Skocz do zawartości

Fabio

Administratorzy serwera MTA

Ostatnia wygrana Fabio w dniu 16 Grudzień

Użytkownicy przyznają Fabio punkty reputacji!

Reputacja

2548 Doskonała

8 obserwujących

O Fabio

 • Tytuł
  Outlaw
 • Urodziny 01.12.1998

Kontakt

 • Gadu-Gadu
  34392195

Informacje

 • Gram na
  MTA:SA
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick
  Fabio

Ostatnie wizyty

21189 wyświetleń profilu
 1. Fabio

  Teoretycznie rzecz biorąc, skarga słuszna. Uważam jednak, że "pójdę na inny serwer" oznacza, że gracze nie pojawią się więcej na naszym serwerze. Mimo wszystko, jak się pojawią to zostaną ukarani. PS. Niech administrator karający w takiej sytuacji napiszę informacje tutaj, coby dwa razy nie dostali kary. Uznana.
 2. Fabio

  Zmieniono Status na Odrzucono
 3. Fabio

  Nie.
 4. Fabio

  Fascynujące, ale tak osobiście - po co piszesz to publicznie? Nie można dogadać się drogą prywatną? Każdy musi o tym wiedzieć? Szukasz atencji? Bez urazy.
 5. Fabio

  Każda drużyna potrzebuje swojego lidera, bo bez niego nie ma kasy, premii, awansów, ale i porządku i dyscypliny. Będzie to zapewne zdziwienie dla wielu osób, bo choć totalnie nie miałem w planach go brać na to stanowisko, to pomyślałem o pozytywach jakie może wnieść prowadząc tę frakcję i być może w pewnych kwestiach się zresocjalizować - jest to @NaimadSh. Gratuluję. Poprzednim ważnym stanowiskiem tego pokroju było jego szefostwo w Pomocy Drogowej. Niestety, jak sam przyznał i jak przyznało wiele osób - funkcję, którą otrzymał, otrzymał za szybko. Jak wyszło - większość wie, mimo wszystko jest to warte przypomnienia dla informacji ogólnej. Każdy z nas popełnił jakieś błędy w mniejszym lub większym stopniu, osobiście liczę na to, że będzie to decyzja, której nie będę żałował, tak jak poprzednim razem, gdy wybierałem poprzedniego szefa Policji. Nie oznacza to jednak jak wielu myśli, że w tym momencie frakcją Policja będzie rządziła dyktatura, tyrania graczy i tym podobne. Nic z tych rzeczy. Chodzi o to, żeby gracze mogli czuć się swobodnie grając na serwerze, w razie ewentualnych problemów zgłaszali się z nimi do policjantów, a nie jak zazwyczaj - administratorów. Nie oznacza to jednak, że machlojki starych wyjadaczy zostaną odpuszczane - to jest właśnie to, co większość z takowych nadużywa, koniec z tym. Obecny szef policji będzie na okres próbny z tzw. ograniczoną odpowiedzialnością. Przysługuje mu najwyższa pensja, ma dostęp do panelu, ale poszczególne decyzje będzie podejmował wspólnie ze mną, może także liczyć na moją pomoc w tej kwestii. Zanim zaczniecie rzucać mięsem - proszę o zastanowienie się nad problemami, które kiedyś (bez wymieniania poszczególnych osób) miały miejsce, a były to między innymi takie jak: kolesiostwo, grupki wzajemnej adoracji, stawanie tylko po jednej stronie, w tym wypadku akurat po stronie własnych pracowników, gdzie nie zawsze mieli rację. Władzę można dostać szybko, ale utrata jej może być jeszcze szybsza. Proszę o tym pamiętać, takie jest moje stanowisko w tej sprawie. Zachęcam oczywiście do zmiany nastawienia, ale nie na siłę tylko rozpatrzenia pewnych pozytywów w tej decyzji - polecam gorąco aplikować na funkcjonariusza policji. Minister Frakcji
 6. Fabio

  08.12.2018r. - 15.12.2018r. W tyn tygodniu brak awansów, to samo tyczy się premii.
 7. Fabio

  Mnie nie musisz przepraszać, moje zdanie w tej kwestii pozostaje niezmienne. Słowa pisane po raz kolejny na pokaz. Nie pomogły rozmowy i zapewnienia, zaraz po odbanowaniu, bo zaledwie dwa dni robiłeś to co wcześniej. Potem znów zostałeś banowany, tym razem przez Lipazego. To też była kwestia tygodnia. Mam nadzieję że nie dostaniesz kolejnej szansy na pajacerkę na serwerze, ale aktualnie decyduje Polniak, ponieważ Lipazy nie jest już administratorem.
 8. Fabio

