Skocz do zawartości

Ranking


Popularna zawartość

Wyświetla najczęściej polubioną zawartość w 23.10.2018 uwzględniając wszystkie działy

 1. 10 polubień
  To namówcie Maca by zaczął opowiadać. Skoro uważacie, że to będzie stary gamemod z małymi nowościami - to proponujcie te "wielkie" nowości - coś czego nie było na starym gamemod'zie. Ganiać, krytykować każdy potrafi, ale nieliczni czekają w milczeniu. Co Wam da poganianie? Nic. Nic nie było przez tyle czasu, to może być "NIC" jeszcze kilka miesięcy. Przynajmniej mam takie wrażenie, że kiedy krytykujecie, to Macowi odechciewa się robić. Bądźcie jeszcze bardziej niecierpliwi, nachalni, a gwarantuję, że każdy pójdzie w swoją stronę. A może by tak zmienić coś... w sumie już wiem co. Osoby niecierpliwe, niewierzące w ten projekt po prostu nie interesujcie się SAMP'em. Moja cierpliwość jest silna, ale dzięki "niedowiarkom" moja cierpliwość klęka. W osiem miesiący nie zbuduje się miasta. Nie posiadamy w zespole magika, który na pstryknięcie wykona cały gamemod i tysiące skryptów pod gamemod. Oczywiście, jestem głównym administratorem projektu SAMP - przecież mam tę moc by pogonić Maca. Oczywiście, że mam tę moc - ale teraz kwestia paru spraw - Kto z nas lubi czuć presje czasu? Presję, którą tworzą ludzie. Kto z Was lubi krytykę? Jasne, u niektórych buduje to silną osobowość i wielu chciałoby udowodnić, że się ludzie mylą - lecz pewnego dnia otwierasz oczy i mówisz "basta", pakujesz manatki i idziesz tam gdzie tej krytyki jest mniej. Piszecie bzdury o tym, że będzie to niewypał, stary gamemod z lekkimi zmianami - skoro potraficie tak "kłapać" buzią i krytykować, to weźcie napiszcie gamemod, a gwarantuję, że każdy będzie zadowolony - Wy, ja i inni. Wy, bo gamemod będzie z "wielkimi" zmianami. Ja będę zadowolony i dumny z Waszego sukcesu. A inni, że mogą grać na "wielkim" gamemod'zie. Tylko teraz uwaga - "chlust" zimną wodą prosto w twarz. Bo przecież jesteśmy w Polsce, tu gdzie Polak Polakowi musi dosrać, podłożyć nogę, ubliżyć, wyśmiać, znieważyć, napluć w twarz. Zaraz... problem nie leży ogólnie w sercu Polski, bo przecież Polacy łączyli się w jedność i walczyli o Polskę - problemem są Polacy żyjących w XXI wieku. Przecież skoro gówno w życiu się nauczyłem, to będę pluć, kopać, bić, niszczyć, plądrować, ośmieszać, bo przecież mi nikt nic nie zrobi. Oczywiście, że ja nie odpowiem jadem tak jak Wy wylewacie z siebie na ten projekt. Lecz nie zapominajcie, że zbierasz to - co zasiejesz. A teraz koniec lektury, dobrej nocy Wam życzę. Pozdrawiam.
 2. 8 polubień
  Nie to że propozycja, ale co do kary za przeładowanie towaru to trochę bezsensowne. Nie to że bronie tych co przeładowują czy coś. Jednak fakt faktem policjant nie może podejść do naczepy i od razu mieć wagę podaną na tacy musi podjechać z tym do kontroli wag. Takie zestawy można pozostawić na truckstopach, parkingach czy nawet domach. Jednakże jak policjant sprawdzi naczepę i tam jest przemyt to jest w stanie udowodnić to, a jak się ma do zwykłych sto dziesiątek? Nie jest w stanie bez wagi, nawet nie może przeciągnąć naczepę z pod domu ( Bo wtedy trzeba ukarać właściciela domu za przechowywanie 110? ) prosząc pomoc drogową o zaholowanie zestawu na wagę też bezsensowne (no chyba że będzie przemyt ale to od woli policjanta). Jestem za tym aby zachować kary za przemyt, bo wtedy policjant jest w stanie udowodnić to, jak pracownik nie jest obecny a zestaw jest poza bazą (Bo jakby zachował w bazie to policjant nie miałby szans wjechać). Ale co do przeładowania to tak słabo widzę. Nielogiczne byłoby wyciągać cały ładunek z naczepy w bazie i liczenie tego osobno jak pojazd nie był poruszany. Jeżeli nie pasuje do tego tematu to mogę założyć inny i tam można przedyskutować.
