Skocz do zawartości

CaverN

Przemytnicy

Zawartość dodana przez CaverN

 1. CaverN

  Podam jeden, całkiem ogólny. Od już sporego czasu jesteśmy tylko zasypywani treściami typu cierpliwości, że nad czymś pracujemy, ale nic konkretnego jeszcze nie usłyszeliśmy. Ja po części rozumiem, że obowiązuje Was m.in. "tajemnica zawodowa" ale ile można?
 2. CaverN

  Wybacz majster, ale na tą chwile właśnie tak to wygląda z naszej strony
 3. Tak jak w nazwie tematu, skoro powstał temat we frakcjach, to pomyślałem że założę taki temat w firmach i pragnę Was wysłuchać odnośnie propozycji, zmian i postaram się jakoś zadziałać. :)
 4. CaverN

  E, Majster, zapraszam do tłumaczenia się xd
 5. CaverN

  To jest śmiech na sali. Pracownik był na bazie, rozładowywał przemyt i Wy mu zarzucacie że on ten przemyt przechowywał? XD Pracownik był cały czas w pojeździe, więc policja cały czas mogła go skontrolować- i podczas jazdy i na samej bazie. Jak? Otóż policjant mógł wydać polecenie o otworzeniu bazy, jeśli pracownik by nie otworzył to wiadomo, mandate za utrudnianie pracy i niestosowanie się do poleceń. Jednakże co najlepsze, ten pracownik nie miał wredy żadnego kontaktu z policją! No wow. Gdyby Engel wtedy nie sprawdzał baz to co by było? NIC. Ten pracownik w każdym momencie mógł zostać skontrolowany. Więc za co kara? Jeszcze w międzyczasie dodanie tego podpunktu w regulamin... dobre XD Chciałbym zobaczyć, mieć nienaruszalny dowód na to, kiedy został dodany ten podpunkt i dlaczego akurat tego podpunktu nie zanotowano w osobnym poście, w którym wszytkie inne zmiany były zapisywane
 6. CaverN

  Pytanie do Polniaka Można prosić o jakieś jaśniejsze, konkretniejsze odpowiedzi? Póki co, nadal mamy mydlone oczy, że coś tam ma być, a w efekcie i tak nic nie ma. Uważam, że wolelibyśmy wiedzieć, nad czym aktualnie stoimy, tzn. Jakie prace są wykonywane, jakie kroki zostały podjęte itd. Takimi "tekstami" jesteśmy zasypywani już spory czas, nie uważasz?
 7. CaverN

  Wracam na salony
 8. CaverN

  Mistrz race i eventów
 9. CaverN

  Taxi Zestawy czy dostawczaki?
 10. CaverN

  Coś będzie jeszcze oprócz wyżej wymienionego apelu?
 11. Przypominam, że klapki nosimy na nogach, nie na oczach :)

 12. CaverN

  Bez gwiazdy nie ma jazdy!
 13. CaverN

  Pytanie ogólne, do wszystkich administratorów Czym/jak chcecie zachęcić nowych graczy do pozostania na dłużej na naszym serwerze?
 14. CaverN

  Dzień dobry Wiem, że mnie się nikt tutaj nie spodziewał, no ale ostatnio lubię zaskakiwać xd Zgłaszam się na stanowisko kierowcy w Pańskiej firmie. Na samym początku pragnę zaznaczyć bardzo ważny fakt, iż moja gra ogranicza się tylko do weekendów. Mam na dzieję, że pomimo tego małego fakciku, moje podanie zostanie pozytywnie rozpatrzone. Mam na imię Krystian, mam 18 lat. Uczę się w Lo o profilu pożarniczym, w klasie maturalnej. Mieszkam w internacie, dlatego też nie mam dostępu do komputera w tygodniu. W wolnym czasie chodzę na siłownie, czasami też lubię w piłkę popykać. Na serwerze gram pod jakże znanym nickiem- CaverN. Moje ID wynosi 12797, posiadam blisko 3800 punktów score. Chciałbym powrócić do gry, moja sytuacja z czasem w weekendy się unormowała i na szczęście co weekend będę w domu, beż żadnych kursów ani nic jak to było w ostatnim czasie. Myślę, że szefostwo i zarząd dobrze znają moją osobę, przez co nie będę się dalej rozpisywać. Liczę na pozytywne rozpatrzenie podania, CaverN.
 15. CaverN

  Trzymaj się ziomuś, nie poddawaj się i walcz!
 16. CaverN

  Naaajak, szlachetna złotówka xdd jak planujesz swoją przyszłość?
 17. CaverN

  guzik kope lat
 18. CaverN

  Powiedział to największy serwerowy służbista kiedyś pracujący w policji, hipokryta najmocniej przepraszam, liczę się z konsekwencjami w postaci warna, ale musiałem
 19. CaverN

  Słabe obserwacje, to nie jest powód, przez który nie ma nowych graczy, którzy chcieliby zostać tutaj na dłużej. Problem tkwi w zupełnie czymś innym, tak na marginesie. Pewnie zaobserwowałeś również, że już rzadko na serwerze spotyka się już nieco starszych graczy, mam na myśli graczy, poniżej chociażby 30k ID i którzy są w miare rozpoznawalni. Oczywiście- ID nie znaczy doświadczenia na serwerze, nie jest to miarą. Co do tematu tego tematu, to te Wasze xD czy Dx jest często nadużywane- zwłaszcza kiedy nie ma obecnego administratora na serwerze. Nie raz spotkałem się ze spamem, gdzie były tylko te durne xD, Dx napisane tak jakby inną czcionką, coś w stylu lenny face'a. Mute według mnie za to jak najbardziej się należy, żeby nie napisać że tępić takie zachowania
 20. CaverN

  Na którą godzinę na przyszły tydzień?
 21. Kobieta zmienną jest ;)

  1. Pokaż poprzednie komentarze  1 więcej
  2. Wersjon

   Wersjon

   Powiedz to Laurze :v pazurki pójdą w ruch

  3. Cropek

   Cropek

   @Lirikonja jesteś zmienna, jak wszystkie kobiety.

  4. Wersjon

   Wersjon

   @Cropek teraz na mnie pazurki pójdą ;c

 22. CaverN

  Słaby drajwer
 23. CaverN

  Omg a juz mialem byc, a tu godzina przeniesiona...
 24. CaverN

  Taki tam LemoN na zakupach
 25. CaverN

  Witaam
×