Skocz do zawartości

=Rambo=

Administrator

Ostatnia wygrana =Rambo= w dniu 12 Styczeń

Użytkownicy przyznają =Rambo= punkty reputacji!

Reputacja

945 Wzorowa

5 obserwujących

O =Rambo=

 • Tytuł
  Big Trucker
 • Urodziny 09.07.1995

Kontakt

 • Gadu-Gadu
  2064185
 • Discord
  =Rambo=#0933

Informacje

 • Gram na
  SA:MP
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick
  Rambo

Ostatnie wizyty

9928 wyświetleń profilu
 1. =Rambo=

  Karot zostaje zdyskwalifikowany za działanie na szkodę całego PTS. Firmę Final Build przejmuje Waniliowy.
 2. =Rambo=

  Czas najwyższy ogłosić wyniki. GoodTrans przejmuje Procentowy. Center Trans przejmuje Orzeł. Final Build na chwilę obecną nie będzie mieć szefa, bo padł remis przy wyborze. Karot oraz Waniliowy proszę o wykonanie platformy wiertniczej. Po szczegóły możecie się zgłosić do mnie. Osoba, która otrzyma więcej punktów za zbudowany obiekt, to przejmie firmę. Rekrutacja zostaje zamknięta.
 3. =Rambo=

  Witajcie. Ogłaszam, że ruszamy z serwerem dnia 17.01.2019r. o godzinie 18:00. Jeżeli chodzi o pierwszy tydzień, to będą przeliczane zarobki czy nie są za małe lub za duże. Po tygodniu zostanie wszystko przeanalizowane i zarobki będą zmniejszone lub zwiększone. Osoby, które zarobiły pieniądze na starej stawce będą mieć zmodernizowany budżet zgodnie do nowych zarobków. Mam nadzieję, że nie będzie konieczności zmian zarobków - lecz to jest kwestia, którą będziemy musieli przeanalizować by nie było tak, że po miesiącu ktoś będzie mógł kupić wille i X pojazdów. Co do startu... Firmy nie mają szefów, zostaną wybrani w ciągu kilku dni - zachęcam do zgłaszania swoich kandydatur. Pozdrawiam, Wojciech.
 4. Witajcie, każda firma poszukuje swojego opiekuna - dlatego zostaje otwarta rekrutacja do każdej firmy na stanowisko szefa. Podania składajcie w dowolnej formie, ale nie zapomnijcie napisać o waszych doświadczeniach na podobnych stanowiskach, wiek, znajomość języków obcych w skali od 1-5, imię, nick na serwerze. Na samej górze proszę napisać do jakiej firmy składacie podanie. Final Build - firma zajmująca się budowaniem. Center Trans - firma zajmująca się transportem paliw i uzupełnieniem ich na stacjach paliwowych. GoodTrans - firma zajmująca się transportem art. spożywczych i uzupełnianiem barów oraz restauracji. Podania składajcie w tym temacie.
 5. =Rambo=

  Już czas najwyższy by przygotować frakcję JRG do pełnej gotowości gdy serwer ruszy, więc zamykamy rekrutację na dowódcę. Po kilku przemyśleniach uważam, że najlepszym wyborem będzie MjolnirThor. Dlaczego ta osoba? Po krótkim podaniu wnioskuję, że będzie potrafił stworzyć pozytywny zespół, który będzie bardzo dobrze współpracować między sobą oraz z innymi frakcjami. Gratuluję oraz zapraszam Cię do rozmowy jeżeli potrzebujesz jakiś wskazówek.
 6. Witajcie, otwieramy rekrutację na stanowisko dowódcy JRG. Podania możecie pisać w formie obojętnej, ale musicie podać w podaniu takie informacje jak: nick na serwerze, wiek, doświadczenie na podobnym stanowisku, staż na PTS, znajomość języków obcych. Za kilka dni nastąpi zamknięcie rekrutacji oraz wybranie odpowiedniej osoby na to stanowisko.
 7. =Rambo=

  Nie wszystkie prace do mnie dotarły dlatego proszę wszystkie osoby, które budowały o wysłanie swoich prac do administratora Xr95. Od razu mówię, że jest to ostatni kluczowy element do ruszenia serwera - jeżeli dotrą obiekty w miarę szybko do Xr95, to nie wykluczamy startu serwera jeszcze w tym roku.
 8. =Rambo=

