Skocz do zawartości

Revzik*

Gracze

Ostatnia wygrana Revzik* w dniu 31 Styczeń 2017

Użytkownicy przyznają Revzik* punkty reputacji!

Reputacja

531 Wzorowa

11 obserwujących

O Revzik*

 • Tytuł
  Raisin Boy
 • Urodziny 22.07.1997

Kontakt

 • Steam
  Revzik
 • Strona WWW
  https://www.youtube.com/channel/UCbjBWUQ9HJfN2wJPBMPi9lw?view_as=subscriber

Informacje

 • Gram na
  MTA:SA
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick
  Revzik
 • Lokalizacja
  Eter

Ostatnie wizyty

2189 wyświetleń profilu
 1. Revzik*

  Nick: Revzik Okres urlopu: 17.09 - 29.09 Będę dostępny na forum, więc jeżeli macie jakieś pytanie, to kierujcie je do mnie. SS'y spod F4 też do mnie
 2. Revzik*

  @MELISSAA i @Ravtis, zostajecie przyjęci! Zapraszam na serwer w celu dodania do firmy. Nabór trwa dalej, mamy dziewięć wolnych miejsc.
 3. Revzik*

  ID: 27000 Powód: Dwukrotne niewyrobienie normy
 4. Revzik*

  Cześć! Tym razem punktualnie. Jak widzę, nasze konwoje kwitną mimo małej ilości osób w firmie Tak trzymać! W tym tygodniu okres próbny przechodzą: @Pazdikson @Serix To wszystko na dziś, miłego weekendu jak i całego tygodnia!
 5. Revzik*

  ID: 11489 Powód: Długa nieobecność
 6. Revzik*

  gdzieś 20-21
 7. Revzik*

  Wieczorkiem bym chętnie pyknął
 8. Revzik*

  ID: 30590 Okres pracy: 22.08 - 10.09 Cudak dobrze to podsumował. Ja jedynie dodam, że również nie będę tolerował takiego zachowania. Zwolniony z karą -400 score za szkodliwe działanie na rzecz firmy.
 9. Revzik*

  Dobry wieczór, jak pewnie wiecie, @Jamam udał się na odpoczynek. Dziękuję mu bardzo za współpracę i pomoc w prowadzeniu firmy. Jego miejsce w zarządzie zastąpią @Frea oraz @Petron. Jeżeli mielibyście jakiś problem, a ja nie mógłbym Wam pomóc, możecie się śmiało zwracać do nich Z większych ogłoszeń to tyle. Przejdziemy więc do awansów. Otrzymują je: @Przemek2312 -> Zoomiacha @GrakuPL -> Zoomiacha @Wiciu -> Zoomiarz @Hubeert -> Zomiarz Ze stanowiska dobroczyńcy schodzi @Petron. Dziękuję bardzo za włożoną pracę To tyle na dziś. Do zobaczenia na serwerze!
 10. Revzik*

  Ostrzeżenie za niewyrobienie normy otrzymuje @polskirolnik.
 11. Revzik*

  Kurłaaa, dopiero do domu wróciłem xD
 12. Revzik*

  Zara wejdę, to 90% będzie
 13. Revzik*

  Hejka naklejka, po długim wyczekiwaniu, wypłaty zostały rozdane. Muszę przyznać, że zrobiła nam się całkiem zgrana ekipka Zasłużony awans na stanowisko Doświadczonego Zoomiarza otrzymuje @dam1aneq. Okres próbny przechodzi @Zeusiek. To wszystko na dziś mam nadzieję, że to moje ostatnie opóźnienie z sennych powodów. Do zobaczenia na drogach S.A!
 14. Revzik*

  Aaale to dopiero jutro się święci, wczoraj tylko kebsik xD
×