Skocz do zawartości

IwanRk

Emeryci

Ostatnia wygrana IwanRk w dniu 27 Czerwiec

Użytkownicy przyznają IwanRk punkty reputacji!

Reputacja

1608 Doskonała

8 obserwujących

O IwanRk

 • Tytuł
  Iwan i Delfin! ;3
 • Urodziny 20.08.1994

Informacje

 • Gram na
  MTA:SA
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick
  Iwan
 • Lokalizacja
  Krosno

Ostatnie wizyty

6328 wyświetleń profilu
 1. IwanRk

  Nabór zostaje otwarty!! Poszukuje jednego Napa, który ma ochotę powozić Napoje, Spożywcze i Piweeerka! :3
 2. IwanRk

  Wiesz co zagrać mogę, ale leciałby profil od nowa :/ / Co do serwera: Szukałem po prostu - miałem taki swój ulubiony na TDM na mapie CRASH chyba to było
 3. Spóźnione, ale musi być! Wszystkiego Najlepszego Napku!!! :)

  1. Lemon.

   Lemon.

   Dzięki serdeczne Iwanek! :D

 4. IwanRk

  Po zleceniu się należy!!!
 5. IwanRk

  #Ogłoszenie 13 "Nowa specka" Sprunki! Mamy to! Nowa specka, którą wkrótce będziemy wbijać, żebyście powozić Piwerka! Póki co chcę dobić Spożywcze na full i wtedy skupię się na 3 specjalizacji :). Być może trochę wymyślę inna koncepcję Baaajo!
 6. IwanRk

  Pytanie do @Lee. Czy będzie możliwość jak na poprzednim forum, aby wchodząc swój profil było widać tą zakładkę "o mnie" ?
 7. IwanRk

  Liczba
 8. IwanRk

  @Om_Ega Napie tylko wracaj szybko z tego urlopu, bo pamiętaj o naszej umowie z nocką
 9. IwanRk

  Nie dostałem odpowiedzi w "Zadaj pytanie Administracji" to zostawię tutaj. Może w najbliższym czasie komuś uda się to zrobić :). Proszę poprawić Trendy Radio właściwy link: http://www.trendyradio.pl/pl/stream/player
 10. IwanRk

  Jako, że chyba nie słowa na "ń" , a google nie znalazło przyjmę literkę "n" Nocki
 11. IwanRk

  #Ogłoszenie 12 "Małe podsumowanie" Witajcie Sprunki! ;) Dzisiaj mija miesiąc od czasu jak zostałem nowym Szefem SprunkTrans! Postanowiłem robić takie małe podsumowania i dzięki temu będziecie mogli ocenić czy będzie coś ze mnie Napki Moje! 1) Najważniejsze! Udało się zebrać full skład! Nasz skład co mi się mega podoba tworzą doświadczeni jak i nowi gracze, którzy mają dużo chęci do gry! Wasza aktywność jest bardzo dobra i bardzo znikomo trafiają się braki zrobionej normy. Co raz lepiej się dogadujemy i bardzo liczę, że ten skład zostanie tutaj baaardzo długo. 2) Udało mi się stworzyć zarząd, który sprawuje się na 5+! No może z malutkimi potknięciami, ale napki się szybko uczooo! 3) W tym czasie zostały zakupione 2 nowe Bensony ( w tym jeden dla was) oraz zestaw dla 18 pracownika. 4) Udało się nam wykonać 2 zlecenia firmowe. 5) Zorganizowany został konkurs na nowe logo Sprunk, na kolorowe światełka. Warto tutaj dodać, że @Mirko zoorganizował też dla was szansę, by powozić się Sprunkowym RT'kiem :). 6) Powstały pierwsze korekty regulaminu, nowy system awansów. Troszkę co prawda ucierpiał budżet firmy, ale dzięki waszej grze sytuacja jest na szczęście stabilna. Co się będzie działo na pewno w najbliższym czasie: Rozpoczynam już rozmowy z Ministerstwem Firm na temat 3 specjalizacji. Wpadłem na bardzo fajny pomysł i mam nadzieję, że Cudak oraz Lipazy przychylą się do tej prośby :). Razem z @Mirko i @KacperoX planujemy w najbliższym czasie kolejne korekty regulaminów. Kolejny Mój taki mały plan to zrobienie dla was małej zabawy, ale o tym więcej jak sobie wszystko dobrze dopracuję - pierwsze rozmowy również prowadziłem w tym kierunku. Co mógłbym więcej tutaj dopisać? Super się tu czuje i naprawdę tworzymy świetną ekipę! Przekonamy się co będzie dalej! Liczę na to, że kolejne podsumowanie będzie również interesujące i będziecie mogli dzięki temu zobaczyć co słychać w naszej firemce :D. Życzę wszystkim udanego tygodnia!!! Baaajooooo!!
 12. IwanRk

  #Ogłoszenie 11 "Zlecenie" Siemaneczko! Po pierwsze Sprunki cieszę się z waszej aktywności i co najważniejsze, ze mamy skompletowany skład :). Mamy zleconko specjalnie dla was, bo od 200 score. Trasa przyznam wyzwanie, ale oby sprawnie poszło! Bierzemy się za to i liczę na pomoc każdego! Baaajo!
 13. IwanRk

  @EdinDzeko zestaw na bazie Napie i żeby mi to było ostatni raz
 14. IwanRk

  Z cyklu Mój #Fan_Art Zdjęcie z tel to jakość taka sobie :D.
 15. IwanRk

  Który Administrator zajmuje się teraz stacjami radiowymi? Będę miał do Niego prośbę na PW o poprawę jednego radia
×