Skocz do zawartości

=Rambo=

Administrator

Zawartość dodana przez =Rambo=

 1. =Rambo=

  Kochani, nie mogę Wam podać dokładnej daty... byłoby to mało profesjonalne z mojej strony ponieważ już nie raz podawałem datę. A później wielce "tłumaczenie", że Mac pojechał na wojnę i mu ręce bomba urwała. Gdyby to ode mnie zależało i bym potrafił tworzyć gamemod, to już byście grali. Mac pracuje nad gamemod'em, są dopieszczane szczegóły i gamemod zawita na serwerze testowym.
 2. =Rambo=

  Jest robione, spokojnie. Musicie być cierpliwi ponieważ są ostatnie pogodne dni, więc każdy próbuje korzystać. Dodatkowo ja niedawno wróciłem z urlopu. Z Mac'kiem ostatnio pisałem, to napisał, że do końca miesiąca mu się może uda ukończyć gamemod. Nie pisałem tego tutaj, bo Mac już kilka razy zadeklarował ukończenie gamemodu kilka tygodni temu. Mac zarobi nie małe pieniądze na tym gamemodzie - pod warunkiem, że zrobi bardzo, bardzo dobrą robotę. Nie popędzam Jego prac, bo nie mam zamiaru się rozczarować.
 3. =Rambo=

  Witam. Zamieszczam tutaj informacje do osób, które chętnie zbudują obiekty. Pisząc obiekty mam na myśli całą budowę, a nie pojedyńczy obiekt np. drzewo. Zamieszczam poniżej mapę, żeby było wiadomo w których miejscach można budować - każdy kształt zamalowany kolorem zielonym lub czerwonym to miejsca w których już są zbudowane obiekty i tych miejsc należy unikać. Nagrody dla najlepszych mapperów - będzie brana pod uwagę ilość obiektów (budowli) oraz jakoś w którą będzie wchodzić estetyka. Prace będzie oceniać kilku doświadczonych mapperów. Nagrody: 1 miejsce - 100 zł 2 miejsce - 75 zł 3 miejsce - 50 zł Myślę, że nagrody są atrakcyjne i będziecie mieć motywację by postawić obiekty estetycznie. :) Mapa będzie aktualizowana na bieżąco pod warunkiem, że będę mieć dostęp do komputera. Wy jedynie przed przystąpieniem do budowania zaznaczacie miejsce w którym chcecie budować oraz udostępniacie mapę w tym temacie. Mapa:
 4. =Rambo=

  Serwer będzie z ogólnym transportem.
 5. =Rambo=

  Witajcie. Muszę Was poinformować, że prace nad gamemodem zatrzymały się w miejscu poprzez brak kontaktu z Mac'kiem. Domyślam się, że chodzi o problemy prywatne, więc nie wiadomo kiedy wznowimy pracę. Muszę być dobrej myśli i myślę, że Mac wznowi kontakt za około miesiąc lub w gorszym przypadku za dwa miesiące. Jeżeli do tego czasu Mac nie wznowi kontaktu, to wycenie Jego gamemod oraz Jego prace przy aktualizacjach. Po wycenie wykupie gamemod oraz Jego usługi. Na chwilę obecną to tyle, ciemne chmury się zebrały nad SAMP'em, ale kiedyś muszą minąć. Ja będę dalej wykonywać pracę nad obiektami serwera, żeby nie tracić czasu na czekanie, aż Mac wznowi kontakt. Pozdrawiam.
 6. =Rambo=

