Skocz do zawartości

WiejskaPyra

Administratorzy serwera MTA

Zawartość dodana przez WiejskaPyra

 1. WiejskaPyra

  Lista startowa na dzisiejszy wyścig: Pamiętajcie, dzisiaj o godz. 18 obecność obowiązkowa :v
 2. WiejskaPyra

  Kilka informacji przed treningiem / wyścigiem Tor na którym będziecie się ścigać posiada wśród kierowców reputację najbardziej niebezpiecznego toru w kalendarzu GP. Istnieje wiele miejsc w których nieostrożny kierowca może wypaść poza tor i skończyć w szpitalu, oczywiście o ile będzie mieć szczęście. Ze względu na nagłe powstanie firmy Shafted Appliances prosta start/meta musiała zostać przeniesiona, z tego powodu nowy pit-lane nie został jeszcze w pełni skończony, ale został uznany za nadający się do użytku. Spory na temat nazewnictwa tego GP trwają od wielu lat - niektórzy uważają że jest to drugie San Fierro GP, inni mówią że jest to Red County GP. Ponieważ w kalendarzu jest już jedno SFGP, postanowione zostało że tor ten będzie jednak nazywany w kalendarzu jako Red County GP. Nie zapomnijcie o treningach dzisiaj o godzinie 18. Obecność nie jest obowiązkowa, ale dobrze by było abyście poznali trasę przed wyścigiem. Zaktualizowana mapa toru: Dodatkowe informacje: W dniu wyścigu wszelka pomoc ze strony Pomocy Drogowej, Pogotowia oraz Policji jest mile widziana. Potrzebujemy takiej samej ilości pracowników jak na poprzednim wyścigu.
 3. WiejskaPyra

  Kilka informacji przed wyścigiem: Na torze Bone County będziecie jechać 20 okrążeń. Każda drużyna będzie posiadać swoją własną stację w boksach. Będziecie mogli na nich zbić zmęczenie. Zalecane jest zjechanie do boksu między okrążeniem 9 a 14. Pamiętajcie aby dobrze uzgodnić strategie ze swoimi kolegami z zespołu - jeżeli zjedziecie w tym samym momencie to jeden z was straci sporo na czasie. Pierwsza część toru jest bardzo szybka, ale po przejechaniu mostu radzę spuścić nogę z gazu, chyba że chcecie wylądować za barierkami. Teraz kilka zasad: Zakazane są jakiekolwiek przepychanki, osoby powodujące kolizje będą odpowiednio ukarane Zasada "Freez = dyskwalifikacja" zostaje zmieniona na "Wrak = dyskwalifikacja" Skracanie jest niedozwolone Każdy zawodnik musi obowiązkowo zjechać raz do boksu. W przypadku kiedy zawodnik zjechał do pit-stopu tylko po to aby naprawić swój wóz, musi zatrzymać się przy garażach swojej drużyny na tak długo ile mechanik potrzebuje aby naprawić jego wóz. W pit-lane obowiązuje ograniczenie do 60km/h Jeżeli zawodnik przekroczy dozwoloną prędkość w pit-lane, musi wykonać kolejny przejazd przez boksy. Jeżeli dalej będzie przekraczać prędkość, może zostać zdyskwalifikowany. Żółta flaga nie nanosi żadnych ograniczeń prędkości na tor - zwyczajnie oznacza że należy uważać, ponieważ na torze mogą znajdować się przeszkody (np. porzucone wozy) ale nie przeszkadzają one specjalnie w wyścigu. Czerwona flaga oznacza tymczasowe przerwanie wyścigu. W przypadku czerwonej flagi, zawodnicy proszeni są o ustawienie się na polach startowych zgodnie z zajmowaną obecnie pozycją. Zielona flaga - tor jest czysty, powrót do normalnego wyścigu. Jeżeli chodzi o pozycje startowe, będziecie startować z tych samych pól co ostatnio (ze względu na unieważnienie wyścigu), a mianowicie: Zbiórka przed eventem odbędzie się o godzinie 18:00, obok spawnu w El Quebrados, wyścig będzie trwać ~45 minut.
 4. WiejskaPyra

  To nie jest temat do dyskusji, zamykam do momentu opadnięcia emocji
 5. WiejskaPyra

