Skocz do zawartości

wldk

Gracze

Reputacja

177 Dobra

O wldk

 • Tytuł
  Ojciec Dyrektor
 • Urodziny 14.04.1998

Informacje

 • Gram na
  MTA:SA
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick
  wldk

Ostatnie wizyty

897 wyświetleń profilu
 1. wldk

  Niestety mnie nid bedzie, wyiazd rodzinny
 2. Tym ostatnim etapem całego eventu będzie imitacja Wyścigu Pokoju, który organizowany był na przestrzeni lat 1948-2006. Był to największy amatorski wyścig kolarski dlatego też trasa obejmuje całą mapę, największy bo zawodnicy ścigali się początkowo na trasie Warszawa-Praga i Praga-Warszawa. Pierwsza edycja tego wyścigu mierzyła niecałe 850km, natomiast w okresie największej sławy trasa dochodziła nawet do blisko 2500km (1962-2407km). Wiem, wiem, nagroda może wydawać się dla was śmieszna, lecz moja kieszeń nie pozwala mi na zbyt wiele, ale dołożę starań by w jakiś sposób zwiększyć pulę, jeśli mi się nie uda, przepraszam. Zapraszam wszystkich do zabawy, zapisy w niedzielę po głównym evencie, u mnie lub u @Cudak. @Edit Jak mówiłem, tak zrobiłem. Pula zwiększa się do 500k dla zwycięzcy (tylko jedno miejsce wygrywa), podziękujmy @kickoonowi.
 3. wldk

  Wpr? Tosz ty mieszkasz obok mnie
 4. Ja tam rozumiem, powrotu do zdrowia
 5. Najlepszy medyk na serwerze, wyraza chec pomocy, punkt 19.30 bede!
 6. wldk

  MuOnline, ale tylko prywatne serwery
 7. wldk

  Paker kolekcjoner:
 8. wldk

  Nick:Paker Imię i nazwisko postaci:wldk wldk ID postaci:3411
 9. wldk

  PTS upadl, to koniec xd
 10. wldk

  ja wakacje mam juz 2 miesiace, chce pograc, Polniak, jesteś u Jacka, masz lipe xDD
 11. wldk

  Budzić Pawla, niech resetuje!! :E :D
 12. wldk

  Nick:PakerZDR Powód (opcjonalne):po prostu Zwolniony bez kary 18.03.2018r. o godz. 22:36 Dziękujemy za poświęcony nam czas i życzymy powodzenia w dalszej karierze //Cumster
 13. wldk

  Nick: Paker ID postaci: 3411 Powód: Prawdopodobny brak miejsca dla Mojej osoby w zarządzie z powodu zmian w regulaminie firm. Pozdrawiam i życzę sukcesów.
 14. wldk

  Teraz nie uwierze w to co powiem, ale przyjrzyj się procesorom od AMD a mianowicie RYZEN 5/7, a plyte glowna polece MSI A320M, juz pod ddr4 (Bazooka, chwytliwa nazwa). No a RAM to RAM, poczytasz pare opini i znajdziesz cos dla siebie. A i bez hejtu, sprzet polecam z wlasnej obserwacji i opini znajomych.
 15. wldk

  Opis Firmy: Firma Express Taxi została przebranżowiona z firmy Security Express, za inicjatywą Mr.DareQ, Paker, Rasta oraz Marek. W bardzo krótkim czasie sami wykonaliśmy projekt bazy, znajdującej się w LV, oraz wniosek. Ku naszemu szczęściu Ministerstwo Firm zgodziło się na takową akcję i teraz wspólnie możemy ją prowadzić. Szczeble Kariery w Firmie: W firmie posiadamy 4 stanowiska dla pracowników oraz 3 dla zarządu. Nowicjusz- Stanowisko przeznaczone dla osób dopiero co wprowadzonych do Firmy, awans następuje po wyrobieniu normy, lub przepracowaniu pełnego tygodnia pracownik awansuje na stanowisko wyżej. Złotówa- Stanowisko dla zwykłego pracownika, który sumiennie wykonuje swoje obowiązki. Doświadczony TAXI'arz- Stanowisko dla osoby która wykazuje duży potencjał oraz chętnie ingeruje w życie firmy. Dobroczyńca- To osoba która chce wesprzeć firmę finansowo dla jej rozrostu. Stanowiska zarządu: Dyrektor Operacyjny- Dyrektorzy operacyjni (Paker, Rasta) zajmują się dodawaniem pracowników do firmy z poziomu panelu, szkoleniem, nadaniem pojazdów oraz ogólnym wprowadzeniem do firmy. Dyrektor Finansowy- Stanowisko Dyrektora Finansowego zajmuje Marek, jest on odpowiedzialny za zakup nowych pojazdów, podaniami o gwiazdkę firmy, oraz zakupem kolejnych poziomów specjalizacji firmy. Szef- Szef, najważniejsza osoba w firmie ( Mr.DareQ) zajmuje się akceptacją podań oraz selekcją pracowników w naszej firmie. Tabor Firmy: Firma posiada 10 pojazdów, dwa z nich to Cabbie oraz osiem pojazdów TAXI. Specjalizacja Firmy: Express TAXI specjalizuje się w przewozie osób z kategorii Pasażerowie VIP, ale wciąż pracujemy nad nową specjalizacją specjalnie dla TAXI.
×