Skocz do zawartości

Revzik*

Gracze

Ostatnia wygrana Revzik* w dniu 29 Grudzień 2018

Użytkownicy przyznają Revzik* punkty reputacji!

Reputacja

732 Wzorowa

O Revzik*

 • Tytuł
  Akustyk, Piekarz, Stolarz, Barista, Akrobata
 • Urodziny 22.07.1997

Kontakt

 • Steam
  Revzik
 • Strona WWW
  https://www.youtube.com/channel/UCbjBWUQ9HJfN2wJPBMPi9lw?view_as=subscriber

Informacje

 • Gram na
  MTA:SA
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick
  Revzik
 • Lokalizacja
  Eter

Ostatnie wizyty

2546 wyświetleń profilu
 1. Revzik*

  Cześć! Niestety nie byłem w stanie zrobić rozliczenia i ogłoszenia na czas, więc wynająłem naszą Vice-szefową Widzę, że ferie i sesja już się rozkręciły, także nie rozleniwcie się i nie przeuczcie Awans w tym tygodniu dostaje: @MELISSAA -> Zoomiacha Okres próbny przechodzą: @kristopher_pol @Asshu @Rajzer @Rysjo To wszystko co mam Wam do przekazania w tym ogłoszeniu. Trzymajcie się i miłych ferii! (i sesji)
 2. Revzik*

  @Amigo, chodź do nas, będziesz nam spawał ramy. Nabór ZAMYKAM.
 3. Revzik*

  Powyższe podania odrzucam. Nabór trwa dalej, poszukujemy jeszcze jednego pracownika.
 4. Revzik*

  Cześć! Na początek chciałbym dać oficjalne stanowisko w sprawie zeszłotygodniowej sytuacji. Spowodowana była niedopowiedzeniami, które z kolei zostały rozdmuchane przez niepotrzebne angażowanie się i wymyślanie nie wiadomo jakich scenariuszy przez osoby trzecie. Prawdziwym jej powodem była zwykła chęć zmiany środowiska kilku pracowników. W związku z tym od dzisiaj temat zwolnień będzie moderowany wyłącznie przez zarząd. Jeżeli chcecie się zwolnić, po prostu napiszcie do nas i podajcie powód. Dodatkowo szykują się lekkie zmiany w regulaminie i małą niespodziankę na serwerze W każdym razie, kolejny tydzień minął, kolejne wypłaty rozdane. Niestety pożegnaliśmy się z towarami świątecznymi, a dla studentów zbliża się czas apokalipsy (hehe mi też), więc zarobki są odpowiednio niższe. ALE! Nie znaczy to, że nie znalazły się miejsca na awanse. Oto one: @drftmn -> Zoomiacha @Evilia -> Zoomiacha @adasx3 -> Doświadczony Zoomiarz @Lioff. -> Zoomiarz Okres próbny przechodzi: @deft To wszystko na dziś, życzę Wam miłego weekendu i reszty tygodnia. Trzymajcie się!
 5. Revzik*

 6. Revzik*

  @Asshu, @kristopher_pol, @Rysjo, @Rajzer, gratulacje, zostaliście przyjęci! Zgłoście się do mnie, @Frea lub @Petron na serwerze w celu dodania do firmy. Nabór trwa dalej, poszukujemy jeszcze jednego aktywnego pracownika!
 7. Revzik*

  Hejho! Wypłaty punktualne, ogłoszenie spóźnione - totalnie w moim stylu. W każdym razie widzę, że sobie troszeczkę odpoczęliście po ostatnich tygodniach. Należało się Awans w tym tygodniu dostaje: @CryKush -> Zoomiacha Okres próbny przechodzi: @Janiec Trochę mam niedosyt awansów, ale w sumie większość z Was jest już na najwyższym szczeblu. No cóż, to wszystko na ten tydzień. Do zobaczenia na serwerze!
 8. Revzik*

  Jedynym wynalazkiem są te drzewa co mnie zabijają przy rozwalaniu xd
 9. Revzik*

  Dzieńdoberek! Myślałem, że już mnie nie zaskoczycie, ale jak widać znów Wam się udało. Po pierwsze - rekordowy przychód, po drugie - napiąca trójca, po trzecie - kolejny poziom! Chyba nie ma firmy, która by nie chciała takich wyników na koniec roku. Radość i duma mnie rozpierają. Cieszę się, że mogę współtworzyć z Wami tą naszą dziwaczną rodzinkę W związku z awansem, liczba miejsc w firmie zostaje zwiększona do 20! Wkrótce też postawimy gdzieś hotelik, żebyście mogli zaoszczędzić cenne $$ na kawie Awanse w tym tygodniu dostają: @adasx3 -> Zoomiarz @CryKush -> Doświadczony Zoomiarz @carbon814 -> Doświadczony Zoomiarz @Agusia96 -> Doświadczony Zoomiarz @MELISSAA -> Doświadczony Zoomiarz @Kudłaty_Kudłacz -> Zoomiacha Okres próbny przechodzi: @Lioff. To tyle ode mnie, przydałoby się uczcić ten wyczyn, także bądźcie gotowi na jakiś firmowy konwój (może nawet jutro :D). Miłego weekendu, wesołego sylwestra i całego nowego roku!
 10. Revzik*

  Na scynści, na zdrowi, na to Boze Narodzenie, Cobyście byli zdrowi, weseli, jako w niebie janieli. Coby się wom darzyło, kopiło, snopiło Do stodoły dyszlem obróciło... Cobyście mieli syćkiego dości, jak na tej połaźnicy ości, Cobyście mieli pełne obory, pełne pudła, Coby wam gospodyni u pieca nie schudła... Cobyście mieli kapustę głowatą, gospodynią brzuchatą, W każdym kątku po dzieciątku, a na piecu troje Na to winsowanie moje... Cobyście jak pączki w maśle się pławili, Nic się nie wadzili, dobrze jedli, pili, Tak to Boże dej! W imieniu całego zarządu, chciałbym Wam życzyć zdrowych, wesołych i miło spędzonych świąt Bożego Narodzenia! Odpocznijcie w spokojnej, świątecznej atmosferze i noście ją za sobą wszędzie, dokąd pójdziecie Wesołych Świąt Bożego Narodzenia!
 11. Revzik*

  ID: 100390 Okres pracy: 13.11 - 24.12 //Zwolniony o 1:15, zapraszamy ponownie jak będziesz miał więcej czasu
 12. Revzik*

  Uwaga uwaga, wbijam zrobić bajzel
 13. Revzik*

  Heja! Nic innego mi na myśl nie przychodzi poza tym, że jestem z Was bardzo, bardzo dumny! Prawie 5kk przychodu, to ta firma nie widziała chyba od 1964. Jestem tym bardzo pozytywnie zaskoczony (chyba częściej muszę zostawiać firmę pod opieką Vice ) W każdym razie przejdźmy do awansów! @CryKush -> Zoomiarz @Evilia -> Doświadczony Zoomiarz @KamekFH -> Zoomiacha @Kowal155 -> Zoomiacha Szkoda, że już nie mamy więcej stopni, bo nagrodziłbym jeszcze kilku pracowników To tyle na dzisiaj, życzę Wam miłych przygotowań do Świąt i odetchnijcie przy zasłużonym odpoczynku. Bajo!
 14. Revzik*

  https://gtaforums.com/topic/753764-san-andreas-downgrader/ Przydatny link
 15. Revzik*

  Bip bip
×