Skocz do zawartości

Rojer

Gracze

Ostatnia wygrana Rojer w dniu 3 Styczeń 2013

Użytkownicy przyznają Rojer punkty reputacji!

Reputacja

10 Neutralna

O Rojer

 • Tytuł
  Little Trucker
 • Urodziny 25.08.1997

Informacje

 • Gram na
  MTA:SA i SA:MP
 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

705 wyświetleń profilu
 1. Rojer

  Będę się śmiał jak po tylu czasu tzn. pracach nad serwerem, będzie to totalne kopiowane [BRZYDKIE SŁOWO] xD Lub stary gamemod zmieniony wizualnie.
 2. Rojer

  Co do osiągnięć może stworzyć odrębną tzn karte/portfel, na którym zbierały by nam sie punkty, Za dana ilość punktów można by było kupić np. wyróżnione skiny postaci, jakiś skuter, rower, zniżki przy wybranych usługach pomocy drogowej itd.
 3. Rojer

  Jest przewidywana data startu serwera?
 4. Halo chamie żyjesz?

   

 5. Rojer

  Podanie na pracownika firmy Fanal-Build. Witam! Nazywam się Dawid (na forum Jardir, serwerze [PTS]Jardir). Mam 15 lat. Mieszkam w Jasienicy (Mazowieckiej) i uczęszczam do Zespołu Szkół w Jasienicy im. Janusza Korczaka do III klasy gimnazjum, . Interesuje się sportem, samochodami, a także lubię jeździć na rowerze. Po ukończeniu gimnazjum wybieram się do szkoły gastronomicznej w Warszawie.. Na PTS jestem bardzo długo, przybyłem tutaj razem z Adamem96 . Obecnie na serwerze posiadam 10 score. Moja kultura osobista jest bardzo dobra. Opinia graczy na temat mnie myślę że jest dobra choć do końca mnie nie znają . Nie lubię wpadać w żadne konflikty, lecz jak każdego mnie nie raz ponosi.Mapę znam doskonale (9/10) Pracowałem W firmie Good-Trans pod wodzą Reidena Byłem zbanowany raz.Powodem banu była ucieczka przed policją z użyciem komendy /baza . Chcę pracować w firmie Final-Build , ponieważ nigdy nie pracowałem w tego typie firmie, oraz lubię konstruować różne obiekty.Jest bardzo miła atmosfera, mili pracownicy, oraz zarząd. Tak. Zapoznałem się z regulaminem firmy. Proszę o pozytywne rozpatrzenie podania. e-mail: Dawidsuch@tlen.pl Gadu-Gadu: 39424644 Pozdrawiam Dawid(Jardir). Podania piszemy według wzoru! // Handlarz Odmowa. Zapraszamy przy kolejnym naborze.
 6. Rojer

  Nick:[PTS]Jardir Moje IP:178.56.151.122 Zbanował mnie: Make Lover Data i godzina zbanowania: Z tydzień temu, godzina 00:23:27 Powód blokady:Ucieczka przed policją z użyciem komendy /baza Wytłumaczenie: Gdy uciekałem przed kontrolą Make w czasie jady mnie skuł. Ja broniłem sie tym że tak nie można , a on powiedział że wszystkie techniki dozwolone. Wiec ja nie wiedziałem i się prze teleportowałem na bazy GDT. Po chwili dostałem bana . Powód : ucieczka przed policja Chęć poprawy:Tak. Chciałbym sobie na ty serwerze jeszcze trochę pograć, wiec proszę o drugą szanse. Powód; Złamanie regulaminu.
 7. Rojer

  Okej. Dziękuje.
 8. Rojer

  Nick:[PTS]Jardir Moje IP: 178.56.128.177 Zbanował mnie:Seager Data i godzina zbanowania:14:56_03.01.2013 Powód blokady:MK Wytłumaczenie:Więc tak wczoraj wbiłem na inny serwer kasując początek [PTS]. Dzisiaj wszedłem i zapomniałem do pisać i po chwili chciałem wyjść i wejść zmieniając nick na poprawny lecz dostałem bana za MK. Proszę o UB, poco miał bym grac odnowa pod tym samym nickiem. To już przesada, miejcie trochę serca dla innych graczy. Chęć poprawy: Przepraszam Za mój błąd. Z chęcią się poprawie.
×