Skocz do zawartości

Revzik*

Gracze

Ostatnia wygrana Revzik* w dniu 29 Październik

Użytkownicy przyznają Revzik* punkty reputacji!

Reputacja

584 Wzorowa

O Revzik*

 • Tytuł
  Akustyk, Piekarz, Stolarz, Barista, Akrobata
 • Urodziny 22.07.1997

Kontakt

 • Steam
  Revzik
 • Strona WWW
  https://www.youtube.com/channel/UCbjBWUQ9HJfN2wJPBMPi9lw?view_as=subscriber

Informacje

 • Gram na
  MTA:SA
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick
  Revzik
 • Lokalizacja
  Eter

Ostatnie wizyty

2355 wyświetleń profilu
 1. Revzik*

  Hejka, dzisiaj krótkie ogłoszenie parafialne. W związku ze zniesieniem limitu pracowników przez Ministerstwo Firm, liczba miejsc w naszej firmie zwiększyła się do dwudziestu! Papa!
 2. Revzik*

  @michu00522, @MELISSAA, zostajecie przyjęci! Zgłoście się do mnie, @Frea lub @Petron na serwerze w celu dodania do firmy Nabór trwa dalej, mamy jeszcze siedem wolnych miejsc.
 3. Revzik*

  @domeno81, @ojo, zostajecie przyjęci! Złapcie mnie, @Frea lub @Petron na serwerze w celu dodania. Nabór trwa dalej, poszukujemy jeszcze siedmiu pracowników!
 4. Revzik*

  Hej! Nie, niepotrzebne są chusteczki. Jestem więcej niż uradowany tym, że dołączyło do nas tyle nowych i niepróżnujących pracowników. Wszystkie pola z normą zielone, przychód niemal 3kk. Padł nawet nowy rekord (za mojej kadencji) - @spajkii34, gratuluję kosmicznego wyniku 1,16kk! Jeżeli tak dalej pójdzie, to jesteśmy na dobrej drodze do zdobycia kolejnej gwiazdki! Wracając do cotygodniowych spraw, awanse dostają: @TenZly -> Zoomiacha @wojtulekxd -> Doświadczony Zoomiarz Okres próbny przechodzą: @spajkii34 @Zykfrydes Dodatkowo, nastąpiła drobna zamiana w dobroczyńcach To tyle na ten tydzień. Jeszcze raz: jestem z Was bardzo, bardzo zadowolony, oby tak dalej! Do zobaczenia na serwerze
 5. Revzik*

  Weź mi nie słodź, bo się zarumienię Dzięki za pozdrowienia
 6. Revzik*

  Jeszcze się na listę postaci wpiszcie
 7. Revzik*

  Ahoj kierowcy! Kalendarz ukazał nam nową kartkę. Za niedługo trzeba będzie łańcuchy zakładać, więc wykorzystajmy jeszcze te pogodne dni Okres próbny przechodzi: Kudlaty To wszystko, co mam dla Was dzisiaj, do zobaczenia na serwerze!
 8. Revzik*

  7/10
 9. Revzik*

  i wszyscy kochają Cropka <3
 10. Revzik*

  Miałem wrzucić wczoraj, ale jakoś mi tak się zapomniało: Mecha ucieka od raków: Jak zakorkować przejazd by @Om_Ega:
 11. Revzik*

  Tutaj muszę się zgodzić, wymagania odnośnie ilości pojazdów są trochę z kosmosu. Pomińmy fakt, że w panelu jest limit 50 pojazdów posiadanych przez firmę, a do awansu z 6 na 7 poziom trzeba ich mieć 55 (jakim cudem w ogóle mamy te 7 gwiazdek? ) Na te pojazdy i podatki nimi spowodowane trzeba zarobić, co jest szczególnie trudne dla firm z niskim poziomem specki. Proponowałbym zmniejszenie wymagań co do ich ilości szczególnie niższych poziomach tak, aby było to proporcjonalne do firm bez zestawów, tj.: Poziom 2 - 12 pojazdów Poziom 3 - 18 pojazdów Poziom 4 - 24 pojazdów Poziom 5 - 32 pojazdów Poziom 6 - 40 pojazdów Poziom 7 - 46 pojazdów Poziom 8 - 52 pojazdów Poziom 9 - 60 pojazdów Poziom 10 - 65 pojazdów Kwestie związane ze spalaniem możnaby jakoś uwzględnić w opodatkowaniu samych pojazdów, bądź zarobkach na nich, jednak to nie wydaje mi się aż tak istotne.
 12. Revzik*

  Cześć! Za nami kolejny pracowity tydzień. Prawie każdy wyrobił ponad 100k normy, za co należy się nagroda Awanse dostają: @Mareczek12 -> Zoomiacha @TenZly -> Doświadczony Zoomiarz @wojtulekxd -> Zoomiarz To tyle na dziś. Życzę Wam miłego tygodnia oraz równie dobrych wyników (albo i lepszych ). Do zobaczenia!
 13. Revzik*

  No nie wiem, Michał byłby zdolny xD
 14. Revzik*

  Heja, w tym tygodniu wypłaty będę mógł dopiero zrobić w sobotę wieczorem. Mam nadzieję, że mnie nie zjecie
×