Skocz do zawartości

kaktus1

Gracze

Zawartość dodana przez kaktus1

 1. kaktus1

  W razie potrzeby też mogę być
 2. kaktus1

  IRDM PRO - użytkuję od miesiąca, póki co spisuje się świetnie. Laptop dostał drugie życie, z 4 minut startu systemu zrobiło się ~10sec
 3. kaktus1

  Ode mnie też
 4. kaktus1

  Póki będę dostawał na bieżąco informacje co się zmienia/dodaje to wszystko jest do szybkiej poprawy - mapka robiona w PS, także naniesienie/zmienienie lokalizacji to 2 kliknięcia. Jednak jak mapa się nie przyjmie, to sam dla siebie będę miał informacje co i jak, żeby właśnie już nie pytać po ludziach i nie krążyć po okolicy w poszukiwaniu danej lokalizacji.
 5. kaktus1

  Dobra, pierwsza wersja gotowa. Co sądzicie, czytelne w miarę jest? No i co do poprawy? PS. Potrzebuję lokalizacji innych filii Military
 6. kaktus1

  akompaniamentowanie
 7. kaktus1

  500px jak i flickr to jedne z moich profili (które w sumie zautomatyzowałem i nie zaglądam do nich za często), wszystko opiera się głównie o facebook'a. A co do motokiller'a, to swego czasu też coś wstawiałem, póki co 10/10 na głównej Miałem pozostać anonimowy na tyle ile się da, ale zapomniałem o tym, że po zdjęciach można wszystko znaleźć :V Skoro i tak zostałem już "rozpoznany", to wrzucam link do fb. Fotografia głównie amatorska, ale nie jest chyba najgorzej https://facebook.com/kondraciukfotografia
 8. kaktus1

  Niestety nie ma truck'ów, ale tematyka też związana z motoryzacją, może się przyjmie. Zdjęcia starałem się eksportować w jak najmniejszym rozmiarze (na początku myślałem, że wszystko poleci na serwer forum :V ), dlatego jakość nie jest na 100%, jak by co pisać, wrzucę lepsze wersje.
 9. kaktus1

 10. kaktus1

  Nick z gry: Kaktus ID postaci: 7226 Imię i nazwisko: Kaktus Kaktusowaty
 11. kaktus1

  Ok, napisałem do Pawelo, czekam na odpowiedź Dzięki
 12. kaktus1

  Napisano 12 czerwiec 2018 - 22:10 Co zrobić, jeżeli zapomniałem hasła do MTA, jest jakaś opcja przywrócenia/przypomnienia/zresetwania hasła? Ostatnio miałem dłuższą przerwę (od 2014), chciałbym wrócić zobaczyć co się pozmieniało, ale niestety hasło stanowi problem :crazy: Mam za sobą długą karierę gracza, zaczynając od pracowania w Petrol'u, kończąc na stanowisku w Pomocy Drogowej. Nie chciałbym tracić tego całego doświadczenia. W logach na dysku znalazłem datę mojego ostatniego logowania (2014-12-13 21:11:17). Proszę o pomoc.
 13. kaktus1

  Pytanie do Administracji: co zrobić, jeżeli zapomniałem hasła do MTA, jest jakaś opcja przywrócenia/przypomnienia? Ostatnio miałem dłuższą przerwę (od 2014), chciałbym wrócić zobaczyć co się pozmieniało, ale niestety hasło stanowi problem :crazy: Mam za sobą długą karierę gracza, zaczynając od pracowania w Petrol'u, kończąc na stanowisku w Pomocy Drogowej. Nie chciałbym tracić tego całego doświadczenia. Proszę o pomoc.
 14. kaktus1

  1 dzień mnie nie było i tyle się pozmieniało :E
 15. kaktus1

  Spodek nie, wystarczy łódź i helikopter :-P
 16. kaktus1

  Teraz jest taki problem z hangarem, że nie ma miejsca na niego w nowej bazie (tam to byłby problem postawić 2 zestawy, a co dopiero resztę aut)
 17. kaktus1

  Trzeba porządnie prześwietlić nasz skład, bo tak dalej być nie może...
 18. kaktus1

  Auta są całe po tym niby bugu. Czyli to musi być ktoś z wewnątrz :E
 19. kaktus1

  Bobr dobrze gada, to najlepszy i najprostszy sposób.
 20. kaktus1

  To na pewno też nie Killer, on pomaga mi wyławiać i szuka sprawcy tak samo jak my. Skarpeta wydaje mi się że też nie, trochę z nim gadałem i spoko typ z niego, tak samo Lipazy. ReD'a jak i Demon'a kompletnie nie znam. Nie mówię od razu że to oni, ale poza nimi nikogo innego z pd nie widzę kto mógłby to robić. Dziwne rzeczy tu się dzieją o.O Nie mam pojęcia kto mógłby to robić i tym bardziej sprawa jest pogmatwana, że tt'ki powyciągane są na duże odległości, co wiąże się z tym że najprawdopodobniej to ktoś z team'u.
 21. kaktus1

  Mój tt'ek pozostawiony był w czerwonym punkcie (musiałem pilnie wyjść, zostawiłem go na parkingu ładnie zaparkowanego (żeby nie było.. :E)), a po moim przybyciu zastałem go w żółtym punkcie na dnie. Drugi tt'ek znajdował się idąc trochę dalej wzdłuż lotniska. Dziwi mnie fakt, że po drodze dzielącej czerwony, a żółty punkt znajduje się bardzo wiele miejsc gdzie sprawca (mówiąc tu o zwykłym graczu, nie o kimś z teamu) mógł porzucić pojazd, bo po co dalej pchać jak i tak ma być tylko utopiony. Ale jednak tt'ek znalazł się w tym, a nie innym miejscu. Nie wiem co ma na celu takie coś ale uprzedzam, że od niedawna specjalizuje się w wyławianiu aut i dalsze tego typu działanie nie ma sensu, bo i tak bez problemu wyłowię auta bez tracenia kasy.
 22. kaktus1

  Lipazy spać idź, zobacz która godzina, już dawno po wieczorynce :P @Edit: czy obsługa pd jest już wybrana?
 23. kaktus1

  Teoretycznie tak to powinno działać, ale zdarzają się sytuacje gdy klient wielce oburzony mówi, ze nigdzie nie jest napisane że naprawa tylko 1 pojazdu, a wezwanie to wezwanie i mam do naprawy wszystko co podstawil...
 24. kaktus1

  A do tego Szpadelo mógłbyś określić w regulaminie jak to jest z wezwaniami, chodzi tu o 'naprawę z dojazdem'. Zdarzały się osoby, które mówiły że nie jest nigdzie napisane, że naprawić można tylko 1 pojazd i życzyły sobie naprawy kilku (jak np. w jednym moim przypadku 2 zestawy i van).
 25. kaktus1

  "Parking – wyznaczone miejsce służące do odstawiania (parkowania) pojazdów mechanicznych lub innych środków komunikacji." Chodnik chyba do niego nie należy tak mi się wydaje. Pisać dalej, rozpocząłem fajny, sporny temat :P
×