Skocz do zawartości

WiejskaPyra

Administratorzy serwera MTA

Zawartość dodana przez WiejskaPyra

 1. WiejskaPyra

  Nick: Pyrson Okres czasu(od/do): 21.07 - 28.07 Powód: Wyjazd
 2. WiejskaPyra

  Zaczniemy od starej informacji, @NicoNicoNii opuścił nasze szeregi kilka tygodni temu. Dziękuję serdecznie za godne prowadzenie totolotka. Natomiast nową informacją jest to że @Vaniliovsky zostaje powołany na szefa klubu, stanowisko które od dłuższego czasu było puste. Jest on teraz na czymś co można nazwać "okresem próbnym", otrzymał zadanie od którego zależy czy zachowa tą funkcję na stałe czy nie. Ps - @Karot właśnie odszedł z klubu
 3. WiejskaPyra

  Przyjęci zostają @Cudak, @IwanRk oraz wyjątkową szansę otrzyma Cropek, pod kilkoma warunkami które przekażę mu podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Nabór trwa dalej, jeszcze przynajmniej jeden tydzień.
 4. WiejskaPyra

  Straciłem możliwość moderowania działów "Warsztat" oraz "Konkursy i eventy", dopiero teraz to zauważyłem :E
 5. WiejskaPyra

  Potwierdzam, doszliśmy do porozumienia, nie o to mu chodziło.
 6. WiejskaPyra

  Współpraca Warsztat / Komis W dniu dzisiejszym podpisana została umowa między warsztatem a komisem. Od dzisiaj przy większych zakupach w komisie możecie otrzymać światła na miesiąc jako darmowy bonus. Dodatkowo, od czasu do czasu podczas zakupów w warsztacie macie szansę otrzymać bon ze zniżką na dowolny zakup w komisie. Możliwe zniżki to od 15% do 35%. Zachęcam was zatem do korzystania z naszych usług!
 7. WiejskaPyra

  Trochę przedawniona informacja, ale Volff postanowił nas opuścić. Serdecznie dziękuję za współpracę, i mam nadzieję że mimo wszystko się jeszcze zobaczymy.
 8. WiejskaPyra

  Ogłoszenie Chciałbym wszystkim przekazać że przez okres wakacyjny nie będzie pobierana opłata score za wszystkie usługi warsztatu, dodatkowo zostaje wprowadzona nowa opcja czasowa do cennika, a mianowicie zapis na 2 tygodnie. Ostatnia, i pewnie najważniejsza wiadomość, to oferta specjalna która będzie trwać najbliższe dwa tygodnie, czyli kup zapis do jednego pojazdu, a do drugiego otrzymasz zniżkę 50%*. Obecny cennik: 75.000$ - zapis świateł/rejestracji/tuningu na miesiąc 40.000$ - zapis świateł/rejestracji/tuningu na 2 tygodnie 25.000$ - zapis świateł/rejestracji/tuningu na tydzień *Zniżka 50% tyczy się tylko zakupu zapisu do dwóch pojazdów jednocześnie. Zakup zapisu jednego dnia do jednego pojazdu i drugiego dnia do drugiego pojazdu nie kwalifikuje się do otrzymania zniżki.
 9. WiejskaPyra

  Zakładamy tutaj że ładowność to ile możesz załadować do naczepy. Jak już mamy podawać "ładowność" to można by dodać również ładowność do cysterny, bo wszyscy wiemy że do cysterny nie wlejesz 24 tony paliwa. Dodatkowo sama ładowność w kg nie ma znaczenia, bo serwer nie zwraca uwagi na kg tylko na %, ale to już poza tematem.
 10. WiejskaPyra

  Ludu PTSa! Z okazji Dnia Dziecka, PTS Klub chciałby was zaprosić na trzydniowy rajd terenowy po stanie San Andreas! Do wygrania nagrody wyższe niż zazwyczaj, więc zachęcam do wzięcia udziału. Informacje o rajdzie Rajd odbywać się będzie w dniach 01.06 do 03.06. Zawodnicy będą mieli do przejechania 4 trasy od punktu A do punktu B, oraz jeden tor. Aby wystartować w zawodach trzeba się najpierw zapisać w tym temacie (zapisy zostaną otwarte później). Dzisiaj otrzymacie podstawowe informacje o zawodach, czyli harmonogram oraz spis nagród. Harmonogram: Nagrody: Więcej informacji otrzymacie wraz z otwarciem zapisów na event, czyli jutro o godzinie 19:00.
 11. WiejskaPyra

