Skocz do zawartości

kaktus1

Gracze

Reputacja

34 Neutralna

1 obserwujący

O kaktus1

 • Tytuł
  żeglarz, cebularz
 • Urodziny 09.09.1995

Informacje

 • Gram na
  MTA:SA
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick
  Kaktus

Ostatnie wizyty

617 wyświetleń profilu
 1. kaktus1

  W razie potrzeby też mogę być
 2. kaktus1

  IRDM PRO - użytkuję od miesiąca, póki co spisuje się świetnie. Laptop dostał drugie życie, z 4 minut startu systemu zrobiło się ~10sec
 3. kaktus1

  Ode mnie też
 4. Parabéns, felicidades :yahoo::urodzinki:

 5. kaktus1

  Póki będę dostawał na bieżąco informacje co się zmienia/dodaje to wszystko jest do szybkiej poprawy - mapka robiona w PS, także naniesienie/zmienienie lokalizacji to 2 kliknięcia. Jednak jak mapa się nie przyjmie, to sam dla siebie będę miał informacje co i jak, żeby właśnie już nie pytać po ludziach i nie krążyć po okolicy w poszukiwaniu danej lokalizacji.
 6. kaktus1

  Dobra, pierwsza wersja gotowa. Co sądzicie, czytelne w miarę jest? No i co do poprawy? PS. Potrzebuję lokalizacji innych filii Military
 7. kaktus1

  akompaniamentowanie
 8. kaktus1

  500px jak i flickr to jedne z moich profili (które w sumie zautomatyzowałem i nie zaglądam do nich za często), wszystko opiera się głównie o facebook'a. A co do motokiller'a, to swego czasu też coś wstawiałem, póki co 10/10 na głównej Miałem pozostać anonimowy na tyle ile się da, ale zapomniałem o tym, że po zdjęciach można wszystko znaleźć :V Skoro i tak zostałem już "rozpoznany", to wrzucam link do fb. Fotografia głównie amatorska, ale nie jest chyba najgorzej https://facebook.com/kondraciukfotografia
 9. kaktus1

  Propozycja głównie dla PD (ale może sprawdzi się też dla innych). Nakładka na mapę, dająca dodatkowe markery/podpisy dla baz i filii firm. Coraz bardziej wszystko się rozrasta, a nie zawsze idzie spamiętać wszystkie lokalizacje.
 10. kaktus1

 11. kaktus1

  Niestety nie ma truck'ów, ale tematyka też związana z motoryzacją, może się przyjmie. Zdjęcia starałem się eksportować w jak najmniejszym rozmiarze (na początku myślałem, że wszystko poleci na serwer forum :V ), dlatego jakość nie jest na 100%, jak by co pisać, wrzucę lepsze wersje.
 12. kaktus1

  Nick z gry: Kaktus ID postaci: 7226 Imię i nazwisko: Kaktus Kaktusowaty
 13. kaktus1

  Ok, napisałem do Pawelo, czekam na odpowiedź Dzięki
 14. kaktus1

  Napisano 12 czerwiec 2018 - 22:10 Co zrobić, jeżeli zapomniałem hasła do MTA, jest jakaś opcja przywrócenia/przypomnienia/zresetwania hasła? Ostatnio miałem dłuższą przerwę (od 2014), chciałbym wrócić zobaczyć co się pozmieniało, ale niestety hasło stanowi problem :crazy: Mam za sobą długą karierę gracza, zaczynając od pracowania w Petrol'u, kończąc na stanowisku w Pomocy Drogowej. Nie chciałbym tracić tego całego doświadczenia. W logach na dysku znalazłem datę mojego ostatniego logowania (2014-12-13 21:11:17). Proszę o pomoc.
 15. kaktus1

  Pytanie do Administracji: co zrobić, jeżeli zapomniałem hasła do MTA, jest jakaś opcja przywrócenia/przypomnienia? Ostatnio miałem dłuższą przerwę (od 2014), chciałbym wrócić zobaczyć co się pozmieniało, ale niestety hasło stanowi problem :crazy: Mam za sobą długą karierę gracza, zaczynając od pracowania w Petrol'u, kończąc na stanowisku w Pomocy Drogowej. Nie chciałbym tracić tego całego doświadczenia. Proszę o pomoc.
×