Skocz do zawartości

Grzan3k

Administrator

Zawartość dodana przez Grzan3k

 1. Zum Geburtstag viel Glück :birthday2:

  1. drftmn

   drftmn

   w polsce jestes to po polsku pisz co :ranting2:

  2. Lemon.
 2. Grzan3k

  Na wstępie chciałbym zaznaczyć, że temat powstał specjalnie dla was. Przede wszystkim z waszą inicjatywą i pomysłami możemy coś zmienić. Co z tego, że ja sobie coś wymyślę, skoro może to być nietrafne z założeniami serwera. Wy, jako gracze i pracownicy frakcji pewnie macie swoje pomysły na zmiany czy też na nowości. Jestem otwarty na każdą propozycję, rozpatrzę ją indywidualnie co nie znaczy, że z każdą się zgodzę. Śmiało, bez obaw proponujcie. Od razu ustalmy sobie jedną zasadę. Umieszczacie tutaj swoje propozycje, a nie odpowiedzi na czyjeś pomysły. Jeżeli macie jakieś uwagi co do przedstawionych pomysłów, możecie to sobie obgadać na pw czy gdziekolwiek chcecie, ale nie w tym temacie! Jeżeli zobaczę delikwenta, który pokusi się złamać to jedną, jedyną zasadę, to uduszę. Nie będę miał nawet chwili zawahania, aby wlepić takiej osobie warna. Oczywiście żadnego wzoru tutaj nie ma. Forma dowolna, byle przejrzysta i spójna.
 3. Po raz kolejny ministerstwo infrastruktury wychodzi do was z inicjatywą stworzenia czegoś nowego, kompletnie od zera i przede wszystkim, należącego do was - do graczy. Mianowicie chodzi o naszą słynną i bardzo lubianą (hehe), Zieloną Wyspę. Jak wiecie, wyspa posiada wiele bugów, niedopatrzeń, dziwnych ułożeń obiektów czy nawet samej, bardzo skomplikowanej zasady poruszania się po tym labiryncie. Długo się nad tym zastanawiałem, ale w końcu nadszedł ten czasy, aby coś zrobić z tą zagadką. Zatem. Będzie to działać na tej samej zasadzie co Magazyn Doherty. To wszystko jest tworzone z waszych rąk, od graczy dla graczy. My tylko wgrywamy, zatem nie chcemy niczego sobie przypisywać, bo sukces tkwi w was. Również, aby nie pozostać obojętnym, chcę wam ten czas i poświęcenie w jakiś sposób wynagrodzić. Doskonale rozumiem, że pieniądze niczego nie wynagradzają, ale w jakiś sposób chciałbym docenić wasz trud włożony w pracę. Nie ma odgórnie ustalonej zasady, ani wizji jakby miało to wyglądać. Zdaję się na was ;) Będzie to działało na zasadzie konkursu. Wygrywa najlepszy projekt! Nagroda: Około 5kk Jeżeli ktoś zechce wesprzeć budżet, nie ma sprawy. Proszę się tylko odezwać na serwerze. Dodam także, że czas na oddawanie prac jest nieokreślony. Jak zdecydujemy, że dostarczona ilość prac jest odpowiednia, wtedy zakończymy i wydamy werdykt. Proszę się nie śpieszyć ;) Powodzenia! Dotacja od - 50000$
 4. Grzan3k

  UWAGA! Poszukuję osoby, która zajęłaby się stworzeniem nowej mapy radarowej dla wyspy GI. Precyzując chodzi o dorobienie terenu dla mapy pod F11. Ostrzegam, wyspa jest ogromna i trochę pracy przy tym jest. Co do nagrody, to myślę, że tutaj pozostaniemy przy typowej nagrodzie pieniężnej. Natomiast nie chciałbym zdradzić jej dokładnej wartości, ale napomknę tylko, że będzie to kwota powyżej 1kk. Zainteresowanych zapraszam na PW.
 5. Grzan3k

  3

  Niech to będzie głos większości
 6. Grzan3k

  3

  Szczerze mówiąc obecna opcja mi odpowiada.
 7. Grzan3k

  Na rozmowę zapraszam @Vaniliovsky A na administratora MTA awansuje @Cudak
 8. Grzan3k

  Generalnie to tak, posiadasz 5 kont i wszystkie są zarejestrowane na jeden serial i rzecz jasna ten serial różni się od tego, który podałeś wyżej, ale to normalne - pewnie zmieniłeś komputer/laptop. Natomiast co mnie bardziej intryguje to fakt, że na żadnym z pięciu a może i teraz nawet sześciu kont, nigdzie nie masz 2,5k score. Zatem są dwie opcje, albo ściemniasz albo faktycznie była jakaś nowa edycja i skasowało wszystkim score. Jedynie co Ci pozostało to grać na obecnym koncie i nie kombinować z resztą. Temat uważam za wyczerpany, skoro i tak nie możemy nic w tym kierunku zrobić, a 2,5k score ot tak Ci nie przywrócimy.
 9. Grzan3k

