Skocz do zawartości

Ranking


Popularna zawartość

Wyświetla najczęściej polubioną zawartość od 16.01.2019 uwzględniając wszystkie działy

 1. 25 polubień
  Start serwera planowany jest na godzinę 18:00 dnia dzisiejszego tj. 17.01.2019r. W razie ewentualnych opóźnień zostaniecie poinformowani właśnie w tym temacie. Wiarygodne informację dot. startu/przesunięcia godziny etc. udzielam ja oraz Rambo. Wszystkie statystyki, pojazdy i inne profity zostały zresetowane do stanu tak zwanego "0". _____________________________________________________________________________________________________________________________________________________ Wszystko tworzone jest dla Was - graczy, bez których startu by nie było. Chciałbym podziękować wszystkim tym, którzy wierzyli, iż sa-mp powróci i oczywiście zapraszamy na start. _____________________________________________________________________________________________________________________________________________________ Do administracji/zarządców grup Prosiłbym Was, abyście weszli około godziny 17-17:30 na discord i skontaktowali się ze mną w celu otrzymania hasła dostępu na serwer. Otrzymacie swoje panele i razem będziemy czekać na oficjalne otwarcie serwera. Z poważaniem, Marcin (xCoreM52) - programista truckers.com.pl (Platforma SA:MP)
 2. 16 polubień
  Nie jest tajemnicą, że potrzebujemy dobrych i pracowitych ludzi w administracji, dlatego przypominam o wysyłaniu podań. podania.adm@gmail.com Jak ktoś kiedyś wysyłał, niech wyśle ponownie, byśmy wiedzieli kto nadal jest chętny ;)
 3. 10 polubień
  Po całym dniu zobserwowałem; [Fotki wrzucę jutro]. 1. Znikające ikonki z mapki po wybraniu oferty tj. "Z" oraz "R"; 2. Brak skryptu i komend firm - Bynajmniej w mojej; 3. Nie wiem czy to bug, ale po wpisaniu /oferty - To 90% ładunków to przeładowania; 4. Brak nazw ładunków w /oferta. Zdarzają się pojedyncze przypadki; 5. Po użyciu /warsztat - robi się wypadek. Nie zawsze, ale mi na 5 razy wypadek zrobił się 2 razy; 6. Przy robieniu egzaminu praktycznego pojazd wpada w budynek i nie da się nic zrobić; 7. W firmie GoodTrans za dowiezienie zwykłych ładunków firmie nie przybywa $ na stanie konta. Nie wiem czy tak powinno być czy nie, ale jeżeli firma ma się utrzymać za same bary to długo nie pociągniemy; 8. Brak możliwość nadania dotacji pracownikowi w panelu; 9. Tempomat przy niższych prędkościach typu 50/70 praktycznie jest niemożliwy do włączenia. Chyba, że ja nie umiem. ;> 10. Przy objazdach widać ID obiektów; 11. Rumpa, ludzi latają - jedziesz jedziesz nagle lecisz w powietrze. Ja doświadczyłem tego dwa razy i akurat dwa razy w tym samym miejscu przy TS LV-SF. 12. Z tego co się orientuje nie działa opcja wystawiania rachunków w PD. 13. Na egzaminie praktycznym nie trzeba jeździć samochodem. Wystarczy przejść przez czerwone punkty pieszo i zalicza. Na razie tylko tyle, albo aż tyle. Pozderki @ EDIT 20.01.2019 1. Nie działa nadawanie skinów pracownikom w firmie GoodTrans.
 4. 9 polubień
  Witam w moim pierwszym ogłoszeniu, na początku chciałem podziękować za szansę prowadzenia tak wspaniałej firmy jak Center-Trans. Ze swojej strony mogę obiecać, że będę się starał prowadzić jak najlepiej firmę i żeby w firmie były same sukcesy. Na obecną chwile nie ma jeszcze Loga firmy, ale będę się starał jak najszybciej kogoś poprosić, aby te Logo się pojawiło. Tematy będą na bieżąco aktualizowane i dodawane brakujące. Wyniki rekrutacji podam dziś po starcie serwera jak tylko dostanę informacje ile osób będziemy mogli przyjąć do firmy. Również od siebie gratuluję i życzę powodzenia nowym szefom Firm jak i Frakcji. Zarząd Firmy Center-Trans
 5. 7 polubień
  Cześć wam gracze, szanowni testerzy. Uprzejmie proszę o zgłaszanie w tym temacie błędów, jakie napotkaliście w czasie rozgrywki. Jeśli jesteście w stanie, udokumentujcie to za pomocą filmu bądź SS, to ułatwi bardzo sprawę (szybciej zdiagnozujemy przyczynę). NAPRAWIONE BŁĘDY // DODANE KOMENDY 1. Naprawiono znikające ikonki Z i R 2. Dodano komendę /spawn działa ona w ten sposób jeżeli kogoś wywali z firmy/frakcji to dajemy /baza i /pracuj a potem /spawn i klikamy ostatnia pozycja i nas przenosi w miejsce gdzie byliśmy przed wywaleniem. 3. Dodano komendę /posz do podnoszenia dla firmy Final Build 4. Naprawiono błąd dla Final Build gdzie zbudowany obiekt po restarcie się usuwał.