  "Gdybym wrócił na serwer, bardzo rzadko uczestniczyłbym w rozmowach, aby dać sobie czasu." Weź to trochę rozwiń, bo aż mnie zaciekawiło. Na co byś dał sobie czas?
 9. =Rambo=

  Następnym razem sformułuj lepiej pytanie Begar, to nie będę odpowiadać pytaniem na pytanie. Bo Twoje pytanie można dwuznacznie odebrać.
 10. =Rambo=

  To jest tylko propozycja, a możliwości jest trochę sporo. A co miało się stać, że jest nowy skrypter?
 11. =Rambo=

  Wszystko jest do ustalenia. Zarobki będą odpowiednie do cen nowych pojazdów czy domków. Nie będzie tak, że w miesiąc ktoś zarobi na dom czy na samochód. Będzie trzeba się trochę pomęczyć. To samo tyczy się odblokowywania lepszych samolotów itd. przykładowo żeby odblokować lepszy samolot to będzie trzeba np. przelecieć 2000h gorszym samolotem. Tak, wiem, że 2000h to szmat czasu, ale postaramy się dogodzić graczom pod tym względem, żeby nawet jazda ciężarówką nie była nudna.
 12. =Rambo=

  Dobra. Prace nad samouczkiem trwają. Pomyślmy teraz nad ubezpieczeniem pojazdów - moja propozycja, jeżeli gracz utopi nieubezpieczony pojazd, to po wyciągnięciu go z wody będzie musiał zapłacić spore koszty za naprawę tego pojazd - przykładowo 10 000$. Przy ubezpieczeniu koszty naprawy tego pojazdu będą wynosić przykładowo 300-500$. To samo tyczy się osoby, która spowoduje wypadek/kolizję pojazdem bez ubezpieczenia.
 13. =Rambo=

  Myślę, że bez tego serwer by nie ruszył. Samouczek to podstawa wraz z możliwością wyłączenia jego.
 14. =Rambo=

  Marcin, co do tego byś miał na spokojnie pracę od poniedziałku przy tworzeniu gamemodu. Spawny - będą polegać na kupnie lub wypożyczeniu pojazdu w salonie/wypożyczalni samochodowej. Nie będzie tak, że na spawnach będą ustawione pojazdy i biorę jaki chce lub też nie chcę komendy typu "/pojazd" gdzie wybieram sobie pojazd, a on mi przed nosem pojawia po spadnięciu z nieba. Gracz, w salonie/wypożyczalni będzie mógł kupić lub wypożyczyć pojazd na jakiś okres czasu. Dodatkowo gracze, którzy na starcie będą chcieli "zaoszczędzić" kilka groszy będą mieli możliwość podpisania kontraktu z daną firmą lub siecią sklepów. Przykładowo gracz podpisujący 7-dniowy kontrakt z siecią sklepów biedronka miałby na zadaniu dostarczać towar z hurtowni spożywczych do marketów "biedronka" przez okres 7 dni, np. takich marketów byłoby pięć na mapie. Kontrakt z firmami również by polegał na podobnym działaniu. Przy kontraktach gracz otrzymywałby pojazd od pracodawcy. Firma budowlana Final-Build. Jak wie większość graczy ta firma ma na zadaniu remontowanie dróg - a raczej stawianie obiektów, które będą przypominać roboty drogowe, dodatkowym zadaniem tej firmy jest upiększanie prywatnych domów graczy (dodawanie roślin typu krzaki, drzewa czy też dodawanie garaży). Chciałbym by to trochę bardziej realistyczne było i miało jakieś większe rozwinięcie. Dotychczas pracownik stawiał obiekty i na tym Jego zadanie się kończy. Jak ja to widzę? Widzę to w ten sposób, że po zakończeniu stawiania większej ilości obiektów na drodze pracownik tej firmy miałby na zadaniu dostarczyć towar na budowę. Przykładowo - dostarczyć 120 ton piasku, 60 ton żwiru, 10 ton cementu, 10 "gruszek" betonu itd. I dopiero wtedy kiedy pracownik/cy dostarczą ten towar, to zacznie płynąć czas, po upływie czasu znikną roboty drogowe (Czas trwania remontu będzie zależeć od wielkości remontu - im większy tym dłuższy czas trwania prac i czas sięgać mógłby np. 30 dni). Co do innych prac - jutro lub pojutrze spróbuję Ci opisać więcej.
×