Skocz do zawartości

Lemon.

Gracze

Zawartość dodana przez Lemon.

 1. Lemon.

  @Matize nie opłaca się wozić, bo wiesz, mało siana wchodzi i w ogóle.
 2. Lemon.

  Owoc
 3. Lemon.

 4. Lemon.

  Jeśli ma się duży ping to widać to tak samo na mapie jak i w grze czyli jeśli dajmy na to w moim przypadku złapał mnie ping to u innych graczy widać jakbym jechał na skróty, natomiast u mnie widać jak jadę normalnie, tylko że po chwili jest cofnięcie mnie do "normalnej" pozycji. Co do tego "mogę mieć podejrzenia, że widziałeś to na mapie" to nie mogę mieć podejrzeń, że widział na mapie jak niby "skracam" drogę i włączył wtedy sygnały, żeby podjechać i mnie ukarać? Nie wykluczajmy, że mogło tak być (chyba, że masz jakieś dowody to wtedy ok). Brzmieć to może jak wyżej napisałeś tak jakbym wiedział, że na skróty pojechałem, no ale pisałem na szybko i starałem w miarę zrozumiale napisać.
 5. Lemon.

  Odnośnie punktu 4. to jeżeli ktoś Ci każe typu "Dawaj tego ss'a" albo coś w ten deseń, ja ładnie poprosiłem tylko.
 6. Lemon.

  Twój nick: LemoN Nick funkcjonariusza: hack.exe Data otrzymania mandatu: 11.07.2018 11:38 (około) Powód nałożenia mandatu: Skróty Kwota: 3000$ i 10 score Dowody (screenshot/y): https://imgur.com/a/cWtEQBh Twoje wytłumaczenie:
 7. Lemon.

  Nick: LemoN ID postaci: 12665 Data dołączenia: 09.07.2018
 8. Najlepszego ;)

 9. Lemon.

  Nick: LemoN Powód: W głównej mierze chęć popracowania gdzie indziej. Dzięki Chlebek za danie mi szansy, powodzenia w dalszym szefowaniu. Myślę, że swoją szansę wykorzystałem i Cię nie zawiodłem. Na pewno kiedyś będę próbował wrócić, lecz na pewno nie szybko. Do zobaczenia w grze Zwolniony 05.07.2018 03:18 Thanks for your time and good luck!
 10. Najlepszego Rami!

 11. Lemon.

  Huntleye ^^
 12. Feliz aniversario!

  1. Frg_BR

   Frg_BR

   Obrigado Lemon 

 13. Lemon.

 14. Lemon.

  Nie wiem czy to błąd, ale jak ktoś jest zalogowany anonimowo to w ogóle go nie widać na liście użytkowników aktywnych w ostatnich 24h.
 15. Lemon.

  Lubelskie - Lublin
 16. Lemon.

  Pomyliłeś dział SAMP'a z MTA, napisz to w dziale MTA.
 17. Lemon.

  Miejmy nadzieję. W co do tej pory najlepiej Ci się grało?
 18. Lemon.

  Yakuza
 19. Lemon.

  Nabuchodonozor
 20. Lemon.

  Patrol
 21. Lemon.

  13. Każdy gracz może posiadać wyłącznie jedno konto. Dane konto może być też używane wyłącznie przez osobę która je założyła. Konta są własnością administracji serwera, użytkownik który założył dane konto ma jedynie prawo do korzystania z niego. Zabronione jest używanie cudzych kont nawet za pozwoleniem właściciela.
 22. Stóweczka kumpel z patrolu

×