Skocz do zawartości

Lipazy

Emeryci

Zawartość dodana przez Lipazy

 1. Lipazy

  Nick: Lipazy Powód: Kompletny brak czasu, co widać po mojej aktywności i odejściu z grona administracji. Fajnie się z Wami pracowało, myślałem że zostanę na dłużej, ale niestety nie wyszło. Zwolniony 08.12.2018 19:51 Ze względu na sytuację, zwolniony bez kary
 2. Lipazy

  Nick: Lipazy ID: 7995 Score: 6098 Okres pracy: 19.09-18.11 Powodem zwolnienia jest chęć zmiany pracy, być może na inną firmę, może frakcje, a może zostanę po prostu truckerem. Fajnie się z Wami pracowało, pozdrówki ziomble. Dzięki Lipciu za wszystko. Życzę powodzenia i zapraszam ponownie . Zwolniony 16:50. //ReD
 3. Lipazy

  O, to ten co jego tytuł użytkownika na forum powinien brzmieć: Król zaległych
 4. Lipazy

  Bana by chciał dostać, chyba dawno nie miał
 5. Lipazy

  Cóż, pewnie teraz wszyscy się zdziwią. Apelację uznaję. Każdy gracz, tym bardziej stały, zasługuje na szansę. Nieważne, czy był administratorem czy nie, szansę powinien otrzymać. Przynajmniej ja, w większości przypadków tak uważam. Są wyjątki, jak zawsze. Tutaj wyjątku nie będzie, zapraszam na serwer. Graj grzecznie i nie udostępniaj konta innym graczom. Jako były administrator powinnaś znać regulamin, bycie administratorem byłym czy aktywnym nie zwalnia z jego przestrzegania. Pozdrawiam cieplutko i życzę miłego długiego weekendu. Edit: Nie widzę tego seriala na liście banów. Odezwij się do mnie na PW.
 6. Lipazy

  Nie, nie dostaniesz. Podałeś serial, owszem. Sam się tym spaliłeś, bo podałeś serial, który unbana nie otrzyma. Co za tym idzie sam przyznałeś się właśnie do powodu jednego jak i drugiego bana na ten sam nick, czyli „aktywny ban”. Tyle ode mnie, żegnam i życzę miłego weekendu.
 7. Lipazy

  Mocno naciągane, ale dam Ci szanse. Podaj swój serial, wpisując komendę serial w konsoli MTA.
 8. Lipazy

  Ja dokładnie pamiętam zachowanie, nic nie trzeba przypominać. Ode mnie szanse już dostałeś, zmarnowałeś ją. Po co kolejna apelacja? Pograsz kilka godzin, znudzi ci się i wrócisz na bana? Jak dla mnie nie masz tu po co wracać i ode mnie szansy już więcej nie otrzymasz. Tym samym odrzucam i żegnam, póki jestem zielonym na serwer nie wrócisz. Większość grona administracji na pewno ma to samo zdanie o twojej osobie co ja.
 9. Lipazy

  Mandatu miało nie być za ucieczkę. Ze swojej strony przepraszam za uniesienie się, nie powinno do tego dojść. Ale nic dziwnego, że podniosło mi się ciśnienie, skoro od samego wejścia Cudak i Vanil spamują mi żebym się warpnął bo jest afera. Od dziś również nie będę mieszał się w sprawy relacji administrator-policjant. Wystawiajcie mandat taki, jaki powinien być wystawiony. Na czacie był taki bałagan, że nie wiedziałem co się dzieje, zostałem też poinformowany o braku afk u Kowala, stąd mój caps lock. Zwyczajnie zapomniałem o tym, że zasada 3 bindów została zmieniona na 2 bindy. Jeszcze raz przepraszam @H.T.Simple oraz @Kowal155. Mam nadzieję, że wybaczycie.
 10. Lipazy

  Dzień dobry. W związku z tym, że Generalny Inspektor opuścił frakcję, trzeba było wybrać Jego godnego zastępcę. Nie chciałem podejmować tej decyzji sam, więc po konsultacji z pewnym czerwonym panem postanowiliśmy, że nowym szefem frakcji zostaje @Gyro. Mam nadzieję, że nie będzie to zła decyzja i podoła On ciężkiemu zadaniu jakim jest zarządzanie Policją. Dodatkowo mam nadzieję, że reszta załogi będzie pomagała swojemu nowemu szefowi w prowadzeniu forum w języku polskim. Powodzenia w prowadzeniu frakcji! Gyro, now short english version for you. From today you are the new boss of Policja. I trust you and I believe that you will be a great boss. When you will have problems with your workers or with managing fraction, you can always ask me or another admin on discord, or forum. Good luck!
 11. Lipazy

  Odrzucam. Następnym razem podaj swój serial i napisz apelację wspólnie z Twoim wrogiem, słownikiem ortograficznym. Jak widzę takie błędy, to nawet nie chce mi się tego czytać. Tyle ode mnie, siema.
 12. Lipazy

