Skocz do zawartości

Dejvid

Gracze

Reputacja

296 Dobra

2 obserwujących

O Dejvid

 • Tytuł
  →→ ѕтσηєѕ єχρяєѕѕ ←←
 • Urodziny 08.12.2005

Informacje

 • Gram na
  MTA:SA
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick
  Dejvid
 • Lokalizacja
  Śrem

Ostatnie wizyty

3297 wyświetleń profilu
 1. Dejvid

  A co mi ta, troszeczkę dystansu do siebie :)\
 2. Dejvid

  Śmieszne. Wszystko aby ukarać ML..., Tak jak napisał @Niventill usuńmy przemyty i będzie dobrze. Przechowywanie przemytów na bazie a rozładowywanie to co innego, według mnie rozładowywanie i załadowywanie powinno być dozwolone bo po to są załadunki firmowe, jest to nagroda za dobrą prace. Według mnie ta kara była bezsensowna i naciągana..
 3. Dejvid

  Dorobiłem się logo.
 4. Dejvid

  Nick: Dejvid ID postaci: 59628 Imię i nazwisko postaci: Jozin Bozin Dzisiejsza Data : 07.11.2018
 5. Dejvid

  Rozwiązane, pojazd gracza alcon.
 6. Dejvid

  https://imgur.com/a/ruH4GZ8
 7. Dejvid

  Witam, czy mógłbym prosić jakieś o admina dot. samochodów aby usunał to sabre z mojego podjazdu? Nie jest to moj pojazd a mi blokuje. https://imgur.com/a/cGd5rkU
 8. Dejvid

  Nick: Stunter/Dejvid ID: 59628 Score: 3891 Okres pracy: Zacznijmy od początku, odwaliło mi mega i żałuje lecz z słów ReDa cytuję : Jutro cie nie ma, a więc prosze o zwolnienie JUTRO PO WYPŁATACH a ja w tym czasie napisze kilka słow do pewnego pana, @Polak333 pisz do mnie jaki ja to nie jestem ile chcesz, oraz inni którzy zachowują sie tak samo, ja wiem, jestem głupi sorki za słowa, ale ja nie wiem dlaczego napisałem do ReDa to pytanie. Przepraszam Om_Ega że tak szybko się rozstajemy. Będę grał dalej. Zacznijmy od początku. Jesteś zapatrzonym w siebie dzieciakiem, który poza pieniędzmi i czubkiem swojego nosa nie widzi nic. Kompletnie nie liczysz się ze zdaniem innych. Zmarnowałeś moją szansę, udowadniając tym brak jakiejkolwiek zmiany w twoim zachowaniu. Wykazujesz się brakiem zapoznania z regulaminami (zapoznaj się z punktem §2.3 regulaminu firm (nie ma czegoś takiego jak zwalnianie się po wypłatach, piszesz to zwolnienie w tym momencie)). Kara do nadania 300 score i nie zawitasz tutaj, aż do końca mojego szefowania (ani do jakiejkolwiek normalnej firmy). //ReD Kara nadana.
 9. Dejvid

  @spajkii34
 10. Dejvid

  Pijak ;d
 11. Dejvid

  Fajny gracz, pomocny
 12. Dejvid

  Narkomani
 13. Dejvid

  Herbatka cytrynowa Różowy czy Pomarańczowy?
 14. Dejvid

  Stunter
×