  Witajcie Gracze. W tym temacie będziemy Was informować ze zmianami dotyczącymi SAMP. Pierwszą informacją będzie wyjaśnienie co my tutaj robimy. Projekt PSP został zatrzymany ze względu na to, że programista (Mac) stracił motywację do dalszej pracy. Grzanek chciał znaleźć serwer, który mógłby godnie reprezentować PTS na platformie SAMP i ja miałem Jemu pomóc przy wyborze jakiegoś serwera. Po rozmowie z inspektorem stwierdziłem, że może to jest szansa do zmotywowania Maca by ukończył swój innowacyjny projekt gamemodu. Zaproponowałem więc Grzankowi, że tym serwerem może być PSP. Kilka dni później czy też na następny dzień napisał do mnie Lee, że chcą utworzyć konferencję ze mną. Po rozmowach z wszystkimi ustaliliśmy co i jak. Tak więc PSP wraca pod nową nazwę - Polski Truckerski Serwer. :) Chciałbym uniknąć pytań typu "Kiedy gamemod?" dlatego napiszę tutaj w skrócie. Mac będzie stawać na głowie po to, żeby ruszyć serwer. Gamemod co prawda już jest prawie ukończony, ale trzeba przeprowadzić wiele zmian tego co już było np. zmienić nazwę serwera z PSP na PTS. To jedna z wielu poprawek. Dlatego jeżeli mógłbym Was prosić o cierpliwość, to bardzo proszę. Mac jakiś czas temu wspomniał, że potrzebuje 2-3 tygodnie. :) Pomoc - jeżeli są jakieś osoby chętne by pomóc przy rozwijaniu serwera to chętnie "zatrudnimy" budowlańców. Chcemy zrobić wielkie "wow" z gamemodem oraz z obiektami. Wiele osób powtarza, że SAMP umiera. I tu Was zaskoczę - SAMP nie umiera, po prostu gamemody oraz serwery są podobne do siebie. My nie chcemy się upodabniać do tych serwerów - my chcemy być jedynym serwerem, który będzie mieć innowacyjny wygląd mapy (zmiany organizacyjne ruchu, nowe mosty, nowe "tło" na drogach - więcej drzew itd.), innowacyjny gamemod i w to wchodzić będzie wygląd gamemodu oraz jego grywalność. Dodatkowo na sto procent wprowadzę na SAMP nagrody pieniężne dla najaktywniejszych osób. Zasada jak w konkursie - Trzy najaktywniejsze osoby będą wybierane. Postaram się namówić Mac'a do informowania Was na bieżąco jeżeli chodzi o gamemod. :)
 7. =Rambo=

  Proszę o wysłanie zakończonych prac. Najlepiej w wiadomości prywatnej w postaci linku do pobrania. :)
 8. =Rambo=

  Aktualizacja:
 9. =Rambo=

  Kurcze pieczone. Remontów nie budujcie - bo od tego będą tylko i wyłącznie firmy budowlane. :E
 10. =Rambo=

  Aktualizacja mapy: Przypominam, że będzie gamemod z ogólnym transportem. Więc możecie również budować nowe porty załadunkowe, lotniska, na opuszczonym lotnisku można zrobić asfalt jako podłoże. Pole popisu jest jeszcze spore. :) Jakbym mógł Was prosić to wstawiajcie nowe prace pod tym postem - bo to ułatwi mi zadanie w aktualizowaniu mapy. :) I proszę również o to byście nie stawiali pojazdów na mapach. :)
 11. =Rambo=

  Aktualizacja nagród: 1 miejsce - 150 zł 2 miejsce - 100 zł 3 miejsce - 50 zł
 12. =Rambo=

  Aktualna mapa: Badyl oraz Stallion, Wasze prace nachodzą na siebie. Dokładnie chodzi o pracę "#3 Załadunek" oraz "Budowla #1". Thelbox, zaznaczyłeś miejsce na mapie w którym już istnieje obiekt.
 13. =Rambo=

