Skocz do zawartości

Lipazy

Administratorzy serwera MTA

Zawartość dodana przez Lipazy

 1. Lipazy

  Nick: Lipazy Okres: 15.10-22.10 Powód: Dostałeś PW ReD, kompletnie czasu nie mam
 2. Lipazy

  Mandatu miało nie być za ucieczkę. Ze swojej strony przepraszam za uniesienie się, nie powinno do tego dojść. Ale nic dziwnego, że podniosło mi się ciśnienie, skoro od samego wejścia Cudak i Vanil spamują mi żebym się warpnął bo jest afera. Od dziś również nie będę mieszał się w sprawy relacji administrator-policjant. Wystawiajcie mandat taki, jaki powinien być wystawiony. Na czacie był taki bałagan, że nie wiedziałem co się dzieje, zostałem też poinformowany o braku afk u Kowala, stąd mój caps lock. Zwyczajnie zapomniałem o tym, że zasada 3 bindów została zmieniona na 2 bindy. Jeszcze raz przepraszam @H.T.Simple oraz @Kowal155. Mam nadzieję, że wybaczycie.
 3. Lipazy

  Dzień dobry. W związku z tym, że Generalny Inspektor opuścił frakcję, trzeba było wybrać Jego godnego zastępcę. Nie chciałem podejmować tej decyzji sam, więc po konsultacji z pewnym czerwonym panem postanowiliśmy, że nowym szefem frakcji zostaje @Gyro. Mam nadzieję, że nie będzie to zła decyzja i podoła On ciężkiemu zadaniu jakim jest zarządzanie Policją. Dodatkowo mam nadzieję, że reszta załogi będzie pomagała swojemu nowemu szefowi w prowadzeniu forum w języku polskim. Powodzenia w prowadzeniu frakcji! Gyro, now short english version for you. From today you are the new boss of Policja. I trust you and I believe that you will be a great boss. When you will have problems with your workers or with managing fraction, you can always ask me or another admin on discord, or forum. Good luck!
 4. Lipazy

  Witajcie. Od jutra(1 października) aż do 3 listopada włącznie norma do wypracowania przez pracowników frakcji zostaje zmniejszona do 240 minut. Robię to na prośbę jednego z szefów. Wypłaty zostają w takim stanie w jakim były do teraz. Od 4 listopada normy wracają do starego poziomu 300 minut.
 5. Lipazy

  Odrzucam, dobrze wiesz za co dostałeś bana.
 6. Lipazy

  Odrzucam. Następnym razem podaj swój serial i napisz apelację wspólnie z Twoim wrogiem, słownikiem ortograficznym. Jak widzę takie błędy, to nawet nie chce mi się tego czytać. Tyle ode mnie, siema.
 7. Lipazy

  Nick: Lipazy ID postaci: 7995 Data dołączenia: 22-09-2018
 8. Lipazy

  Jestem za powtórką, może chociaż uda mi się przejechać te trasy
 9. Lipazy

  W sumie Cumster nie musi się tutaj wypowiadać. Skarga jest słuszna, nie mogąc zareagować na wezwanie z powodu braku pojazdu służbowego macie obowiązek wpisania /zw. Bez pojazdu służbowego nie jesteście w stanie wykonywać swojej pracy. Huncio według tematu Kary i ostrzeżenia w dziale PD zostaje nagrodzony żółtym znaczkiem.
 10. Lipazy

  Nick: Lipazy Powód: Po pierwsze, widząc to co się dzieje w Pomocy Drogowej jako minister frakcji mam obowiązek zareagować i zrobić z tym porządek, więc przez czas w którym nie będę miał możliwości pracować w pogotowiu nie ma sensu, żebym blokował miejsce. Po drugie, gdy już wymyślę co zrobić z PD chciałbym iść do firemki, jakoś tak ciągnie do zestawu znowu. Miło się z Wami pracowało, trzymajcie się tak dalej, żebym nie musiał do Was przychodzić tak jak teraz do PD. Zgrana ekipa to jednak podstawa, dzięki ziomeczki. Powodzenia Zaah, jak będziesz zły szef to ban. Zwolniłem się z panelu w momencie pisania postu.
 11. Lipazy

  @Cumster Czekamy na Twoją wypowiedź.
 12. Lipazy

  Odrzucam, pozdrawiam. Wczoraj coś pisałem, widzę że jeszcze nie dotarło.
 13. Lipazy

  A ja Wam chciałem premie zmieniać... Dopóki sytuacja się nie zmieni, nie przestaniecie podpieprzać się nawzajem między frakcjami czy też wewnątrz, bo kogoś nie lubicie, nie zmieni się nic. Ani w sposobie premiowania Waszego czasu, ani nie dojdzie nic, co ułatwiałoby Waszą pracę, nawet gdy będziecie wręcz błagać. A jeśli będzie trzeba, będą bardzo duże zmiany w składach frakcji wykonane przeze mnie, więc nie będzie kolorowo. Pomyślcie nad tym co robicie pisząc skargi, a z drugiej strony myślcie też nad tym co robicie, że te skargi się pojawiają. Skargi z powodów "lubię/nie lubię" będę odrzucał z automatu. Dla tych co im się nie chce czytać: Ogarnijcie się, odrzucam.
 14. Lipazy

  Macie grać na jednym koncie. Jak zobaczę wymiany, lub dostanę taką informacje, powrotu nie będzie.
 15. Lipazy

