Skocz do zawartości

Ronnieu

Gracze

Ostatnia wygrana Ronnieu w dniu 23 Październik 2015

Użytkownicy przyznają Ronnieu punkty reputacji!

Reputacja

917 Wzorowa

3 obserwujących

O Ronnieu

 • Tytuł
  Ten od Savanny
 • Urodziny 23.02.1997

Informacje

 • Gram na
  MTA:SA
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Zainteresowania
  Kolarstwo, Transport
 • Nick
  Ronnieu
 • Lokalizacja
  Występ (nakielski, kujawsko - pomorskie)

Ostatnie wizyty

6030 wyświetleń profilu

 1. Ronnieu

  Zgłaszam się.
 2. Ronnieu

  Nick: Ronnieu Okres czasu(od/do): 2.12.2018 - 9.12.2018 Powód: Brak czasu
 3. Ronnieu

  Krótko i na temat: wprowadzenie 4h normy na stałe.
 4. Ronnieu

  Miałem ten sam problem, dodałem MTA do wyjątków antywirusa.
 5. Ronnieu

  #Pogotowie Proponuję wprowadzić darmową usługę w postaci leczenia dla pracowników Policji.
 6. Ronnieu

  Proszę o możliwość samodzielnego wyboru koloru świateł.
 7. Ronnieu

  @Karot <3
 8. Ronnieu

  @Karot no gdzie tam, żebym czekał na ten post ze zwolnieniem.
 9. Ronnieu

  Już myślałem, że Karot się zwolnił
 10. Ronnieu

  Proponuję dodać do frakcji coś takiego jak wypłaty proporcjonalne do wyrobionych minut, jednakże wg poniższych zasad. Jak wiemy praca we frakcji jest swego rodzaju odpoczynkiem. Nie mówię, że pracownicy frakcji mają za darmo dostawać wypłaty, bo nie o to chodzi. Mam na myśli przedstawione powyżej rozwiązanie, które polegałoby na tym, że dany pracownik frakcji może raz w miesiącu/raz na tydzień tak żeby nie miało to miejsca np dwa tygodnie pod rząd (jak sobie to tam zmodyfikujecie jeśli propozycja się spodoba) może wyrobić np 100 min i od tego zostanie proporcjonalnie nadana wypłata. Ma to na celu dane możliwości otrzymania wypłaty dla kogoś kto np w danym tygodniu znalazłby godzinkę czy dwie na grę, bo ma inne rzeczy do zrobienia, które uniemożliwiają wyrobienie pełnej normy. Przyznam też, że dobrym rozwiązaniem było całkiem niedawno zniesione to, że była możliwość wyrobienia połowy normy za połowę wypłaty. Mam nadzieję, że dobrze to wszystko przekazałem oraz, że moja propozycja zostanie dobrze zinterpretowana. W razie jakiś uwag proszę o odpowiedni komentarz. @edit Przyszła mi do głowy jeszcze jedna sytuacja, która obrazuje to, że moja propozycja nawet ma sens :E w przypadku gdy w firmie ktoś nie wyrobi normy, to nie ma wypłaty w postaci 0$ tylko od tego co wyrobił dostaje odpowiednie wynagrodzenie. Kolejnym przykładem jest to, że jak ktoś we frakcji pograł w jakiś dzień tygodnia np 100 min, a później już aż do wypłaty nie grał w ogóle i wziął urlop lub nie, to już nie jest istotne to podczas rozliczenia wypłata takiego gracza wynosi równe 0$. @edit W sumie najważniejsza rzecz, której nie napisałem wyżej, która nie skreśli tej propozycji w przedbiegach. Ta tzw. " wypłata proporcjonalna " nie byłaby uwzględniania w przypadku gdy ktoś wyrobi normę powyżej 5. godzin, aby nie było sytuacji, że ktoś nabije sobie 20./30. godzin i dostanie z tego proporcjonalnie wypłatę. Powyżej 5. godzin wypłata tak jak jest obecnie czyli podstawa + premia (lub sumujące się premie).
 11. Ronnieu

  Widzę dci na listwie i jak się sprawuje, posiadam taki sam samochód z takim samym silnikiem.
 12. Ronnieu

  Proponuję zamknąć ten temat i udostępniać tylko informacje o nowych aktualizacjach, bo zaczyna robić się śmietnik. Ewentualnie dodać go do listy z Rozmowy Ogólnej na wzór Komisu, Agencji Nieruchomości itp. oraz tam zamieścić temat o ogłoszeniach, propozycjach, zmianach itd.
 13. Ronnieu

  Twój nick: Ronnieu Nick oskarżonego: GrievingStool66 ID oskarżonego: 94111 Powód: Wyzwiska, pajacerka na czacie. Dodatkowe informacje: Rozumiem, że ktoś psuje rozgrywkę powyższej osobie, ale to nie jest powód, żeby wyzywać kogoś od zwierząt, a osoby, które na to reagują od głupków. Mogę jeszcze dodać, że to nie jest osoba na tzw. " 5min na serwerze ", jest to też powód dla, którego napisałem tę skargę.
 14. Ronnieu

  Gram na jednym z takich. 4 otwarte serwery (5 otwiera się automatycznie, jeżeli 4 są zapełnione, bo na razie limit FiveM to 32/32), praktycznie cały czas pełne. Dużo do zrobienia, dużo możliwości, ciekawe. A to ciekawe bo ja osobiście po godzinie grania jedyne co chciałem to tylko dać ALT+F4. W takim wypadku co tam można robić oprócz wożenia kilkoma rodzajami aut? Zauważ, że PTS na MTA na samym początku oferował to samo.
 15. Ronnieu

  @Fabio miałem na myśli to, że polskie znaki drogowe nie pasują do klimatu mapy z GTA V i cała ta "polskość", która zostałaby ewentualnie zrobiona. Twoja interpretacja tego co napisałem również ma sens.
×