Skocz do zawartości
  Czatbox - 2683 wpisów na czacie. Najaktywniejsi: inspektor (389) Matthias (210) GerinnMorg (202)

  Załaduj więcej
   You don't have permission to chat.

  kaktus1

  Gracze

  Reputacja

  32 Neutralna

  1 obserwujący

  O kaktus1

  • Tytuł
   Little Trucker
  • Urodziny 09.09.1995

  Informacje

  • Gram na
   MTA:SA
  • Płeć
   Mężczyzna
  • Nick
   Kaktus

  Ostatnie wizyty

  471 wyświetleń profilu
  1. kaktus1

   Nazwa pojazdu: CYSTERNA Wlasciciel pojazdu: --- Rejestracja: PTS 2698 Data znalezienia: 14.08.18 Screen Shot: https://imgur.com/a/9YAMqFW
  2. kaktus1

   Póki będę dostawał na bieżąco informacje co się zmienia/dodaje to wszystko jest do szybkiej poprawy - mapka robiona w PS, także naniesienie/zmienienie lokalizacji to 2 kliknięcia. Jednak jak mapa się nie przyjmie, to sam dla siebie będę miał informacje co i jak, żeby właśnie już nie pytać po ludziach i nie krążyć po okolicy w poszukiwaniu danej lokalizacji.
  3. kaktus1

   Dobra, pierwsza wersja gotowa. Co sądzicie, czytelne w miarę jest? No i co do poprawy? PS. Potrzebuję lokalizacji innych filii Military
  4. kaktus1

   akompaniamentowanie
  5. kaktus1

   500px jak i flickr to jedne z moich profili (które w sumie zautomatyzowałem i nie zaglądam do nich za często), wszystko opiera się głównie o facebook'a. A co do motokiller'a, to swego czasu też coś wstawiałem, póki co 10/10 na głównej Miałem pozostać anonimowy na tyle ile się da, ale zapomniałem o tym, że po zdjęciach można wszystko znaleźć :V Skoro i tak zostałem już "rozpoznany", to wrzucam link do fb. Fotografia głównie amatorska, ale nie jest chyba najgorzej https://facebook.com/kondraciukfotografia
  6. kaktus1

   Propozycja głównie dla PD (ale może sprawdzi się też dla innych). Nakładka na mapę, dająca dodatkowe markery/podpisy dla baz i filii firm. Coraz bardziej wszystko się rozrasta, a nie zawsze idzie spamiętać wszystkie lokalizacje.
  7. kaktus1

  8. kaktus1

   Niestety nie ma truck'ów, ale tematyka też związana z motoryzacją, może się przyjmie. Zdjęcia starałem się eksportować w jak najmniejszym rozmiarze (na początku myślałem, że wszystko poleci na serwer forum :V ), dlatego jakość nie jest na 100%, jak by co pisać, wrzucę lepsze wersje.
  9. kaktus1

   Nick z gry: Kaktus ID postaci: 7226 Imię i nazwisko: Kaktus Kaktusowaty
  10. kaktus1

   Ok, napisałem do Pawelo, czekam na odpowiedź Dzięki
  11. kaktus1

   Napisano 12 czerwiec 2018 - 22:10 Co zrobić, jeżeli zapomniałem hasła do MTA, jest jakaś opcja przywrócenia/przypomnienia/zresetwania hasła? Ostatnio miałem dłuższą przerwę (od 2014), chciałbym wrócić zobaczyć co się pozmieniało, ale niestety hasło stanowi problem :crazy: Mam za sobą długą karierę gracza, zaczynając od pracowania w Petrol'u, kończąc na stanowisku w Pomocy Drogowej. Nie chciałbym tracić tego całego doświadczenia. W logach na dysku znalazłem datę mojego ostatniego logowania (2014-12-13 21:11:17). Proszę o pomoc.
  12. kaktus1

   Pytanie do Administracji: co zrobić, jeżeli zapomniałem hasła do MTA, jest jakaś opcja przywrócenia/przypomnienia? Ostatnio miałem dłuższą przerwę (od 2014), chciałbym wrócić zobaczyć co się pozmieniało, ale niestety hasło stanowi problem :crazy: Mam za sobą długą karierę gracza, zaczynając od pracowania w Petrol'u, kończąc na stanowisku w Pomocy Drogowej. Nie chciałbym tracić tego całego doświadczenia. Proszę o pomoc.
  13. kaktus1

   1 dzień mnie nie było i tyle się pozmieniało :E
  ×