Skocz do zawartości

Fabio

Moderatorzy serwera MTA

Ostatnia wygrana Fabio w dniu 25 Lipiec

Użytkownicy przyznają Fabio punkty reputacji!

Reputacja

2392 Doskonała

7 obserwujących

O Fabio

 • Tytuł
  Outlaw
 • Urodziny 01.12.1998

Kontakt

 • Gadu-Gadu
  34392195

Informacje

 • Gram na
  MTA:SA
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick
  Fabio

Ostatnie wizyty

20499 wyświetleń profilu
 1. Fabio

  Jak w pierwszym poście, stacjami radiowymi będę ponownie zajmować się ja, ale proszę o nie bombardowanie mnie na wstępie propozycjami nowych stacji radiowych bądź poprawianiem obecnych. Od tego służy ten temat. Na początku prosiłbym o informacje, które stacje nie działają, a postaram się je naprawić. Potem utworzę ankietę, w której zrobię rozeznanie na ile dana stacja radiowa kogoś interesuje, bo radia dodawane są dla Was, a nie dla mnie, ale nie ma sensu dodawać ciągle setek stacji radiowych dla pojedynczych jednostek, w takim celu można sobie samemu odpalić radio internetowe. Chcę, żeby były tylko takie, które są najczęściej słuchane, bo pozwoli to na szybki dostęp do stacji radiowych (dlatego, że będzie ich mniej) i nie będzie powodowało bałaganu. Gdyby było sortowanie i trochę inny wygląd radia, no to może by to się przyjęło, a tak jak jest w obecnej formie nie ma co zaśmiecać. PS. Będę informował na bieżąco, proszę o cierpliwość. Co się da to się naprawi, to samo tyczy się dodania.
 2. Fabio

  Błędy związane ze stacjami radiowymi najlepiej pisać w tym temacie:
 3. Wszystkiego dobrego :D

 4. Fabio

  Grałem znacznie więcej niż ty, i wystarczy. Tobie zalecam to samo. Analizowałem to pod różnymi kątami, i nawet jako ułatwienie dla mnie czy dla kogo innego jako przejazd to zbytnie ułatwianie. I dlatego jestem na nie, co za dużo to nie zdrowo. Może od razu skróty z każdego miejsca i wtedy można wywalić wykroczenie związane z tym?
 5. Fabio

  To teraz będą uciekać do innego wymiaru przed naszym wymiarem sprawiedliwości.
 6. Fabio

  Szczerze mówiąc to niepotrzebne to skróty, głupi ten wyjazd bezpośrednio na autostradę. Ja na nie.
 7. Fabio

  Wiadomo coś na temat pojawienia się starych propozycji w trackerze? Obecnie są w sekcji SAMP, ale nieposortowane z tego co widać.
 8. Wyciągnęliście kanapki z plecaka?

  1. Lemon.

   Lemon.

   No właśnie nie

 9. Fabio

  Cztery dni to krótki okres czasu, a jak ktoś nie może tego wytrzymać i uszanować, no to jego problem. Na nie.
 10. Fabio

  Pełna zgodność z użytkownikiem @Liq. Mnie praca w policji nudziła szybciej niż PD (:D). Myślę, że taki powiew świeżości poza kilkoma malkontentami by się przyjął, osobiście widzę w tym pozytywy. Dziesięć lat była widoczność nicków, może czas wreszcie na zmiany? To byłoby z pewnością coś nowego.
 11. Fabio

  A ja też jestem na tak, tak też zagłosowałem w ankiecie. Oczywiście uwzględniłbym parę przypadków, w których widoczność być powinna, przykłady: 1. Pracownicy frakcji tacy jak medycy czy mechanicy, powinni być widoczni, jeśli chodzi o nicki na mapie dla policjantów. Pracownik frakcji powinien być z góry ogarnięty, więc nie ma co utrudniać działania między tymi frakcjami. 2. Osoba wzywająca Policję oczywiście powinna być otagowana jak należy, żeby wiedzieć gdzie jechać. Nick dla ułatwienia też bym zostawił. Pomysł fajny, na próbę zawsze można sprawdzić, ale osobiście uważam, że wymagałby paru dopracowań ze strony skryptu, bo samo ukrycie nicków i tyle może mieć plusy, ale także minusy. Edit: Aha, i oczywiście pozostałe teamy powinny mieć możliwość widzenia się na mapce, czy to truckerzy, czy pracownicy firm/frakcji. Niewidoczność byłaby dla policjantów. Inaczej to nie ma sensu.
 12. Fabio

  Mi tam się podoba, jestem za.
 13. Fabio

  A ja polecam filmweb, osobiście to nie chcę mi się pisać tam opinii o filmach, nawet krótkich (może 2-3 razy tak zrobiłem :D), wystarczy że ma w miarę dobrą ocenę. Może ktoś korzysta, mój filmweb, ew. zapraszam do dodania do znajomych. http://www.filmweb.pl/user/Fabiosek
 14. Generalnie to jest tak, że teoretycznie i praktycznie masz te uprawnienia, możliwość wykorzystania tego etc, ale jak kiedyś Raiden też tak miał w związku z zajmowaniem się rozładunków, to jakoś nie kolidowało to zbytnio z pracą w Policji. Wiadomym jest, że teoretycznie będąc w adminsitracji należałoby nie ułatwiać sobie za bardzo, tak żeby nie było to na niekorzyść graczy - typu fixanie się, leczenie etc, gdy są pracownicy frakcji, ale praktycznie nikt raczej tego nie robi. Skoro ktoś jest w administracji, to ma takie zaufanie od reszty osób, a zwłaszcza u głównej administracji, która też na podstawie różnych czynników do administracji Cię przyjęła i darzy cię w ten sposób zaufaniem. Mimo tego, że pewnie nie da się tego sprawdzić, to gracze nie są głupi i w przypadku wykorzystywania takiego czegoś na własną korzyść (w zasadzie nie ma żadnej poza ukaraniem, ale to już inna bajka :D) szybko by się zorientowali. Ja tam patrząc na to z różnych perspektyw nie miałbym nic przeciwko czemuś takiemu, gdyby ten panel był wyłączony, a w przypadku jego musu bycia i gry pracy w policji.. coż, ja osobiście bym tak nie grał, ale nie widzę powodu dlaczego ktoś inny by nie mógł, byleby tego faktu nie wykorzystywał. Chyba wystarczająca odpowiedź.
 15. Fabio

  Sorry za wypowiedź w apelacji, ale jak mnie dotyczy to chyba nikt mnie nie zwarnuje. O jaką obrazę chodzi?
×