  Kilka informacji: Od teraz organizacją tego eventu zajmować się będę ja i tylko ja. Tory w Bone County oraz Red County zostaną zmodyfikowane, co do reszty - nie wiadomo. W soboty o godzinie 18 będą odbywać się krótkie sesje treningowe / testowe na których obecność nie jest obowiązkowa. Oficjalny regulamin zawodów zostanie opublikowany jak tylko zostanie wyjaśnionych kilka spraw (m.in. zmęczenie). Jeżeli dalej macie wątpliwości - zapraszam w sobotę na sesję treningową na torze Bone County. Zapewniam że jakość toru oraz wyścigu będzie wysoka. Ps Pomimo unieważnienia wyścigu, myślę że warto podać top 3 - LemoN, Lukasz95 oraz Stalion. Gratuluje i mam nadzieję że na Bone County GP również pokażecie na co was stać.
 6. WiejskaPyra

  @Wersjon Wydaje mi się że to bug Po zdecydowanie zbyt długiej przerwie spowodowanej problemami technicznymi, ogłaszam że nareszcie udało się wgrać poprawnie nową mapę. Co powinniście wiedzieć: 1. Policja straciła kontakt z patrolem wysłanym do magazynów w SF. 2. Dowódca BH zgodził się udzielić kilku informacji. Przedstawił się jako pułkownik Vasilyev. Powiedział że nikt nie wynajął ich usług - są tutaj z powodu własnych spraw. Przyznał że sytuacja wygląda gorzej niż się spodziewał kiedy zgłosił się do brania udziału w tej "operacji". Zapytany o grupę motocyklistów powiedział że nie są oni żadnym zagrożeniem dla jego ludzi, ale są powiązani z ich zadaniem. Dodał również że zawiódł się na lokalnej policji, że "nie słuchają ostrzeżeń" i "myślą że dadzą sobie radę sami". Dodatkowo czeka na ważną dostawę oraz na dodatkowe jednostki z Europy. 3. Mieszkańcy AP skarżyli się na dwie rzeczy podczas ostatnich kilku dni - hałaśliwe motocykle krążące po okolicy w nocy oraz częste przeloty śmigłowców w dzień. 4. Bajzel wykonany w BS przez pracowników BH został posprzątany. Jeden z nich przyznał się że myślał że ładunki wybuchowe są słabsze. Pozostali mówili że podczas zakładania materiałów powtarzał że "ma na to certyfikaty cztery". Ostatnio również często przyjeżdżały tam błękitne furgonetki. 5. Ruch wodny ostatnio trochę wzrósł.
 7. WiejskaPyra

  Cudak zapomniał wyłączyć swoich map, zestaw, gangsterzy i zabite pedy nie mają nic wspólnego z tą sprawą. Ps Jeżeli ped jest zabity to nie oznacza że tak został ustawiony tylko ktoś go zabił z nudów. Ps2 Proszę was abyście sprawdzali czy ktoś już nie wstawił "waszego" znaleziska. Już któryś raz podsyłacie tą samą rzecz kilka razy.
 8. WiejskaPyra

  Nowe wieści! Kilka osób z Bayside zgłosiło że w nocy słyszeli coś co przypominało eksplozje. Dodatkowo w El Quebrados została zgłoszona strzelanina, policja jest już na miejscu. Ps Oznacza to że są nowe obiekty do szukania
 9. WiejskaPyra

  @Maksymo Ten klaun z RPG nie ma nic wspólnego ze śledztwem i nie ja go tam dałem @Kapi0988 Na chwilę obecną nie ma żadnych planów
 10. WiejskaPyra

  @Marquiez Wygląda na to że dwa z trzech znanych nam Enforcerów znajduje się poza obozem ochroniarzy. Łódź w BS to dobry znak - oznacza to że będzie można ją zbadać albo może nawet wykorzystać w dalszych poszukiwaniach. Wygląda na to że BH bada coś w okolicach BS, nie wiadomo jednak co ani po co. Jeżeli chodzi o Yosemite - dobrym pomysłem byłoby dokładne przyjrzenie się pojazdowi i śledzenie jego ruchów. Ewidentnie ktoś z niego korzysta. @Linshi Mało prawdopodobne, zbiornik wodny za tamą jest kompletnie odizolowany od reszty oceanu otaczającego SA. Łódź jest również za duża aby przetransportować ją na przyczepie - do tego potrzeba większego pojazdu, a takie są kontrolowane przez miejscową policję. Żaden transport kutrów nie został ostatnio zanotowany. Jednemu z detektywów udało się zrobić zdjęcie mapy znajdującej się w Andromedzie stojącej na lotnisku LS. Jest na niej zaznaczone kilka miejsc m.in komisariaty policji, banki ale również Bayside i Angel Pine. Zaznaczenia są dodatkowo podpisane pojedynczymi literami, które powtarzają się w niektórych miejscach. Bez informacji od pracowników bądź dowództwa BH może być ciężko zrozumieć tą mapę.
 11. WiejskaPyra

