Skocz do zawartości

Fabio

Administratorzy serwera MTA

Ostatnia wygrana Fabio w dniu 4 Styczeń

Użytkownicy przyznają Fabio punkty reputacji!

Reputacja

2682 Doskonała

10 obserwujących

O Fabio

Kontakt

 • Gadu-Gadu
  34392195

Informacje

 • Gram na
  MTA:SA
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick
  Fabio

Ostatnie wizyty

21896 wyświetleń profilu
 1. Fabio

  Skargi na PD/Pogo proszę pisać drogą prywatną tam gdzie trzeba, nie oznacza to, że jest nieuznana czy uznana, niech decyzję podejmie szef - chociaż na moje, to oczywiście masz rację Adrenaline, Maksymo wykonując czynności administracyjne powinien robić to bez szkody na działanie frakcji, czyli na truckerce. W skrócie - stosowną karę ustali szef. Temat zamykam, bo raczej nie ma co tu więcej pisać. Na przyszłość proszę stosować się do tego co napisałem - publiczne skargi tylko na pracowników frakcji Policja. @Zaahain
 2.  

  1. Maksymo

   Maksymo

   Fajny dubbing. Meega czekam na tą modyfikacje! :)

 3. Fabio

  02.02-2019r - 09.02.2019r Premie otrzymacie w tym tygodniu od Bobra w związku z nieobecnością szefa, ewentualne awanse zostaną Wam przyznane po powrocie szefa (o ile na nie zasługujecie :D).
 4. Fabio

  Nick: Fabio Okres czasu (od/do): 03.02.2018-10.02.2018 Powód:
 5. Fabio

  Nick: Fabio Imię i nazwisko postaci: Fabio Garrix ID Postaci: 139
 6. Fabio

  Unban jutro, apelacja uznana.
 7. Fabio

  Proponuję przy przyszłych krzyżówkach lekko edytować planszę, tak żeby były numerki przy każdej frazie, ułatwi to, bo teraz to trzeba liczyć.
 8. Ferie w podstawówkach się zaczęły to i populacja odwalaczy zwiększyła się. ID widzę, że błędnie podane, ale jak spotkam każdego z tych graczy to dostaną karę. PS. przynajmniej*, nie bynajmniej.
 9. Fabio

  Na tym ss widać tyle co nic. Odrzucone.
 10. Fabio

  Zgłoś się najwcześniej w 2021 roku, wcześniej unbana nie przewiduje. Napisanie apelacji wcześniej niż 1 stycznia 2021 spowoduje przedłużenie terminu o miesiąc. PS. Piszę na serio.
 11. Fabio

  Ta, fajnie jakby był jakiś serwerek dobry, tutaj można śledzić (Mafia 2 Plus to ta duża aktualizacja): https://twitter.com/Mafia2Plus
 12. Fabio

  Skarga uznana, ale nie spodziewałbym się powrotu gracza, dostanie co najwyżej pakę za to.
 13. Fabio

  Odrzucam, to samo co przy poprzednim temacie.
 14. Fabio

  Odrzucam, na przyszłość pisz jedną i zgodnie z zasadami. Poza tym nie banujemy dla widzimisię graczy, takie coś jak na tych ssach to ewentualnie paka. Jak napiszesz konkretną, to może zostanie rozpatrzona pozytywnie, a gracze zostaliby ukarani - raczej wątpię, że wbiją, na moje to jednorazowy wyskok i więcej tu nie wrócą, zobaczymy.
 15. Fabio

  Dzięki za informacje.
×