Skocz do zawartości

WiejskaPyra

Administratorzy serwera MTA

Zawartość dodana przez WiejskaPyra

 1. WiejskaPyra

  @Matize Jeden, może dwa. Ale nie więcej :v
 2. WiejskaPyra

  Służbista
 3. WiejskaPyra

  Oto ostateczna klasyfikacja generalna zawodników: Oraz drużyn: Krótkie wyjaśnienie ponieważ ostatnio już byłem o to dopytywany - ponieważ wystartowało was 8, a jeden z was odpadł zaraz na starcie, czyli dojechało 7 do mety, punkty liczone są od 4 miejsca (czyt. zwycięzca dostaje pkt za 4 miejsce, #2 dostaje za 5 itd.). Lista nagród dla zawodników: Nagrody dla top 3 drużyn Sezon 2018 GP PTS uważam za zakończony. Dziękuję wszystkim za udział. Po nagrody proszę się zgłosić do mnie.
 4. WiejskaPyra

  Lista startowa na dzisiejszy wyścig: Planowana długość wyścigu to 18 okrążeń. Widzimy się za niedługo (18:00) na starcie.
 5. WiejskaPyra

  Chciałbym przypomnieć o dzisiejszym treningu na torze Los Santos który odbędzie się o godzinie 18:00. Będzie on trwać maks. 1 godzinę.
 6. WiejskaPyra

  Z powodu ostatnich wydarzeń które miały miejsce w PTS Klubie, wyścig zostaje ostatecznie przełożony na następny tydzień. Przepraszamy za wszelkie problemy i postaramy się wam to wynagrodzić. Z lepszych wiadomości - oto obecna klasyfikacja generalna, która powinna być wstawiona już dawno temu, ale jakoś się zagubiła Klasyfikacja generalna drużyn: Dodatkowo, ponieważ sezon dobiega już końca, a data ostatniego wyścigu nie będzie już przekładana, otrzymacie drobne informacje na temat nagród jakie otrzymacie po ostatnim wyścigu. Mianowicie jest to: Mam nadzieję że zachęci was to do pojawienia się na ostatnim wyścigu. Nawet jeżeli nie macie już szans na tytuł, możecie otrzymać dodatkowe fundusze za uzyskane punkty. Edit - zapomniałem dodać - nagroda pieniężna za punkty może zostać podniesiona, czekajcie cierpliwie na ostateczną decyzje.
 7. WiejskaPyra

  Na mapie pojawiły się nowe obiekty. Dodatkowe informacje: Jednemu z naszych ludzi udało się przechwycić kilka komunikatów które najprawdopodobniej pochodzą od BH. Oto one: Poprzednio podana mapa może również być użyteczna. Jeżeli macie jakiekolwiek pytania, możecie je śmiało zadać.
 8. WiejskaPyra

  Szybkie ogłoszenie @Zielus zostaje wydalony z klubu za niewywiązywanie się ze swoich obowiązków. Szczegóły: Nie zbudowanie toru na GP LS od ponad miesiąca, nie poinformowanie organizatorów o braku możliwości pracy nad projektem, zablokowanie komunikacji na discordzie z przynajmniej jednym z organizatorów po otrzymaniu zapytań na temat toru.
 9. WiejskaPyra

  @Polak333
 10. WiejskaPyra

  @ReD wygląda na to że jakaś akcja policyjna się właśnie odbywa w dokach. Skutek nieodnalezionej wskazówki z poprzedniego etapu. @Polak333 te anteny najprawdopodobniej służą do komunikacji ze światem zewnętrznym. Wydaje mi się że to najbardziej logiczne wyjaśnienie ich istnienia. Dodatkowo ten "żołnierz" to właśnie płk. Vasilyev. Zapytany o to co znajduje się w aktówce zgodził się podzielić częścią informacji - są to mianowicie dokumenty dotyczące ich obecnych operacji na terenie SA oraz mapa. Nie zgodził się pokazać co dokładnie jest napisane na dokumentach, z wiadomych powodów, ale dał nam kopie mapy, która zostanie umieszczona poniżej. Przy okazji, zauważyłeś coś jeszcze na bazie BH? Dodatkowa informacja - aby bardziej zachęcić was do brania udziału w śledztwie, postanowiłem dawać nagrody za każde znalezisko. Mianowicie jest to 10k od każdej rzeczy powiązanej ze sprawą, czyli nowe obiekty, poszlaki oraz zmiany w obiektach z poprzednich etapów. Osoby które odnalazły jakiekolwiek wskazówki przed pojawieniem się tej wiadomości również otrzymają nagrody, oczywiście po tym jak wszystko podsumuję
 11. WiejskaPyra

