Skocz do zawartości

WiejskaPyra

Administratorzy serwera MTA

Ostatnia wygrana WiejskaPyra w dniu 8 Sierpień

Użytkownicy przyznają WiejskaPyra punkty reputacji!

Reputacja

1819 Doskonała

6 obserwujących

O WiejskaPyra

 • Tytuł
  Admirał
 • Urodziny 25.02.1997

Kontakt

 • Steam
  Pyrson

Informacje

 • Gram na
  MTA:SA
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick
  Pyrson
 • Lokalizacja
  Wieś :E

Ostatnie wizyty

5085 wyświetleń profilu
 1. WiejskaPyra

  @Wersjon Wydaje mi się że to bug Po zdecydowanie zbyt długiej przerwie spowodowanej problemami technicznymi, ogłaszam że nareszcie udało się wgrać poprawnie nową mapę. Co powinniście wiedzieć: 1. Policja straciła kontakt z patrolem wysłanym do magazynów w SF. 2. Dowódca BH zgodził się udzielić kilku informacji. Przedstawił się jako pułkownik Vasilyev. Powiedział że nikt nie wynajął ich usług - są tutaj z powodu własnych spraw. Przyznał że sytuacja wygląda gorzej niż się spodziewał kiedy zgłosił się do brania udziału w tej "operacji". Zapytany o grupę motocyklistów powiedział że nie są oni żadnym zagrożeniem dla jego ludzi, ale są powiązani z ich zadaniem. Dodał również że zawiódł się na lokalnej policji, że "nie słuchają ostrzeżeń" i "myślą że dadzą sobie radę sami". Dodatkowo czeka na ważną dostawę oraz na dodatkowe jednostki z Europy. 3. Mieszkańcy AP skarżyli się na dwie rzeczy podczas ostatnich kilku dni - hałaśliwe motocykle krążące po okolicy w nocy oraz częste przeloty śmigłowców w dzień. 4. Bajzel wykonany w BS przez pracowników BH został posprzątany. Jeden z nich przyznał się że myślał że ładunki wybuchowe są słabsze. Pozostali mówili że podczas zakładania materiałów powtarzał że "ma na to certyfikaty cztery". Ostatnio również często przyjeżdżały tam błękitne furgonetki. 5. Ruch wodny ostatnio trochę wzrósł.
 2. WiejskaPyra

  Cudak zapomniał wyłączyć swoich map, zestaw, gangsterzy i zabite pedy nie mają nic wspólnego z tą sprawą. Ps Jeżeli ped jest zabity to nie oznacza że tak został ustawiony tylko ktoś go zabił z nudów. Ps2 Proszę was abyście sprawdzali czy ktoś już nie wstawił "waszego" znaleziska. Już któryś raz podsyłacie tą samą rzecz kilka razy.
 3. WiejskaPyra

  Nowe wieści! Kilka osób z Bayside zgłosiło że w nocy słyszeli coś co przypominało eksplozje. Dodatkowo w El Quebrados została zgłoszona strzelanina, policja jest już na miejscu. Ps Oznacza to że są nowe obiekty do szukania
 4. WiejskaPyra

  @Maksymo Ten klaun z RPG nie ma nic wspólnego ze śledztwem i nie ja go tam dałem @Kapi0988 Na chwilę obecną nie ma żadnych planów
 5. WiejskaPyra

  @Marquiez Wygląda na to że dwa z trzech znanych nam Enforcerów znajduje się poza obozem ochroniarzy. Łódź w BS to dobry znak - oznacza to że będzie można ją zbadać albo może nawet wykorzystać w dalszych poszukiwaniach. Wygląda na to że BH bada coś w okolicach BS, nie wiadomo jednak co ani po co. Jeżeli chodzi o Yosemite - dobrym pomysłem byłoby dokładne przyjrzenie się pojazdowi i śledzenie jego ruchów. Ewidentnie ktoś z niego korzysta. @Linshi Mało prawdopodobne, zbiornik wodny za tamą jest kompletnie odizolowany od reszty oceanu otaczającego SA. Łódź jest również za duża aby przetransportować ją na przyczepie - do tego potrzeba większego pojazdu, a takie są kontrolowane przez miejscową policję. Żaden transport kutrów nie został ostatnio zanotowany. Jednemu z detektywów udało się zrobić zdjęcie mapy znajdującej się w Andromedzie stojącej na lotnisku LS. Jest na niej zaznaczone kilka miejsc m.in komisariaty policji, banki ale również Bayside i Angel Pine. Zaznaczenia są dodatkowo podpisane pojedynczymi literami, które powtarzają się w niektórych miejscach. Bez informacji od pracowników bądź dowództwa BH może być ciężko zrozumieć tą mapę.
 6. WiejskaPyra

