Skocz do zawartości
  Czatbox - 2683 wpisów na czacie. Najaktywniejsi: inspektor (389) Matthias (210) GerinnMorg (202)

  Załaduj więcej
   You don't have permission to chat.

  Zielkowski

  Gracze

  Ostatnia wygrana Zielkowski w dniu 25 Luty 2015

  Użytkownicy przyznają Zielkowski punkty reputacji!

  Reputacja

  98 Dobra

  O Zielkowski

  • Tytuł
   Pisanie wyłączone - ło tyle
  • Urodziny 22.11.1995

  Kontakt

  • Steam
   matii829

  Informacje

  • Gram na
   MTA:SA
  • Płeć
   Mężczyzna
  • Nick
   ZieLu
  • Lokalizacja
   boguchwala
  1. Zielkowski

   Witam xD
  2. Zielkowski

   Nick: Zielu Serial:DADE50CF9A399860A27B4F4496D1EF04 Zbanował mnie:mck Powód blokady: brak kultury Wytłumaczenie: no były wzloty i upadki. to akurat był upadek :D ale już więcej nie upadnę, będę się tylko wznosił. Prosze o Ub :P
  3. Zielkowski

   Pozwolę się wtrącić LowFamily nie był w Bonharcie. :D A obraliśmy sobie was na celownik bo jest śmiesznie :D A wy policyjne drewna nie umiecie się zaśmiać tylko od razu"utrudnianie pracy policji". :D i też Cie nie pozdrawiam Fabio drewniaku i całą nasza ukochana policaje !XD
  4. Zielkowski

   Kilka fotek z kolejnego ogniska :D
  5. długo oczekiwana premiera !<3
  6. Zielkowski

   Nie wiem czy ty ale jakiś Pdek przyjechał,stanął, popatrzył i pojechał i po kilku minutach wrócił i naprawił wtedy jak Legend spytał mnie o co mi chodzi.
  7. Zielkowski

   Nie chodzi mi nawet o zwrot. Ale o ich jakość wykonania. Jak im sie nie chce jeździć i wolą sobie pogawedki uprawiać no to niech idzie do trucekrow.
  8. Zielkowski

   Dobra pomine juz to drugie wezwanie. Ale do pierwszego tez czekalem 15min a pd sobie stało i rozmawiało o tym ze jego score nie pozwala na kupna auta.
  9. Zielkowski

   Twój nick: Zielu Nick oskarżonego: PD (DLK ,Touka) Powód: okres czekania na pd 20 min. Screen: nie mam ale swiadkowie Malolat, Lowfamily, i moze Miniu bo tez tam był przez chwile. Dodatkowe informacje: wezwalem pd za pierwszym razem wplacilem pd przyjechalo po 15 min i jescze z pytaniem co sie stało. kilka minut pozniej miałem znów wraka. wezwalem wplaciłem. Pd sobie jezdzilo koło mnie, fixało ludzi za 100$ i stali sobie na TS bez afka a nic nie robili. Pózniej jak napisałem ze skarga leci łaskawie jeden bodajże DLK zapytał co sie stało(po 15min) i dalej nie przyjechał. potem po 5 min przyjechał stanal sobie obok mnie i patrzyl sobie na wraka. Aż naprawił.
  10. Zielkowski

   Nasz stóż prawa :D Frekwencja dopisała :) glebunia :D gliowanko :D skakanie przez ogień :D koxu :D Miło było dziękuje wszystkim za udział ! I do następnego :D No to następnym razem jak coś bede organizował bede pisał tu :)
  11. Zielkowski

  12. Zielkowski

   PTS czasem też się trzeba wyluzować, nie tylko wbijać score i tylko score. Score nie ucieknie a taka dobra integracyjna imprezka owszem. Można się pobawić, wyczilałtować przez chwile w towarzystwie! Dziś w godzinach wieczornych na naszym Kochanym PTS wraz z Low Family zorganizowaliśmy swoje małe ognisko. Lecz po niecałych 15min na stary parking Taxi koło TT zjechał się prawie cały serwer!. :P Na straży stał nasz administrator Legend. Ludzie się wciąż zjeżdżali. Pogotowie, Policja,Pd. :uszanowanie: Wszyscy się dobrze bawili, muzyka leciała,tańczyliśmy :banana: ,smażyliśmy kiełbaskę nad ogniem. :cool: Jutro w podobnych godzinach wieczornych(21-22) obędzie się kolejne ognisko integracyjne PTS-a! Gorąco zapraszamy. Kto nie był niech żałuje !!! Pozdrawiam Zielu ! :)
  13. Zielkowski

  ×