  Licytacja! Po długim okresie zastanawiania się kiedy zrobić licytacje Jestera, postanowiłem że odbędzie się ona w tą sobotę (13.10.2018) o godzinie 17:00. Przypominam że jest to były policyjny samochód nieoznakowany, posiada zainstalowane żółte światła, które mogą zostać zmienione jeżeli nowy właściciel tak zechce. Kolor czarny, napęd na przód, osiągi dobre. Na pewno jest to samochód którym można się chwalić przed kolegami. Cena wywoławcza pozostanie tajemnicą, ale nie spodziewajcie się mniej niż 1kk. Znalazłem
 12. WiejskaPyra

  Mapa została zaktualizowana. Na kanale policyjnym mówi się o sporym zamieszaniu w Los Santos, dokładna lokacja nie jest jednak znana. Myślę że dobrym pomysłem byłoby rozpoczęcie śledztwa od bazy BH na lotnisku LS. Wiemy że normalnie stacjonują tam 3 Enforcery, Premier, Rancher, Mesa i przynajmniej 3 quady. Ustalenie obecnego stanu taboru firmy może pomóc wam stwierdzić ile rzeczy macie do znalezienia. Tak wiem, miało być tydzień temu, proszę o wyrozumiałość
 13. WiejskaPyra

  Przypominam o dzisiejszym treningu który odbędzie się o godzinie 18:00. Trasa powinna być taka sama jak na oryginalnej mapie Cudaka. Po inspekcji toru Los Santos postanowione zostało że jutro odbędzie się jednak powtórka wyścigu w Bone County, a GP Los Santos będzie zamykać kalendarz. Tor wymaga dodatkowego dopracowania i nie nadaje się aby został użyty w dniu jutrzejszym podczas wyścigu. Dodatkowo jutrzejszy wyścig zostanie przeniesiony z godziny 18 na godzinę 19. Przepraszam za utrudnienia i zmianę planów w ostatniej chwili. Jak zawsze pracownicy frakcji są mile widziani.
 14. WiejskaPyra

  Dzisiaj, koło północy, po wielu godzinach poszukiwań nap Rasta odnalazł ukradzionego Jestera. Znajdował się on w kamieniołomie, obok czegoś co wyglądało na magazyn ukryty w jaskini. Dlaczego nie ma zdjęcia? Bo byłem wtedy na serwerze i byłem świadkiem tego jak Jester zostaje odnaleziony. Nie wiadomo do czego służy ten magazyn, ale na pewno ma on coś wspólnego ze znanym nam gangiem motocyklowym. Kilku ich członków stało pod magazynem. Policja oczywiście zabrała ich na przesłuchanie, najprawdopodobniej będą również odpowiadać za kradzież Jestera. Zarówno Policja jak i BH planują przebadać magazyn. Na chwilę obecną to wszystko. Nie ma nowych obiektów ponieważ spodziewałem się że odnalezienie Jestera zajmie wam więcej czasu. Ale myślę że Rasta może potwierdzić że samochód był dobrze schowany Nowe wskazówki pojawią się jeszcze dzisiaj, ale później.
 15. WiejskaPyra

  Ogłoszenie Od dzisiaj możecie w komisie kupić nowe oraz używane pojazdy Taxi oraz Cabbie. Wliczają się one do normalnego limitu pojazdów, lub jako dodatkowy pojazd dostawczy poza limitem, zgodnie z regulaminem pojazdów. Cena nowego Taxi to 350.000$, natomiast nowy Cabbie kosztuje 312.500$. Jeżeli chodzi o pojazdy używane to są one liczone jako pojazdy dostawcze, czyli sprzedawane są w cenie 80% wartości fabrycznej. Koszt skupu używanych taksówek jest taki sam jak innych pojazdów, czyli 45%. Dodatkowo dostępny jest nowy samochód ekskluzywny do licytacji, aczkolwiek to kiedy odbędzie się licytacja zależy od was. Więcej informacji tutaj: Byłbym zapomniał - zasada "zakaz sprzedaży po 22" już nie obowiązuje. Jak spotkacie mnie lub Thora na serwerze to możecie korzystać z komisu do woli. Niezależnie od godziny.
 16. WiejskaPyra