 3. 6 polubień
  Cześć Nie wiem od czego zacząć i jak napisać oraz jakie dane mam tu udzielić. A więc mam bana z powodem "decyzja administracji" (dziś się dowiedziałam jak brzmi powód bana). Generalnie to nie złamałam żadnego punktu regulaminu komunikatora a ban jest nałożony pewnie nawiązując do " Użytkownicy zbanowani na forum/serwerze mogą zostać tak samo ukarani na serwerze Discorda." Fakt, mam nadal aktywnego bana na serwerze (mam nadzieję, że jakieś szanse na ub w przyszłości mam ) Czy zrobiłam coś bardzo złego aby tak całkowicie wykluczyć mnie ze społeczności serwera? Ja uważam, że nie należę do typowych odwalaczy a to co się wydarzyło na serwerze to raczej jednorazowy wybryk, że tak to nazwę niż jakieś celowe działanie. Nie wiem czy mam się tu tłumaczyć z bana na serwerze i czy ma on tak wielkie znaczenie decydujące- jeżeli tak to osoba decyzyjna niech poinformuje a napiszę o tym coś więcej. Co do discorda... Ban został nadany jakoś w czerwcu, dokładnej daty nie znam. Przez kogo to nie wiem ale raczej przez Grzanka. Dlaczego ubiegam się ub? Minęło trochę czasu, nie będę tu słodzić i pisać, że przemyślałam swoje zachowanie, że źle zrobiłam i takie tam bo nie mam 12 lat i podejmuje raczej świadome decyzje, które wiem z jakimi konsekwencjami się wiążą. Nie sądziłam tylko, że mój wyczyn to ban na wszystko bo przede mną było więcej śmieszków i bardziej "odważnych" graczy a kary duuuuużo mniejsze. Co więcej, hmm... przecież większość mnie znała bardziej lub mniej i wiecie na co mnie stać i czy bym zrobiła coś co by zaszkodziło serwerowi lub raniło, obrażało graczy. Nie wiem czy miałam to napisać tu w formie odpowiedzi czy tworzyć osobny temat- jak coś to się zmieni Może jakiś mały procent do pozytywnej decyzji będzie miało to, że prośbę o ub piszę jako pierwsza
 4. 4 polubienia
  Nie mam ochoty na zbędne w tym przypadku wywody. Albo lider potrafi ugryźć się w język i utrzymać poziom, albo niech odejdzie i da prowadzić firmę komuś innemu. Uwaga, poniżej nieocenzurowane przekleństwo. Sprunk Trans Inc. zostaje odebrane 200 000$ i tym samym mają "pierwszy stopień zagrożenia".
 5. 3 polubienia
 6. 3 polubienia
  Miało wejść jakiś czas temu, ale wchodzi dzisiaj. Pod "Przemyty" zaczyna się łapać także przeładowanie. Bazy służą do przechowywania Waszych pojazdów i są oficjalną częścią życia pracowniczego. Jeśli przemyt jest wykroczeniem karanym przez policję, to i przeładowanie będzie traktowane w ten sposób. Dziękuję za uwagę.
 7. 2 polubienia
  Do tematu została dodana ankieta, która dotyczy stacji radiowych muzyki klasycznej takich jak: Radio Chopin Radio Mozart Radio Vivaldi Radio Brahms Radio Boccherini Radio Beethoven Radio Bach Radio Corelli Radio Haydn Radio Schubert Radio Verdi Radio Wagner Proszę o informacje czy zostawić następujące stacje radiowe czy je usunąć. Dlaczego usunąć? Prosta odpowiedź. Jeśli nikt ich nie słucha, a robią zbędny syf na liście, bo nie oszukujmy się - radio nie jest ani trochę przejrzyste, a funkcjonalne, to nie ma ono sensu, dla jednej osoby też raczej nie.
 8. 2 polubienia
  Wczoraj po dłuższym czasie uruchomiłem ets2 i stworzyłem takie cudo, dodatkowo wrzuciłem moda na dźwięk V8 i brzmi jak marzenie.