  CaverN, tu Cię zaskoczę. Mnie nie biję, bo Inspektor wie, że lubię mu się akurat w tej sytuacji sprzeciwiać. :P Zawsze był Inspektor i tak pozostanie. :P Edycja - odpowiedź do Inspektora: Nupie, nie zmieniaj mi na małe litery swojego nicku. Nie będzie lania, bo Ty tylko straszysz - nic więcej. :E
 14. Witajcie. Dostałem pozwolenie od inspektora na napisanie tego ogłoszenia. Jeżeli są na PTS osoby, które mają doświadczenie w MTA edytorze oraz są chętne pomóc, to mam do Was prośbę. Pomóżcie by Polski Serwer Przewozu mógł ponownie zaistnieć na platformie SAMP. Nie będę się więcej rozpisywać - osoby zainteresowane mogą napisać do mnie prywatną wiadomość tutaj lub wiadomość na gadu-gadu (2064185 - numer gg). Osoby zainteresowane pomocą spróbuję w jakiś sposób nagrodzić (choć nie będę ukrywać - to nie będą pieniądze). Obiektów jest sporo do budowy i każda pomoc mile widziana. Dziękuje, pozdrawiam Rambo.
 15. =Rambo=

  Informuję o tym, że sponsor oferuję nagrodę dla osoby, która wykona najwięcej obiektów (jedna budowa = jeden obiekt, nie mylić z obiektami np. płotem) oraz prace będą oceniane pod względem estetyki. Przykładowo mapper Janusz zbudował 50 obiektów nieestetycznie, a mapper Andrzej zbudował 15 obiektów estetycznie - to nagrodę wygra Andrzej. Nagroda nie jest wysoka, ale lepsze to niż nic - nagrodą jest 50 zł. Prosiłbym abyście się zarejestrowali na forum Polskiego Serwera Przewozu - psp-samp.pl i żebyście mi napisali tam prywatną wiadomość jakie macie nazwy na gadu-gadu, ewentualnie nicki tutaj na forum. Dostaniecie wtedy rangę mappera oraz dostęp do działu związanego z budowaniem. Dział zniweluje niepotrzebne nieporozumienia oraz stratę cennego czasu. To by było na tyle, dziękuje oraz pozdrawiam. Rambo
 16. =Rambo=

