Skocz do zawartości

DamianeX92

Gracze

Reputacja

24 Neutralna

O DamianeX92

 • Tytuł
  Mechanik
 • Urodziny 01.10.1992

Informacje

 • Gram na
  MTA:SA
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick
  DamianeX
 • Lokalizacja
  Skrzydlna

Ostatnie wizyty

1476 wyświetleń profilu
 1. Wszystkiego Najlepszego. :urodzinki:

 2. DamianeX92

  Z płytą gram :) trudno chyba formata strzele i się okaże :) Ale to jutro , ale jak ktoś miał taki sam błąd i zapobiegł takiemu to proszę o pomoc z góry dziękuje:)
 3. DamianeX92

  Ja mam modem z USB T-Mobile reinstalowałem go i dalej nic :( a dodam że na speedtest ping 120 Download 10-16mb a wysyłanie 1-3 mb .
 4. DamianeX92

  Witam. Mam problem z MTA a dokładnie gdy wejdę na serwer,zaloguje się na PD zagram z 20 sec i wyskakuje Timed Out i Błąd CD16. Zrobiłem reinstall GTA oraz MTA dokładny czyli po odinstalowaniu , pousuwałem resztę plików ,która została, dodam że GTA mam orginalne , po ponownej instalacji błąd dalej wyskakuje.
 5. DamianeX92

  Mi się udało , a wam ? :)
 6. DamianeX92

  ID: 5788 Okres pracy: 4 tygodnie Powód: Chęć podjęcia pracy w frakcji. Chciał bym podziękować Revzik* za danie mi szansy pracowania u was i myślę , ze wrócę jeszcze do was. Powodzenia :D
 7. DamianeX92

  Zmiana zestawu na DAF XF 105 + Firanka :)
 8. DamianeX92

  Pauza 45 w Las Venturas :)
 9. DamianeX92

  Nick: DamianeX Ranga w firmie: Kierowca Screen na początku tygodnia: http://bankfotek.pl/view/1657751 Screen ma końcu tygodnia: http://bankfotek.pl/view/1657752 Ilość wyrobionych kursów: 29
 10. DamianeX92

  Nick: DamianeX Kwota: 1560$ L: 390l Zdjęcie: http://bankfotek.pl/view/1657750
 11. DamianeX92

  Nick: DamianeX Numer Trucka: T9 Numer Cysterny: C2 Przydzielone///Dafik
 12. DamianeX92

  Ja (DamianeX) podpisuję pełny kontrakt z firmą Center-Trans na okres 31dni i zobowiązuję się na przepracowanie go w pełni swoich możliwości. [18.01.2014r].
 13. DamianeX92

  Serdecznie Witam cały Zarząd Center-Trans Witam. Mam na imię Damian, mam 21 lat. Pochodzę z małej miejscowości położonej na południu Polski a dokładniej 50km od Krakowa oraz 50km od Nowego Sącza. Do szkoły już nie uczęszczam a czasami by się chciało powrócić i zarobić lepsze ocenki, jest osobą bezrobotną jak większość Polaków w naszych dzisiejszych czasach. Na serwerze gram już dość sporo jakieś około 2 - 3 lat oczywiście z przerwami. Pierwszą moją kariere zacząłem na truckers na platformie MTA. Może mnie wielu graczy nie kojarzyć ponieważ grałem pod innym nickiem. Tam pracowałem w Amm-Transport, Petrol, Pomoc Drogowa oraz dostałem się na testy do policji ale ich nie zdałem bo rozłączyło mnie z internetem i oblałem testy. Na MTA posiadałem około 3 tys score domek + samochód ( żółtego buccanera). I pewnego dnia tak myślę a spróbuję na platformie Samp i tak też zrobiłem. Score się wbiło dość szybko udało mi się dostać do firmy GDT za panowania ( Dafik oraz HakiR) i po paru miesiącach grania miałem przerwę problemy w życiu prywatnym i przestałem grać. Po jakimś upływie 4 miesięcy powróciłem do grania ale na koncie miałem 0score. No to zacząłem grać score przybywało aż napisałem podanie do Center-Trans ( Dafik oraz Matize) W Center -Trans jeździłem bardzo długo \, aż do momentu złożenia podania do Policji i tam się udało dostałem się testy zdałem i pracowałem jako funkcjonariusz Policji pod władzą (Rambo). Po paru miesiącach zwolniłem się i znów powróciłem na posade kierowcy do Center-Trans. Ale czas pokazał i znów nie miałem czasu na grę dziewczyna itp... Ale teraz parę dni temu po wielu przemyśleniach powróciłem do grania i myslę że jak naj dłużej będę grał tutaj. Składam podanie do Center-Trans ponieważ:> jest to firma przyjemna, panuje w niej miła atmosfera oraz duża kultura szefostwo bardzo pomocne oraz kulturalne. Jestem osobą spokojną, zabawną, kulturalną, pomocną innym. Bardzo interesuję się motoryzacją, piłką nożną oraz muzyką. Oj zapomniał bym w obecnym czasie posiadam 20 score oczywiście rośnie oraz gram pod nickiem DamianeX. troszke się rozpisałem więc oddaje teraz głoś wykfalfikowanej kadrze Center-trans. PS. Bardzo Prosze o pozytywne rozpatrzenie mojego podania. Z poważaniem: Damian (DamianeX)
 14. DamianeX92

  Ja (DamianeX) przedłużam kontrakt z firmą Center-Trans na okres kolejnego miesiąca i zobowiązuję się na przepracowanie go w pełni swoich możliwości. [17.09.2013r].
×