Skocz do zawartości

Iwanowicz

PTS Klub

Ostatnia wygrana Iwanowicz w dniu 31 Grudzień 2018

Użytkownicy przyznają Iwanowicz punkty reputacji!

Reputacja

2006 Doskonała

O Iwanowicz

 • Tytuł
  IwanRk
 • Urodziny 20.08.1994

Informacje

 • Gram na
  MTA:SA
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick
  Iwan
 • Lokalizacja
  Krosno

Ostatnie wizyty

7958 wyświetleń profilu
 1. Iwanowicz

  W najbliższej przyszłości bardzo chętnie gra była mega i chętnie zobaczę jak to w multi wygląda
 2. Iwanowicz

  Pamiętam, że miałem jeden problem. Mam steamowa wersję i pisalo mi coś w stylu, że nie może działać na tej wersji dalej tak jest? Ktoś coś wie?
 3. Iwanowicz

  Losowanie Par na PTS MMA - 26.01.2019. Witajcie! Filmik przedstawia jak wyglądało losowanie par na najbliższy event! Za jakość muszę was od razu przeprosić, gdyż korzystałem chyba z najprostszego i darmowego programu jaki mi odpalił.
 4. Kolejna krzyżówka już na forum! :D
  Warto spróbować swoich sił, bo tym razem można złapać aż 100k!! :). Przy kolejnej postaram się, aby obowiązkowo pojawił się już mały bonus do rozwiązania! :)
  Wystarczy poświęcić chwilę, a może wpaść mały $ do waszego konta! Zapraszam! Im więcej Napków gra tym większa motywacja, by to robić dalej! :)
   

   

 5. Iwanowicz

  #Aktualizacja Witajcie! Chcąc was troszkę zachęcić, aby warto było zagrać stawka idzie w górę ode mnie bonusowo leci do nagrody 20k! Podsumowując można wygrać 100k! Powodzonka!
 6. Iwanowicz

  #Krzyżówka nr.2 Witajcie! Z uwagi na mój wyjazd w sobotę krzyżówka po prostu ukazuję się juz dzisiaj . Zasady dla przypomnienia są oczywiście wyżej. Postarałem się, aby jak najwięcej pojawiło się z naszego PTS'owego motywu . Do wygrania 80k! Mała informacja: Dziś jeszcze wyjątkowo bez bonusa. Jednak będę się starać, aby pojawiały się już przy każdej krzyżówce . Zaczynamy! Pytania: 1) W przypadku unbana gracz musi napisać …. 2) Na pracowników tej firmy mówi się, że są rolnikami? Mowa o …. Gramal. 3) Jedna ze specjalizacji firmy Petrol. 4) Co oznacza szara ciężarówka na mapie? 5) Pierwszy towar w kategorii Napoje. 6) Pilnują porządku na serwerze, aby graczy wozili legalne towary, ale także żeby mieli jego odpowiednią ilość. 7) Każda z firm walczy o to, żeby mieć jak najwyższy poziom. Kiedy osiągają poziom za poziomem otrzymją tak zwaną … ? 8) Jedno z najczęstszych słów używanych przez naszych graczy na serwerze. 9) Gracze zawsze poszukują jak najtańszej stacji by uzupełnić? 10) Ranga dla byłych administratorów. 11) Aby dostać się do dowolnej firmy/frakcji musi być otwarty … ? 12) Jedna już z nieistniejących firm na serwerze słynącą z przewozu Napojów to ….. Trans. 13) Komunikator głosowo-tekstowy, który wykorzystuje PTS. 14) Trafiają tam porzucone pojazdy. 15) Popularne wśród graczy, którzy mają ochotę razem pojeździć. 16) Jedna z form kary, która można dostać między innymi: za spam, wulgarne zachowanie. 17) Tylko tam możesz polatać helikopterem. 18) Specjalizacja firmy, którą zarządza Red to ….. samochodowe. 19) Nowo powstała firma na serwerze czyli ….. & Telos. 20) Możesz tam zakupić swój własny zestaw. Dostępna również wersja WORD: https://megawrzuta.pl/download/aa42729396a1046e6965b0181f147ac6.html
 7. Iwanowicz

  Pytanie do @Fabio. Jak już na pewno kilka osób widziało składasz podanie do Policji. Tu nasuwa się pytanie: w przypadku przyjęcia Ciebie zamierzasz grać na 2giej postaci? Jak dobrze wiemy Jako Minister od Frakcji na pewno masz dość sporo różnych możliwości i uważam, że nie jest do końca fair. Coś Jak sam przyznał Grzanek jeszcze będąc H@.
 8. Iwanowicz

  #Aktualizacja Mała korekta w regulaminie. Od kolejnej krzyżówki będą pojawiać się bonusy. Postanowiłem je dopisać do regulaminu + ile dodatkowo można za nie zgarnąć .
 9. Pierwsza krzyżówka za Nami! :) 
  Chciałem jeszcze raz bardzo bardzo wam podziękować za udział :). Oby takie grono chętnych było czas, albo jeszcze większe !! :)
  Celem jest dobra zabawa i przy okazji można zgarnąć symboliczną kwotę :D. Już wkrótce kolejna krzyżówka i postaram się, aby znalazł się też mały bonus :)
  Zachęcam śledzić: 

   

 10. Iwanowicz

  #Krzyżówka nr.1 - wynik Witajcie! Na początek oczywiście przedstawię jak miała wyglądać dobrze rozwiązana krzyżówka . Osoby, które prawidłowo rozwiązały krzyżówkę : 1) Dejvid 2) Shot 3) Red 4) Lemon 5) Scjargh 6) Linshi 7) Vejder 8) Adix 9) Adrenaline ( jednak z uwagi braku ub nie brał udziału w losowaniu) 10) Rajzer 11) NaimadSh 12) =Rambo= 13) KingKong 14) Rumpo Czas na ukazanie się filmiku! Gratuluje wygranemu i proszę się o zgłoszenie do mnie na pw w celu odebrania nagrody! :). Kolejne krzyżówka już w następną sobotę (19.01.2019). Jeszcze raz dziękuje wszystkim za udział w zabawie . Motywuje mnie to, aby próbować robić to dalej i starać się, aby krzyżówki były jak najbardziej ciekawe . Przypominam : Wygrana wynosi 80k !
 11. Iwanowicz

  @Fabio piszę tutaj moze udało się znaleźć więcej infromacji jak mi . Wiesz coś może kiedy wyjdzie gierka na PC? Tyle co wiem od kolegi. że podobno Kwiecień. Jestem też ciekaw kiedy będą znane wymagania . Szczerze? Bo się zastanawiam czy kupować play'ke czy czekać jak na PC wyjdzie :D. Chcę czekać dlatego, bo prędzej czy później pasuje mi wymienić sprzęt, a miałbym powód :E.
 12. Iwanowicz

  Dziękuje wszystkim, którzy postanowili wziąć udział w zabawie . Czas dobiegł końca! Postaram się, aby jutro już pojawiło się losowanie . Od tego momentu, gdyby ktoś wyśle krzyżówkę nie będzie brana pod uwagę.
 13. Iwanowicz

  Propozycja ciekawa . Planuje robić coś w tym stylu, że raz pojawi się związana z PTS'em, a raz "randomowa" lub na konkretny temat .
×