Skocz do zawartości

Ranking


Popularna zawartość

Wyświetla najczęściej polubioną zawartość w 04.10.2018 uwzględniając wszystkie działy

 1. 4 polubienia
  Czas i na mnie @trzepiorkaaa też chciała tutaj być Nie może też zabraknąć zdjęcia podczas spotkania z @spajkii34
 2. 3 polubienia
  Środek tygodnia? To w niczym nie przeszkadza! Ekipa Agro każdego dnia świetnie się bawi i przemierza San Andreas wzdłuż i wszerz. Nasze konwoje cieszą się popularnością i nowe osoby do obstawy chętnie się dołączają Dzięki @RuMpO @AdixiK1234 @Dzikson za wsparcie!
 3. 3 polubienia
  Wasz ulubiony, Wasz specjalny, Ministrant ps. Agent 0,7 D
 4. 2 polubienia
  No i pora na mnie ^^ Trochę tutaj gram więc wypadałoby się pokazać Takie tam na lajtowym wypadzie w teren :D
 5. 2 polubienia
  @NaimadSh Young Filip Chajzer!
 6. 1 polubienie
  Witajcie. Od jutra(1 października) aż do 3 listopada włącznie norma do wypracowania przez pracowników frakcji zostaje zmniejszona do 240 minut. Robię to na prośbę jednego z szefów. Wypłaty zostają w takim stanie w jakim były do teraz. Od 4 listopada normy wracają do starego poziomu 300 minut.
 7. 1 polubienie
  Hey, It's me ! https://imgur.com/a/qPhkhmA
 8. 1 polubienie
  No to nadszedł czas podsumowania eventu szkolnego! Cieszę się ze względu na zainteresowanie nim przez część firm. Jest mi też trochę smutno, że aż trzy się wcale nie zaangażowały, ale i trzy brnęły w to dalej. Nie chciałem nikomu mówić, że można pobierać więcej, niż jedno zlecenie na tydzień, bo to było przecież oczywiste. Wszyscy mieli możliwość zakupienia tejże specjalizacji i rozwinięcia jej w naprawdę fajnych pieniążkach, które mogły się rychle zwrócić. Mówiłem o fantach i to właśnie ich czas. Pragnę też Was przeprosić za brak zleceń w tym tygodniu, ale dopiero wróciłem z lubelskiego Kongresu i jestem kompletnie wykończony. Szczerze? Trochę zepsuliście sprawę. Gdyby było większe zainteresowanie - wykradłbym z konta truckerów więcej pieniędzy na nagrody - może dla każdego coś dobrego, a tak to... wyróżnię jedynie trzy pierwsze miejsca. Rzutem na taśmę AS Logistic zostało wyprzedzone przez Mecha Industries, które zdecydowało się szarpnąć na czwarte zlecenie - i bardzo dobrze! Trzecie miejsce zajęła ekipa prowadzona przez Stalina(hehe) oraz serwerowy Bank Rezerw Federalnych - DarXe! Jak to wygląda z kwotami? Chciałem sypnąć groszem, sypnę grosikiem... I - 500 000$ II - 300 000$ III - 150 000$ Fajnie było! Wybaczcie Żołnierzyki, że Was tu nie ująłem, ale zapomniałem, a i tak nie braliście udziału. Niebawem podejmę decyzję ws. Dobroczyńców! Dziękuję za uwagę. Kwoty wypłacę po powrocie z pracy.
 9. 1 polubienie
  Nieeeeeeeee to zdjęcie Da się to usunąć
 10. 1 polubienie
  Ja i Wiktoria, ślub w lipcu za rok, pozdro
 11. 1 polubienie
  @Cudak to ten słynny kokainowy baron Pablo S? Pozwoliłem sobie ukryć ważną do wczorajszego dnia dla mnie personę, hehe. Cóż.
 12. 1 polubienie
  Zapuściłem wąsy, pragnę być jak postacie z Narcos i Kokainowego Wybrzeża, pozdrawiam. Dziś bez panny, wszystkie myją willę
 13. 1 polubienie
  Wiele osób zna mnie z nicku, więc i czas chociaż troszku się pokazać
 14. 1 polubienie
  Na jazdach kat C :D
 15. 1 polubienie
  Hunt your Goat vol.5 2018 Jeden z moich ulubionych trików nohander/oldschool
 16. 1 polubienie
  Ja bym się chciał pokazać w wersji sportowej, jakość może nie powala ale podoba mi się to zdjęcie. :D Jest więcej sportowych świrów?
 17. 1 polubienie
 18. 1 polubienie
  No to macie i mnie! Na discordzie mam jako profilowe ale czemu by nie pokazać się tutaj :P wkońcu gram tutaj od 2009 roku :V https://imgur.com/a/dWrYeMm
 19. 1 polubienie
  Nowy tydzień, nowa szpula W odpowiedzi do anonimowego pytania z Wywiadu - Ogoliłem się
 20. 1 polubienie
  Ganges brzydal też się dawno nie pokazywał :D
 21. 1 polubienie
  Pozdrawiam serdecznie, dawno mnie tu nie było. [Dawać lajki za "bajerowaną" koleżaneczkę]
 22. 1 polubienie
  Witam, po tylu latach :E
 23. 1 polubienie
 24. 1 polubienie
  Nadszedł czas i na Michała ;) Życie jest zbyt piękne, żeby chodzić smutnym ;)
 25. 1 polubienie
  Laureacik ;) pierwszy z prawej ;)
Ten Ranking jest ustawiony na Warszawa/GMT+01:00
×