Skocz do zawartości

WiejskaPyra

Administratorzy serwera MTA

Ostatnia wygrana WiejskaPyra w dniu 20 Lipiec

Użytkownicy przyznają WiejskaPyra punkty reputacji!

Reputacja

1718 Doskonała

4 obserwujących

O WiejskaPyra

 • Tytuł
  Admirał
 • Urodziny 25.02.1997

Kontakt

 • Steam
  Pyrson

Informacje

 • Gram na
  MTA:SA
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick
  Pyrson
 • Lokalizacja
  Wieś :E

Ostatnie wizyty

4821 wyświetleń profilu
 1. WiejskaPyra

  Nick: Pyrson Okres czasu(od/do): 21.07 - 28.07 Powód: Wyjazd
 2. WiejskaPyra

  Zaczniemy od starej informacji, @NicoNicoNii opuścił nasze szeregi kilka tygodni temu. Dziękuję serdecznie za godne prowadzenie totolotka. Natomiast nową informacją jest to że @Vaniliovsky zostaje powołany na szefa klubu, stanowisko które od dłuższego czasu było puste. Jest on teraz na czymś co można nazwać "okresem próbnym", otrzymał zadanie od którego zależy czy zachowa tą funkcję na stałe czy nie. Ps - @Karot właśnie odszedł z klubu
 3. WiejskaPyra

  Przyjęci zostają @Cudak, @IwanRk oraz wyjątkową szansę otrzyma Cropek, pod kilkoma warunkami które przekażę mu podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Nabór trwa dalej, jeszcze przynajmniej jeden tydzień.
 4. WiejskaPyra

  Straciłem możliwość moderowania działów "Warsztat" oraz "Konkursy i eventy", dopiero teraz to zauważyłem :E
 5. WiejskaPyra

  Potwierdzam, doszliśmy do porozumienia, nie o to mu chodziło.
 6. PilarMixMc XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

 7. WiejskaPyra

  Współpraca Warsztat / Komis W dniu dzisiejszym podpisana została umowa między warsztatem a komisem. Od dzisiaj przy większych zakupach w komisie możecie otrzymać światła na miesiąc jako darmowy bonus. Dodatkowo, od czasu do czasu podczas zakupów w warsztacie macie szansę otrzymać bon ze zniżką na dowolny zakup w komisie. Możliwe zniżki to od 15% do 35%. Zachęcam was zatem do korzystania z naszych usług!
 8. WiejskaPyra

  Trochę przedawniona informacja, ale Volff postanowił nas opuścić. Serdecznie dziękuję za współpracę, i mam nadzieję że mimo wszystko się jeszcze zobaczymy.
 9. WiejskaPyra

  Ogłoszenie Chciałbym wszystkim przekazać że przez okres wakacyjny nie będzie pobierana opłata score za wszystkie usługi warsztatu, dodatkowo zostaje wprowadzona nowa opcja czasowa do cennika, a mianowicie zapis na 2 tygodnie. Ostatnia, i pewnie najważniejsza wiadomość, to oferta specjalna która będzie trwać najbliższe dwa tygodnie, czyli kup zapis do jednego pojazdu, a do drugiego otrzymasz zniżkę 50%*. Obecny cennik: 75.000$ - zapis świateł/rejestracji/tuningu na miesiąc 40.000$ - zapis świateł/rejestracji/tuningu na 2 tygodnie 25.000$ - zapis świateł/rejestracji/tuningu na tydzień *Zniżka 50% tyczy się tylko zakupu zapisu do dwóch pojazdów jednocześnie. Zakup zapisu jednego dnia do jednego pojazdu i drugiego dnia do drugiego pojazdu nie kwalifikuje się do otrzymania zniżki.
 10. WiejskaPyra

  Zakładamy tutaj że ładowność to ile możesz załadować do naczepy. Jak już mamy podawać "ładowność" to można by dodać również ładowność do cysterny, bo wszyscy wiemy że do cysterny nie wlejesz 24 tony paliwa. Dodatkowo sama ładowność w kg nie ma znaczenia, bo serwer nie zwraca uwagi na kg tylko na %, ale to już poza tematem.
 11. WiejskaPyra

  Wyniki ostateczne: Ostatecznie CaverN wygrał zawody, otrzymując 500.000$ oraz 50zł za zajęcie pierwszego miejsca, nie wliczając w to pieniędzy zdobytych za miejsca zajęte na poszczególnych etapach. Po krótkim, aczkolwiek ekscytującym pojedynku, na drugim miejscu ląduje Matthias z sumą 31 punktów, wygrywając 350.000$ + dowolną usługę warsztatu na 7 dni. Na trzeciej pozycji znalazł się Stalion, wygrywając skromne 250.000$. Wszystkim którzy raczyli się zjawić dziękuję za obecność. Gratuluje również wszystkim napom którzy wygrali dodatkowe nagrody podczas mini zawodów dzisiaj na torze.
 12. WiejskaPyra

  Wyniki oraz punktacja: Dzisiaj finał rajdu oraz rozdanie nagród. Zapraszam na Lotnisko LV o godzinie 18:30.
 13. WiejskaPyra

  Wyniki po wszystkich wczorajszych przejazdach: Obecna punktacja: Dzisiaj będziecie jechać po dwóch trasach stworzonych przez Nico oraz Thora. Mam nadzieję że przyzwyczailiście się już do handlingu Cadrony, ponieważ do końca zawodów będziecie musieli z nią wytrzymać. Zdjęcia pokazujące przebieg tras znajdują się poniżej. Spotykamy się obok linii startu E3 o godzinie 18:00. Etap 3 Etap 4
 14. WiejskaPyra

  Wyniki dnia pierwszego Osoby które się zapisały i z jakiegokolwiek powodu nie były w stanie wystartować w dowolnym etapie proszone są o kontakt ze mną w celu zapisania się do sesji dla spóźnialskich. Jeżeli do jutra (Sobota) do godziny 15:00 nie wykonacie swoich przejazdów, tracicie szansę na zdobycie jakichkolwiek punktów. Przemyślcie to, bo może dalej macie szansę na zdobycie jakichkolwiek nagród. Ps Przejechanie pierwszych dwóch etapów nie jest obowiązkowe aby brać dalej udział w zawodach, zwyczajnie tracicie punkty
 15. WiejskaPyra

  Zapisy zostają zamknięte! Ilość zapisanych graczy: 21 Zawody rozpoczynają się dzisiaj o godzinie 17, poniżej otrzymacie informacje na temat pierwszych dwóch tras rajdu. Etap 1 Etap 2 Miejsce zbiórki to linia startowa pierwszego etapu. Jeżeli wszystkie przejazdy zostaną skończone przed planowanym rozpoczęciem etapu drugiego (18:30), drugi etap zostanie rozpoczęty wcześniej.
×