Skocz do zawartości

WiejskaPyra

Administratorzy serwera MTA

Ostatnia wygrana WiejskaPyra w dniu 6 Listopad

Użytkownicy przyznają WiejskaPyra punkty reputacji!

Reputacja

1904 Doskonała

7 obserwujących

O WiejskaPyra

 • Tytuł
  Admirał
 • Urodziny 25.02.1997

Kontakt

 • Steam
  Pyrson

Informacje

 • Gram na
  MTA:SA
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick
  Pyrson
 • Lokalizacja
  Wieś :E

Ostatnie wizyty

5595 wyświetleń profilu
 1. WiejskaPyra

  Wspinaczka Rowerowa Drodzy gracze, z okazji 10 rocznicy PTSa, przygotowanych zostało dla was wiele zabaw. Jedną z nich jest wspinaczka rowerowa. Niektórzy z was pewnie pamiętają poprzednie zabawy typu parkour, gdzie mieliście skakać z platformy do platformy aby dotrzeć do celu. Tutaj jest podobnie, tylko - tak, zgadliście - rowerami. Całość odbędzie się w LS, na placu gdzie odbył się apel z okazji rocznicy odzyskania niepodległości. Waszym celem będzie wskoczyć na szczyt jednego z pobliskich budynków. Trasa będzie wymagająca i niewątpliwie wielu z was będzie musiało wielokrotnie zaczynać od początku. Zasady są proste - w przypadku upadku z roweru, musicie kontynuować od miejsca gdzie rower wylądował. Oznacza to że w przypadku kiedy rower spadnie na sam dół, to musicie zaczynać od początku. Oczywiście nagrodę otrzyma każdy zawodnik któremu uda się dotrzeć na szczyt. Dodatkowo pierwsze trzy osoby otrzymają bonusy. Rozpiska nagród jest następująca: Pierwszy zawodnik - Dowolny motocykl z oferty komisu Drugi zawodnik - 25% zniżki na następny zakup w komisie Trzeci zawodnik - 15% zniżki na następny zakup w komisie Każdy zawodnik na szczycie - $75.000 Osoby posiadające własne rowery BMX mogą ich użyć do pokonania trasy. Wspinaczka odbędzie się 20 grudnia o godzinie 18:00 18:30.
 2. WiejskaPyra

  @Matize Jeden, może dwa. Ale nie więcej :v
 3. WiejskaPyra

  Służbista
 4. WiejskaPyra

  Oto ostateczna klasyfikacja generalna zawodników: Oraz drużyn: Krótkie wyjaśnienie ponieważ ostatnio już byłem o to dopytywany - ponieważ wystartowało was 8, a jeden z was odpadł zaraz na starcie, czyli dojechało 7 do mety, punkty liczone są od 4 miejsca (czyt. zwycięzca dostaje pkt za 4 miejsce, #2 dostaje za 5 itd.). Lista nagród dla zawodników: Nagrody dla top 3 drużyn Sezon 2018 GP PTS uważam za zakończony. Dziękuję wszystkim za udział. Po nagrody proszę się zgłosić do mnie.
 5. WiejskaPyra

  Lista startowa na dzisiejszy wyścig: Planowana długość wyścigu to 18 okrążeń. Widzimy się za niedługo (18:00) na starcie.
 6. WiejskaPyra

  Chciałbym przypomnieć o dzisiejszym treningu na torze Los Santos który odbędzie się o godzinie 18:00. Będzie on trwać maks. 1 godzinę.
 7. WiejskaPyra

  Z powodu ostatnich wydarzeń które miały miejsce w PTS Klubie, wyścig zostaje ostatecznie przełożony na następny tydzień. Przepraszamy za wszelkie problemy i postaramy się wam to wynagrodzić. Z lepszych wiadomości - oto obecna klasyfikacja generalna, która powinna być wstawiona już dawno temu, ale jakoś się zagubiła Klasyfikacja generalna drużyn: Dodatkowo, ponieważ sezon dobiega już końca, a data ostatniego wyścigu nie będzie już przekładana, otrzymacie drobne informacje na temat nagród jakie otrzymacie po ostatnim wyścigu. Mianowicie jest to: Mam nadzieję że zachęci was to do pojawienia się na ostatnim wyścigu. Nawet jeżeli nie macie już szans na tytuł, możecie otrzymać dodatkowe fundusze za uzyskane punkty. Edit - zapomniałem dodać - nagroda pieniężna za punkty może zostać podniesiona, czekajcie cierpliwie na ostateczną decyzje.
 8. WiejskaPyra