  Nick: Grzan3k Powód: Myślałem, że znudzenie, ale o dziwo nie. Jednak praca w policji na mojej randze to nie jest dobry pomysł, za dużo mam przywilejów, które lekko mi ułatwiają pracę, a nie chce z nich korzystać (chociaż wyłączyć tego się nie da), bo z leksza to unfair dla graczy. Raczej dopóki jestem tu gdzie jestem to do policji się nie będę wybierał. Dzięki wam za przyjęcie i fajną atmosferę. Zwolniony 05.07.2018 03:14 Thanks for your time and good luck!
 10. Temat będzie służył do informowania was o zmieniających się przepisach na drogach w stanie San Andreas, im częściej będziecie tutaj zaglądać tym mniej będziecie tracić score na mandatach (chyba). Od dnia dzisiejszego na "rondach" zamieszczonych w screenach poniżej zaczyna obowiązywać zasada poruszania się zgodnie z tą, która obowiązuje w Polsce. Zatem każdy kto pojedzie zgodnie ze wskazówkami zegara i niezgodnie z zamieszczonym tam znakiem, otrzyma odpowiedni mandat (jazda pod prąd). Pilnujcie się, bo teraz już nie będzie tłumaczeń. Jak to wygląda?:
 11. Grzan3k

  @Polniak Zostaną zwykłe lajki, jak było do tej pory. Wszelkie inne reakcje są zbędne, nie chcemy się bawić w fejsbukowe zabawy. @Fabio Czas online już jest wałkowany od dawien dawna, niestety na wersjach 4.x jest on po prostu zbugowany i albo autor nie potrafi go naprawić albo mu się zwyczajnie nie chce.
 12. Feliz aniversario

  1. Frg_BR

   Frg_BR

   Obrigado, Grzan3k :D

    

    

 13. Grzan3k

  Zgłoś się do mnie na pw
 14. Jest mi niezmiernie powitać nowego ministra, a jest nim @Fabio. Będzie on również odpowiedzialny za estetykę serwera, także od teraz również możecie różne prace do niego podsyłać. (większe szanse, że szybciej wgra niż ja, hehe).
 15. Grzan3k

  Z wielką przyjemnością ogłaszam, iż nowym ministrem infrastruktury zostaje @WiejskaPyra. Od teraz możecie do niego zgłaszać się z wszelakimi remontami, rozładunkami itd. Chodzi tylko o projekty, Pyrson nie będzie odpowiedzialny za tworzenie stref/freezów.
 16. Grzan3k

  Podtrzymuję decyzję Fabia w sprawie unbana, który miał nastąpić 1 lipca i tak też się staje.
 17. Grzan3k

  Racibórz/Śląskie
 18. Grzan3k

  Dzisiaj pod wieczór rozpatrzę apelację. @Edit: Administracja jest za tym by dać Ci szansę, więc takową też otrzymujesz.
 19. Grzan3k

  [2018-06-25 22:42:06] CHAT (FILTERED BY ANTYSPAM): [P.T.S.]Bobus: zapraszam na serwer
 20. Grzan3k

  Nie potraktujcie tego jako spam, ale jako wskazówkę. Logo nie może zawierać tła, to już wam mówię na starcie.
 21. Grzan3k

  Na emeryturę udaje się @Fabio. Jest to z pewnością wielki cios dla administracji, bo Fabio był jednym z najbardziej pracowitych adminów, nigdy nie odmawiał zrobienia czegoś i zawsze się angażował, należą mu się wielkie podziękowania, od siebie również wielkie dzięki za pomocą i współpracę. Natomiast do administracji powraca . Zajmie się on ministerstwem frakcji i mam nadzieję, że swojej szansy nie zmarnuje i wykorzysta ją należycie. Co do podań, które nadesłaliście w ostatnim czasie. One cały czas widnieją u mnie i czekają na rozpatrzenie w odpowiednim momencie, pamiętajcie, że na swój wizerunek pracujecie cały czas.
 22. Grzan3k

  Zapoznaj się dokładnie z regulaminem, bo nieznajomość regulaminu nie zwalnia Cię z jego przestrzegania. Proszę również nie używać tego drugiego konta, bo skończy się znowu na banie. Przyswój sobie te informacje i leć grać.
 23. Grzan3k

  Na prośbę Mejsztera zamykam temat. O werdykcie chyba mówić nie muszę.
 24. Grzan3k

  Krótko i na temat, czy należy się temu Panu szansa, czy też nie. Odpowiem od razu na wasze pytanie, dlaczego w jego przypadku ankieta a w innych nie. Nie wiem co przewinił i ile złego wyrządził wam i serwerowi, więc nie chciałbym tej decyzji sam podejmować.
×