany (auta, samoloty) należy użyć holownika. Należy podpiąć go na hak, pod kątem 45-90 stopni, tak by po podczepieniu "przeniósł" się za nasz pojazd. Jeśli pojazd "siedzi zbyt głęboko" należy operacje powtórzyć kilkukrotnie. Jak wyciągnąć naczepę / cysternę? Sytuacja podobna jak w punkcie wyżej. Tym razem podjeżdżamy do takiej naczepy ciągnikiem, równolegle do ściany. W chwili gdy go podepniemy musimy wysiąść z pojazdu, na 2-3 sekundy. Po czym wsiadamy znów. Podczas wsiadania naczepa powinna ustawić się w linii prostej za ciągnikiem, tym samym "uwolnić" się ze ściany. Można wykonać na serwerach, które zapisują ostatnią pozycję gracza Upadek z wysokości nie musi kończyć się śmiercią. Ciekawostka odkryta niedawno, przez zupełny przypadek. Jak wykonać? Bindujemy komendę /reconnect ,tak aby była możliwość jej szybkiego użycia. Wykonujemy skok z wysokiej kondygnacji. Spadając czekamy, aż postać zbliży się do ziemi na niedużą odległość (nieduża odległość jest rozumiana w tym wypadku jak wysokość np. stacji paliw) . Wciskamy reconnect. Po zalogowaniu się w ostatniej pozycji, postać powinna na chwilę stanąć w powietrzu, po czym znów zaczyna spadać. Jeżeli dobrze wykonaliśmy ten trik, to nasza postać upadnie z ewentualną stratą małej części zdrowia. Jak niektórym osobom wiadomo, istnieje możliwość wejścia na równoległą mapę poprzez zmienienie tzw. dimensionu - wymiaru ( Dimensiony to sposób na oddzielanie od siebie elementów gry ). To dlatego nie można było mnie fizycznie zobaczyć, mimo iż byłem widoczny na mapie pod F11. Jak wykonać? Istnieją dwie możliwości wykonania tego triku, mianowicie: A. Metoda wolniejsza Tą metodę najlepiej zastosować koło szpitala w San Fierro. Jest tam wszystko czego nam potrzeba obok siebie. Musimy wbiec w blip odpowiadający ze przywrócenie zdrowia (serce pod szpitalem). Wbiegając w niego musimy się ustawić twarzą do blipu domku, który znajduje się na wprost szpitala. Powinno wyskoczyć okno z pytaniem, czy chcemy zapłacić 20$ za leczenie. Zostawiamy to okno tak jak jest, po czym włączamy panel animacji. Przy użyciu odpowiednich animek "przemieszczamy się" w stronę blipa domku (osobiście proponuje animacje z działu PED). Gdy już "wejdziemy" w blip wyskoczy panel domku. Wchodzimy do środka, przy czym cały czas powinniśmy mieć otwarte okienko "czy chcesz się uleczyć...". Będąc w domku, należy zginąć - musimy to zrobić przy użyciu animacji, bądź z pomocą kolegi. Można do zabicia się animacją użyć schodów, które się tam znajdują. I teraz najważniejsze - gdy już zginiemy musimy wykonać następującą czynność w takiej, a nie innej kolejności. Gdy widnieje napis, że zginąłeś i zaraz się odrodzisz NAJPIERW wpisz /wyjdz aby nasz trup pojawił się przed domkiem NASTĘPNIE się ulecz przy pomocy okienka ze szpitala. Jeżeli wszystko poszło dobrze, powinieneś pojawić się koło szpitala w innym dimensionie, przy pełnej widzialności tekstur mapy. B. Metoda szybsza W szybszej metodzie prosimy o pomoc pracownika pogotowia bądź administratora. Wchodzimy przez blip do któregoś z domków ( w tym wypadku bez znaczenia który domek). Będąc w domku umieramy i tak samo NAJPIERW wpisujemy /wyjdz a NASTĘPNIE pracownik pogotowia lub administrator powinien nas uleczyć. Tak samo pojawimy się na "czystej" mapie. Ciekawostką tego triku jest to, że: ~ na równoległej mapie działają automaty oraz budki z jedzeniem, z tym że przy budkach nie ma markera, ale to w niczym nie przeszkadza ~ istnieje możliwość kupna pojazdu przez salon, jednak ten pojawi się na normalnej mapie ~ wszelkie zmiany dokonane na mapie przez map editor (usunięte domyślne obiekty) będą ukazane jako dziura w teksturze mapy ~ panel pogotowia widzi gracza i można go uleczyć ~ załadunki są wykrywane przez postać ale na całe szczęście nie można tam niczego załadować będąc niewidocznym dla policji (sorry kombinatorzy ) ~ jeżeli chcemy wrócić na normalną mapę musimy zginąć bądź zrobić relog ~ pozycja gracza na równoległej mapie nie zapisuje się i nie można się tam pojawić po ponownym zalogowaniu ~ nie można wejść do restauracji mimo iż widać blipy wejścia do nich ~ nie ma tam żadnych pojazdów ale administrator może swobodnie je tam zrespić z panelu ~ pisząc na chacie gracze którzy stoją w naszym pobliżu widzą dymek z naszym tekstem ~ cały czas widać nas na mapie pod F11 lecz na radarze już nie ~ istnieje możliwość że zostaniemy posądzeni o włam na bazę będąc w miejscu gdzie fizycznie na normalnej mapie się ona znajduje - jednak nie ma obawy, na równoległej mapie jej nie ma Na ten moment są to wszystkie ciekawostki. Postaram się z biegiem czasu aktualizować temat, w kolejne, nieszkodliwe triki. Pamiętajcie, żeby korzystać ze wszystkiego z głową. Pozdrawiam Ramirez
 18. 1 polubienie
  Nick: Scjargh Powód: Ciągła nieobecność dłuższa niż 4 dni oraz bardzo mała aktywność od dłuższego czasu. Zwolniony z karą 20% score,.
