Skocz do zawartości

Procentowy

Gracze

Ostatnia wygrana Procentowy w dniu 21 Styczeń

Użytkownicy przyznają Procentowy punkty reputacji!

Reputacja

102 Dobra

2 obserwujących

O Procentowy

 • Tytuł
  Stary wyjadacz

Kontakt

 • Skype
  Procentowy
 • Steam
  Procentowy
 • Discord
  Procentowy

Informacje

 • Gram na
  SA:MP
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Zainteresowania
  Transport, Sport.
 • Nick
  Procentowy
 • Lokalizacja
  Hiszpania

Ostatnie wizyty

1131 wyświetleń profilu
 1. Procentowy

  No Panie @Seboltłumacz się Pan.
 2. Procentowy

  Przyszedł czas na małe ogłoszenie z jedną ważną informacją. Firma zaczęła prosperować jak powinna. Bary staramy się utrzymywać pełne cały czas także wcinajcie śmiało! Stawki muszę jeszcze dopracować. Mamy póki co 115,000$ budżetu, lecz stawki pracowników przy wypłacie pochłoną cały budżet, więc póki co pracownicy mają stawki 180$. Myślę, że jako początkujący to naprawdę dużo i będę musiał to wziąć pod uwagę. Poinformuję o zmianach. Potrzebuję aktywnej, znającej tajniki tej firmy osoby na prawą rękę do pomocy, bo nie zawsze jestem w stanie być w grze. Na te stanowisko wybrałem @Artest. Pracowaliśmy kilka lat razem na poprzednich edycjach, razem prowadziliśmy firmy i frakcje. Mamy kontakt 24/7, także możecie i walić do niego o informacje od dziś. Gratulujące!
 3. Procentowy

  Zarobki: 1. Rumpo - 1 Tona - Alkohol - LS - LV - 243$ 2. Zestaw - 27 Ton - Skarpety - LV - Doki LS - 194$ Do poprawki.
 4. Procentowy

  Pierwsza "setka" na SA:MP!
 5. Procentowy

  Zadowoleni W ciągu trzech godzin zładowaliśmy ponad 20 barów, ponad 180 łącznych kursów firmie w trzy godziny. Łączny zarobek po uzupełnieniu wszystkich barów to 75,000$ na stanie firmy. Gratulacje Panowie. Życzymy wszystkim smacznego.
 6. Procentowy

  Pomyłka post do usunięcia.
 7. Procentowy

  Będziemy przyjmować na własną działalność Szukamy kierowców z zestawami od zaraz bo nie stać nas na własne.
 8. Procentowy

  Jak mus to mus. Stan budżetu firmy na dzień 20.01.2019. Stan budżetu firmy: 1$ Wydatki: 0$ Łączny koszt na wypłaty pracowników: 0$ Dziękujemy za wpłatę 1$.
 9. Procentowy

  @SonyCro, typie czytaj ze zrozumieniem, a dopiero potem dodawaj swoje dwa grosze do tematu... @ Bug, czy nie bug, ale nigdzie nie ma bramek ViaToll.
 10. Procentowy

  "W oczekiwaniu na możliwość ładowania jedzonka."
 11. Procentowy

  Z obserwacji to Xr już jest w firmie.
 12. Procentowy

  Po całym dniu zobserwowałem; [Fotki wrzucę jutro]. 1. Znikające ikonki z mapki po wybraniu oferty tj. "Z" oraz "R"; 2. Brak skryptu i komend firm - Bynajmniej w mojej; 3. Nie wiem czy to bug, ale po wpisaniu /oferty - To 90% ładunków to przeładowania; 4. Brak nazw ładunków w /oferta. Zdarzają się pojedyncze przypadki; 5. Po użyciu /warsztat - robi się wypadek. Nie zawsze, ale mi na 5 razy wypadek zrobił się 2 razy; 6. Przy robieniu egzaminu praktycznego pojazd wpada w budynek i nie da się nic zrobić; 7. W firmie GoodTrans za dowiezienie zwykłych ładunków firmie nie przybywa $ na stanie konta. Nie wiem czy tak powinno być czy nie, ale jeżeli firma ma się utrzymać za same bary to długo nie pociągniemy; 8. Brak możliwość nadania dotacji pracownikowi w panelu; 9. Tempomat przy niższych prędkościach typu 50/70 praktycznie jest niemożliwy do włączenia. Chyba, że ja nie umiem. ;> 10. Przy objazdach widać ID obiektów; 11. Rumpa, ludzi latają - jedziesz jedziesz nagle lecisz w powietrze. Ja doświadczyłem tego dwa razy i akurat dwa razy w tym samym miejscu przy TS LV-SF. 12. Z tego co się orientuje nie działa opcja wystawiania rachunków w PD. 13. Na egzaminie praktycznym nie trzeba jeździć samochodem. Wystarczy przejść przez czerwone punkty pieszo i zalicza. Na razie tylko tyle, albo aż tyle. Pozderki @ EDIT 20.01.2019 1. Nie działa nadawanie skinów pracownikom w firmie GoodTrans.
 13. Procentowy

  Po dłuższym zastanowieniu do firmy zapraszam: @Artest, @mebloscianka , @Sebol i @Vacior. Na chwile obecną firma ma problemy z komendami, także pracujcie na zielonku, a jak już wszystko zostanie naprawione dam wam znać w oddzielnym temacie i zaczniemy współpracę. Gratulacje!
 14. Procentowy

  Edytowane zostały ppkt.; 11. Pracownik, który zostaje zatrudniony w firmie „GoodTranS” na okres próbny zobowiązuje się do przepracowania na rzecz firmy co najmniej jednego miesiąca (4 tygodnie) od rozpoczęcia umowy. 12. Pracownik, który zostaje zatrudniony w firmie zobowiązany jest do zdobywania punktów w okresie rozliczeniowym „od wypłaty do wypłaty” (co najmniej 50 PKT) w innym wypadku pracownik zostanie ukarany ostrzeżeniem. Dodany został ppkt.; 27. Każdy pracownik ma prawo do rozwożenia zwykłych ładunków tylko i wyłącznie, gdy wszystkie bary są pełne w żywności i sprawne. Złamanie tego podpunktu grozi ostrzeżeniem firmowym. Zmianom uległy także kary za zwolnienia - póki co tylko w punktach score. Pozdrawiam Zarząd GoodTrans
 15. Procentowy

  Temat czysto informacyjny o stanie pieniężnym firmy, rozliczeniach, wypłatach czy wydatkach firmy. Wszystko będzie zawarte w tym temacie i aktualizowane co tydzień w oddzielnych postach.
×