  Nie ma tu za wiele podań, ale skład Policji jak na razie jest dość skromny, a potrzebna jest świeża krew. W związku z tym poproszę o zgłoszenie się do mnie jak na razie graczy @Lukee oraz @Polsky. Nie jest to równoznaczne z przyjęciem, ale być może do tego będzie prowadzić. Proszę zgłosić się do mnie na PW w celu udzielenia paru odpowiedzi. Pozostałe podanka jak na razie zostają odrzucone, ale może któraś z tych osób, których podania zostały odrzucone dostanie szansę w przyszłości. Korzystając z okazji do informacji publicznej, co by nie zaśmiecać ogłoszeń - Nowy szef zostanie ogłoszony w sobotę, zaraz po wypłatach. Pozdrawiam.
 9. Fabio

  Lego Hobbit bodajże do jutra za darmo: https://www.humblebundle.com/store/lego-the-hobbit?linkID&mcID=102%3A5c10286f73ab4e7a4aa00a08%3Aot%3A56c63629733462ca89440ea0%3A1&utm_source=Humble+Bundle+Newsletter&utm_medium=email&utm_campaign=2018_12_13_lego_hobbit_storefront&utm_content=Banner&fbclid=IwAR2RgdNO3oOKY0SK1PYvAYXdfWIn8x_m9ks8jj8zZjnefjrpFdagNTssvh4#checkout-section
 10. Fabio

  W zasadzie to dwóch, jeden musi być aktywnie grający na czas trwania konwoju. Wiadomo, że jak będzie więcej to ok, ale chociaż jeden być musi. Niech będą to osoby, które na pewno się pojawią.
 11. Fabio

  Temat jest niezgodny z założeniami, jego nazwa ma zawierać tylko i wyłącznie Twój nick, to rada na przyszłość. Nie wierzę w przemianę na drugi dzień, jak pisałem wcześniej - po miesiącu również, ale to minimalny czas, przez który odpoczniesz sobie od serwera. Nie podlega to negocjacjom, prosiłem o akceptację tej decyzji i ustosunkowanie się do niej. Twierdzisz, że nie życzyłbyś tego naprawdę - to co zmienia to gra? Nigdy nie wiadomo jaką kto ma psychikę, a tego typu nawet głupie pisanie może czasem prowadzić do tragedii - a znałem taką sytuację. Pamiętaj o tym. Nie to dziesięciolecie, to dwudziestolecie, o ile się doczekamy, za swoją głupotę musisz ponieść konsekwencje.
 12. Fabio

  Screeny nie przedstawiają zbyt wiele, co najwyżej taranowanie. Nawet, jeśli gracz napisał, to co napisałeś (a w to jestem skłonny uwierzyć), to nie wiem co jest gorsze - jego słowa tego typu w Twoim kierunku, czy to co napisałeś do niego w wiadomości prywatnej, co było ciosem poniżej pasa, bo nie wjechałeś w tamtym momencie tylko na niego, a na jego rodzinę obrażając i życząc śmierci. Nie wiem czy czułbyś się miło, gdyby chodziło o kogoś z członków twojej rodziny, zakładam, że nie . Jesteś tu nowym graczem, rozumiem tego, że nie znasz pewnych zasad, dostałeś ode mnie ulgę w postaci rozwiązania sprawy z tym wysokim mandatem, ale mimo, że ta skarga jest na inną osobę, to nie może obejść się to bez konsekwencji. Zostajesz zbanowany na równy miesiąc, co i tak przy twoim zachowaniu jest małą karą, dopiero wtedy możesz rozpocząć rozgrywkę na serwerze ponownie. Nierozumienie pewnych rzeczy to jedno, a obrażanie w tego typu sposób to drugie. Jeśli masz tak zamiar dalej robić w stosunku do innych graczy, to nie jesteś odpowiednią osobą do tego, żeby grać na naszym serwerze, który cechuje wysoka kultura osobista. Dodam, że za wulgaryzmy jako administracja zazwyczaj stosujemy mute, więc w przypadku spotkania tego gracza tak się stanie, ale w twoim przy tego typu życzeniu - banicja na okres czasu, na który wyżej napisałem. Decyzja nie podlega dyskusji, proszę się do niej ustosunkować, na przyszłość czegoś takiego nie robić i dorosnąć do pewnych spraw, jak mniemam po miesiącu to się nie zmieni, ale nie chcę ci tu blokować gry na zawsze, bo to nie o to chodzi. Podsumowując skargę - uznaję. Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku.
 13. Fabio