  Motocyklisty nie udało się znaleźć, więc nie został przesłuchany. Dowódca ochroniarzy również nie chciał nic powiedzieć na temat ich działań w SA. Właściciel tartaku nie miał nic do powiedzenia na temat śledztwa ani ochroniarzy. Pracownik tamy zeznał że rozmawiał z ochroniarzami na temat konstrukcji tamy. Nie chciał jednak nic powiedzieć na temat spotkania z motocyklistami. Mieszkaniec BS zeznał że wypożyczył łódź motocyklistom na jeden dzień, natomiast ochroniarzom na dwa. Cel ich rejsów nie był znany. Na mapie pojawiły się nowe wskazówki, możecie szukać.
 7. WiejskaPyra

  @drftmn Podoba mi się twój tok myślenia. Co do pytań - świadkom zostały pokazane zdjęcia Premiera znalezionego w BS oraz jego "załogi". Zdania są jednoznaczne - chociaż nikt nie był w stanie przypomnieć sobie rejestracji, to potwierdzają że to są mężczyźni którzy tego dnia pojawili się pod bankiem, aczkolwiek jednego z nich brakuje. Do tej pory śledztwo wykazało że tam gdzie jest Premier, tam jest tylko trzech ochroniarzy. Nie wiadomo gdzie jest ten czwarty. Może został ranny. A może znajduje się w innym miejscu. Wygląda na to że ochroniarze przywieźli swój sprzęt z Europy. Po przebadaniu ich "obozu" na lotnisku LS można dojść do wniosku że wykorzystują samolot Andromeda jako mobilne centrum dowodzenia. Swoją drogą warto dodać że mimo iż nikt z ochroniarzy nie był zbytnio rozmowny, ich "dowódca" wydawał się być bardzo przyjazny. Nie przedstawił się, ale pozwolił na swobodne poruszanie się po ich obozie. Wartym uwagi jest również jego rosyjski akcent. Nie jest wykluczone że istnieje jakaś informacja o poszukiwanym o której jeszcze nie wiemy. @Kapi0988 1. Po odnalezieniu i przebadaniu Yosemite przez kilka miesięcy był przechowywany na komisariacie policji w LS. Sytuacja zmieniła się kilka dni temu, kiedy ten od tak zniknął. Kamery monitoringu nic nie wykryły - nawet momentu wyjazdu samochodu z parkingu. Nie wiadomo więc kto ani nawet dokładnie kiedy. Równie dobrze samochód mógł zniknąć tygodnie temu i zostało to zauważone dopiero niedawno. 2. Na pewno zostanie przeszukany. Pytanie tylko kto będzie na miejscu pierwszy. 3. Zostanie podjęta próba zdobycia dodatkowych zeznań od tego motocyklisty. 4. Poszukiwany mężczyzna - Samuel Johnson - prawdopodobnie został zabrany z własnego domu. Nie ma dowodów na to że zaginął w okolicach tamy. Jeżeli chodzi o ochroniarzy - spróbujemy dowiedzieć się czegoś od ich dowódcy. 5. Właściciel tartaku zostanie przesłuchany. Jeżeli chodzi o pracownika tamy - możliwa zbieżność ubioru. Zostanie on jednak przesłuchany dla pewności. 6. Wszystko wskazuje na to, że był to jeden z kutrów używanych do transportu broni. Skonfiskowane zostały tylko dwie z trzech łodzi, a o położeniu trzeciej nic nam nie wiadomo. Łódź z Bayside jest prywatną własnością jednego z mieszkańców tego miasteczka - wypożycza on ją regularnie turystom.
 8. WiejskaPyra

  @Marquiez Bez szczegółowych zdjęć Yosemite nie możemy tego ustalić.
 9. WiejskaPyra

  Ogłoszonko Chciałbym was poinformować że od dzisiaj komisem zajmować się będę ja (a warsztatem Vanil :E). Od jutra, tj. 09.08.2018 w godzinach wieczornych będziecie mogli już przyjeżdżać do mnie ze swoimi samochodami na sprzedaż albo chęciami zakupu / wymiany. Dziękuję za uwagę, dobranoc. Akcja Aktualizacja Ze względu na przepełnienie obu komisów oraz hangarów, sprzedawać pojazdy możecie tylko od godziny 12 do godziny 22. Po godzinie 22 przyjmować będę tylko osoby które chcą pojazdy kupić. Nie będzie tak zawsze, jak tylko sytuacja w hangarach się poprawi to zacznę skupować pojazdy o każdej porze. Akcja Aktualizacja 2 Po długim i dogłębnym procesie tentegowania w głowie, postanowiłem że promocja wakacyjna rozpoczęta przez Tajniaka będzie dalej trwać. Zachęcam więc do kupowania samochodów bo inaczej nigdy w życiu się miejsce w hangarze nie zrobi
 10. WiejskaPyra