 6. 7 polubień
  @Fabio zostaje przyjęty. @Famek, proszę się zgłosić do mnie na PW, mam kilka pytań.
 7. 7 polubień
 8. 7 polubień
  Szanowny Panie Orz.... pffuuu szalony Panie napie Orzeł, w związku z otwartym naborem do najważniejsze firmy na serwerze, postanowiłem napisać właśnie do tej firmy, a to ze względu na moje doświadczenie z wirtualną kierownicą. Postanowiłem napisać podanie właśnie tutaj, ponieważ pamiętam stare czasy i wspominam owe bardzo miło. Na samp dużo razem nie pracowaliśmy, bo tylko raz w jednej firmie, ale na mta udało się nam grać kilka razy razem. Jako, że rozstałem się z platformą MTA, mogę zagwarantować moją dużą aktywność na postaci należącej do firmy. Jako osoba, nie mam problemu z dostosowaniem się do panujących zasad, szybko nawiązuję więzi z nowymi ludźmi(z tego co widzę to takich raczej nie będzie, bo wszyscy uciekają z mta na samp). Życzę powodzenia, dzięki za przeczytanie tego krótkiego podania. Szerokości i wysokich lotów Orzełku.
 9. 6 polubień
  Witam szanowny zarząd firmy Petrol. Jestem Wielki i Potężny Król Ziemniaków Pyrson, w chwili obecnej mam 21 lat, mieszkam w małej wsi znajdującej się pod Częstochową. Obecnie studiuję filologię angielską na Uniwersytecie Śląskim. Na PTS gram od 2012 roku, przez ten czas pracowałem w kilku firmach, m.in. AMM Transport, Military Logistics, nawet w Petrolu, oraz we wszystkich frakcjach, z czego najbardziej jestem pewnie znany z mojego 3 letniego stażu w Policji bez przerwy. Bardzo dobrze znam język angielski, dodatkowo znam odrobinę języki niemiecki oraz japoński. Chciałbym dołączyć ponownie do Petrolu z prostego powodu - uważam ją za najlepszą firmę która jest obecnie na rynku. Do zaoferowania mam ponad 10k score, perfekcyjną znajomość mapy serwerowej oraz całkiem spory zapas czasu. Dodatkowo mogę zagwarantować że nie będę sprawiać żadnych problemów. Dziękuję za poświęcenie czasu na przeczytanie mojego podania, liczę na szybką odpowiedź (pozytywną bądź negatywną). Pozdrawiam @WiejskaPyra
 10. 5 polubień
  Ogłoszenie 23 Awanse: @AdixiK1234 ---> Farmer @Scjargh ---> Pasterzyk @AdrenalinE ---> Pasterzyk
 11. 5 polubień
  Rekrutacja do firmy Center-Trans Temat poświęcony głównie do przyjmowania nowych pracowników do firmy Center-Trans. Podania do firmy składamy w formie listu motywacyjnego. Podania składane będą w tym temacie. Firma zajmująca się uzupełnianiem zbiorników paliw na stacjach. Firma oferuje: dogodne godziny pracy wysokie zarobki miła atmosferę Warunki jakie trzeba spełnić: Wysoka kultura osobista dokładność,odpowiedzialność Nienaganna opinia wśród graczy jak i administracji dbałość o powierzony pojazd sumienność, zaangażowanie w wykonywaną pracę Informacje jakie nas również interesują w podaniu to: Nick ID Wiek Staż na serwerze: Zaangażowanie w pracę Spamowanie, dopytywanie się o wyniki naboru zmniejszają szansę na dostanie się do firmy! Rekrutacja ZAMKNIĘTA Zainteresowanym życzę powodzenia. Zarząd Center-Trans
 12. 5 polubień
 13. 5 polubień