  Wyniki ostateczne: Ostatecznie CaverN wygrał zawody, otrzymując 500.000$ oraz 50zł za zajęcie pierwszego miejsca, nie wliczając w to pieniędzy zdobytych za miejsca zajęte na poszczególnych etapach. Po krótkim, aczkolwiek ekscytującym pojedynku, na drugim miejscu ląduje Matthias z sumą 31 punktów, wygrywając 350.000$ + dowolną usługę warsztatu na 7 dni. Na trzeciej pozycji znalazł się Stalion, wygrywając skromne 250.000$. Wszystkim którzy raczyli się zjawić dziękuję za obecność. Gratuluje również wszystkim napom którzy wygrali dodatkowe nagrody podczas mini zawodów dzisiaj na torze.
 12. WiejskaPyra

  Wyniki oraz punktacja: Dzisiaj finał rajdu oraz rozdanie nagród. Zapraszam na Lotnisko LV o godzinie 18:30.
 13. WiejskaPyra

  Wyniki po wszystkich wczorajszych przejazdach: Obecna punktacja: Dzisiaj będziecie jechać po dwóch trasach stworzonych przez Nico oraz Thora. Mam nadzieję że przyzwyczailiście się już do handlingu Cadrony, ponieważ do końca zawodów będziecie musieli z nią wytrzymać. Zdjęcia pokazujące przebieg tras znajdują się poniżej. Spotykamy się obok linii startu E3 o godzinie 18:00. Etap 3 Etap 4
 14. WiejskaPyra

  Wyniki dnia pierwszego Osoby które się zapisały i z jakiegokolwiek powodu nie były w stanie wystartować w dowolnym etapie proszone są o kontakt ze mną w celu zapisania się do sesji dla spóźnialskich. Jeżeli do jutra (Sobota) do godziny 15:00 nie wykonacie swoich przejazdów, tracicie szansę na zdobycie jakichkolwiek punktów. Przemyślcie to, bo może dalej macie szansę na zdobycie jakichkolwiek nagród. Ps Przejechanie pierwszych dwóch etapów nie jest obowiązkowe aby brać dalej udział w zawodach, zwyczajnie tracicie punkty
 15. WiejskaPyra

  Zapisy zostają zamknięte! Ilość zapisanych graczy: 21 Zawody rozpoczynają się dzisiaj o godzinie 17, poniżej otrzymacie informacje na temat pierwszych dwóch tras rajdu. Etap 1 Etap 2 Miejsce zbiórki to linia startowa pierwszego etapu. Jeżeli wszystkie przejazdy zostaną skończone przed planowanym rozpoczęciem etapu drugiego (18:30), drugi etap zostanie rozpoczęty wcześniej.
 16. WiejskaPyra

  Informacje dodatkowe Opis zawodów: Przez ten weekend będziecie mieli okazję wystartować w niewielkich mistrzostwach terenowych. Do pokonania będziecie mieli 4 trasy przejazdowe oraz jeden tor. Zasady między tymi dwoma rodzajami wyścigów będą się jednak trochę różnić. Na pierwszych 4 etapach (Trasy A-B) będziecie startować jeden po drugim. Ośmiu zawodników z najlepszymi czasami na każdym etapie otrzyma punkty zgodnie z punktacją zamieszczoną poniżej. Kolejność startowania na pierwszym etapie będzie zależna od waszej kolejności zapisu, co oznacza że zawodnicy którzy zapisali się pierwsi również wystartują pierwsi. Następnie jako pierwsi startują zawodnicy którzy byli najszybsi na poprzednim etapie. Po przejechaniu wszystkich etapów przechodzimy do finału na torze, od którego może zależeć czy wygracie czy przegracie. Będziecie się ścigać 1v1, w losowo dobranych parach. Do przejechania będziecie mieli 2 okrążenia. Zwycięzca otrzymuje dodatkowe punkty oraz drobną nagrodę pieniężną, przegrany nie otrzymuje nic. Punktacja: Ostrzeżenie - Podczas trwania zawodów mogą pojawić się utrudnienia z przejazdem przez niektóre drogi. Serwerowa policja proszona jest o pilnowanie ruchu w okolicach przez które przechodzą trasy. Ważne zasady Pamiętajcie że mimo tego że jest to rajd terenowy, wszystkie przejazdy mają wyznaczoną trasę i macie się jej trzymać. Skracanie może wiązać się z karą czasową albo nawet dyskwalifikacją. Zdyskwalifikowany zawodnik otrzymuje karę czasową 10 minut. Dodatkowo starajcie się zbytnio nie rozbijać - nie będzie kary za stan pojazdu, ale nie chcecie tracić czasu na freezy. Zapisy Zapisy będą trwać do godziny 15:00 w Piątek. Zapisy są obowiązkowe jeżeli chcecie brać udział w zawodach. W przypadku kiedy ktoś chce brać udział, ale obawia się że nie ma czasu w godzinach podanych w harmonogramie, proszę zgłosić się do mnie osobiście. Możecie się już zapisywać na zawody, oraz zadawać pytania jeśli chcecie. Temat zostaje otwarty (z opóźnieniem).
 17. WiejskaPyra