  Jestem za powtórką, może chociaż uda mi się przejechać te trasy
 13. Lipazy

  W sumie Cumster nie musi się tutaj wypowiadać. Skarga jest słuszna, nie mogąc zareagować na wezwanie z powodu braku pojazdu służbowego macie obowiązek wpisania /zw. Bez pojazdu służbowego nie jesteście w stanie wykonywać swojej pracy. Huncio według tematu Kary i ostrzeżenia w dziale PD zostaje nagrodzony żółtym znaczkiem.
 14. Lipazy

  Nick: Lipazy Powód: Po pierwsze, widząc to co się dzieje w Pomocy Drogowej jako minister frakcji mam obowiązek zareagować i zrobić z tym porządek, więc przez czas w którym nie będę miał możliwości pracować w pogotowiu nie ma sensu, żebym blokował miejsce. Po drugie, gdy już wymyślę co zrobić z PD chciałbym iść do firemki, jakoś tak ciągnie do zestawu znowu. Miło się z Wami pracowało, trzymajcie się tak dalej, żebym nie musiał do Was przychodzić tak jak teraz do PD. Zgrana ekipa to jednak podstawa, dzięki ziomeczki. Powodzenia Zaah, jak będziesz zły szef to ban. Zwolniłem się z panelu w momencie pisania postu.
 15. Lipazy

  @Cumster Czekamy na Twoją wypowiedź.
 16. Lipazy

  Odrzucam, pozdrawiam. Wczoraj coś pisałem, widzę że jeszcze nie dotarło.
 17. Lipazy

  A ja Wam chciałem premie zmieniać... Dopóki sytuacja się nie zmieni, nie przestaniecie podpieprzać się nawzajem między frakcjami czy też wewnątrz, bo kogoś nie lubicie, nie zmieni się nic. Ani w sposobie premiowania Waszego czasu, ani nie dojdzie nic, co ułatwiałoby Waszą pracę, nawet gdy będziecie wręcz błagać. A jeśli będzie trzeba, będą bardzo duże zmiany w składach frakcji wykonane przeze mnie, więc nie będzie kolorowo. Pomyślcie nad tym co robicie pisząc skargi, a z drugiej strony myślcie też nad tym co robicie, że te skargi się pojawiają. Skargi z powodów "lubię/nie lubię" będę odrzucał z automatu. Dla tych co im się nie chce czytać: Ogarnijcie się, odrzucam.
 18. Lipazy

  Macie grać na jednym koncie. Jak zobaczę wymiany, lub dostanę taką informacje, powrotu nie będzie.
 19. Lipazy

  Unban. Jak zobaczę, lub dostanę sygnał, że znowu wymieniacie się kontami to już nie będzie drugiej szansy.
 20. Lipazy

  Jeżeli gracz faktycznie nie wniósł żadnej skargi do szefa frakcji, ani nie odezwał się w tym temacie: Odrzucam.
 21. Lipazy

  Skargę odrzucam. Kolesiostwa tutaj nie będzie, odrzucam ją jako Minister Frakcji, nie jako pracownik czy przyjaciel Chlebka/Naimada. Gdyby filmik przedstawiał całe zatrzymanie od początku do końca, to sytuacja pewnie wyglądałaby inaczej. Zmiana pojazdu na większy podczas pościgu nie jest zakazana w regulaminie, więc do tego też nic nie mam. Jeżeli chodzi o Ciebie Niventill, wszyscy wiemy, że swoje za uszami też masz, więc nie musisz zgrywać niewiniątka. Sprawa wyglądałaby zupełnie inaczej, gdyby Naimad policzył Ci również ucieczkę przed kontrolą, jednak jak sam napisał na filmiku nie zrobił tego, bo puścił dwa bindy. Zatrzymując Cie siłowo postąpił moim zdaniem prawidłowo, ze względu choćby na to, że tracąc czas na uganianie się za Tobą nie miałby możliwości kontrolowania innych graczy. Interwencja ma być szybka i skuteczna. Wyciągnij wnioski ze swojego zachowania i mandatu, a unikniesz takich sytuacji.
 22. Lipazy

  Czekamy na wypowiedź szefa PD i pracownika, którego dotyczy skarga. Bez tego nic nie zrobimy.
 23. Lipazy

  Przy brzegu oceanu niedaleko Angel Pine znalazłem łódkę z dwoma Panami na pokładzie, ze mną rozmawiać nie chcieli. Może powinna z Nimi porozmawiać policja?
 24. Dzięki wszystkim za życzenia, już mnie głowa boli od odpisywania każdemu po kolei. I nie tylko od tego :E 

  1. Iwanowicz

   Iwanowicz

   Ważne żeś mi odpisał :E:D

 25. Lipazy

  Odrzucam. Złamałeś regulamin tak samo jak kolega, więc tak samo traktuję apelację. Jeszcze nie czas.
×