Skocz do zawartości

Lemon.

Gracze

Ostatnia wygrana Lemon. w dniu 14 Luty

Użytkownicy przyznają Lemon. punkty reputacji!

Reputacja

1407 Doskonała

6 obserwujących

O Lemon.

 • Tytuł
  Mr.
 • Urodziny 20.12.2000

Kontakt

 • Gadu-Gadu
  36791531
 • Skype
  dragzmta
 • Strona WWW
  http://truckers.com.pl

Informacje

 • Gram na
  MTA:SA
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick
  LemoN
 • Lokalizacja
  Lublin

Ostatnie wizyty

4701 wyświetleń profilu
 1. Lemon.

  09.02-16.02 Awanse: @Dejvid - robotnik @Mgriri - robotnik Zwrot za paliwo przysługuje pracownikom - Rivo, Tejmez, Wiola, Dejvid - standardowo, zgłaszać się na serwer.
 2. Lemon.

  @Dejvid zostaniesz przyjęty pod jednym warunkiem - masz przepracować minimum 3 miesiące w tej firmie, dopiero wtedy możesz odejść bez kary score. Jeżeli jednak zdecydujesz się odejść przed upływem 3 miesięcy (co do jednego dnia), licz się z karą score wystawioną zgodnie z regulaminem, traktowaną jako odejście przed przepracowaniem wymaganych okresów rozliczeniowych. Zapraszam na serwer do mnie lub do @CryKush w celu dodania do firmy. Nabór tymczasowo zostaje zamknięty.
 3. Lemon.

  Tutaj na prośbę Vanila mała zapowiedź eventu
 4. Lemon.

  Bardzo miło mi poinformować, iż od dnia dzisiejszego tj. 11.02.2019, z racji, iż ostatnimi czasy moja aktywność jest znikoma otrzymałem swojego zastępcę. Jest nim @CryKush, gratuluję i liczę na udaną a zarazem długą współpracę. Możecie teraz zgłaszać się do niego w różnych sprawach.
 5. Lemon.

  Mój brat ma iP 6s 32GB już drugi rok, działa mu bez zarzutu, jeśli nie pobierasz zbędnych aplikacji to 32 GB starcza Ci na długie lata.
 6. Lemon.

  02.02-09.02 Awanse: @KamekFH - brygadzista @CryKush - brygadzista Uwagi: @Denis - brak normy, ostrzeżenie słowne (no required standard, warning) Zwrot za paliwo przysługuje pracownikom - isko, Rivo, Kamek. Po zwroty zgłaszać się na serwerze.
 7. Lemon.

 8. Lemon.

  12665 06.02.2019 - 11.02.2019
 9. Lemon.

  Pssst, sprzedane.
 10. Lemon.

  Skoro okres świąteczny się już skończył, to może warto by było i choinki pousuwać z mapy?
 11. Lemon.

  Słowo na dziś: Kilka spraw. Wypłaty rozdane, awanse również, premie zostały przyznane paru pracownikom. Już od ponad miesiąca został dodany opis firmy, można go przeczytać w odpowiednim do tego temacie. Na pewno będzie on aktualizowany, co za tym idzie pojawiały się będą ogłoszenia odnośnie zmian w opisie firmy. Mamy sporo pieniążków na koncie firmowym, jeśli uda nam się troszkę dozbierać to już dziś, albo jutro wpadnie siódmy poziom specjalizacji. Zachęcam do zapoznania się z opisem firmy i na dzień dzisiejszy to wszystko. Do zobaczenia na drogach
 12. Najlepszego generalny pogotowiarzu :D

 13. Stówka DarXe :)

 14. Lemon.

  Nick: Lemon Data wystąpienia ze służby: 01.02.2019 Powód: Obowiązki z firmą na MTA, trochę brak chęci no i czasu na SA:MP'a. Dzięki za grę, jednak nie jestem w stanie pogodzić wszystkiego ze sobą. Powodzenia nowemu szefowi. Zwolniony, powodzenia w prowadzeniu firmy. //Diabelek
×