Skocz do zawartości

Nardhelvil

Gracze

Zawartość dodana przez Nardhelvil

 1. Nardhelvil

  Oddaj na gwarancje
 2. Nardhelvil

  8/10
 3. Stówka! :thumbup:    :urodzinki:

 4. Nardhelvil

  Nick: Nardhelvil Odchodzę z braku czasu na grę oraz niechęci, brak aktualizacji na serwerze będzie coraz bardziej powodowała spadek graczy na serwerze, nie oszukujmy się.. dzięki za spędzony czas na gierce, 3maj cie się! //Zwolniony o godzinie 23:16 z karą 15% score, do zobaczenia w przyszłości.
 5. Nardhelvil

  [P] Czy zrezygnowaliście z projektu?
 6. Nardhelvil

 7. we wróć na PTS'a

 8. Najlepszego!! :urodzinki:

  1. Cudak

   Cudak

   Belka, najlepszegoooo

 9. Nardhelvil

  9/10
 10. Nardhelvil

  #nocnazmiana
 11. Nardhelvil

  Również mogę wesprzeć pomocą medyczną!
 12. Nardhelvil

  coś słabe te wypłaty
 13. Nardhelvil

  Według sztucznej inteligencji Google większość zdjęć pochodzi z tej strony: https://500px.com/kondraciukfotografia Jak i również z motokiller'a. Jeżeli ty jesteś autorem to gratki
 14. Najlepszego Krystek :icon_smile5:

 15. Nardhelvil

 16. Nardhelvil

  Jeżeli ktoś posiada klawiaturę bez num pada to co wtedy? Dodam również opcje przeglądania pojazdów/jedzenia strzałkami. || Mac
 17. Nardhelvil

  Witam, kiedy będzie dostępny ciemny styl forum?
 18. ej Upsik kumplu, kiedy będzie nocny styl? 

  1. Pokaż poprzednie komentarze  16 więcej
  2. Pawelo

   Pawelo

   Nie musze i nie bede nikomu nic udowadnial. Wiem nieco wiecej na temat tej wspolpracy niz ci sie wydaje. Poczatkowo chcialem cie nawet pochwalic za sprawnie przeprowadzony upgrade, ale potem czar prysnal i zawialo niesamowita amatorką - i to na dlugo przed ta ostatnia eksplozja w bazie danych - ona byla po prostu momentem kulminacyjnym ;) Tyle komentarza ode mnie, pozdrawiam i sie zegnam. Teraz niestety musze jak zwykle wracac do marnowania czasu na sprzatanie czyjegos balaganu.

  3. Upsik

   Upsik

   Tak więc jakiekolwiek zarzuty w moją stronę są bezpodstawne. Dziękuję i życzę powodzenia w porządkach w syfie, który zapewne sam narobiłeś.

  4. Pawelo

   Pawelo

   Ciekawe stwierdzenie. Niestety nie wziales pod uwage powszechnie znanego w administracji faktu, ze nie mieszam sie w zadne sprawy techniczne zwiazane z forum dopoki nie jest to absolutnie konieczne, i tak bylo rowniez w tym przypadku. I szczerze wolalbym gdybym to faktycznie samodzielnie roz...szczepil, bo przynajmniej wiedzialbym co sie w zasadzie stalo i jak to naprawic, a tak to niestety zostaje tylko reverse engineering.

 19. Wszystkiego najlepszego stary byku! :urodzinki:

  1. Polniak

   Polniak

   Dzięki dzięki :)

 20. Nardhelvil

  Film youtube

  Film youtube nie pojawia się na profilu. Ssik do przedstawienia sytuacji.
×