  Zgadza się. Skarga zostaje uznana, jeśli gracze zostaną spotkani przez kogoś z administratorów zostaną ukarani czasowym odpoczynkiem od serwera, ja skargę uznaję, a zajmie się tym ktokolwiek z adminów przy spotkaniu tych Panów, no chyba że to pierwszy i ostatni wybryk, a panowie więcej na serwerze się nie pojawią.
 14. Już dokładnie za tydzień, 18 grudnia 2018 roku obchodzić będziemy dosyć ważne wydarzenie - dziesięć lat Polskiego Truckerskiego Serwera. To dosyć dużo biorąc pod uwagę wszelkie wzloty i upadki, które miały miejsce, ale jak widać wszystkiemu da się zaradzić, a serwer funkcjonuje i ma się dobrze. Świadczy to przede wszystkim o sile i umocnionej pozycji na rynku, a jest to oczywiście zasługa osób odpowiedzialnych za poszczególne elementy w działaniu serwera. Nieoceniona pomoc w kwestii rozwijaniu serwera była ze strony graczy, za którą w imieniu administracji dziękujemy. Czasem wystarczy dobra komunikacja, trochę chęci i podstawowe umiejętności w danej dziedzinie, żeby pomóc, a przy tym rozwijać coś, co jest dla graczy, w myśl słów "od graczy, dla graczy". Mamy nadzieję, że czas, który każdy z Was spędził na serwerze był jak najlepszy, a gracze, którzy zaczynają będą mogli bawić się tak dobrze jak ci, którzy za sobą mają już pierwsze lata gry tutaj. Nie przedłużając, czas przejść do konkretów. Administracja we współpracy z PTS Klubem przygotowała dla Was kilka eventów, między innymi konwój rozpoczynający dzień obchodzenia rocznicy, wspinaczka rowerowa, rywalizacja między graczami na określonym obszarze, konkretniej popularne tzw. "Battle Royale", konkurs OX i ekstremalne wyzwanie od Mikołaja. Tak prezentują się terminy związane z określonymi wydarzeniami: - 18 grudzień (wtorek), godzina 18:30 - Konwój - 19 grudzień (środa), godzina 16:00 - Ekstremalne wyzwanie od Mikołaja - 20 grudzień (czwartek), godzina 18:30 - Wspinaczka rowerowa - 21 grudzień (piątek) - Uruchomienie nowego osiedla w Las Venturas - 22 grudzień (sobota), godzina 18:00 - Battle Royale - 23 grudzień (niedziela), godzina 16:30 - Konkurs OX Na temat szczegółów dotyczących eventów zostaną założone osobne tematy z informacjami o każdym z nich. Tradycją na polskich stołach od niepamiętnych czasów jest zdecydowanie karp, taką samą tradycją na każdym evencie naszego serwera od 2008 roku są zdecydowanie konwoje. Na dziesiątych urodzinach nie zabraknie kolejnej wspaniałej, wspólnej przygody z tego gatunku. Jest to czas zdecydowanie, gdzie powinno zabraknąć wszelkich sporów między graczami, a powinna działać przede wszystkim dobra zabawa oraz integracja. Trasę, którą pokonamy razem zamieszczamy na mapie, a do tego mamy w ofercie coś wyjątkowego. Każdy gracz dostanie na ten czas dostęp do jednego towaru z klubowej kategorii PTS. Będzie mógł załadować także każdy zaczynający przygodę z naszą społecznością - z wymaganiem 0 score. Czas jego ładowania jest mniejszy, niż popularnej herbaty "Minutki", wynosi od zaledwie połowę tego czasu! Data konwoju: 18 grudzień 2018, godzina 18:30 Zasady i reguły: Należy słuchać i stosować się do poleceń osób prowadzących konwój. Pojazdem prowadzącym będzie Rancher z ozdobami (Rancher Lure), pilotem będzie natomiast @Vaniliovsky. Poruszamy się w następującej kolejności: Zestawy -> Dostawczaki (od największych do najmniejszych) -> Busy. Osoby ze słabszymi sprzętami bądź narażone na tzw. "lagowanie" powinny ustawiać się na końcu konwoju. W razie potrzeby mogą być potrzebne pewne zmiany w kolejności, które będą ogłoszone na serwerze. Po lewej