Skocz do zawartości

Szymek.

Gracze

Ostatnia wygrana Szymek. w dniu 20 Listopad 2017

Użytkownicy przyznają Szymek. punkty reputacji!

Reputacja

476 Wzorowa

2 obserwujących

O Szymek.

 • Tytuł
  EMOTION 98.3
 • Urodziny 11.02.2004

Kontakt

 • Gadu-Gadu
  42480017

Informacje

 • Gram na
  MTA:SA
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick
  Fernando_Martinez

Ostatnie wizyty

1476 wyświetleń profilu
 1. You take a mortal man
  And put him in control
  Watch him become a god
  Watch people's heads a'roll

 2. Szafa gra, k*h*Y tańczą, częstuj się, POMAHAŃCZĄ! Szafa gra, o to chodzi, w STANACH żyć nie zaszkodzi TYLKO Z ROLEXAMI TAK MAAAAM

 3. Szymek.

  Nick: Fernando_Martinez ID: 15045 Preferowany kolor: POMAHAŃCZOWY
 4. Najlepszego panie ministrze, tylko pan nie przesadź dziś z alkoholem, nawet wypiję twoje zdrowie :D

 5. Szymek.

  I may come back to translating interviews if it's neccesary and wanted by non polish players
 6. Szymek.

  Będzie jeszcze na serwerze kiedyś deszcz nie wywołany z panelu?
 7. Zapraszam do przeczekania kryzysu spokojnie popijając piwko w WeissBier Inc.

 8. Szymek.

  Pytanie do Ministra Frakcji. Czy będą kiedykolwiek wprowadzone zapowiadane zmiany, dotyczące karania nowych graczy bez ostrzeżenia wielogodzinnym więzieniem?
 9. Szymek.

  Wracając do tematu wag, zauważyłem że jest całkiem sporo przestrzeni gdzie ich nie widać, da się na ich podstawie opracować nawet trasę na której nie ma wag/jest ich mniej niż nawet przed dodaniem wagi na startym lotnisku, co pozwala bez ryzyka wozić przeładowane towary. Pozwoliłem sobie zaznaczyć takie strefy czerwonymi okręgami i różowymi kropkami miejsca gdzie wagi potencjalnie mogłyby się pojawić:
 10. Szymek.

  Ale ty tak poważnie? Bo prima aprilis było wczoraj. Skontrolował JEDNEGO gracza, jednemu dał mandat bo na jego oczach łamał prawo, ominął kontrolę 20 graczy, przejechał 2 razy mapę wskroś i my tu mówimy o nagrodzie? Ja rozumiem że kolega ale ty sobie chyba kpisz w tym momencie.
 11. Szymek.

  Jest zakaz przyjmowania skoczkow easy Ale on nie jest skoczkiem, bo nie przyjmują go do żadnej frakcji :E
 12. Szymek.

  Chłopie jakimi bokami, jechałem z załadunku obok bazy (nr.3), koło AP gdzie było kilku graczy, z tego względu dla bezpieczeństwa pojechałem dalej autostradą w stonę GI, bo logicznym jest że policjant który chce wykonywać swoją pracę poprawnie, po drodze skontroluje ten obszar. Kolejny fakt jest taki że w LS było tylko 3 graczy, Ja, Cumster i jeden gracz z Zoomie (Chyba Revzik choć nie jestem pewien, któryś stał na lotnisku), podczas kiedy gracze zdominowali środek mapy, LS też nie jest zbyt popularnym obszarem do przemycania, najczęściej są tam gracze którzy jeżdżą jakąś trasę w stylu AP-LS. Taki doświadczony policjant powinien to wiedzieć. Kolejnym dowodem jest naoczny świadek który wcześniej napisał, że 2-krotnie go mijałeś bez widocznego powodu. Żadnej kontroli torcika również nie było, bo widać że pierwszą twoją "kontrolą" był Cumster który dostał mandat, jakieś 5 minut po twoim wejściu na serwer.
 13. Szymek.

  Po logach ewidentnie widać że nie kontrolowałeś nikogo, a Cumstera zatrzymałeś tylko i wyłącznie dlatego że na twoich oczach zrobił wykroczenie, za które musiałeś dać mandat. Plus policjant ma chyba kontrolować możliwie jak największy obszar, a więc wybrać sobie miejsce gdzie jest najwięcej graczy, lub miejsce gdzie gracze często przemycają, nie zaś wybrać sobie gracza z listy i jechać na pałę do niego, zważając jedynie jak ktoś jedzie na skróty czy pod prąd.
×