  W związku z zamieszczoną informacją o rozpoczęciu rekrutacji na stanowisko kierowcy w firmie GoodTrans, składam swoją kandydaturę na stanowisko kierowcy. Nazywam się Hubert i mam 22 lata. Pochodzę z małej miejscowości nie daleko Ostrołęki. Interesuję się piłką nożną, motoryzacja oraz informatyką. Jestem sumienną i pracowitą osobą która nie boi się wyzwań. Moimi atutami są spokój i opanowanie które już bardzo często były wystawiane na próbę. Mój nick na serwerze to Artest. Pierwszy raz na PTS'ie zawitałem w 2013 roku, czyli mój staż wynosi już 6 lat. Firma GoodTrans była moją pierwszą pracą na SAMP’ie do której się bardzo przywiązałem i spędziłem w niej bardzo długi czas, dzięki temu posiadam spore doświadczenie w tejże firmie. GoodTrans był dobrze funkcjonującą firmą, więc teraz także chciałbym pomóc i dołożyć wszelkich starań by dotarła ona na sam szczyt i była rozpoznawalną marką. Na serwerze mógłbym spędzić w dni robocze 3 godziny a nawet więcej, w weekendy zaś dużo więcej ponieważ w dni wolne nie posiadam zbyt dużo obowiązków co przyczynia się na możliwość zwiększenia swojego czasu spędzonego na serwerze.
 14. 5 polubień
  Rekrutacja do firmy Center-Trans zostaje Otwarta. Poszukujemy aktywnych i zaangażowanych do pracy osób na stanowisku Kierowcy, wyniki naboru pojawią się jutro po starcie. Zachęcam do składania podań i Życzę powodzenia. Zarząd Center-Trans.
 15. 5 polubień
  Nick: mimos Serial: 7E098DDE5220500BFF6DBFEE1237B644 Zbanował mnie: inspektor Powód blokady: - Wytłumaczenie: Dzień Dobry, Dawno mnie tu już nie było, chciałbym od serca przeprosić wszystkich, którzy pokładali we mnie nadzieję - a ja, bezczelnie pokazałem swoje oblicze. Żadna wymówka nie jest dobra, ponieważ to czego dokonałem nie da się w żaden sposób usprawiedliwić. Po tak długim czasie jaki minął, bardzo dużo się w moim życiu prywatnym wydarzyło. Właśnie dzięki tym wydarzeniom, jestem w stanie się odważyć i napisać tą apelację. Wiem doskonale jaka będzie odpowiedź, tak samo jak każdy z czytających, który chociaż odrobinę mnie poznał. Nawet jeśli się nie uda to trudno, pamiętajcie kochani, że wszelkie porażki jakie ponosimy, czy to z własnej winy, czy nie zawsze nas czegoś uczą. Najważniejsze w tym wszystkim jest to, aby wyciągnąć z nich najważniejsze - czyli zrozumieć to co się stało i wziąć to sobie do serca. Tak aby się nigdy więcej to nie powtórzyło. Do mojego serca to wszystko dotarło, dlatego ośmieliłem się napisać kilka zdań, ostateczną decyzję zostawiam jednak inspektorowi bo nie ważne co bym napisał, on mnie zna i sam jest w stanie podjąć odpowiednią decyzję, dla dobra serwera. Za całe zamieszanie, jakie spowodowałem najszczerzej przepraszam i proszę o ułaskawienie. Zamknijmy stary, pełen dramaturgii rozdział i zacznijmy pisać swoją książkę od nowa. Ze szczęśliwym zakończeniem. Z góry dziękuję za poświęcony mi czas, Pozdrawiam, Michał.
 16. 4 polubienia
  Przecież serwer banuje automatycznie... gubisz się w swoich słowach. Bug związany z banowaniem po wejściu do pojazdu.
 17. 4 polubienia
  Nick: Bobr Okres czasu(od/do): od 19.01 do 25.01 Powód: Siostrzeniec przyjechał, trzeba dać mu trochę miłości
 18. 4 polubienia
  Rekrutacja do firmy Center-Trans zostaje ZAMKNIĘTA. Dziś pojawią się wyniki.
 19. 4 polubienia
 20. 4 polubienia
  Podanie anuluję, przepraszam za kłopot.
