Skocz do zawartości

Szymek.

Gracze

Ostatnia wygrana Szymek. w dniu 20 Listopad 2017

Użytkownicy przyznają Szymek. punkty reputacji!

Reputacja

504 Wzorowa

2 obserwujących

O Szymek.

 • Tytuł
  EMOTION 98.3
 • Urodziny 11.02.2004

Kontakt

 • Gadu-Gadu
  42480017

Informacje

 • Gram na
  MTA:SA
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick
  Fernando_Martinez

Ostatnie wizyty

1573 wyświetleń profilu
 1. Szymek.

  Nick: Szymek. Serial: 27C893FA44645EEADD82CAD28CC15EB4 Zbanował mnie: Grzanek Powód blokady: Decyzja administracji Wytłumaczenie: Ciężko wytłumaczyć co się stało. Jako że nasz świeżo upieczony H@ Polniak, będzie to rozpatrzał postaram się jakoś przybliżyć całą sytuację. Otóż z Grzankiem nigdy nie było mi po drodze, takim przysłowiowym gwoździem do mojej trumny była pewna rozmowa na GG, kiedy tam Grzanek zagroził mi banem, a ja jako że jestem raczej mało bojaźliwy odpisałem mu tylko że jeśli łamię regulamin, to niech mi da bana - po jakimś czasie dał. To nie jest tak że na tego bana nie zasłużyłem, bo zasłużyłem (te groźby banem nie były kierowane naszym brakiem sympatii) tym całym może nie odwalaniem, ale podejściem do gry na serwerze, które było dość mocno prowokacyjne. Chciałbym przeprosić wszystkich którzy mogli poczuć się urażeni moim wcześniejszym zachowaniem na serwerze, jednak teraz po przerwie której potrzebowałem, czuję że chciałbym wrócić z chłodną głową, bez brania udziału w niepotrzebnych, niekoniecznie przyjemnych sytuacjach. Wiem że raczej po tym co robiłem, szansa na ub jest bardzo mała liczę jednak że dostanę jeszcze jedną ostatnią szansę której obiecuję nie zmarnować.
 2. You take a mortal man
  And put him in control
  Watch him become a god
  Watch people's heads a'roll

 3. Szafa gra, k*h*Y tańczą, częstuj się, POMAHAŃCZĄ! Szafa gra, o to chodzi, w STANACH żyć nie zaszkodzi TYLKO Z ROLEXAMI TAK MAAAAM

 4. Szymek.

  Nick: Fernando_Martinez ID: 15045 Preferowany kolor: POMAHAŃCZOWY
 5. Najlepszego panie ministrze, tylko pan nie przesadź dziś z alkoholem, nawet wypiję twoje zdrowie :D

 6. Szymek.

  I may come back to translating interviews if it's neccesary and wanted by non polish players
 7. Szymek.

  Będzie jeszcze na serwerze kiedyś deszcz nie wywołany z panelu?
 8. Zapraszam do przeczekania kryzysu spokojnie popijając piwko w WeissBier Inc.

 9. Szymek.

  Pytanie do Ministra Frakcji. Czy będą kiedykolwiek wprowadzone zapowiadane zmiany, dotyczące karania nowych graczy bez ostrzeżenia wielogodzinnym więzieniem?
 10. Szymek.

  Wracając do tematu wag, zauważyłem że jest całkiem sporo przestrzeni gdzie ich nie widać, da się na ich podstawie opracować nawet trasę na której nie ma wag/jest ich mniej niż nawet przed dodaniem wagi na startym lotnisku, co pozwala bez ryzyka wozić przeładowane towary. Pozwoliłem sobie zaznaczyć takie strefy czerwonymi okręgami i różowymi kropkami miejsca gdzie wagi potencjalnie mogłyby się pojawić:
 11. Szymek.

  Ale ty tak poważnie? Bo prima aprilis było wczoraj. Skontrolował JEDNEGO gracza, jednemu dał mandat bo na jego oczach łamał prawo, ominął kontrolę 20 graczy, przejechał 2 razy mapę wskroś i my tu mówimy o nagrodzie? Ja rozumiem że kolega ale ty sobie chyba kpisz w tym momencie.
 12. Szymek.

  Jest zakaz przyjmowania skoczkow easy Ale on nie jest skoczkiem, bo nie przyjmują go do żadnej frakcji :E
 13. Szymek.

  Chłopie jakimi bokami, jechałem z załadunku obok bazy (nr.3), koło AP gdzie było kilku graczy, z tego względu dla bezpieczeństwa pojechałem dalej autostradą w stonę GI, bo logicznym jest że policjant który chce wykonywać swoją pracę poprawnie, po drodze skontroluje ten obszar. Kolejny fakt jest taki że w LS było tylko 3 graczy, Ja, Cumster i jeden gracz z Zoomie (Chyba Revzik choć nie jestem pewien, któryś stał na lotnisku), podczas kiedy gracze zdominowali środek mapy, LS też nie jest zbyt popularnym obszarem do przemycania, najczęściej są tam gracze którzy jeżdżą jakąś trasę w stylu AP-LS. Taki doświadczony policjant powinien to wiedzieć. Kolejnym dowodem jest naoczny świadek który wcześniej napisał, że 2-krotnie go mijałeś bez widocznego powodu. Żadnej kontroli torcika również nie było, bo widać że pierwszą twoją "kontrolą" był Cumster który dostał mandat, jakieś 5 minut po twoim wejściu na serwer.
×