  Temat ten jest poświęcony organizacji dni otwartych w Policji. Witam wszystkich bardzo serdecznie. Jak już pewnie wiecie w najbliższą niedzielę w policji odbędą dni otwarte. Będą one działać na prostej zasadzie - osoby chętne zostaną przeniesione tymczasowo do frakcji, gdzie będzie mógł pracować jak normalny pracownik przez określoną ilość czasu. Każdy gracz ma 30 minut aby poczuć się jak prawdziwy policjant. Proszę wszystkich chętnych do zapisania się w tym temacie zgodnie z podanym wzorem: Kwestia naboru jest jeszcze pod znakiem zapytania, ale istnieje spora szansa że zostanie on otwarty po zakończeniu dni otwartych.
 18. WiejskaPyra

  Ogłoszenie W dniu dzisiejszym (1 maja 2018) wprowadzone zostały drobne zmiany do cennika, mianowicie koszt score wszystkich usług został zmniejszony o połowę. Wiem że nie lubicie wydawać sc na światła, rejestracje czy tuningi, dlatego też taka decyzja została podjęta. Nowe kwoty: 75.000$ 15sc za zapis świateł/rejestracji/tuningu na miesiąc 25.000$ 5sc za zapis świateł/rejestracji/tuningu na tydzień
 19. WiejskaPyra

  Mobilny warsztat uzupełnia zapasy kolorowych świateł i rejestracji w dokach SF
 20. WiejskaPyra

  Witajcie! Jak wiecie zbliżają się święta Wielkanocne. PTS Klub oraz firma Petrol zapraszają na zabawy przygotowane właśnie na tą okazję. A wszystko to będzie trwało od piątku (30.03.2018) do niedzieli (01.04.2018). Przygotowaliśmy dla was mnóstwo różnych atrakcji! A co na Was będzie czekać? Sprawdźmy! Piątek (30.03.2018) 18:00 W pierwszym dniu firma Petrol i PTS Klub zapraszają na udział w konwoju który odbędzie się o godzinie 18:00. Konwój rozpocznie się na lotnisku w LV. Jedziemy w stronę Bayside, gdzie nastąpi pierwszy rozładunek. Po rozładowaniu gracze mogą załadować się na pobliskich strefach załadunkowych, po czym wyruszamy w stronę Angel Pine. Przejedziemy przez Green Island (którego nie widać na mapie [*]), a następnie planowany jest postój na pobliskiej stacji. Po postoju dojeżdżamy do AP, gdzie ponownie nastąpi rozładunek i załadunek. Celem końcowym jest lotnisko w LS Zapraszamy również pracowników frakcji do pomocy przy konwoju: Policja: Naimad Feniks Mirko Pogotowie: Skrin Kkubakks Pomoc Drogowa: Drftmn Anti Mile widziani są również fotografowie! - - Sobota (31.03.2018) 18:30 Drugi dzień zabaw rozpoczniemy Destruction Derby o godzinie 18:30 w LV. Do dyspozycji będziecie mieli pojazdy typu Monster Truck. Po zakończeniu DD uzyskacie dostęp do trasy następnego wyścigu, abyście mogli się z nią dobrze zapoznać. O godzinie 19:30 na lotnisku LV odbędzie się wyścig drużynowy. Do wyścigu możecie się zapisywać parami w tym temacie. Liczba drużyn ograniczona do 15. Po zakończeniu wyścigu zostaną podsumowane punkty uzyskane przez wasze drużyny, a następnie wybrana zostanie zwycięska drużyna. Wzór zapisu na wyścig: Nick #1: ID #1: Nick#2: ID #2: Regulamin Wyścigu: 1. Drużyna składa się z dwóch osób 2. Wyścig będzie się składał z 12 okrążeń 3. Nie wolno jeździć pod prąd, pod groźbą dyskwalifikacji 4. Nie wolno stać w miejscu i blokować innym drogi 5. Samochód można naprawiać cały czas na PIT Stopie 6. Jeżeli gracz zniszczy swój pojazd to odpada 7. Nie zabieramy innym pojazdu jeżeli zniszczymy swój. 8. Gracz nie ma możliwości wysiadania z samochodu gdyby jego pojazd zaczął się palić (Respawn jest niedaleko) 9. Nie wolno wbiegać pod tor 10. W razie remisu na podium odbędzie się dogrywka w którym członkowie drużyny wybiorą jednego kandydata do stoczenia pojedynku o dane miejsce 11. Wyścig podczas dogrywki będzie się składał z 2 okrążeń Nagrody za DD 1 miejsce. 45.000$ 2 miejsce. 30.000$ 3 miejsce. 15.000$ Nagrody za wyścig (Za miejsce drużynowe) 1 miejsce. 150.000$ (75.000$ na osobę) 2 miejsce. 75.000$ (37.500$ na osobę) 3 miejsce. 37.500$ (18.750$ na osobę) Nagrody za wyścig (Za miejsce indywidualne) 1 miejsce. 75.000$ 2 miejsce. 37.500$ 3 miejsce. 18.750$ Punktacja 1. 40 6. 29 11. 24 16. 19 21. 14 26. 8 2. 37 7. 28 12. 23 17. 18 22. 13 27. 6 3. 34 8. 27 13. 22 18. 17 23. 12 28. 4 4. 32 9. 26 14. 21 19. 16 24. 11 29. 2 5. 30 10. 25 15. 20 20. 15 25. 10 30. 0 Niedziela (01.04.2018) 19:00 Trzeci dzień jak i zarazem ostatni dzień zabaw zaczniemy od wspinaczki o 19:00, zbiórka w BaySide. Cel wspinaczki jest prosty - wejść na górę. Po drodze mogą pojawić się rozgałęzienia, będą dłuższe ale łatwiejsze trasy oraz krótsze ale trudniejsze. Nagrody za wspinaczkę są następujące : 1. miejsce - 225.000$ 2. miejsce - 112.500$ 3. miejsce - 75.000$ Nagrody są raczej symboliczne ponieważ lepsze nagrody są zdecydowanie w kolejnej zabawie "niespodziance". Zabawa "niespodzianka" zacznie się o godzinie 20:00, również w BaySide. W tej zabawie do wygrania jest: 1. miejsce - PaySafeCard na 20zł 2. miejsce - 150.000$ 3. miejsce - 112.500$ Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie! PTS Klub i Petrol
 21. WiejskaPyra

