Skocz do zawartości
  Czatbox - 2681 wpisów na czacie. Najaktywniejsi: inspektor (389) Matthias (210) GerinnMorg (202)

  Załaduj więcej
   You don't have permission to chat.

  Warzywo

  Gracze

  Reputacja

  4 Neutralna

  O Warzywo

  • Tytuł
   Little Trucker
  1. Warzywo

   heh :) Niepotrzebny spam. Warn x1
  2. Warzywo

   tdu nie ma wsparcia windowsa 8.1. Na win xp,vista i 7 można kliknąc ppm na ikonie danej gry -> właściwości -> zgodność -> uruchom ten program w trybie zgodności z: i tu wybierasz starszy system. Spróbuj, może pomoże. I crack ang nie dziala na wersji pl.
  3. Warzywo

   Nick:Warzywo Serial:CA8C41DE0329AAB7FFDFF2363D1254F4 Zbanował mnie:szlug Powód blokady: dm Wytłumaczenie: Ponowna próba otrzymania ub. Dostałem bana za dm, którego nie było, dlatego uprzejmie proszę o od banowanie mnie.
  4. Warzywo

   to może ja się wypowiem. Odkąd dostałem bana nie wchodziłem na serwer. Nawet na innych komputerach. Jakiś kolo się pode mnie podszywa i tyle, Crosby mi na fb pisał o tym wcześniej, ale nie wiedziałem że tyle chaosu wam zrobił. A poza tym nie jestem taki głupi aby na innym komputerze wchodzic pod tym samym nickiem. Pozdro i pijanego sylwka napy.
  5. Warzywo

   Ja czekam na wypowiedź Szluga bo żadnego dm nie było.
  6. Warzywo

   Nawet admina należy czasem pouczyć. Dostałem bana za dm, którego nie robiłem więc proszę o UB.
  7. Warzywo

   no kilka razy, ale co z tego? Razi Cie to w oczy? Za to co najwyżej mute mógłbym dostać. DM? Jaki dm? Pokaż dowody na niego. Ban niesłuszny. Proponuje przeczytac regulamin, bo widzę, że w ogóle go nie znasz.
  8. Warzywo

   w sumie to jedynie informowalem graczy o policji na cb. Ban niesłuszny i niezgodny z regulaminem.
  9. Warzywo

   no zrozumiałbym bana na pare godzin, ale nie na ileś tysiecy dni. żadnego dm nie robiłem. Zbanowaliście mnie nie zgodnie z regulaminem, więc prosze o ub.
  10. Warzywo

   Nick:Warzywo Serial: CA8C41DE0329AAB7FFDFF2363D1254F4 Zbanował mnie: szlug Powód blokady: dm Wytłumaczenie: jaki dm? Jade sobie spokojnie zaraz za Jajerkiem czy jak mu tam, on wspaniały kierowca uderza w słup i wywala go na srodek drogi i wtedy ja w niego uderzylem i wybuchlem. Nikogo akurat wtedy nie trolowalem, nie biłem.
  11. Warzywo

   Ja napisalem raz. Potem ktoś inny chciał mnie wrócići tyle
  12. Warzywo

   Mam na sprzedaż sporo części do silnika p/g i nie tylko. Jak by kogos jakaś częśc interesowała to zapraszam na pw. Tanio, szybka wysyłka.
  13. Znalazłem na telefonie, od wiosny się ponownie zacznie ^^ https://www.youtube.com/watch?v=Jg49q8eH7tQ&list=UUGw-TDJ7vccsypwH7IQXw_g

   1. CCM HOCKEY

    CCM HOCKEY

    Naucz się cyrkli a nie bo ja na apce tez tak potrafie :E

   2. Warzywo

    Warzywo

    hahah jak twoja apka to zamiast do przodu do tyłu lata ;)

     

  14. Warzywo

   Marka: Piaggio TPH Pojemność: 70 Rok: 2002 V-max: Ok 100km/h na Leo TT przy regulacji pod stunt, na S6 ProReplice miałem 115km/h i droga mi się skończyła. Ilość miejsc: 2 Cały silnik po tuningu, seryjne zostały tylko przełożenia, kartery i zapłon. Full Sport 70, jest robiony pod typową stunt suczkę. A wyrwanie go na koło przy 60 to nie problem ;) Jakis filmik nagrany przed zimą na szybkości https://www.youtube.com/watch?v=Jg49q8eH7tQ&list=UUGw-TDJ7vccsypwH7IQXw_g Dzisiejsze zdjęcie, brak tylnych plastików bo są w trakcie odnowy. [ Z jesieni
  ×