Skocz do zawartości

Blackiplx

Gracze

Reputacja

74 Dobra

O Blackiplx

 • Tytuł
  Milicjant
 • Urodziny 31.12.2001

Kontakt

 • Skype
  Blackiplx
 • Steam
  dj_blacki

Informacje

 • Gram na
  MTA:SA
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick
  Blacki

Ostatnie wizyty

814 wyświetleń profilu
 1. Blackiplx

  Nick: Blacki (Blackiplx) ID postaci: 20592 Okres pracy :od 22-09-2018 Powód: - Thanks for everything, you were released at 18:05 /Andres.
 2. Blackiplx

  Imię: Jakub Nick: Blacki(Blackipl) Wiek:16 Kontakt (np. numer gg):57344121 *Kultura osobista: 4,5/5 *Język obcy: j.ang 2 *Kreatywność:5 Doświadczenie na podobnym stanowisku: Posiadam Staż na PTS: na Pts gram kilka lat z przerwami nie miałem tutaj nigdy zatargu z administracją Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na serwer: 1-5h dziennie Czy byłeś karany (Tak/Nie): NIe Jestem 16 (prawie 17) mężczyzną o imieniu Jakub pochodzę z małej wioski niedaleko Lublina. Moim Hobby jest Dj-ka (Grać dla ludzi i mieć z nimi kontakt jest najważniejsze). Uczęszczam do pobliskiego Technikum o kierunku Mechanik. Jestem miłą sumienną osobą, lubię pracować z ludźmi.
 3. Blackiplx

  Nick: Blackiplx Powód (opcjonalne): Przyszła pora i na mnie. Dziękuję @Chlebek95 oraz @Gyro za danie mi szansy, jest w tutaj bardzo miła atmosfera lecz chciał bym porobić coś innego. Zwolniony 29.08.2018 19:35 : Dzięki za grę i powodzenia! Swoją drogą jak mam zamiar komuś w nadchodzącym tygodniu zdjąć ostrzeżenie to się zwalnia
 4. Blackiplx

  Nie zły nap, Pan zaległe.
 5. Blackiplx

  Mam jedno pytanie jak możesz podać ładowność ciągnika siodłowego ??
 6. Blackiplx

  Abstynent
 7. Blackiplx

  Taka sytuacja faktycznie miała miejsce jedna nie nazwał bym tego "Polowaniem na Gracza" ponieważ jechałem zanim i jechał przepisowo więc go nie zatrzymywałem jechałem na opuszczone lot jednak gdy on skręcił na bok to stało się dla mnie podejrzane i skręciłem zanim tylko nie potrzebnie później pojechałem zanim na tą wagę do tego się w 100% przyznaję. Jedyne co mogę zrobić to przeprosić za tą sytuację oraz postaram się aby sytuacja się nie powtórzyła.
 8. Blackiplx

  Gratki SeyL
 9. Blackiplx

  Szef napów
 10. Blackiplx

  Emerytka
 11. Blackiplx

  Chciał bym przedstawić wam pomysł na wynagrodzenia we frakcjach. A wiec tak teraz jest tak że każdy ma takie samo wynagrodzenie (chodzi o graczy na tej samej randze) a wiec osoba która ma 5h i osoba która ma 10h dostaje takie samo wynagrodzenie. Moja propozycja: Powinna być podstawa czyli 5h jest podstawa i za każdą dodatkową godzinę powinna być płacona ustalona stawka. Pozdrawiam 16:55 Leczm mi nie chodzi oto żeby to było 10k chodzi o symbolikę 1k-2k
 12. Blackiplx

  Siemkaaa
 13. Blackiplx

  Kebab
 14. Blackiplx

  Proszę o zamknięcie.
 15. Blackiplx

  Jakim prawem
×