Skocz do zawartości
  Czatbox - 2683 wpisów na czacie. Najaktywniejsi: inspektor (389) Matthias (210) GerinnMorg (202)

  Załaduj więcej
   You don't have permission to chat.

  Marek

  Emeryci

  Ostatnia wygrana Marek w dniu 23 Listopad 2017

  Użytkownicy przyznają Marek punkty reputacji!

  Reputacja

  645 Wzorowa

  7 obserwujących

  O Marek

  • Tytuł
   Big Trucker

  Informacje

  • Gram na
   MTA:SA
  • Płeć
   Mężczyzna

  Ostatnie wizyty

  3103 wyświetleń profilu
  1. Marek

   Kilka opcji powiadomień ma zablokowaną możliwość wyboru jak chcemy je otrzymywać. Między innymi: - Powiadomienie o nowym zgłoszeniu do moderatora - Powiadomienie o otrzymaniu wiadomości
  2. Marek

   (Obowiązuje od 21.06 do 24.06.2018r.)
  3. Marek

   Nowe domki! W końcu są dostępne w sprzedaży długo oczekiwane przez wielu graczy domy na wyspie Los Santos. Śpieszcie się z zakupem bo jest ich naprawdę niewiele :)
  4. Marek

   Kontrola komornicza dn. 26.05.2018 Nieuregulowane opłaty administracyjne (czynsz) można uregulować u osób odpowiedzialnych za kontrole komornicze - @Marek. Pojazdy zostały zajęte razem z posiadłościami. Zostały skonfiskowane bezpowrotnie nieregulaminowe pojazdy.
  5. Marek

   Przejęcie nowych posiadłości do Agencji Nieruchomości Dnia 21 maja 2018r. Agencja Nieruchomości przejęła na własność 12 posiadłości przygotowanych do dalszej sprzedaży przez Egzekucję Komorniczą. Zapraszamy do zapoznania się z nowymi ofertami w Agencji!
  6. Marek

   Wzrosła wartość niektórych domów w Vine oraz Santa Maria Beach. Kilku właścicielom mógł się nieznacznie podnieść czynsz.
  7. Marek

  8. Marek

   Przejęcie nowych posiadłości do Agencji Nieruchomości Dnia 20 lutego 2018r. Agencja Nieruchomości przejęła na własność 18 posiadłości przygotowanych do dalszej sprzedaży przez Egzekucję Komorniczą. Zapraszamy do zapoznania się z nowymi ofertami w Agencji!
  9. Marek

   Awans z poziomu 1 na 2: Do awansu wymagane jest zdobycie 6 pracowników, zarobienie pierwszego miliona*, posiadanie 8 pojazdów**. Nagroda: zwiększenie limitu pracowników do 8, możliwość zakupu własnego automatu z jedzeniem. Awans z poziomu 2 na 3: Do awansu wymagane jest zatrudnienie 8 pracowników, zarobienie przez firmę 1,5kk*, posiadanie 10 pojazdów**. Nagroda: zwiększenie limitu pracowników do 11, możliwość kupna firmowej osobówki. Możliwość zakupienia drugiej specjalizacji. Awans z poziomu 3 na 4: Do awansu wymagane jest zatrudnienie 11 pracowników, zarobienie przez firmę 2,5kk*, posiadanie 14 pojazdów**. Nagroda: zwiększenie limitu pracowników do 12, możliwość zakupu własnego pay'n'spray. Awans z poziomu 4 na 5: Do awansu wymagane jest zatrudnienie 12 pracowników, posiadanie firmowej osobówki, zarobienie przez firmę 3,5kk*, posiadanie 18pojazdów** Nagroda: możliwość zakupu własnej stacji benzynowej, zwiększenie limitu pracowników do 14. Awans z poziomu 5 na 6: Do awansu wymagane jest zatrudnienie 14 pracowników, posiadanie własnego automatu z jedzeniem, zarobienie przez firmę 5kk*, posiadanie 22 pojazdów** Nagroda: możliwość postawienia załadunku na terenie bazy, zwiększenie limitu pracowników do 16. Możliwość zakupienia trzeciej specjalizacji. Awans z poziomu 6 na 7: Do awansu wymagane jest zatrudnienie 16 pracowników, posiadanie własnego automatu z jedzeniem oraz Pay'N'Spray, zarobienie przez firmę 6kk* Nagroda: możliwość zbudowania filii firmy (małej bazy), zwiększenie limitu pracowników do 18. Awans z poziomu 7 na 8: Do awansu wymagane jest zatrudnienie 18 pracowników, posiadanie własnej stacji benzynowej i własnego załadunku, zarobienie przez firmę 8kk* Nagroda: możliwość postawienia firmowego hotelu, zwiększenie limitu pracowników do 20.
  10. Marek

   Gleba musi być :D
  11. Marek

   ID: 17276 Okres pracy: 31.12.2016 - 06.01.2018r. Dzięki za ten rok gry :) Również dziękuję za pracę w firmie przez tak długi okres czasu, powodzenia w dalszej karierze, mamy nadzieję, że do nas jeszcze kiedyś wrócisz, zwolniony o 11:43, po wypłatach //J
  12. Marek

   Przejęcie nowych posiadłości do Agencji Nieruchomości Dnia 29 Listopada 2017r. Agencja Nieruchomości przejęła na własność 39 posiadłości przygotowanych do dalszej sprzedaży przez Egzekucję Komorniczą. Zapraszamy do zapoznania się z nowymi ofertami w Agencji!
  13. Marek

   Tylko jutro tj. 24.11.2017 tniemy ceny aż o połowę! (Oferta dotyczy wszystkich domów Agencji Nieruchomości)
  14. Marek

   Jest to moje pierwsze i zarazem ostatnie ogłoszenie. Szefem zostaje ponownie @lobus a w prowadzeniu firmy pomogą mu i . Ja natomiast jeszcze się nie zwalniam i wracam na stanowisko szarego pracownika.
  ×