  Dodane dwa nowe punkty
 16. Lipazy

  Unban. Jak zobaczę, lub dostanę sygnał, że znowu wymieniacie się kontami to już nie będzie drugiej szansy.
 17. Lipazy

  Jeżeli gracz faktycznie nie wniósł żadnej skargi do szefa frakcji, ani nie odezwał się w tym temacie: Odrzucam.
 18. Lipazy

  Z powodu pewnych nieścisłości odnośnie skarg na pracowników frakcji został zmieniony punkt 20. Od dziś wszystkie skargi, niezależnie czy będą to skargi na konkretnych pracowników czy na całą frakcję, mają się znajdować w temacie wymienionym w punkcie dwudziestym Regulaminu Frakcji.
 19. Lipazy

  Skargę odrzucam. Kolesiostwa tutaj nie będzie, odrzucam ją jako Minister Frakcji, nie jako pracownik czy przyjaciel Chlebka/Naimada. Gdyby filmik przedstawiał całe zatrzymanie od początku do końca, to sytuacja pewnie wyglądałaby inaczej. Zmiana pojazdu na większy podczas pościgu nie jest zakazana w regulaminie, więc do tego też nic nie mam. Jeżeli chodzi o Ciebie Niventill, wszyscy wiemy, że swoje za uszami też masz, więc nie musisz zgrywać niewiniątka. Sprawa wyglądałaby zupełnie inaczej, gdyby Naimad policzył Ci również ucieczkę przed kontrolą, jednak jak sam napisał na filmiku nie zrobił tego, bo puścił dwa bindy. Zatrzymując Cie siłowo postąpił moim zdaniem prawidłowo, ze względu choćby na to, że tracąc czas na uganianie się za Tobą nie miałby możliwości kontrolowania innych graczy. Interwencja ma być szybka i skuteczna. Wyciągnij wnioski ze swojego zachowania i mandatu, a unikniesz takich sytuacji.
 20. Lipazy

  Przypominam szefom frakcji o istnieniu tego punktu w regulaminie. Dopóki nie zauważę, że wszyscy bezwzględnie się do niego stosują, nie zostaną wprowadzone żadne zmiany w premiowaniu aktywności pracowników.
 21. Lipazy

  Jak dla mnie, powinno zostać tak, jak jest. W pełni zgadzam się z Ave.
 22. Lipazy

  Czekamy na wypowiedź szefa PD i pracownika, którego dotyczy skarga. Bez tego nic nie zrobimy.
 23. Lipazy

  32. Wypłaty dla pracowników, którzy nie wyrobili wymaganej normy są proporcjonalne do wyrobionej przez Nich ilości minut. Przy 180 z 300 wymaganych minut pracownik otrzymuje odpowiednio 60% wypłaty, zarówno pieniędzy jak i score. Bardziej szczegółowo opisałem to w ogłoszeniu.
 24. Lipazy

  Tak jak wspominałem, w życie wchodzą wypłaty we frakcjach proporcjonalne do ilości wyrobionych minut(na razie będą to minuty poniżej normy, nad premią za większą aktywność pomyślę w późniejszym czasie). Jak to będzie wyglądać? Już tłumaczę. Weźmy sobie dla przykładu najniższą stawkę w Policji, niech to będzie 65.000$ i 50 score, za wyrobienie pełnej normy 300 minut. Co w przypadku, gdy posterunkowy będzie miał wyrobione tylko 180 minut? Wtedy dzielimy 180 przez 300, co daje nam wynik 0,6. Następnie mnożymy pieniądze za pełną normę przez 0,6, co daje wynik 39.000$. Tak samo postępujemy ze score, działanie daje wynik 30. W wypadku przepracowania 180 z 300 wymaganych minut pracownik otrzymuje wypłatę w wysokości 39.000$ i 30 score. Tak postępujemy tylko wtedy gdy pracownik nie ma wymaganej normy. Co do wynagrodzeń ponad normę, jeszcze nie wiem jak będzie to wyglądało. Jeżeli chodzi o ostrzeżenia, degradacje i zwolnienia za brak wykonanej normy, wszystko zostaje po staremu. Nie myślcie sobie, że to będzie ułatwienie dla Was, wszystko ma swoje granice. Druga sprawa wygląda tak: Karot ogłosił spotkanie z szefostwem każdej z frakcji. Ja je odwołuję, przynajmniej na tą chwilę. Nie wiem, co Karot chciał Wam przekazać, dlatego też najpierw poobserwuję pracę Waszą i Waszych Pracowników, a potem wyciągnę z tego wnioski i zwołam odpowiednie spotkanie na discordzie. Mam nadzieje, że nie będą to bardzo złe wnioski, postarajcie się, żebym nie musiał Was bić.
 25. Lipazy

  Dzień dobry, to moje pierwsze ogłoszenie w tym dziale. Od dziś to ja jestem Ministrem Frakcji. W razie jakichkolwiek problemów czy sugestii, zapraszam do działu Propozycje zmian. Prawdopodobnie dziś lub jutro wejdą w życie wynagrodzenia proporcjonalne do ilości przepracowanych minut, aby pracownicy nie otrzymywali pustych wypłat. Normy i ostrzeżenia za ich brak pozostaną takie jak były do teraz, zmieni się tylko system wypłacania pieniędzy i score. Więcej informacji w kolejnym ogłoszeniu. Pozdrówki
×