Skocz do zawartości

Lipazy

Administratorzy serwera MTA

Ostatnia wygrana Lipazy w dniu 16 Wrzesień

Użytkownicy przyznają Lipazy punkty reputacji!

Reputacja

1167 Doskonała

5 obserwujących

O Lipazy

 • Tytuł
  Amat victoria curam
 • Urodziny 05.08.1997

Kontakt

 • Gadu-Gadu
  10838020

Informacje

 • Gram na
  MTA:SA
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick
  Lipazy
 • Lokalizacja
  Goleniów

Ostatnie wizyty

3392 wyświetleń profilu
 1. Lipazy

  O, to ten co jego tytuł użytkownika na forum powinien brzmieć: Król zaległych
 2. Lipazy

  Bana by chciał dostać, chyba dawno nie miał
 3. Lipazy

  Cóż, pewnie teraz wszyscy się zdziwią. Apelację uznaję. Każdy gracz, tym bardziej stały, zasługuje na szansę. Nieważne, czy był administratorem czy nie, szansę powinien otrzymać. Przynajmniej ja, w większości przypadków tak uważam. Są wyjątki, jak zawsze. Tutaj wyjątku nie będzie, zapraszam na serwer. Graj grzecznie i nie udostępniaj konta innym graczom. Jako były administrator powinnaś znać regulamin, bycie administratorem byłym czy aktywnym nie zwalnia z jego przestrzegania. Pozdrawiam cieplutko i życzę miłego długiego weekendu. Edit: Nie widzę tego seriala na liście banów. Odezwij się do mnie na PW.
 4. Lipazy

  Nie, nie dostaniesz. Podałeś serial, owszem. Sam się tym spaliłeś, bo podałeś serial, który unbana nie otrzyma. Co za tym idzie sam przyznałeś się właśnie do powodu jednego jak i drugiego bana na ten sam nick, czyli „aktywny ban”. Tyle ode mnie, żegnam i życzę miłego weekendu.
 5. Lipazy

  Mocno naciągane, ale dam Ci szanse. Podaj swój serial, wpisując komendę serial w konsoli MTA.
 6. Lipazy

  Ja dokładnie pamiętam zachowanie, nic nie trzeba przypominać. Ode mnie szanse już dostałeś, zmarnowałeś ją. Po co kolejna apelacja? Pograsz kilka godzin, znudzi ci się i wrócisz na bana? Jak dla mnie nie masz tu po co wracać i ode mnie szansy już więcej nie otrzymasz. Tym samym odrzucam i żegnam, póki jestem zielonym na serwer nie wrócisz. Większość grona administracji na pewno ma to samo zdanie o twojej osobie co ja.
 7. Lipazy

  Nick: Lipazy Okres: 15.10-22.10 Powód: Dostałeś PW ReD, kompletnie czasu nie mam
 8. Lipazy

  Mandatu miało nie być za ucieczkę. Ze swojej strony przepraszam za uniesienie się, nie powinno do tego dojść. Ale nic dziwnego, że podniosło mi się ciśnienie, skoro od samego wejścia Cudak i Vanil spamują mi żebym się warpnął bo jest afera. Od dziś również nie będę mieszał się w sprawy relacji administrator-policjant. Wystawiajcie mandat taki, jaki powinien być wystawiony. Na czacie był taki bałagan, że nie wiedziałem co się dzieje, zostałem też poinformowany o braku afk u Kowala, stąd mój caps lock. Zwyczajnie zapomniałem o tym, że zasada 3 bindów została zmieniona na 2 bindy. Jeszcze raz przepraszam @H.T.Simple oraz @Kowal155. Mam nadzieję, że wybaczycie.
 9. Lipazy

  Dzień dobry. W związku z tym, że Generalny Inspektor opuścił frakcję, trzeba było wybrać Jego godnego zastępcę. Nie chciałem podejmować tej decyzji sam, więc po konsultacji z pewnym czerwonym panem postanowiliśmy, że nowym szefem frakcji zostaje @Gyro. Mam nadzieję, że nie będzie to zła decyzja i podoła On ciężkiemu zadaniu jakim jest zarządzanie Policją. Dodatkowo mam nadzieję, że reszta załogi będzie pomagała swojemu nowemu szefowi w prowadzeniu forum w języku polskim. Powodzenia w prowadzeniu frakcji! Gyro, now short english version for you. From today you are the new boss of Policja. I trust you and I believe that you will be a great boss. When you will have problems with your workers or with managing fraction, you can always ask me or another admin on discord, or forum. Good luck!
 10. Lipazy

  Witajcie. Od jutra(1 października) aż do 3 listopada włącznie norma do wypracowania przez pracowników frakcji zostaje zmniejszona do 240 minut. Robię to na prośbę jednego z szefów. Wypłaty zostają w takim stanie w jakim były do teraz. Od 4 listopada normy wracają do starego poziomu 300 minut.
 11. Lipazy

  Odrzucam. Następnym razem podaj swój serial i napisz apelację wspólnie z Twoim wrogiem, słownikiem ortograficznym. Jak widzę takie błędy, to nawet nie chce mi się tego czytać. Tyle ode mnie, siema.
 12. Lipazy

  Nick: Lipazy ID postaci: 7995 Data dołączenia: 22-09-2018
 13. Lipazy

  Jestem za powtórką, może chociaż uda mi się przejechać te trasy
 14. Lipazy

  W sumie Cumster nie musi się tutaj wypowiadać. Skarga jest słuszna, nie mogąc zareagować na wezwanie z powodu braku pojazdu służbowego macie obowiązek wpisania /zw. Bez pojazdu służbowego nie jesteście w stanie wykonywać swojej pracy. Huncio według tematu Kary i ostrzeżenia w dziale PD zostaje nagrodzony żółtym znaczkiem.
 15. Lipazy

  Nick: Lipazy Powód: Po pierwsze, widząc to co się dzieje w Pomocy Drogowej jako minister frakcji mam obowiązek zareagować i zrobić z tym porządek, więc przez czas w którym nie będę miał możliwości pracować w pogotowiu nie ma sensu, żebym blokował miejsce. Po drugie, gdy już wymyślę co zrobić z PD chciałbym iść do firemki, jakoś tak ciągnie do zestawu znowu. Miło się z Wami pracowało, trzymajcie się tak dalej, żebym nie musiał do Was przychodzić tak jak teraz do PD. Zgrana ekipa to jednak podstawa, dzięki ziomeczki. Powodzenia Zaah, jak będziesz zły szef to ban. Zwolniłem się z panelu w momencie pisania postu.
×