Skocz do zawartości

Rojer

Gracze

Ostatnia wygrana Rojer w dniu 3 Styczeń 2013

Użytkownicy przyznają Rojer punkty reputacji!

Reputacja

5 Neutralna

O Rojer

 • Tytuł
  Little Trucker
 • Urodziny 25.08.1997

Informacje

 • Gram na
  MTA:SA i SA:MP
 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

605 wyświetleń profilu
 1. Halo chamie żyjesz?

   

 2. Rojer

  Podanie na pracownika firmy Fanal-Build. Witam! Nazywam się Dawid (na forum Jardir, serwerze [PTS]Jardir). Mam 15 lat. Mieszkam w Jasienicy (Mazowieckiej) i uczęszczam do Zespołu Szkół w Jasienicy im. Janusza Korczaka do III klasy gimnazjum, . Interesuje się sportem, samochodami, a także lubię jeździć na rowerze. Po ukończeniu gimnazjum wybieram się do szkoły gastronomicznej w Warszawie.. Na PTS jestem bardzo długo, przybyłem tutaj razem z Adamem96 . Obecnie na serwerze posiadam 10 score. Moja kultura osobista jest bardzo dobra. Opinia graczy na temat mnie myślę że jest dobra choć do końca mnie nie znają . Nie lubię wpadać w żadne konflikty, lecz jak każdego mnie nie raz ponosi.Mapę znam doskonale (9/10) Pracowałem W firmie Good-Trans pod wodzą Reidena Byłem zbanowany raz.Powodem banu była ucieczka przed policją z użyciem komendy /baza . Chcę pracować w firmie Final-Build , ponieważ nigdy nie pracowałem w tego typie firmie, oraz lubię konstruować różne obiekty.Jest bardzo miła atmosfera, mili pracownicy, oraz zarząd. Tak. Zapoznałem się z regulaminem firmy. Proszę o pozytywne rozpatrzenie podania. e-mail: Dawidsuch@tlen.pl Gadu-Gadu: 39424644 Pozdrawiam Dawid(Jardir). Podania piszemy według wzoru! // Handlarz Odmowa. Zapraszamy przy kolejnym naborze.
 3. Rojer

  Nick:[PTS]Jardir Moje IP:178.56.151.122 Zbanował mnie: Make Lover Data i godzina zbanowania: Z tydzień temu, godzina 00:23:27 Powód blokady:Ucieczka przed policją z użyciem komendy /baza Wytłumaczenie: Gdy uciekałem przed kontrolą Make w czasie jady mnie skuł. Ja broniłem sie tym że tak nie można , a on powiedział że wszystkie techniki dozwolone. Wiec ja nie wiedziałem i się prze teleportowałem na bazy GDT. Po chwili dostałem bana . Powód : ucieczka przed policja Chęć poprawy:Tak. Chciałbym sobie na ty serwerze jeszcze trochę pograć, wiec proszę o drugą szanse. Powód; Złamanie regulaminu.
 4. Rojer

  Okej. Dziękuje.
 5. Rojer

  Nick:[PTS]Jardir Moje IP: 178.56.128.177 Zbanował mnie:Seager Data i godzina zbanowania:14:56_03.01.2013 Powód blokady:MK Wytłumaczenie:Więc tak wczoraj wbiłem na inny serwer kasując początek [PTS]. Dzisiaj wszedłem i zapomniałem do pisać i po chwili chciałem wyjść i wejść zmieniając nick na poprawny lecz dostałem bana za MK. Proszę o UB, poco miał bym grac odnowa pod tym samym nickiem. To już przesada, miejcie trochę serca dla innych graczy. Chęć poprawy: Przepraszam Za mój błąd. Z chęcią się poprawie.
×