Skocz do zawartości

Ronnieu

Gracze

Ostatnia wygrana Ronnieu w dniu 23 Październik 2015

Użytkownicy przyznają Ronnieu punkty reputacji!

Reputacja

919 Wzorowa

3 obserwujących

O Ronnieu

 • Tytuł
  Ten od Savanny
 • Urodziny 23.02.1997

Informacje

 • Gram na
  MTA:SA
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Zainteresowania
  Kolarstwo, Transport
 • Nick
  Ronnieu
 • Lokalizacja
  Występ (nakielski, kujawsko - pomorskie)

Ostatnie wizyty

6144 wyświetleń profilu

 1. Ronnieu

  Zgłaszam się.
 2. Ronnieu

  Miałem ten sam problem, dodałem MTA do wyjątków antywirusa.
 3. Ronnieu

  Proszę o możliwość samodzielnego wyboru koloru świateł.
 4. Ronnieu

  @Karot <3
 5. Ronnieu

  @Karot no gdzie tam, żebym czekał na ten post ze zwolnieniem.
 6. Ronnieu

  Już myślałem, że Karot się zwolnił
 7. Ronnieu

  Widzę dci na listwie i jak się sprawuje, posiadam taki sam samochód z takim samym silnikiem.
 8. Ronnieu

  Proponuję zamknąć ten temat i udostępniać tylko informacje o nowych aktualizacjach, bo zaczyna robić się śmietnik. Ewentualnie dodać go do listy z Rozmowy Ogólnej na wzór Komisu, Agencji Nieruchomości itp. oraz tam zamieścić temat o ogłoszeniach, propozycjach, zmianach itd.
 9. Ronnieu

  Twój nick: Ronnieu Nick oskarżonego: GrievingStool66 ID oskarżonego: 94111 Powód: Wyzwiska, pajacerka na czacie. Dodatkowe informacje: Rozumiem, że ktoś psuje rozgrywkę powyższej osobie, ale to nie jest powód, żeby wyzywać kogoś od zwierząt, a osoby, które na to reagują od głupków. Mogę jeszcze dodać, że to nie jest osoba na tzw. " 5min na serwerze ", jest to też powód dla, którego napisałem tę skargę.
 10. Ronnieu

  Gram na jednym z takich. 4 otwarte serwery (5 otwiera się automatycznie, jeżeli 4 są zapełnione, bo na razie limit FiveM to 32/32), praktycznie cały czas pełne. Dużo do zrobienia, dużo możliwości, ciekawe. A to ciekawe bo ja osobiście po godzinie grania jedyne co chciałem to tylko dać ALT+F4. W takim wypadku co tam można robić oprócz wożenia kilkoma rodzajami aut? Zauważ, że PTS na MTA na samym początku oferował to samo.
 11. Ronnieu

  @Fabio miałem na myśli to, że polskie znaki drogowe nie pasują do klimatu mapy z GTA V i cała ta "polskość", która zostałaby ewentualnie zrobiona. Twoja interpretacja tego co napisałem również ma sens.
 12. Ronnieu

  Również zaznaczyłem na TAK. Owszem PTS na MTA ma swój klimat, ale kiedyś był SAMP (w sumie nadal jest, ale nie o to chodzi), pojawiło się MTA, coś lepszego od SAMPa z większymi możliwościami. Teraz widząc GTA V, to w jaki sposób można prowadzić rozgrywkę daje spore pole do manewru, aby zbudować i tam klimat ten znany nam z PTS'a na MTA. Oczywiście to by trochę czasu trwało. Aaaa i zapomniałbym o najważniejszym :E Jakby ktoś mi postawił na mapie GTA V ograniczenie prędkości to znane z polskich dróg to osobiście bym codziennie rozwalał ten znak i wszystkie inne, które by się pojawiły.
 13. Ronnieu

  @edit @Grzan3k jednak żartował i ceny wróciły do normy :E @edit2 Czyli jednak nie żartował :E
 14. Ronnieu

  Przemyt kilka postów wyżej na zdjęciu.
 15. Ronnieu

  /wybieranie numeru - Naimad
×