Skocz do zawartości

ZylsoN

Gracze

Ostatnia wygrana ZylsoN w dniu 21 Grudzień 2015

Użytkownicy przyznają ZylsoN punkty reputacji!

Reputacja

344 Wzorowa

1 obserwujący

O ZylsoN

 • Tytuł
  Big Trucker
 • Urodziny 04.01.1999

Informacje

 • Gram na
  MTA:SA i SA:MP
 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. ZylsoN

  Hitman 2 na steam za free
 2. ZylsoN

  Wchodzisz na serwer, zgłasza porzucony do PD i oni zabierają na hangar. Czemu admini mają je usuwać?
 3. ZylsoN

  Nowy komp, to jest porządek
 4. ZylsoN

  Siema, szukam kompa do 2`500 polski PLNów. Zastanawiałem się czy brać używkę czy składać na nowych częściach, także czekam na wasze propozycje. Zastanawiałem się nad i3 + gtx 1050ti + 8gb ramu. Liczę na waszą pomoc PS Chciałbym się zmieścić w określonym budżecie, gdyż jeszcze muszę kupić monitor i klawiaturę, a czekają mnie jeszcze inne wydatki (OC + opony zimowe do auta). Oczywiście tą stówkę w razie w będę mógł dołożyć. @edit Zlepiłem takiego ulepa, ma to prawo istnieć? https://www.morele.net/inventory/info/756451c2/ Najgorszy był wybór co do ramu, bo się na tym nie znam.
 5. ZylsoN

  ID: 42255 Okres pracy: 2 miesiące Powód: Znudzenie, po tym miesiącu w Niemczech myślałem, że jakoś będę chciał grać, ale jednak MTA nie jest dla mnie. PS Zestaw zatankowany oraz odstawiony na bazę.
 6. ZylsoN

  ID: 42255 Okres pracy: ~6 tygodni Powodem zwolnienia jest przymusowa przerwa - wyjazd na praktyki do Niemiec. Wrócę do was napki w marcu. Powodzenia w przemycaniu :banana: :cool: @edit Zestaw naprawiony oraz zatankowany do pełna stoi na bazie. Powodzenia w dalszej karierze. Zwolniony o 19.45 || Zarząd
 7. ZylsoN

  Czy na owych dokach są zamontowane jakieś kamery lub pracownicy/ochrona zauważyła coś podejrzanego? Jeśli przemycają coś i lądują/przeładowują to w tym miejscu, to muszą być jakieś papiery związane z owym załadunkiem/rozładunkiem. Jeśli takowych nie ma, to któryś z pracowników doków z nimi współpracuje.
×