  Po dłuższej przerwie spowodowanej San Andreas Grand Prix oraz sprawami prywatnymi, ogłaszam powrót do śledztwa. Wygląda na to że nasi przestępcy są fanami sportu, ponieważ grzecznie przestali sprawiać problemy podczas trwania GP, ale ostatnio sprawy się trochę zmieniły. Zeszłej nocy z komisu został skradziony ex-policyjny Jester. Nie wiadomo kto jest sprawcą. Monitoring komisu nagrał jak złodziej udaje się skradzionym Jesterem na północ. Tutaj od razu oferuję nagrodę 50.000$ dla pierwszej osoby która znajdzie zgubę. Zasady takie jak przy każdym szukaniu pojazdów - potrzebny jest screen na którym widać dokładną godzinę znalezienia pojazdu, uzyskaną za pomocą użycia komendy /time. Z innych wiadomości warto podkreślić to iż Andromeda zniknęła z lotniska LS, a na jej miejscu pojawił się faktyczny obóz BH. Oczywiście nie oznacza to że to jest ostatni raz kiedy widzieliśmy ten samolot. Zalecam częste odwiedzanie tego obozu, ponieważ może się okazać że będą się w nim pojawiać cenne wskazówki. Policji nie udało się opanować sytuacji w magazynach SF a zaginiony patrol dalej nie został odnaleziony. W tej sytuacji BH postanawia wkroczyć do akcji, aczkolwiek brakuje im ludzi do wykonania tego zadania. Dlatego też postanowili przyjąć kilku nowych rekrutów. Oznacza to urozmaicenie poszukiwań o nową serię mini-eventów w których osoby chętne będą brać udział w specjalnych zadaniach. Będą one polegać na przeszukiwaniu obiektów i eliminowaniu zagrożeń. Data pierwszego takiego wydarzenia zostanie wkrótce podana. Obiekty na mapie zostały zaktualizowane. W chwili obecnej waszym jedynym zadaniem jest znalezienie skradzionego Jestera. Fabuła nie pójdzie do przodu dopóki pojazd nie zostanie znaleziony. Aczkolwiek każde przemieszczenie pojazdu może oznaczać pojawienie się nowych poszlak. Jeżeli uważacie że warto jest chwilę poczekać aby uzyskać więcej informacji odnośnie śledztwa, śmiało, zróbcie to. Pamiętajcie jednak że jeżeli samochód się nie odnajdzie, nie będzie mógł zostać sprzedany. A na pewno ktoś z was chce mieć na podjeździe były radiowóz nieoznakowany.
 17. WiejskaPyra

  F1

  A po to aby móc grać online i nie być biedakiem. Dawno nie grałem, ale ostatnio zająłem P3 Williamsem na karierze, myślę ze to dobry wynik. Żeby było śmieszniej to startowałem z pole position, bo miałem farta i na kwalifikacjach deszcz padał. A też nie gram na niskim poziomie trudności bo mam chyba coś koło 75% ustawione Jak coś to gram na PS4.
 18. WiejskaPyra

  Lista startowa na dzisiejszy wyścig: Pamiętajcie, dzisiaj o godz. 18 obecność obowiązkowa :v
 19. WiejskaPyra

  Kilka informacji przed treningiem / wyścigiem Tor na którym będziecie się ścigać posiada wśród kierowców reputację najbardziej niebezpiecznego toru w kalendarzu GP. Istnieje wiele miejsc w których nieostrożny kierowca może wypaść poza tor i skończyć w szpitalu, oczywiście o ile będzie mieć szczęście. Ze względu na nagłe powstanie firmy Shafted Appliances prosta start/meta musiała zostać przeniesiona, z tego powodu nowy pit-lane nie został jeszcze w pełni skończony, ale został uznany za nadający się do użytku. Spory na temat nazewnictwa tego GP trwają od wielu lat - niektórzy uważają że jest to drugie San Fierro GP, inni mówią że jest to Red County GP. Ponieważ w kalendarzu jest już jedno SFGP, postanowione zostało że tor ten będzie jednak nazywany w kalendarzu jako Red County GP. Nie zapomnijcie o treningach dzisiaj o godzinie 18. Obecność nie jest obowiązkowa, ale dobrze by było abyście poznali trasę przed wyścigiem. Zaktualizowana mapa toru: Dodatkowe informacje: W dniu wyścigu wszelka pomoc ze strony Pomocy Drogowej, Pogotowia oraz Policji jest mile widziana. Potrzebujemy takiej samej ilości pracowników jak na poprzednim wyścigu.
 20. WiejskaPyra

