Skocz do zawartości

Lipazy

Administratorzy serwera MTA

Ostatnia wygrana Lipazy w dniu 16 Wrzesień

Użytkownicy przyznają Lipazy punkty reputacji!

Reputacja

1063 Doskonała

5 obserwujących

O Lipazy

Kontakt

 • Gadu-Gadu
  10838020

Informacje

 • Gram na
  MTA:SA
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick
  Lipazy
 • Lokalizacja
  Goleniów

Ostatnie wizyty

3184 wyświetleń profilu
 1. Lipazy

  Jestem za powtórką, może chociaż uda mi się przejechać te trasy
 2. Lipazy

  @lysydst (Huncio25) zostaje nagrodzony upomnieniem za brak AFK w momencie niezdolności do wykonywania pracy(brak pojazdu służbowego).
 3. Lipazy

  W sumie Cumster nie musi się tutaj wypowiadać. Skarga jest słuszna, nie mogąc zareagować na wezwanie z powodu braku pojazdu służbowego macie obowiązek wpisania /zw. Bez pojazdu służbowego nie jesteście w stanie wykonywać swojej pracy. Huncio według tematu Kary i ostrzeżenia w dziale PD zostaje nagrodzony żółtym znaczkiem.
 4. Lipazy

  Nick: Lipazy Powód: Po pierwsze, widząc to co się dzieje w Pomocy Drogowej jako minister frakcji mam obowiązek zareagować i zrobić z tym porządek, więc przez czas w którym nie będę miał możliwości pracować w pogotowiu nie ma sensu, żebym blokował miejsce. Po drugie, gdy już wymyślę co zrobić z PD chciałbym iść do firemki, jakoś tak ciągnie do zestawu znowu. Miło się z Wami pracowało, trzymajcie się tak dalej, żebym nie musiał do Was przychodzić tak jak teraz do PD. Zgrana ekipa to jednak podstawa, dzięki ziomeczki. Powodzenia Zaah, jak będziesz zły szef to ban. Zwolniłem się z panelu w momencie pisania postu.
 5. Lipazy

  @Cumster Czekamy na Twoją wypowiedź.
 6. Lipazy

  Odrzucam, pozdrawiam. Wczoraj coś pisałem, widzę że jeszcze nie dotarło.
 7. Lipazy

  A ja Wam chciałem premie zmieniać... Dopóki sytuacja się nie zmieni, nie przestaniecie podpieprzać się nawzajem między frakcjami czy też wewnątrz, bo kogoś nie lubicie, nie zmieni się nic. Ani w sposobie premiowania Waszego czasu, ani nie dojdzie nic, co ułatwiałoby Waszą pracę, nawet gdy będziecie wręcz błagać. A jeśli będzie trzeba, będą bardzo duże zmiany w składach frakcji wykonane przeze mnie, więc nie będzie kolorowo. Pomyślcie nad tym co robicie pisząc skargi, a z drugiej strony myślcie też nad tym co robicie, że te skargi się pojawiają. Skargi z powodów "lubię/nie lubię" będę odrzucał z automatu. Dla tych co im się nie chce czytać: Ogarnijcie się, odrzucam.
 8. Lipazy

  Macie grać na jednym koncie. Jak zobaczę wymiany, lub dostanę taką informacje, powrotu nie będzie.
 9. Lipazy

  Dodane dwa nowe punkty
 10. Lipazy

  Unban. Jak zobaczę, lub dostanę sygnał, że znowu wymieniacie się kontami to już nie będzie drugiej szansy.
 11. Lipazy

  Jeżeli gracz faktycznie nie wniósł żadnej skargi do szefa frakcji, ani nie odezwał się w tym temacie: Odrzucam.
 12. Lipazy

  Z powodu pewnych nieścisłości odnośnie skarg na pracowników frakcji został zmieniony punkt 20. Od dziś wszystkie skargi, niezależnie czy będą to skargi na konkretnych pracowników czy na całą frakcję, mają się znajdować w temacie wymienionym w punkcie dwudziestym Regulaminu Frakcji.
 13. Lipazy

  Skargę odrzucam. Kolesiostwa tutaj nie będzie, odrzucam ją jako Minister Frakcji, nie jako pracownik czy przyjaciel Chlebka/Naimada. Gdyby filmik przedstawiał całe zatrzymanie od początku do końca, to sytuacja pewnie wyglądałaby inaczej. Zmiana pojazdu na większy podczas pościgu nie jest zakazana w regulaminie, więc do tego też nic nie mam. Jeżeli chodzi o Ciebie Niventill, wszyscy wiemy, że swoje za uszami też masz, więc nie musisz zgrywać niewiniątka. Sprawa wyglądałaby zupełnie inaczej, gdyby Naimad policzył Ci również ucieczkę przed kontrolą, jednak jak sam napisał na filmiku nie zrobił tego, bo puścił dwa bindy. Zatrzymując Cie siłowo postąpił moim zdaniem prawidłowo, ze względu choćby na to, że tracąc czas na uganianie się za Tobą nie miałby możliwości kontrolowania innych graczy. Interwencja ma być szybka i skuteczna. Wyciągnij wnioski ze swojego zachowania i mandatu, a unikniesz takich sytuacji.
 14. Lipazy

  Przypominam szefom frakcji o istnieniu tego punktu w regulaminie. Dopóki nie zauważę, że wszyscy bezwzględnie się do niego stosują, nie zostaną wprowadzone żadne zmiany w premiowaniu aktywności pracowników.
 15. Lipazy

  Jak dla mnie, powinno zostać tak, jak jest. W pełni zgadzam się z Ave.
×