  Motocyklisty nie udało się znaleźć, więc nie został przesłuchany. Dowódca ochroniarzy również nie chciał nic powiedzieć na temat ich działań w SA. Właściciel tartaku nie miał nic do powiedzenia na temat śledztwa ani ochroniarzy. Pracownik tamy zeznał że rozmawiał z ochroniarzami na temat konstrukcji tamy. Nie chciał jednak nic powiedzieć na temat spotkania z motocyklistami. Mieszkaniec BS zeznał że wypożyczył łódź motocyklistom na jeden dzień, natomiast ochroniarzom na dwa. Cel ich rejsów nie był znany. Na mapie pojawiły się nowe wskazówki, możecie szukać.
 12. WiejskaPyra

  @drftmn Podoba mi się twój tok myślenia. Co do pytań - świadkom zostały pokazane zdjęcia Premiera znalezionego w BS oraz jego "załogi". Zdania są jednoznaczne - chociaż nikt nie był w stanie przypomnieć sobie rejestracji, to potwierdzają że to są mężczyźni którzy tego dnia pojawili się pod bankiem, aczkolwiek jednego z nich brakuje. Do tej pory śledztwo wykazało że tam gdzie jest Premier, tam jest tylko trzech ochroniarzy. Nie wiadomo gdzie jest ten czwarty. Może został ranny. A może znajduje się w innym miejscu. Wygląda na to że ochroniarze przywieźli swój sprzęt z Europy. Po przebadaniu ich "obozu" na lotnisku LS można dojść do wniosku że wykorzystują samolot Andromeda jako mobilne centrum dowodzenia. Swoją drogą warto dodać że mimo iż nikt z ochroniarzy nie był zbytnio rozmowny, ich "dowódca" wydawał się być bardzo przyjazny. Nie przedstawił się, ale pozwolił na swobodne poruszanie się po ich obozie. Wartym uwagi jest również jego rosyjski akcent. Nie jest wykluczone że istnieje jakaś informacja o poszukiwanym o której jeszcze nie wiemy. @Kapi0988 1. Po odnalezieniu i przebadaniu Yosemite przez kilka miesięcy był przechowywany na komisariacie policji w LS. Sytuacja zmieniła się kilka dni temu, kiedy ten od tak zniknął. Kamery monitoringu nic nie wykryły - nawet momentu wyjazdu samochodu z parkingu. Nie wiadomo więc kto ani nawet dokładnie kiedy. Równie dobrze samochód mógł zniknąć tygodnie temu i zostało to zauważone dopiero niedawno. 2. Na pewno zostanie przeszukany. Pytanie tylko kto będzie na miejscu pierwszy. 3. Zostanie podjęta próba zdobycia dodatkowych zeznań od tego motocyklisty. 4. Poszukiwany mężczyzna - Samuel Johnson - prawdopodobnie został zabrany z własnego domu. Nie ma dowodów na to że zaginął w okolicach tamy. Jeżeli chodzi o ochroniarzy - spróbujemy dowiedzieć się czegoś od ich dowódcy. 5. Właściciel tartaku zostanie przesłuchany. Jeżeli chodzi o pracownika tamy - możliwa zbieżność ubioru. Zostanie on jednak przesłuchany dla pewności. 6. Wszystko wskazuje na to, że był to jeden z kutrów używanych do transportu broni. Skonfiskowane zostały tylko dwie z trzech łodzi, a o położeniu trzeciej nic nam nie wiadomo. Łódź z Bayside jest prywatną własnością jednego z mieszkańców tego miasteczka - wypożycza on ją regularnie turystom.
 13. WiejskaPyra

  @Marquiez Bez szczegółowych zdjęć Yosemite nie możemy tego ustalić.
 14. WiejskaPyra

  Ogłoszonko Chciałbym was poinformować że od dzisiaj komisem zajmować się będę ja (a warsztatem Vanil :E). Od jutra, tj. 09.08.2018 w godzinach wieczornych będziecie mogli już przyjeżdżać do mnie ze swoimi samochodami na sprzedaż albo chęciami zakupu / wymiany. Dziękuję za uwagę, dobranoc. Akcja Aktualizacja Ze względu na przepełnienie obu komisów oraz hangarów, sprzedawać pojazdy możecie tylko od godziny 12 do godziny 22. Po godzinie 22 przyjmować będę tylko osoby które chcą pojazdy kupić. Nie będzie tak zawsze, jak tylko sytuacja w hangarach się poprawi to zacznę skupować pojazdy o każdej porze. Akcja Aktualizacja 2 Po długim i dogłębnym procesie tentegowania w głowie, postanowiłem że promocja wakacyjna rozpoczęta przez Tajniaka będzie dalej trwać. Zachęcam więc do kupowania samochodów bo inaczej nigdy w życiu się miejsce w hangarze nie zrobi
 15. WiejskaPyra