stronie drogi poruszają się służby porządkowe (Policja, Pomoc Drogowa i Pogotowie). Prosimy o ustawianie się na miejscach załadunku i rozładunku towarów w taki sposób, aby reszta uczestników mogła się w nich zmieścić. Nie wyprzedzamy osób będących przed nami, ani też nie popędzamy ich w celu szybszej jazdy, prędkość jazdy ustala osoba prowadząca cały konwój, tj. pilot (oczywiście w granicach rozsądku). Uczestnicy konwoju są zobowiązani do zapoznania się z trasą konwoju na własną rękę. Dotyczy to również zapoznania się z typami towarów, które można załadować i rozładować na poszczególnych załadunkach i rozładunkach. Nie dotyczy to towaru "10 lat PTS", który można załadować i rozładować na każdym załadunku i rozładunku. Mapa konwoju: Do obstawy potrzeba tradycyjnie funkcjonariuszy policji, którzy będą dbali o bezpieczeństwo i prawidłowy przebieg wydarzenia w ewentualnej współpracy z administracją, mechaników i medyków. W związku z bardzo prawdopodobną chęcią rozwożenia przemytów w czasie trwania konwoju, do obecności na serwerze wymagana będzie liczba trzech pracowników policji, jednego czynnie pracującego, a dwóch pozostałych do obstawy z resztą, to samo tyczy się ratowników, natomiast w przypadku pomocy drogowej wystarczą tylko dwie osoby obstawiające konwój. Zachęcamy również do dokumentowania własnego udziału, a także pozostałych osób podczas trwania WSZYSTKICH nadchodzących wydarzeń, mogą być to zarówno ładne ujęcia lub po prostu pokaz tego jak Wy się bawiliście. Policja: - @Liq (Konwój) - @Tuptekcraft (Konwój) - @NaimadSh (Zwykła praca) Pogotowie: - @Ronnieu (Konwój) - @KuBBsoNii (Konwój) - @kkubakks (Zwykła praca) Pomoc Drogowa: - @Dejvid (Konwój) - @Mike. (Konwój) Fotografowie: (Nieograniczona liczba miejsc, tu będą wypisywani wszyscy chętni) "Tradycja to dąb który tysiąc lat rósł w górę. Niech nikt kiełka małego z dębem nie przymierza. Tradycja naszych dziejów jest warownym murem. To jest właśnie kolęda, świąteczna wieczerza, to jest ludów śpiewanie, to jest ojców mowa. TO JEST NASZA HISTORIA, KTÓREJ SIĘ NIE ZMIENI!" W nawiązaniu do powyższego cytatu i my - gracze Polskiego Truckerskiego Serwera powinniśmy podtrzymać tradycję wspólnej zabawy na rzecz ogółu. Od zarania dziejów - konkretnie dziesięciu lat - wspólnie bawimy i wychowujemy kolejne pokolenia graczy. Część z nas zaczynała od ziarenka, zaledwie zalążka tego, co dzisiaj potrafimy, dzięki społeczności oraz umiejętnościom nabytym podczas gry na naszym serwerze. To zdecydowanie dowodzi faktowi, że stanowimy coś więcej, niż tylko grupę osób, które grają w MTA. Jesteśmy swego rodzaju rodziną, a jak każda - ma swoje momenty cudowne, ale i te gorsze. Niemniej jednak każdy kolejny konflikt wzmacnia nasze doświadczenie oraz więzy. Z poważaniem, Administracja PTS
 15. Fabio

  I komisja - zarządcy tj. @NaimadSh (Szef frakcji - Policja), @Cumster (Szef frakcji - Pomoc Drogowa) i @Zaahain (Szef frakcji - Pogotowie) jako pierwsi będą uczestniczyć w dyskusjach na temat poszczególnych frakcji, następnie to samo tyczy się II komisji - pracowników oraz w ostatniej kolejności III komisji - tzw. "szaraków". O dalszych szczegółach będziecie informowani drogą prywatną. Wyżej wymienieni dostaną takową dnia dzisiejszego. Wszystko odbywać będzie się na Discordzie założonym na potrzeby tej reformy, będzie to jeden Discord, do którego dostęp będzie miał każdy z członków poszczególnej komisji, ale w związku z oddzielnym działaniem poszczególnych - każdy będzie miał dostęp do takiej komisji, do której należy.
×