  Z okazji takiej, że Inspektor dał mi możliwość wypowiedzenia się w tym temacie to postaram się opisać jak to partnerstwo ma wyglądać i jak to się stało, że doszliśmy do porozumienia w tej kwestii. W końcu mogę to Wam napisać - Cieszę się i to bardzo, że to właśnie z Wami mój serwer będzie współpracować. Wielu z Was może się zastanawiać dlaczego wielki, stary Polski Truckerski Serwer dopuścił się do pierwszego tak wielkiego przełomu w historii serwera - jaki to ma w ogóle cel oraz gdzie tu sens łączenia się z tak małym serwerem jakim jest Polski Serwer Przewozu. Celów jest wiele, a głównym celem jest to aby wspólnymi siłami stać się potężniejszymi serwerami - dzięki mojemu serwerowi fani MTA znajdą Wasz serwer, a dzięki Waszemu serwerowi fani SA:MP znajdą mój serwer. Nie ma sensu tworzyć pod tą samą flagą serwera na rówieśniczej platformie, bo tak ja u Was to nie wychodziło tak i u mnie nie wyszło. Dlaczego? Dlatego, że u Was gracze serwerów na rówieśniczych platformach po prostu ze sobą rywalizowały zamiast się dobrze bawić - bo ta gra właśnie na tym polega, aby pograć i urwać się od często szarej rzeczywistości. U mnie natomiast ekipa MTA nie była gotowa na tak wielkie zmiany jakie nastąpiły po przerobieniu gamemodu z truck na ogólny transport. Co łączy nasze serwery? Pasja oraz kreatywne zespoły, które starają się upiększyć grę oraz dogodzić graczom, bo w końcu to gracze są najważniejsi. A tu właśnie o to chodzi - o to zaangażowanie w tworzeniu czegoś czego gracze nie mają. Z Inspektorem stwierdziliśmy, że trzeba na zawsze zakopać stary topór wojenny wraz ze wspomnieniami, bo przecież jesteśmy dojrzali, dorośli i nie ma sensu bawić się w jakieś wojny czy też wspomnienia - i tak się stało, że zaproponowałem właśnie Jemu współpracę, która jest partnerstwem, Inspektor bez chwili namysłu zgodził się, a z każdym następnym dniem dopieszczaliśmy szczegóły jak to partnerstwo miałoby wyglądać i jak Was o tym w łagodny sposób poinformować. Rozmowy rozwijały się szybko, nic tylko czekać na pierwsze owoce współpracy. Z Inspektorem nie chcemy widzieć jakichkolwiek rywalizacji pomiędzy PTS - PSP, bo to dwie różne platformy oraz dwa różne zupełnie odmienne gamemod'y i tych serwerów nie można ze sobą porównać dlatego żadna rywalizacja nie ma jakichkolwiek korzyści na rzecz któregoś z serwerów. Jakie mam plany wobec PTS? Planów jest wiele, podam na chwile obecną jeden, aby inne były dla Was jak i dla moich graczy niespodzianką - jeżeli kiedykolwiek wykupie reklamę to m.in. koło logo PSP pojawi się również logo PTS wraz z symbolem współpracy/partnerstwa, bo od dnia 20 listopada 2016 roku PSP, to również PTS. Ja reprezentując Polski Serwer Przewozu będę z należytym szacunkiem reprezentować Polski Truckerski Serwer. Mogę Wam dużo obiecać, mówić, że moje słowa nie są puste i nie są rzucane na wiatr, ale nastały takie czasy gdzie słowa straciły dawną wartość dlatego zamiast obiecać, że przyniosę wiele owoców wolę je Wam przynieść. :) To na razie początek, a ta droga końca nie ma dlatego zapnijmy pasy i szerokości życzę! :) PS.: Inspektor, wiem, że nie lubisz jak piszę Twój nick z dużej litery. :P
 17. =Rambo=