  Po przeprowadzeniu krótkiego śledztwa odkryto kilka informacji o BH. BH Security, znane też jako "Grupa Ochroniarska Czarne Serca" jest, jak nazwa wskazuje, firmą ochroniarską założoną w Europie, aczkolwiek ich obecna siedziba znajduje się w Moskwie. Aczkolwiek bardziej niż "firma ochroniarska" pasuje do nich stwierdzenie "prywatne wojsko". Poza ochroną, znani są z wysyłania swoich oddziałów w regiony objęte wojną, takie jak Ukraina. Posiadają dużo sprzętu - kilka samolotów Andromeda, śmigłowce Raindance, Patrioty, Enforcery, nie mówiąc już nawet o masie uzbrojenia. Skąd wiedzieli o napadach? Nie wiem, może to mieć coś wspólnego z ich zaawansowanym wyposażeniem. Jest możliwość że przechwycili informacje o zauważonych grupach motocyklistów. Być może przechwycili nawet ich własne rozmowy o planowanych napadach. Wyjaśniałoby to czemu znajdujemy ich tam gdzie znaleźliśmy motocyklistów. Nie wiadomo co robią w San Andreas. Raczej nie ma to nic wspólnego z obecnym kryzysem gospodarczym. Istnieje prawdopodobieństwo że przylecieli tu w pościgu za kimś, lub za czymś.
 16. WiejskaPyra

  Nick: Pyrson ID postaci: 4866 Data dołączenia: 08.08.2018
 17. WiejskaPyra

  Przyjęci na "okres próbny" zostają @drftmn, @Marquiez oraz @Zielus. Proszę o zgłoszenie się na rozmowę. Nabór zamykam.
 18. WiejskaPyra

  Szybki update @Cropek zostaje wydalony z klubu za nieodpowiednie zachowanie oraz prowokacje (jeżeli nie wiesz o co chodzi to zapytaj Cudaka)
 19. WiejskaPyra

  @Cropek 1. Dwóch 2. Ochroniarz #1 ma przerwę obiadową o godzinie 12 a ochroniarz #2 o godzinie 13. Ustawione jest to w ten sposób aby zawsze przynajmniej jeden z nich był w banku. 3. Odpowiedź na to pytanie masz w zgłoszeniu o napadzie. 4. W barze obok. Tu nie chodzi o to że miał najbliżej do drzwi, ale o to że centralnie obok tylnego wyjścia z baru są tylne drzwi banku, więc jest to najkrótsza droga do banku z baru. 5. Czytanie ze zrozumieniem, były zamknięte tylne drzwi baru, nie banku. Tak jak @Radomski napisał. 6. Ponownie, czytanie ze zrozumieniem. Zanim będziesz zadawać pytania tego typu to przeczytaj uważnie poprzednie posty, bo widać że tego nie zrobiłeś. 7. Sprzedawca przyszedł na swoją zmianę, więc przyszedł ze swojego domu. Nie mógł nic specjalnego powiedzieć, ponieważ tylne drzwi baru były zamknięte na klucz, więc nie miał dość czasu aby je otworzyć i zobaczyć co się dzieje, zakładając że chciał narazić swoje życie na potencjalną śmierć ze strony uciekających bandytów. Logicznym jest to że słysząc strzały nie będziesz chciał wchodzić przed ludzi którzy strzelają. 8. Na pewno to nie on napadł na bank, jego motocykl brzmi inaczej niż te które były słyszane podczas ucieczki. 9. Na naszym terenie tylko "Warsztat Samochodowy Pyrsona" zajmuje się tworzeniem specjalnych rejestracji. Właściciel powiedział że nie miał żadnego zamówienia na rejestracje tego typu. Wygląda na to że "ochroniarze" przybyli do nas z własnym sprzętem. Oznaczałoby to że rejestracje mieli zrobione w kraju z którego pochodzą. Update - Policja opuściła już teren banku. Rano nad SA był spory ruch lotniczy, większy niż normalnie. Mówi się również o gangu motocyklistów który pojawił się w północnej części mapy. Może warto to zbadać?
 20. WiejskaPyra

