Skocz do zawartości

[SiKr]CaverN

Przemytnicy

Ostatnia wygrana [SiKr]CaverN w dniu 16 Lipiec

Użytkownicy przyznają [SiKr]CaverN punkty reputacji!

Reputacja

2859 Doskonała

5 obserwujących

O [SiKr]CaverN

 • Tytuł
  Sajonara bro.
 • Urodziny 19.05.2000

Informacje

 • Gram na
  MTA:SA
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick
  CaverN/Sayonara

Ostatnie wizyty

8148 wyświetleń profilu
 1. [SiKr]CaverN

  Glador, wraz z @Lemon. polecamy
 2. [SiKr]CaverN

  Nick: CaverN Id: 12797 Powód(opcjonalnie): Wiekszosc mojego czasu na MTA spędzam na race i chce sie temu oddac całkowicie. Dziekuje chlopaki za gre, powodzenia Powodzonka w wyścigach, może pokonam twój rekord hehe. Zwolniony o 16:24.
 3. [SiKr]CaverN

 4. [SiKr]CaverN

  Proponuję, aby jednak ministerstwo firm sprawowało pieczę nad firmami, tzn. Mam na myśli wszelkiego rodziaju przetargi firmowe, a dokładnie o osoby biorące w tych przetargach udział. To już nie pierwsza sytuacja, kiedy nieodpowiednie osoby biora udzial w przetargach, a po paru tygodniach firma albo jest zamykana, albo sprzedawana dalej. Dotychczas tak bylo, ze firmy są wolne i robóta co chceta, ale wg. Mnie, zmniejszyłaby się "patologia" na ten temat
 5. [SiKr]CaverN

  I przypominam, że kontrargument, typu "regulamin nie obejmie wszystkich przypadków", jest słaby. W takim celu proponuję otworzyć temat i wspólnie ułożyć od podstaw nowy regulamin serwera. Więcej osób- dokładniejszy regulamin. Chodzi mi o akcje coś w stylu jak był robiony nowy regulamin policji. Pozdrawiam.
 6. [SiKr]CaverN

  Z dość dużymi failami, ale udało się nadrobić ;v
 7. [SiKr]CaverN

  Wracam na salony
 8. [SiKr]CaverN

  Sprzedam ten oto domek:
 9. [SiKr]CaverN

  A dałoby radę usunąć te czarne tło? Według mnie troche oszpeca cały wygląd tego wszystkiego.
 10. [SiKr]CaverN

  Podam jeden, całkiem ogólny. Od już sporego czasu jesteśmy tylko zasypywani treściami typu cierpliwości, że nad czymś pracujemy, ale nic konkretnego jeszcze nie usłyszeliśmy. Ja po części rozumiem, że obowiązuje Was m.in. "tajemnica zawodowa" ale ile można?
 11. [SiKr]CaverN

  Wybacz majster, ale na tą chwile właśnie tak to wygląda z naszej strony
 12. [SiKr]CaverN

  E, Majster, zapraszam do tłumaczenia się xd
 13. [SiKr]CaverN

  To jest śmiech na sali. Pracownik był na bazie, rozładowywał przemyt i Wy mu zarzucacie że on ten przemyt przechowywał? XD Pracownik był cały czas w pojeździe, więc policja cały czas mogła go skontrolować- i podczas jazdy i na samej bazie. Jak? Otóż policjant mógł wydać polecenie o otworzeniu bazy, jeśli pracownik by nie otworzył to wiadomo, mandate za utrudnianie pracy i niestosowanie się do poleceń. Jednakże co najlepsze, ten pracownik nie miał wredy żadnego kontaktu z policją! No wow. Gdyby Engel wtedy nie sprawdzał baz to co by było? NIC. Ten pracownik w każdym momencie mógł zostać skontrolowany. Więc za co kara? Jeszcze w międzyczasie dodanie tego podpunktu w regulamin... dobre XD Chciałbym zobaczyć, mieć nienaruszalny dowód na to, kiedy został dodany ten podpunkt i dlaczego akurat tego podpunktu nie zanotowano w osobnym poście, w którym wszytkie inne zmiany były zapisywane
 14. [SiKr]CaverN

  Pytanie do Polniaka Można prosić o jakieś jaśniejsze, konkretniejsze odpowiedzi? Póki co, nadal mamy mydlone oczy, że coś tam ma być, a w efekcie i tak nic nie ma. Uważam, że wolelibyśmy wiedzieć, nad czym aktualnie stoimy, tzn. Jakie prace są wykonywane, jakie kroki zostały podjęte itd. Takimi "tekstami" jesteśmy zasypywani już spory czas, nie uważasz?
×