Skocz do zawartości
  Czatbox - 2681 wpisów na czacie. Najaktywniejsi: inspektor (389) Matthias (210) GerinnMorg (202)

  Załaduj więcej
   You don't have permission to chat.

  karolokupski

  Gracze

  Ostatnia wygrana karolokupski w dniu 30 Styczeń

  Użytkownicy przyznają karolokupski punkty reputacji!

  Reputacja

  764 Wzorowa

  O karolokupski

  • Tytuł
   Ochotnicza Straż Pożarna w Domaszkowie
  • Urodziny 18.05.2000

  Kontakt

  • Gadu-Gadu
   Napisz Pw
  • Skype
   Napisz Pw
  • Steam
   Napisz Pw
  • Strona WWW
   http://Napisz Pw

  Informacje

  • Gram na
   MTA:SA
  • Płeć
   Mężczyzna
  • Nick
   [PTS]Karol3000
  • Lokalizacja
   Domaszków

  Ostatnie wizyty

  3921 wyświetleń profilu
  1. karolokupski

   Dlaczego pewien administrator "zabrania" pomocy innym poprzez dawanie warnów za sensowne i pomocne innym posty? Na prośbe Fabia. #E1: A odnosząc się do postu w apelacji? 1. 2.
  2. karolokupski

   Nocne latanie po krzokach. MAN TGS z przyczepką + jakiś złom na holu :E Chciałem koledze załadować drewno, a wyszło, że ja się na niego załadowałem :E
  3. karolokupski

   509[T]03 - GBARw StarMan OSP Bogoria
  4. karolokupski

   Do medycznych: -defibrylatory AED [0 score] -Szyny kramera [5 score] -Deski ortopedyczne [10 score] -Kołnierze ortopedyczne [15 score] -Kamizelki Kendricka [20 score] -Butle tlenowe [25 score] -Rękawiczki nitrylowe [25 score] -Ustniki do sztucznego oddychania [30 score] -Rurki ustno-gardłowe [35 score] -Strzykawki [35 score] -Bandaże elastyczne [40 score] -Opatrunki jałowe [45 score] -Opatrunki hydrożelowe [45 score] -Maski tlenowe [55 score] -Ssak mechaniczny [75 score] -Ambu rescue mask [85 score] -Przewody tlenowe [90 score] -Worki samorozprężalne [100 score] -Filtry bakteryjne [120 score] -Inkubatory [130 score] -Kompresy opatrunkowe [145 score] -Gaza jalowa [155 score] -Płyny do dezynfekcji [170 score]
  5. karolokupski

   Zatajnione informacje.
  6. karolokupski

   Pozwolicie, ze sie wypowiem. Jeżeli w prawdziwym życiu zobaczysz wypadek i wozy strażackie będą blokowały pas ruchy to też napiszesz skargę do Komendy Głównej? Stoi na światłach ostrzegawczych? Stoi, czyli nie łamie przepisów.
  7. karolokupski

   Jeśli chodzi o SSD to albo firmy ADATA albo Kingston.
  8. karolokupski

   Jeżeli ktoś by chciał mieć przerobiony mod pod swoje potrzeby to zapraszam na PW :)
  9. karolokupski

   Dzisiejszy wyjazd mojej OSP.
  10. karolokupski

   Na jaką naczepę?
  11. karolokupski

   Czasem nie powinno być w wielkości 1DIN? :D P.S. Trochę się poly zbiegły, a przynajmniej tak widać jak edge się układają. Tak :E. Zrobiłem trochę większe, żeby szczegóły były bardziej widoczne, a te zbiegajace poly to brak tekstury ;)
  12. karolokupski

   Dziś mi się znudziło i pomyślałem, że sobie coś wymodeluję. Wybór padł na modulator sygnałów dźwiękowych ZURA 2120 DIGITEX od firmy ELFIR. Modulator jest w 100% zrobiony przeze mnie ;).
  13. karolokupski

   Już niedługo wystartuje totototolotek, zmieniły się również zasady, więcej informacji podam jutro o "normalnej" porze :).
  14. karolokupski

   Sz. P Raiden, Pyrson Dzień dobry, w związku z otwartym naborem do frakcji chciałbym zgłosić swoją kandydaturę na funkcjonariusza policji. mam na imię Karol, za 4 miesiące skończę 17 lat. Mieszkam w Domaszkowie nieopodal czeskiej granicy. Uczęszczam również do czeskiej szkoły. Jakiś czas temu zostałem dowódcą Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej w OSP do której należę. Jestem osobą kulturalną i pomocną. Staram się każdemu pomagać w miarę swoich możliwości. Interesuję się pożarnictwem. W przyszłości chciałbym zostać zawodowym strażakiem. Pożarnictwo to moja pasja, którą staram się rozwijać i zdobywać nowe wiadomości na ten temat. Teraz sprawy serwerowe. Na serwer zawitałem w listopadzie 2014 albo 2015 roku, nie pamiętam już. Do tego czasu udało mi się zdobyć około 4150 score. Nie tak dawno pracowałem w policji i zrozumiałem, że moje miejsce jest właśnie w tej frakcji. Popełniłem błąd zwalniając się z niej. ID mojej postaci to 20518. Gram pod nickiem [PTS]Karol3000. Pracowałem we wszystkich frakcjach i w większości firmach obecnych na serwerze. Ostatnim moim pracodawcą był Spyker, który obdarzył mnie zaufaniem i pozwolił mi z nim poprowadzić firmę. Byłem zastępcą szefa. Na serwerze aktywnie spędzam czas. Można to również sprawdzić w policyjnych rozliczeniach. Przez te 4 tygodnie wyrabiałem cały czas powyżej 1000 minut. Starałem się z dokładnością wykonywać powierzone mi zadania. To już chyba wszystko. Jeżeli szefostwo ma jakieś pytania to zapraszam do kontaktu na PW forum lub innych komunikatorach. Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojej kandydatury. Z poważaniem, Karol
  ×