  @Kapi0988 1. Nie wiadomo, aczkolwiek nie wygląda na to że współpracują z policją. Grupa z tamy nie wydawała się zbytnio rozmowna. 2. Przekraczanie prędkości, poza tym nic specjalnego. Pracownicy są czyści. 3. Ciężko stwierdzić, w chwili obecnej nie znamy nawet ich nazwy. Najprawdopodobniej pochodzą z innego kraju, aczkolwiek biorąc pod uwagę brak interwencji służb w sprawie ich działalności, można wnioskować że działają legalnie.
 21. WiejskaPyra

  @Linshi Pracownica banku zeznała, że na chwilę przed napadem drugi ochroniarz wyszedł na przerwę do sąsiedniego baru, zgodnie ze swoim harmonogramem. Potwierdza to sam ochroniarz oraz sprzedawca z baru. Zeznała ona również że rabusie mieli założone kominiarki, a po tym jak uciekli tylnymi drzwiami dało się słyszeć coś co przypominało ryk silników motocykli. Ochroniarz zajadał się hamburgerami kiedy usłyszał strzały. Niestety nie mógł wejść do banku przez tylne wejście, które jest bliżej, ponieważ tylne drzwi baru były zamknięte. Zanim zdążył przebiec naokoło, bandyci byli już daleko. Zdążył tylko zobaczyć szarego Premiera odjeżdżającego z miejsca zdarzenia. Sprzedawca zeznał że wrócił do baru na chwilę przed napadem. Zamienił się z nowym pracownikiem który obsługiwał ochroniarza. Nic więcej nie był w stanie powiedzieć. Motocyklista był niechętny do rozmowy, ale powiedział że zajechał do baru chwilę po napadzie. Więcej nie udało się z niego wyciągnąć.
 22. WiejskaPyra

  @drftmn znalezieni członkowie tej grupy oraz ich pojazdy nie pasują do opisu żadnej znanej nam grupy motocyklistów. Niestety ze względu na brak sprzętu nie można powołać żadnej grupy do badania terenów morskich. Oznacza to że każda osoba z dostępem do jakiejkolwiek łodzi może poruszać się po okolicy niemalże niezauważona. Update - Właśnie otrzymaliśmy zgłoszenie o próbie napadu na bank w PC. Zgodnie z zeznaniami świadków, dwóch uzbrojonych ludzi weszło do środka i postrzeliło strażnika. Chwilę później pod bank podjechał szary Premier, z którego wyszła czwórka mężczyzn uzbrojonych w karabiny. Otworzyli ogień w stronę bandytów. Nie mając szans z "aniołami stróżami", bandyci uciekli tylnym wyjściem. Nie wiadomo dokąd pojechali ani rabusie, ani właściciele Premiera.
 23. WiejskaPyra

  Nadszedł czas Ponieważ projekt został "reaktywowany", chciałbym najpierw nagrodzić @drftmn oraz @Marquiez za wyjątkowy udział w dotychczasowym śledztwie. Zgłoście się do mnie po darmowy zapis czegokolwiek (świateł, tuningu, rejestracji) na okres 14 dni. Tak, wiem, wszyscy już zapomnieli że to coś istnieje :v Polecam zapoznać się z zawartością tego tematu albo poczekać na streszczenie historii. Zapoznani z mapą? Ok. Polecam teraz sprawdzić zaznaczone tereny.
 24. WiejskaPyra

  Nick: Pyrson Score: Ok. 9400, chyba Powód: Zaahain to nap Inni idą do frakcji aby odpocząć od firm, a ja chcę iść do firmy aby odpocząć od frakcji, bo już dość długo nic poważnego nie przewiozłem :v Bardzo miło mi się tu pracowało, na pewno najlepiej ze wszystkich serwerowych frakcji. Jeżeli bardzo wam zależy, to tu wrócę za jakiś czas A tak przy okazji weź tam strzel w papę Maksymowi bo mnie denerwuje Ps Z racji że miałem panel to już się od pojazdów odpisałem i zwolniłem //Dziękuję Ci za pomoc w przeprowadzaniu egzaminów i za ten długi czas spędzony w pogotowiu, mam nadzieję że jeszcze kiedyś tutaj wrócisz.
 25. WiejskaPyra

  Odbanuję was dzisiaj wieczorem, aczkolwiek jeżeli taka sytuacja się powtórzy to nie liczyłbym na zbyt wiele.
×