  Kilka informacji przed wyścigiem: Na torze Bone County będziecie jechać 20 okrążeń. Każda drużyna będzie posiadać swoją własną stację w boksach. Będziecie mogli na nich zbić zmęczenie. Zalecane jest zjechanie do boksu między okrążeniem 9 a 14. Pamiętajcie aby dobrze uzgodnić strategie ze swoimi kolegami z zespołu - jeżeli zjedziecie w tym samym momencie to jeden z was straci sporo na czasie. Pierwsza część toru jest bardzo szybka, ale po przejechaniu mostu radzę spuścić nogę z gazu, chyba że chcecie wylądować za barierkami. Teraz kilka zasad: Zakazane są jakiekolwiek przepychanki, osoby powodujące kolizje będą odpowiednio ukarane Zasada "Freez = dyskwalifikacja" zostaje zmieniona na "Wrak = dyskwalifikacja" Skracanie jest niedozwolone Każdy zawodnik musi obowiązkowo zjechać raz do boksu. W przypadku kiedy zawodnik zjechał do pit-stopu tylko po to aby naprawić swój wóz, musi zatrzymać się przy garażach swojej drużyny na tak długo ile mechanik potrzebuje aby naprawić jego wóz. W pit-lane obowiązuje ograniczenie do 60km/h Jeżeli zawodnik przekroczy dozwoloną prędkość w pit-lane, musi wykonać kolejny przejazd przez boksy. Jeżeli dalej będzie przekraczać prędkość, może zostać zdyskwalifikowany. Żółta flaga nie nanosi żadnych ograniczeń prędkości na tor - zwyczajnie oznacza że należy uważać, ponieważ na torze mogą znajdować się przeszkody (np. porzucone wozy) ale nie przeszkadzają one specjalnie w wyścigu. Czerwona flaga oznacza tymczasowe przerwanie wyścigu. W przypadku czerwonej flagi, zawodnicy proszeni są o ustawienie się na polach startowych zgodnie z zajmowaną obecnie pozycją. Zielona flaga - tor jest czysty, powrót do normalnego wyścigu. Jeżeli chodzi o pozycje startowe, będziecie startować z tych samych pól co ostatnio (ze względu na unieważnienie wyścigu), a mianowicie: Zbiórka przed eventem odbędzie się o godzinie 18:00, obok spawnu w El Quebrados, wyścig będzie trwać ~45 minut.
 21. WiejskaPyra

  To nie jest temat do dyskusji, zamykam do momentu opadnięcia emocji
 22. WiejskaPyra

  Kilka informacji: Od teraz organizacją tego eventu zajmować się będę ja i tylko ja. Tory w Bone County oraz Red County zostaną zmodyfikowane, co do reszty - nie wiadomo. W soboty o godzinie 18 będą odbywać się krótkie sesje treningowe / testowe na których obecność nie jest obowiązkowa. Oficjalny regulamin zawodów zostanie opublikowany jak tylko zostanie wyjaśnionych kilka spraw (m.in. zmęczenie). Jeżeli dalej macie wątpliwości - zapraszam w sobotę na sesję treningową na torze Bone County. Zapewniam że jakość toru oraz wyścigu będzie wysoka. Ps Pomimo unieważnienia wyścigu, myślę że warto podać top 3 - LemoN, Lukasz95 oraz Stalion. Gratuluje i mam nadzieję że na Bone County GP również pokażecie na co was stać.
 23. WiejskaPyra

  @Wersjon Wydaje mi się że to bug Po zdecydowanie zbyt długiej przerwie spowodowanej problemami technicznymi, ogłaszam że nareszcie udało się wgrać poprawnie nową mapę. Co powinniście wiedzieć: 1. Policja straciła kontakt z patrolem wysłanym do magazynów w SF. 2. Dowódca BH zgodził się udzielić kilku informacji. Przedstawił się jako pułkownik Vasilyev. Powiedział że nikt nie wynajął ich usług - są tutaj z powodu własnych spraw. Przyznał że sytuacja wygląda gorzej niż się spodziewał kiedy zgłosił się do brania udziału w tej "operacji". Zapytany o grupę motocyklistów powiedział że nie są oni żadnym zagrożeniem dla jego ludzi, ale są powiązani z ich zadaniem. Dodał również że zawiódł się na lokalnej policji, że "nie słuchają ostrzeżeń" i "myślą że dadzą sobie radę sami". Dodatkowo czeka na ważną dostawę oraz na dodatkowe jednostki z Europy. 3. Mieszkańcy AP skarżyli się na dwie rzeczy podczas ostatnich kilku dni - hałaśliwe motocykle krążące po okolicy w nocy oraz częste przeloty śmigłowców w dzień. 4. Bajzel wykonany w BS przez pracowników BH został posprzątany. Jeden z nich przyznał się że myślał że ładunki wybuchowe są słabsze. Pozostali mówili że podczas zakładania materiałów powtarzał że "ma na to certyfikaty cztery". Ostatnio również często przyjeżdżały tam błękitne furgonetki. 5. Ruch wodny ostatnio trochę wzrósł.
 24. WiejskaPyra

  Cudak zapomniał wyłączyć swoich map, zestaw, gangsterzy i zabite pedy nie mają nic wspólnego z tą sprawą. Ps Jeżeli ped jest zabity to nie oznacza że tak został ustawiony tylko ktoś go zabił z nudów. Ps2 Proszę was abyście sprawdzali czy ktoś już nie wstawił "waszego" znaleziska. Już któryś raz podsyłacie tą samą rzecz kilka razy.
 25. WiejskaPyra

  Nowe wieści! Kilka osób z Bayside zgłosiło że w nocy słyszeli coś co przypominało eksplozje. Dodatkowo w El Quebrados została zgłoszona strzelanina, policja jest już na miejscu. Ps Oznacza to że są nowe obiekty do szukania
×