 19. 1 polubienie
  Petrol awansuje oczko do góry! Gratulacje i życzymy podobnych sukcesów w przyszłości!
 20. 1 polubienie
  Dzień dobry! Chciałbym poinformować, że w najbliższą niedzielę wycofujemy się z eventem szkolnym, przez co radziłbym pobierać zlecenia, bo są całkiem ładne kwoty do zarobienia. Dziękuję wszystkim za zaangażowanie, po wszystkim podsumuję to w jednym poście i rozdam te podarunki, o których mówiłem na samym początku. To wszystko, odmaszerować.
 21. 1 polubienie
  Moja aktywność w poprzednim tygodniu na serwerze była praktycznie zerowa i przez to nie mogli inni kupić losów. Wybaczcie miałem sporo spraw. W tym tygodniu powinno być lepiej. Pozdrawiam. Wyniki PTS TOTOTLOTEK! #9 PTS TOTOLOTEK! 10.09.2018r. Do wygrania było: 287.000$ Szczęściarzowi poniżej, który wygrał 287.000$ gratulujemy! _________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________ Aktualnie do wygrania: 28.000$ (z puli poprzedniej) +333.000$ w sumie =361.000$ (10% z puli zawsze przechodzi na następne losowanie aktualnie: 37.000$) Aktualna liczba uczestników : 37 osób Losowanie odbędzie się w poniedziałek 17.09.2018r. Lista osób, które kupiły los za 10.000$
 22. 1 polubienie
  Buractwo, cwaniactwo i przekroczenie granicy głupoty a odwagi - inaczej nie potrafię, nie umiem skomentować zachowania jednego z pracowników firmy Zoomie. Ohohoho, jakiż to ja mam staż i ileż to ja mam lat - po co? Patrzę na ten prześmiewczy skowyt i jedyne, co mogę zrobić to tylko wzruszyć ramionami. Nie wiem, czy ktoś chciał nastraszyć niewinnego truckera, bo co to nie gracz, co pracuje w firmie, nie? To drugie ostrzeżenie w postaci kary za wulgarne zachowanie. 200 000$ odbiorę po powrocie ze szkoły. TAK! Chodzę do szkoły, nie muszę mówić, że mam 32, 12, czy 18 lat. Chcecie komuś zaimponować wiekiem i muskulaturą? Jest taka aplikacja Tinder, na pewno znajdziecie tam kogoś, kogo uwagę to skupi na Was. Ach! I pamiętajcie, żeby umieścić BMW na jednym ze swoich zdjęć!!!! EDIT: Albo możemy wprowadzić akcję: PIŁEŚ? Nie graj!
 23. 1 polubienie
  Z dniem dzisiejszym otwieramy rynek firm na czas nieokreślony. Przyjmiemy CIEKAWY projekt, który nie polega na zebraniu pieniędzy i kupieniu kilku zestawów. Pragniemy ujrzeć coś innowacyjnego, zapierającego dech w piersiach, gdzie na pierwszy rzut oka będzie widać Wasze zaangażowanie oraz chęć wprowadzenia czegoś nowego. Proszę o dodawanie mnie oraz @Buster do rozmowy z Waszym biznesplanem. Miłego dnia, liczymy na Was.
 24. 1 polubienie
 25. 1 polubienie
  Szef [97%] @Matize - [14508] (11.07.2017) Zarząd [96%] @Lampard - [94261] (12.06.2018) @Kasztan322 - [6130] (14.09.2018) Weteran [95%] - Kierowca III [90%] @Rastafarian - [30055] (06.10.2018) @Moro651 - [97428] (03.09.2018) @Polak333 - [64837] (06.10.2018) @Orzel67 - [421] (05.10.2018) @Caros - [2894] (14.10.2018) Kierowca II [85%] @Negative - [595] (14.10.2018) @Radja - [94780] (16.10.2018) @Radek - [111] (21.10.2018) @Grubcio - [18370] (21.10.2018) @Arekoss - [26725] (24.11.2018) Kierowca I [80%] @BPX - [16466] (12.11.2018) @DonQ - [852] (16.11.2018) @Pazdikson - [89166] (16.11.2018) @Marek - [17276] (18.11.2018) @Wiola - [58953] (20.11.2018) @AdrenalinE - [57914] (21.11.2018) @MrDareQ - [7004] (22.11.2018) @Andres. - [1768] (26.11.2018) Okres próbny [75%] @VejdeR - [57972] (01.12.2018) @Dozeji - [33585] (06.12.2018) @Volff - [44111] (06.12.2018) Dobroczyńca [25%] @WiejskaPyra - [4866] W (08.08.2018) @Lampard - [94261] (12.06.2018)
Ten Ranking jest ustawiony na Warszawa/GMT+01:00
×