  Po przeprowadzeniu krótkiego śledztwa odkryto kilka informacji o BH. BH Security, znane też jako "Grupa Ochroniarska Czarne Serca" jest, jak nazwa wskazuje, firmą ochroniarską założoną w Europie, aczkolwiek ich obecna siedziba znajduje się w Moskwie. Aczkolwiek bardziej niż "firma ochroniarska" pasuje do nich stwierdzenie "prywatne wojsko". Poza ochroną, znani są z wysyłania swoich oddziałów w regiony objęte wojną, takie jak Ukraina. Posiadają dużo sprzętu - kilka samolotów Andromeda, śmigłowce Raindance, Patrioty, Enforcery, nie mówiąc już nawet o masie uzbrojenia. Skąd wiedzieli o napadach? Nie wiem, może to mieć coś wspólnego z ich zaawansowanym wyposażeniem. Jest możliwość że przechwycili informacje o zauważonych grupach motocyklistów. Być może przechwycili nawet ich własne rozmowy o planowanych napadach. Wyjaśniałoby to czemu znajdujemy ich tam gdzie znaleźliśmy motocyklistów. Nie wiadomo co robią w San Andreas. Raczej nie ma to nic wspólnego z obecnym kryzysem gospodarczym. Istnieje prawdopodobieństwo że przylecieli tu w pościgu za kimś, lub za czymś.
 11. WiejskaPyra

  Nick: Pyrson ID postaci: 4866 Data dołączenia: 08.08.2018
 12. WiejskaPyra

  Przyjęci na "okres próbny" zostają @drftmn, @Marquiez oraz @Zielus. Proszę o zgłoszenie się na rozmowę. Nabór zamykam.
 13. WiejskaPyra

  Szybki update @Cropek zostaje wydalony z klubu za nieodpowiednie zachowanie oraz prowokacje (jeżeli nie wiesz o co chodzi to zapytaj Cudaka)
 14. WiejskaPyra

  @Cropek 1. Dwóch 2. Ochroniarz #1 ma przerwę obiadową o godzinie 12 a ochroniarz #2 o godzinie 13. Ustawione jest to w ten sposób aby zawsze przynajmniej jeden z nich był w banku. 3. Odpowiedź na to pytanie masz w zgłoszeniu o napadzie. 4. W barze obok. Tu nie chodzi o to że miał najbliżej do drzwi, ale o to że centralnie obok tylnego wyjścia z baru są tylne drzwi banku, więc jest to najkrótsza droga do banku z baru. 5. Czytanie ze zrozumieniem, były zamknięte tylne drzwi baru, nie banku. Tak jak @Radomski napisał. 6. Ponownie, czytanie ze zrozumieniem. Zanim będziesz zadawać pytania tego typu to przeczytaj uważnie poprzednie posty, bo widać że tego nie zrobiłeś. 7. Sprzedawca przyszedł na swoją zmianę, więc przyszedł ze swojego domu. Nie mógł nic specjalnego powiedzieć, ponieważ tylne drzwi baru były zamknięte na klucz, więc nie miał dość czasu aby je otworzyć i zobaczyć co się dzieje, zakładając że chciał narazić swoje życie na potencjalną śmierć ze strony uciekających bandytów. Logicznym jest to że słysząc strzały nie będziesz chciał wchodzić przed ludzi którzy strzelają. 8. Na pewno to nie on napadł na bank, jego motocykl brzmi inaczej niż te które były słyszane podczas ucieczki. 9. Na naszym terenie tylko "Warsztat Samochodowy Pyrsona" zajmuje się tworzeniem specjalnych rejestracji. Właściciel powiedział że nie miał żadnego zamówienia na rejestracje tego typu. Wygląda na to że "ochroniarze" przybyli do nas z własnym sprzętem. Oznaczałoby to że rejestracje mieli zrobione w kraju z którego pochodzą. Update - Policja opuściła już teren banku. Rano nad SA był spory ruch lotniczy, większy niż normalnie. Mówi się również o gangu motocyklistów który pojawił się w północnej części mapy. Może warto to zbadać?
 15. WiejskaPyra

  @Kapi0988 1. Nie wiadomo, aczkolwiek nie wygląda na to że współpracują z policją. Grupa z tamy nie wydawała się zbytnio rozmowna. 2. Przekraczanie prędkości, poza tym nic specjalnego. Pracownicy są czyści. 3. Ciężko stwierdzić, w chwili obecnej nie znamy nawet ich nazwy. Najprawdopodobniej pochodzą z innego kraju, aczkolwiek biorąc pod uwagę brak interwencji służb w sprawie ich działalności, można wnioskować że działają legalnie.
×