Skocz do zawartości

Fabio

Emeryci

Ostatnia wygrana Fabio w dniu 9 Marzec

Użytkownicy przyznają Fabio punkty reputacji!

Reputacja

2358 Doskonała

5 obserwujących

O Fabio

 • Tytuł
  Outlaw
 • Urodziny 01.12.1998

Informacje

 • Gram na
  MTA:SA
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick
  Fabio

Ostatnie wizyty

19565 wyświetleń profilu
 1. Fabio

  Elo, to samo pytanie. Ktoś pyka? Jakiś serwerek poleca? Nie wiem czy Iwan gra jeszcze, ale gdyby tak to byłyby już trzy osoby, ja, on i Liq.
 2. Fabio

  Takich mapek było sporo, i zawsze kończyło się to tak samo. Szybciej jest zapytać graczy, nie trzeba przecież znać lokalizacji wszystkich baz na pamięć, gdzie ktoś może często je zmieniać (w sensie większa częstotliwość niż we frakcjach, które mają niezmienne bazy od dłuższego czasu, lat).
 3. Fabio

  Archiwum shoutbox

  Witam. W poprzedniej wersji forum nie było widoczności zbyt dużej ilości postów na SB, jak coś przeleciało to trudno, ale zakładam, że mimo wszystko były one dostępne, czytaj: nie czyszczone. Obecnie działa to tak, że można to wczytać przy użyciu "Załaduj więcej" i chyba nie ma nawet konkretnego limitu co do tego, ale proponowałbym, żeby działało to na zasadzie "Archiwum Shoutbox", czyli tak jakby "strony", tak jak to obecnie działa w statusach (tu akurat według mnie jest to zbędne).
 4. Seta :bye:

  1. Cropek

   Cropek

   Seta to będzie i to nie jedna pewnie

  2. Polniak

   Polniak

   Zgadza się będzie seta. Ale dzięki wielkie :)

 5. Fabio

  Obojętne, ale w sumie może być.
 6. Fabio

  "Propozycje filtrów"

  W trackerze w prawej dolnej części forum jest coś takiego jak "Propozycje filtrów", a na dole możliwość ich wyboru. Oczywiście jest to filtrowanie co do statusu danego zgłoszenia, np. wybranie "zaakceptowane" wyświetli nam tylko te, które mają ten status. Proponuję poprawić nazewnictwo, bo bynajmniej nie jest to proponowanie innych filtrów (statusów), a Filtrowanie na podstawie wybranych, najlepiej po prostu "Filtruj według:".
 7. Fabio

  Reakcje

  Doszła nowa reakcja, która oznaczona jest truckiem, ale nazywa się tak samo "Lubię to'. Ma więc albo złą (taką samą) nazwę jak poprzednia, albo tamto nie zostało usunięte, a to ma zostać za "Lubię to" (ponoć miała być tylko ta reakcja, więc zakładam, że tak).
 8. Fabio

  Tak, tez to pisałem, osobiście również się z tym zgadzam. Za duży syf się robi wtedy.
 9. Fabio

  3

  Ano to można odrzucić
 10. Fabio

  3

  No jak ty na avatarze masz jakąś japońską dziewczynkę, to się nie dziwie XD
 11. Zapraszam do komentowania:

   

 12. Fabio

  Szkoda, że ta ogromna mapa nie jest jakaś specjalnie wybitna, puste i mało ciekawe w wygląd tereny, zdecydowanie czekam na Forzę Horizon 4 ;)
 13. Fabio

  Zły dział, powinno być w Rozmowach ogólnych, w dolnej części forum.
×