Skocz do zawartości
  Czatbox - 2681 wpisów na czacie. Najaktywniejsi: inspektor (389) Matthias (210) GerinnMorg (202)

  Załaduj więcej
   You don't have permission to chat.

  S.C.A.N.I.A

  Gracze

  Ostatnia wygrana S.C.A.N.I.A w dniu 12 Czerwiec 2013

  Użytkownicy przyznają S.C.A.N.I.A punkty reputacji!

  Reputacja

  -113 Fatalna

  O S.C.A.N.I.A

  • Tytuł
   Pracownik PD

  Kontakt

  • Strona WWW
   http://truckers.com.pl

  Informacje

  • Gram na
   MTA:SA i SA:MP
  • Płeć
   Mężczyzna
  • Nick
   NoName
  • Lokalizacja
   A co wybierasz się ?
  1. S.C.A.N.I.A

   Siema, mam pytanie, jak usunąć Brontoka ?
  2. S.C.A.N.I.A

   Witam! Mam na imię Rafał mam 16 lat i mieszkam na wsi zwanej Pułapina. Interesuje się : Motoryzacją, mechaniką i informatyką. Od Listopada 2013, roku chodzę do Technikum Informatycznego, Pewnie zadacie sobie pytanie dlaczego on Listopada , a nie od Września , od Września chodziłem do Szkoły Ogólnej, ale tam mi się nie podobało dlatego przeniosłem się do Technikum. Na co dzień chodzę do szkoły, a po szkole trochę odpoczynku i na kompa, na serwerze gram od 2-3 h (Zależy jak plany się ułożą). Ostatnio mnie nie było na serwerze ponieważ miałem sporo spraw do załatwienia, m.in. naprawa samochodu. Ale od jutra wbijam na serwer i zaczynam "No-Lajfić". Na PTS gram od Marca 2013r. Z przerwami. Byłem w takich Firmach/Frakcjach: CT, GDT i PD. W Center Trans pracowałem najdłużej , i mi się bardzo podobało, i chciałbym powrócić do tej firmy. Na serwerze posiadam 350sc. Pozdrawiam NoName (Rafał)
  3. S.C.A.N.I.A

   Podasz linka do niej , czy to priv ? Edit: Znalazłem jej, i po za tym, ona nie ma kierownicy w środku :E
  4. S.C.A.N.I.A

   Nick na serwerze: NoName Nick na forum: NoName aka R500 Wiek:16 Staż:Od Marca 2013 Obecna ilość score:335 + Numer GG: 46629812 Czy byłeś/aś karany kickem/banem na serwerze? (Jeżeli tak, wytłumacz o co chodzi): Coś tam kiedyś było, ale już nie pamiętam Znajomość mapy: (W skali od 1-10): 9 Nick poprzedniego pracodawcy: (Jeżeli jest to Twoja pierwsza Firma - nie piszesz nic): KingKong, Etam444 KILKA ZDAŃ o sobie: tu według własnych refleksji. Szefostwo nie sprawdza podań, w których wyklepane są 3 zdania w tym dwa bezsensu.: Mam na imię Rafał, mam 16 lat Mieszkam na wsi. Interesuję się : Motoryzacją , informatyką i Ciężarówkami. Od września 2013r do Listopada chodziłem do Szkoły Ogólnej, a od Listopada do Technikum Informatycznego. Dlaczego chcesz u Nas pracować?: Nigdy mnie tutaj nie było, więc chciałbym spróbować swoich sił w Final-Build. Czy zapoznałeś/aś się z regulaminem Firmy?: Tak/ Pozdrawiam NoName. I tak wiem, że mnie nie przyjmniesz. Odmowa. Zapraszamy przy kolejnym naborze. "I tak wiem, że mnie nie przyjmniesz." - to po co piszesz? Bo ty kur** przyjmujesz tylko swoich "kolegów" Nikomu innemu nie dasz szansy , ŻAŁOSNE !!! //NoName.
  5. 15 razy wydupcyś się na Łyżwach to tylko ja potrafię :E

   1. Fuzzy

    Fuzzy

    To zabieraj ze sobą sanki. ;)

   2. CCM HOCKEY

    CCM HOCKEY

    Zależy ile godz smigałeś, ja to w 5 godz. potrafię z 15 razy się wyglebac ale jak gram w hokeja

  6. Ja miałem ,ale rozdupcyłem :E

  7. Czemu te wolne dni szybko zlatują ?

  8. S.C.A.N.I.A

   Nie wiem jak sylwester można spędzić grać na kompie..
  9. Szczęśliwego Nowego Roku!

  10. S.C.A.N.I.A

   Siema, poszukuje takiego Opela Omegę C
  11. S.C.A.N.I.A

   Nick na serwerze: NoName Nick na forum:NoName Wiek:16 Staż: 9 Marca 2013 Obecna ilość score:376 Numer GG:46629812 (Więcej na forum jestem niż na GG ) Czy byłeś/aś karany kickem/banem na serwerze? (Jeżeli tak, wytłumacz o co chodzi): Za spam Znajomość mapy: (W skali od 1-10): 9 Nick poprzedniego pracodawcy: (Jeżeli jest to Twoja pierwsza Firma - nie piszesz nic): KingKong, Etam KILKA ZDAŃ o sobie: tu według własnych refleksji. Szefostwo nie sprawdza podań, w których wyklepane są 3 zdania w tym dwa bezsensu. Mam na imię Rafał i mam 16 lat. Mieszkam na wsi zwanej Pułapina. Od Września chodziłem do Szkoły Ogólnej, a od Listopada przeniosłem się do Technikum informatycznego. W Sa:Mp miałem przerwę 2 miesiące z powodu braku internetu, a już teraz zakupiłem telefon z Androidem, więc mogę ciągnąć internet z telefonu. Na serwerze spędzam : W dni robocze 2-2.5h. a w Weekendy 3-4h. Dlaczego chcesz u Nas pracować?: W tej firmie nigdy nie byłem więc chciałbym spróbować swoich sił w FB. Czy zapoznałeś/aś się z regulaminem Firmy?: Tak Odmowa. Zapraszamy przy kolejnym naborze.
  12. POWRACAM !! :D

   1. Kuli :D

    Kuli :D

    :)

     

    Twój dom na cb czeka :D (sąsiedzie ;p)

     

   2. S.C.A.N.I.A
  13. A mi się wydawało że to ja mam wiele minusowych punktów. XD

  14. S.C.A.N.I.A

   Nie bawie się z wami :E
  15. S.C.A.N.I.A

   Proszę następne :)
  ×