Skocz do zawartości

Fabio

Emeryci

Ostatnia wygrana Fabio w dniu 25 Lipiec

Użytkownicy przyznają Fabio punkty reputacji!

Reputacja

2378 Doskonała

7 obserwujących

O Fabio

 • Tytuł
  Outlaw
 • Urodziny 01.12.1998

Informacje

 • Gram na
  MTA:SA
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick
  Fabio

Ostatnie wizyty

19897 wyświetleń profilu
 1. Fabio

  Mi tam się podoba, jestem za.
 2. Fabio

  A ja polecam filmweb, osobiście to nie chcę mi się pisać tam opinii o filmach, nawet krótkich (może 2-3 razy tak zrobiłem :D), wystarczy że ma w miarę dobrą ocenę. Może ktoś korzysta, mój filmweb, ew. zapraszam do dodania do znajomych. http://www.filmweb.pl/user/Fabiosek
 3. Generalnie to jest tak, że teoretycznie i praktycznie masz te uprawnienia, możliwość wykorzystania tego etc, ale jak kiedyś Raiden też tak miał w związku z zajmowaniem się rozładunków, to jakoś nie kolidowało to zbytnio z pracą w Policji. Wiadomym jest, że teoretycznie będąc w adminsitracji należałoby nie ułatwiać sobie za bardzo, tak żeby nie było to na niekorzyść graczy - typu fixanie się, leczenie etc, gdy są pracownicy frakcji, ale praktycznie nikt raczej tego nie robi. Skoro ktoś jest w administracji, to ma takie zaufanie od reszty osób, a zwłaszcza u głównej administracji, która też na podstawie różnych czynników do administracji Cię przyjęła i darzy cię w ten sposób zaufaniem. Mimo tego, że pewnie nie da się tego sprawdzić, to gracze nie są głupi i w przypadku wykorzystywania takiego czegoś na własną korzyść (w zasadzie nie ma żadnej poza ukaraniem, ale to już inna bajka :D) szybko by się zorientowali. Ja tam patrząc na to z różnych perspektyw nie miałbym nic przeciwko czemuś takiemu, gdyby ten panel był wyłączony, a w przypadku jego musu bycia i gry pracy w policji.. coż, ja osobiście bym tak nie grał, ale nie widzę powodu dlaczego ktoś inny by nie mógł, byleby tego faktu nie wykorzystywał. Chyba wystarczająca odpowiedź.
 4. Fabio

  Sorry za wypowiedź w apelacji, ale jak mnie dotyczy to chyba nikt mnie nie zwarnuje. O jaką obrazę chodzi?
 5. Fabio

  Nie pamiętam czy to już proponowałem (zapewne tak), ale w związku ze zmianą osoby zajmującej się wywiadami oczekiwałbym (jako czytelnik), żeby każdy kolejny wywiad nie był taki sam, nie był monotonny, pytania nie były utartym schematem, który pojawia się co tydzień w piątek i zaczyna się od "To może na początek...". Niech pytania nie będą rozwijane o to, czego nikogo nie interesuje (jak kogoś interesuje jaka jest pogoda w danym regionie to niech sobie sprawdzi w Google, a nie w wywiadzie, gdzie pogoda z dnia na dzień może ulec zmianie). Jeśli pytania będą tyczyły się np. osób z administracji, a w każdym z nich będzie coś w stylu "Co dla nas szykujecie?", a każdy kolejny napisze coś w stylu "To niespodzianka", to nie ma to sensu, bo z góry wiadomo, że jest to w głównej mierze tajemnica i jak będzie miała zostać upubliczniona, to zostanie, a inny administrator nie udzieli takich informacji skoro od poprzedniego też się nie udało, to raczej mocno oczywiste. I żeby wywiady nie przerodziły się w wywiady z 3/4 graczami PTS'a, osobami, które mają staż zaledwie tydzień, bo takie wywiady nie miałyby sensu. O co zapytałbyś takiego gracza? Oto jak zaczęła się jego przygoda, czy ile już gra? :D. To tylko sugestia oczywiście z mojej strony, wywiady są okej, gdy coś wnoszą, a nie są biografią wszystkich graczy Polskiego Truckerskiego Serwera. Anonimowe pytania też są okej, ale te głupkowate i nic niewnoszące psują odbiór wywiadu, na przykład "Czemu jesteś takim napem?" - to tylko gra, ale takie coś nie jest w ogóle ani ciekawe ani merytoryczne, lepiej przyjmować tylko takie, które takie są, a jak takich nie ma, to nie przyjmować wcale. Pozdro. Oczywiście, postaram się aby te wywiady nie były monotonne, mam nadzieję, że się spodobają. W miarę możliwości będę próbował rozwijać dany temat, a nie przeskakiwać od razu na coś zupełnie innego.
 6. Fabio

  Ta pomarańczowa radiolka totalnie nie pasuje, wygląda jak jakieś taxi.
 7. Fabio

  Niepotrzebne to, nawrzucanie takich strzałek psuje tylko odbiór. Na nie.
 8. Fabio

  Elo, to samo pytanie. Ktoś pyka? Jakiś serwerek poleca? Nie wiem czy Iwan gra jeszcze, ale gdyby tak to byłyby już trzy osoby, ja, on i Liq.
 9. Fabio

  Takich mapek było sporo, i zawsze kończyło się to tak samo. Szybciej jest zapytać graczy, nie trzeba przecież znać lokalizacji wszystkich baz na pamięć, gdzie ktoś może często je zmieniać (w sensie większa częstotliwość niż we frakcjach, które mają niezmienne bazy od dłuższego czasu, lat).
 10. Fabio

  To ja też xD.
 11. Fabio

  Archiwum shoutbox

  Witam. W poprzedniej wersji forum nie było widoczności zbyt dużej ilości postów na SB, jak coś przeleciało to trudno, ale zakładam, że mimo wszystko były one dostępne, czytaj: nie czyszczone. Obecnie działa to tak, że można to wczytać przy użyciu "Załaduj więcej" i chyba nie ma nawet konkretnego limitu co do tego, ale proponowałbym, żeby działało to na zasadzie "Archiwum Shoutbox", czyli tak jakby "strony", tak jak to obecnie działa w statusach (tu akurat według mnie jest to zbędne).
 12. Seta :bye:

  1. Cropek

   Cropek

   Seta to będzie i to nie jedna pewnie

  2. Polniak

   Polniak

   Zgadza się będzie seta. Ale dzięki wielkie :)

 13. Fabio

  Obojętne, ale w sumie może być.
 14. Fabio

  "Propozycje filtrów"

  W trackerze w prawej dolnej części forum jest coś takiego jak "Propozycje filtrów", a na dole możliwość ich wyboru. Oczywiście jest to filtrowanie co do statusu danego zgłoszenia, np. wybranie "zaakceptowane" wyświetli nam tylko te, które mają ten status. Proponuję poprawić nazewnictwo, bo bynajmniej nie jest to proponowanie innych filtrów (statusów), a Filtrowanie na podstawie wybranych, najlepiej po prostu "Filtruj według:".
 15. Fabio

  Reakcje

  Doszła nowa reakcja, która oznaczona jest truckiem, ale nazywa się tak samo "Lubię to'. Ma więc albo złą (taką samą) nazwę jak poprzednia, albo tamto nie zostało usunięte, a to ma zostać za "Lubię to" (ponoć miała być tylko ta reakcja, więc zakładam, że tak).
×