  Kable mogą być wkopane w ziemię na głębokość minimum 60 cm bez żadnej rury. Kable owszem mogą być schowane w rurę, ale nie kanalizacyjną tylko jak już w rurę arot'a(A takiej rury w GTA nie znajdziesz). :D
 18. Temat stworzony w celu informowania, jakie auto i kogo zostało skonfiskowane za przemycanie. W razie odbioru pojazdu należy uiścić opłatę: 4'000$ - Samochód dostawczy 6'000$ - Zestaw. Wzór dla policjantów rekwirujących pojazd: Nick funkcjonariusza: Nick pracownika PD holującego pojazd: Godzina i data konfiskaty: Pojazd: Pojazd prywatny/firmowy: Nick właściciela(w razie pojazdu firmowego nick pracownika odpowiedzialnego za przydział danego pojazdu): SS z widocznym przemytem: Wzór dla policjantów wydających pojazd: Nick funkcjonariusza: Data wydania: Pojazd: Pojazd prywatny/firmowy: Nick odbierającego: SS wpłaty(Tylko poprzez bankomat): Jeżeli nie ma policjanta na serwerze, a chcecie odzyskać pojazd napiszcie według tego wzoru: Data wydania: Pojazd: Pojazd prywatny/firmowy: Nick odbierającego: SS wpłaty (z widoczną adnotacją o uiszczeniu opłaty na konto policji): Obecny sposób stosujemy tylko wtedy, gdy jest obecny pracownik pomocy drogowej. Jeżeli nie ma nikogo z PD na serwerze, bądź nie ma włączonego dyżuru, Stosujemy dotychczasowy system karania za przemyt czyli 15'000$ 15 pkt i 15 minut. Informacja dla przyłapanych osób z przemytem - Pojazdy odbieracie u policji u dowolnego funkcjonariusza. Funkcjonariusz, który wykrył przemyt, ma nakaz eskortować pracownika PD na bazę policji w SF! Pojazd zarekwirowany musi przebywać na parkingu co najmniej 2 godziny czasu rzeczywistego! Dziękujemy PD za nawiązanie współpracy. ;)
 19. Ten temat jest poświęcony selekcji nowych pracowników. Nasze wymagania: Nienaganna opinia wśród graczy. Kreatywność, pełnego zaangażowania. Twarda ręka. Umiejętność komunikacji z resztą pracowników. Samodzielności, wytrwałości. Sumienność. Staż co najmniej 2 miesiące. Przepisowa jazda. Znajomość mapy. Aktywność na serwerze jak i na forum. Nie spełniasz wymagań? Nie pisz! Podania piszemy wg. własnego uznania, wykaż się, pozwól nam siebie poznać - to zwiększy Twoje szanse. W podaniu zwracamy uwagę na kreatywność, znajomość ortografii, estetykę. Krótkie, bezpłciowe podania będą z góry odrzucane! Podania piszemy na maila, adres jest następujący: pts.policja@gmail.com W podaniu proszę koniecznie napisać nick na forum oraz na serwerze!! Zachęcamy do składania podań. :)
 20. W tym temacie będą zawierane zwolnienia funkcjonariuszy. Temat dla zarządu jak i dla policjantów.
 21. Tak jak sama nazwa tematu "mówi". :)
 22. Kontrakty oraz rangi pracowników Policji Korpus Generałów Policji: Generalny inspektor Policji: ​Bulletproof - Czas trwania kontraktu: Nieokreślony Nadinspektor Policji: Mani - Czas trwania kontraktu: Nieokreślony Korpus oficerów starszych Policji: (Premia: 20'000$) Inspektor Policji: Podinspektor Policji: Korpus oficerów młodszych Policji (Premia:15'000$) Komisarz Policji: Podkomisarz Policji: Mati444 - Czas trwania kontraktu: Od 13.01.2014 do 13.04.2014 Korpus aspirantów Policji (Premia: 10'000$) Starszy aspirant Policji: Aspirant Policji: Shense - Czas trwania kontraktu: Od 13.11.2013 do 13.02.2014 Quiet - Czas trwania kontraktu: Od 20.11.2013 do 22.02.2014 Korpus podoficerów Policji (Premia: 7'000$) Starszy sierżant Policji: Iveco[sZ] - Czas trwania kontraktu: Od 04.01.2014 do 04.02.2014 Sierżant Policji: Korpus szeregowych Policji (Premia: 5'000$) Starszy posterunkowy Policji: Posterunkowy Policji: Adam96 - Czas trwania kontraktu: Od 07.01.2014 do 07.02.2014 Klaudia - Czas trwania kontraktu: Od 25.01.2014 do 25.02.2014 Inspekcja Transportu Drogowego: NieCik Adik_Sprinter CastrolPL Pracownicy zawieszeni: Wzór na podpisanie kontraktu na jeden miesiąc: Ja, niżej podpisany oświadczam, iż będę pełnił obowiązki policjanta przez okres miesiąca i zapoznałem się z regulaminem oraz taryfikatorem Policji. [NICK] Wzór na przedłużenie kontraktu: Ja, niżej podpisany, przedłużam kontrakt o [liczba miesięcy] miesiąc/miesiące. [NICK] Kontrakt można podpisać jednorazowo maksymalnie na 3 miesiące (wyjątkiem jest pierwszy kontrakt, który należy podpisać na 1 miesiąc). - Licencja pilota - Egzaminator
 23. =Rambo=

  Witaj Quiet'cie. :D
 24. =Rambo=

  Wgrałem nowe, dziwne efekty do GTA i trochę się zjebało, bo rafineria u mnie wygląda tak: http://oi39.tinypic.com/2zydkk8.jpg :E
 25. =Rambo=

  Wszystko jasne. Odrzucam.
×