  Na mapie pojawiły się nowe obiekty. Dodatkowe informacje: Jednemu z naszych ludzi udało się przechwycić kilka komunikatów które najprawdopodobniej pochodzą od BH. Oto one: Poprzednio podana mapa może również być użyteczna. Jeżeli macie jakiekolwiek pytania, możecie je śmiało zadać.
 9. WiejskaPyra

  Szybkie ogłoszenie @Zielus zostaje wydalony z klubu za niewywiązywanie się ze swoich obowiązków. Szczegóły: Nie zbudowanie toru na GP LS od ponad miesiąca, nie poinformowanie organizatorów o braku możliwości pracy nad projektem, zablokowanie komunikacji na discordzie z przynajmniej jednym z organizatorów po otrzymaniu zapytań na temat toru.
 10. WiejskaPyra

  @Polak333
 11. WiejskaPyra

  @ReD wygląda na to że jakaś akcja policyjna się właśnie odbywa w dokach. Skutek nieodnalezionej wskazówki z poprzedniego etapu. @Polak333 te anteny najprawdopodobniej służą do komunikacji ze światem zewnętrznym. Wydaje mi się że to najbardziej logiczne wyjaśnienie ich istnienia. Dodatkowo ten "żołnierz" to właśnie płk. Vasilyev. Zapytany o to co znajduje się w aktówce zgodził się podzielić częścią informacji - są to mianowicie dokumenty dotyczące ich obecnych operacji na terenie SA oraz mapa. Nie zgodził się pokazać co dokładnie jest napisane na dokumentach, z wiadomych powodów, ale dał nam kopie mapy, która zostanie umieszczona poniżej. Przy okazji, zauważyłeś coś jeszcze na bazie BH? Dodatkowa informacja - aby bardziej zachęcić was do brania udziału w śledztwie, postanowiłem dawać nagrody za każde znalezisko. Mianowicie jest to 10k od każdej rzeczy powiązanej ze sprawą, czyli nowe obiekty, poszlaki oraz zmiany w obiektach z poprzednich etapów. Osoby które odnalazły jakiekolwiek wskazówki przed pojawieniem się tej wiadomości również otrzymają nagrody, oczywiście po tym jak wszystko podsumuję
 12. WiejskaPyra

  Licytacja! Po długim okresie zastanawiania się kiedy zrobić licytacje Jestera, postanowiłem że odbędzie się ona w tą sobotę (13.10.2018) o godzinie 17:00. Przypominam że jest to były policyjny samochód nieoznakowany, posiada zainstalowane żółte światła, które mogą zostać zmienione jeżeli nowy właściciel tak zechce. Kolor czarny, napęd na przód, osiągi dobre. Na pewno jest to samochód którym można się chwalić przed kolegami. Cena wywoławcza pozostanie tajemnicą, ale nie spodziewajcie się mniej niż 1kk. Znalazłem
 13. WiejskaPyra

  Mapa została zaktualizowana. Na kanale policyjnym mówi się o sporym zamieszaniu w Los Santos, dokładna lokacja nie jest jednak znana. Myślę że dobrym pomysłem byłoby rozpoczęcie śledztwa od bazy BH na lotnisku LS. Wiemy że normalnie stacjonują tam 3 Enforcery, Premier, Rancher, Mesa i przynajmniej 3 quady. Ustalenie obecnego stanu taboru firmy może pomóc wam stwierdzić ile rzeczy macie do znalezienia. Tak wiem, miało być tydzień temu, proszę o wyrozumiałość
 14. WiejskaPyra

  Przypominam o dzisiejszym treningu który odbędzie się o godzinie 18:00. Trasa powinna być taka sama jak na oryginalnej mapie Cudaka. Po inspekcji toru Los Santos postanowione zostało że jutro odbędzie się jednak powtórka wyścigu w Bone County, a GP Los Santos będzie zamykać kalendarz. Tor wymaga dodatkowego dopracowania i nie nadaje się aby został użyty w dniu jutrzejszym podczas wyścigu. Dodatkowo jutrzejszy wyścig zostanie przeniesiony z godziny 18 na godzinę 19. Przepraszam za utrudnienia i zmianę planów w ostatniej chwili. Jak zawsze pracownicy frakcji są mile widziani.
×