 21. 4 polubienia
  Witam Wiek: 19 Staż: na mta około 4 lata może więcej może mniej Nick: domeno81 Mam na imię Dominik, w maju kończę 19 lat. Uczę się w zespole szkół zawodowych w Pińczowie na kierunku mechanik pojazdów samochodowych już ostatni rok. Jestem miły, z chęcią nawiązuję nowe znajomości, cenię sobie pracę w zespole, przestrzegam swoich obowiązków. Dlaczego chce Pan u nas pracować - Chciałbym podjąć pracę na serwerze sa-mp i być jednym z tych którzy przyczynią się do rozwoju firmy na maksymalny poziom Jaki czas może Pan przeznaczyć dziennie na pracę w naszej firmie - Nie da się tego określić są dni kiedy mam godzinkę/dwie czasu na grę, są dni kiedy mam czas na grę całymi dniami i nocami. Dziękuję za przeczytanie mojej aplikacji na stanowisko kierowcy, pozdrawiam.
 22. 4 polubienia
  W trakcie dzisiejszych negocjacji pomiędzy Opiekunem Frakcji, szefem PD i mną ustaliliśmy, że naprawy pojazdów służbowych JRG będą darmowe a na przeglądy uzyskaliśmy 50% rabatu. W zamian PD otrzyma nasze usługi bezpłatnie. Sprawa kolejna to testy dla czwórki kandydatów- w związku z tym, że najprawdopodobniej Karlosow będzie nieobecny podczas startu serwera postanowiłem testy przeprowadzać od godz. 18.00 z włączeniem doń przypuszczalnych wezwań. Mam nadzieję, że nie sprawi Wam to większych problemów.
 23. 4 polubienia
  Cześć i czołem, w związku z otwartą rekrutacją, zgłaszam swoją kandydaturę na wolne miejsce w tejże firmie! Mam na imię Jakub, mam 18 lat, w marcu 19. Mieszkam w Miastku, w miejscowości położonej na Pomorzu. Aktualnie uczę się w II klasie, wielozawodówka, na kierunku Stolarz. Interesuję się wieloma rzeczami, między innymi transportem, piłką nożną jak i swoim zawodem. Na co dzień, żyje jak normalny człowiek, wchodzący powoli w co to bardziej doroślejsze życie. Jestem raczej rozważną, miłą i pomocną osobą. Dobra, przejdźmy do gry, na SAMPA'a nigdy nie miałem jak zawitać bo na starym komputerze nie chodził mi SAMP, także brak jakiegokolwiek stażu na tej platformie. Aktualnie mam bardzo duże chęci na grę i strasznie się napaliłem na grę na SAMP'ie, po prostu się stęskniłem. Zapewne mnie znasz z MTA, około roku temu straciłem zapał do gry i odszedłem z PTS, teraz wracam ale już na innej platformie Staż na serwerze MTA miałem bardzo duży, byłem aktywnym graczem jak i wiedziałem co i jak na serwerze, byłem szefem w firmie, pracownikiem na którego raczej nikt nie narzekał bo swoją pracę wykonywałem jak najlepiej potrafię. Tak jak pisałem wcześniej, mam bardzo duży zapał na grę, a co za tym idzie, dużooo czasu na grę, jak kiedyś napczyć mi się zachciało. Chciałbym ci pomóc w szybkim rozwinięciu firmy, pracowałem kiedyś w Petrol na tamtej platformie, raczej wiem co jest pięć, zapewne jest odrobinę inaczej, ale to nie przeszkoda. Dobra, nie będę więcej pisać bo tak czy siak uważam, że sporo się rozpisałem. A więc myślę, że moje podanie było wystarczająco dobre żebym mógł dołączyć do firmy. Uszanowanie, Dan. ID: Brak
 24. 4 polubienia
  Cześc! Wiek: 17 Staż na serwerze: MTA od 2014 roku Nick: Vacior Mieszkam w spokojnym mieście jakim jest Rybnik, uczęszczam do 2 klasy technikum o profilu Technik pojazdów samochodowych. Moim zainterosowaniami są siłownia, podróże jak i motoryzacja, w weekendy najcześciej spędzam czas z znajomymi lub na nauce. -Chcę pracować w tej firmie, ponieważ chciałbym żeby jak najszybciej dotarła na szczyt firm na SAMP - Codziennie jestem w stanie poswiecic 2 godziny gry na serwerze. Pozdrawiam!
 25. 4 polubienia
Ten Ranking jest ustawiony na Warszawa/GMT+01:00
×