 9. 2 polubienia
  Wyniki PTS TOTOTLOTEK! #15 PTS TOTOLOTEK! 22.10.2018r. Do wygrania było: 500.000$ Szczęściarzowi poniżej, który wygrał 500.000$ gratulujemy! _________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________ Aktualnie do wygrania: 51.000$ (z puli poprzedniej) +378.000$ w sumie =429.000$ (10% z puli zawsze przechodzi na następne losowanie aktualnie: 42.000$) Aktualna liczba uczestników : 42 osób Losowanie odbędzie się w poniedziałek 29.10.2018r. Lista osób, które kupiły los za 10.000$
 10. 1 polubienie
  Z dala od miejskiego zgiełku
 11. 1 polubienie
  Mała zmiana: Przechowywanie przemytu na bazie jest równoznaczne ze zwolnieniem dyscyplinarnym. >>> Przechowywanie przemytu lub przeładowania na bazie jest równoznaczne ze zwolnieniem dyscyplinarnym.
 12. 1 polubienie
  Ogłoszenie 6 Regulamin firmy został lekko zmodyfikowany i zaktualizowany. "Zakaz zostawiania przemytów i towarów przeładowanych na terenie bazy."
 13. 1 polubienie
 14. 1 polubienie
  Wszystkiego Najlepszego Napie !!!!
 15. 1 polubienie
  Witam, Sprzedaje aparat użyty kilka razy, sprzęt z wymienną optyką i dodatkową kartą graficzną 32GB. W pakiecie instrukcja i wszystkie akcesoria, w 100% wszystko sprawne. https://m.ceneo.pl/26195764 Cena jaka mnie interesuje to 1450zł, do lekkiej negocjacji. Jak widzicie powyżej to o wiele mniej niż za "nówkę", ale aparat leży w szafce nieużywany i zwyczajnie się marnuje, więc może ktoś z was da mu drugie życie ; ) Sprzęt dobry zarówno dla amatorów fotografii, ale także dla osób, które już sporo zdjęć zrobiły.
 16. 1 polubienie
  Wszystkiego najlepszego Scjargh pierogu! :3
 17. 1 polubienie
 18. 1 polubienie
  halo policja kiedy topimy fcr? najlepszego ty lamancu językowy
 19. 1 polubienie
  Wracaj na serwer nubiee! A tak na poważnie to Stówa i jeszcze więcej stary!
 20. 1 polubienie
  Nubieeeeeee, wszystkiego najlepszego
 21. 1 polubienie
  Podsumowanie tygodnia 15.10.18r. - 21.10.18r. Kadra Przyjęcia: 6 Zwolnienia: 3 Za wkład włożony w rozwój firmy dziękujemy: - BaNaN - AgentTecza - PiotrMagnum Różnica: 3 Awanse Rasta - Kierowca I -> Kierowca II Orzel - Kierowca próbny -> Kierowca I Polak333 - Kierowca próbny -> Kierowca I Serdecznie gratulujemy! Budżet firmowy Wpływy do budżetu: +616261$ Zlecenie - Najaktywniejsi pracownicy Najwięcej dostarczonych ładunków: Rasta - 233 co stanowi 26,2% ze wszystkich. Najwięcej zarobionych pieniędzy: Rasta - 864817$ co stanowi 34,8% ze wszystkich. Ważne wydarzenia -
 22. 1 polubienie
  To moją służbową furmankę pokaże. A tu z młodszymi braćmi.
 23. 1 polubienie
  Krótko i na temat: wprowadzenie 4h normy na stałe.
 24. 1 polubienie
  Imię: Hubert Nick: Artest Wiek: 21 Kontakt (np. numer gg): Forum, GG *Kultura osobista: 5 *Język obcy: 3 *Kreatywność: 5 Doświadczenie na podobnym stanowisku: Brak Staż na PTS: 7 lat Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na serwer: 3-4h Czy byłeś karany (Tak/Nie): Nie Nazywam się Hubert i mam 21 lat. Pochodzę spod Ostrołęki w województwie Mazowieckim. Moimi atutami są spokój, opanowanie i praca z innymi osobami. Cechuje mnie odpowiedzialność i szczerość. Moją zaletą jest to, że jestem osobą która szybko się uczy nowych rzeczy i obowiązków. Moje zainteresowania to motoryzacja, sport i informatyka. Moją największą pasją jest piłka nożna. Na serwerze jestem znany pod nickiem Artest. Mój staż na serwerze wynosi 7 lat. Na serwerze nie sprawiałem problemów. Jestem osobą koleżeńską, która stara się utrzymywać dobre kontakty z innymi. Zawsze staram się realizować wyznaczone plany i pomagać innym osiągać swoje cele. Pozdrawiam
 25. 1 polubienie
  Witam Wszystkich! Jestem tu nowy :D Mam nadzieję, że będzie nam się razem miło pracowało ;)
Ten Ranking jest ustawiony na Warszawa/GMT+01:00
×