  Po dzisiejszej dogrywce pozycję 3 zajmuje drużyna Dozeji + Mck. Ze względu na problemy z czasem ścigali się tylko dwaj kierowcy - Dozeji oraz Brainer. Przez cały wyścig obaj kierowcy trzymali się bardzo blisko siebie, i kto wie, może gdyby mieli jeszcze kilka okrążeń to wynik byłby inny. Bardzo dziękuję obu graczom za przybycie, to był naprawdę bardzo dobry wyścig. Do zobaczenia na kolejnych zawodach!
 22. WiejskaPyra

  Nabór do klubu zostaje otwarty, potrzebni są aktywni i pomysłowi ludzie.
 23. WiejskaPyra

  A wy napy dalej swoimi zestawami jeździcie?
 24. WiejskaPyra

  Ogłoszenie Od dziś warsztatem zajmować się będę ja. Oferta, ceny oraz sposób nabycia usług pozostają chwilowo bez zmian. W przypadku gdyby coś się jednak zmieniło pojawi się oczywiście informacja w tym temacie. Wszelkie propozycje są również mile widziane. No i najważniejsze, zapraszam do korzystania z usług warsztatu :)
 25. WiejskaPyra

  Dzisiejszą wspinaczkę wygrał LemoN, druga nagroda trafiła do Cumstera a trzecia do Lukasza95. Natomiast 20zł za wygranie zabawy niespodzianki, którą był labirynt (tylko z kilkoma niespodziankami), trafiło do Tajniaka, drugi przez labirynt przeszedł Radek, a ostatnim zwycięzcą był RaveN który dopiero co wrócił ze swojego "urlopu". Chciałbym wszystkim podziękować za obecność na zabawach, mam nadzieję że wam się podobały. Jak zwykle zapraszam na następne eventy, oraz na dogrywkę wyścigu drużyn która jest wstępnie planowana na najbliższy weekend. Dokładny termin zostanie podany jak tylko wszystko zostanie ustalone. Ps Jeżeli ktoś jeszcze nie dostał swoich nagród to może być pewny że otrzyma je w tym tygodniu. Jeżeli o kimś zapomnę to proszę mi się przypomnieć na pw albo w grze.
×