Skocz do zawartości

Rivo

Gracze

Reputacja

60 Dobra

O Rivo

 • Tytuł
  Bóg Ulicy
 • Urodziny 07.09.1999

Kontakt

 • Skype
  strukoss102
 • Steam
  strukoss102 (Rivo)
 • Strona WWW
  http://DISCORD: Rivo#4699

Informacje

 • Gram na
  MTA:SA
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick
  Rivo
 • Lokalizacja
  Biała Podlaska

Ostatnie wizyty

724 wyświetleń profilu
 1. Rivo

  Sprzedam dom w Los Santos za szpitalem Jefferson. Śliczne kwiatki przed domem, ogrodzenie, podjazd na zestaw, za budynkiem nawet się zmieści jakiś czołg. Wartość domku to $700.000, ja od przyszłego nabywcy oczekuję jedynie $350.000. sprzedalem
 2. Rivo

  Premier Karina czy Jessica?
 3. Rivo

  Sprzedam fajny domek w Bayside o wartości $250 000. Kontakt forum/gra. sprzedane
 4. Rivo

  Nick: Rivo ID postaci: 28440 Imię i nazwisko postaci: Anthony VanHauser
 5. Rivo

  Chat lokalny polega na tym, że to co napiszesz widzi gracz w pobliżu. Ale tu nie ma chatu lokalnego. Powinieneś mieć puszczanie binda na ss'ach skoro go puściłes. Uwierz mi, ale mimo chatu globalnego nie ma tu spamu. Podeślij log z godziną i data, że puszczasz bind. Ja później podeślę swoje. W spoilerze moje logi, nic nie wycinałem aby Ci pokazać, że tam prawie wcale spamu nie było.
 6. Rivo

  Daj dowody na to, że puściłes bind. Tu nie ma chatu lokalnego więc coś Ci się musiało pomylić.
 7. Rivo

  Twój nick: Rivo Nick funkcjonariusza: Gapa Data otrzymania mandatu: n/a Powód nałożenia mandatu: n/a Kwota: 13.000$ 44 score Dowody (screenshot/y): http://truckers.com.pl/topic/15323-zaleg%C5%82e-mandaty/page-2 Twoje wytłumaczenie: Wnoszę o zniesienie zaległego mandatu na moją osobę, ponieważ funkcjonariusz zarejestrował moje łamanie kodeksu ruchu drogowego PTS'a, jednak ani razu nie puścił binda abym się zatrzymał, zapewne też dlatego zakrył chat na screenshotach. Dobrze wiemy, że zatrzymanie następuje po puszczeniu binda a nie po zobaczeniu na ekranie powiadomienia, że ktoś mi zmierzył prędkość. Stwierdziłem, że skoro policjant nie ma zamiaru mnie zatrzymywać opuściłem serwer, nie było to celowe uniknięcie mandatu, ino byłem umówiony na 18:00. Dobra, Gapa popełnił błąd, tu przyznam rację. Ale jak powiedziałeś to Gapa widział że popełniłeś wykroczenie i wręcz musiał mandat ci wystawić. Gapa zostanie odpowiednio ukarany za swoje zapominalstwo, ale mimo wszystko odwołanie odrzucam. ~Pyrson
 8. Rivo

  Jestem świeżo po formacie komputera i straciłem wszystko co miałem, jeśli administracja jest w stanie zaangażować się i sprawdzić logi z dnia 27.10.2016 godzina mniej więcej 19:30. Logitech, jako policjant powinieneś świecić przykładem innym graczom, więc może udostępnisz swoje logi z całego zdarzenia? Poza tym nie dodałeś dowodów do zaległego mandatu a jest to wymagane, świadkami możesz się posługiwać w sądzie a nie tutaj. Za czasów bodajże Polaka na szkoleniu dowiedziałem się, że doliczamy ucieczkę, jeśli puściliśmy 3 bindy i trwa ona 30 sekund.
 9. Rivo

  Pościg się rozpoczyna po puszczeniu 3 bindów, puściłeś tylko jeden, zacząłem płynąć a skoro nie widziałem dalszych bindów to elo.
 10. Rivo

  W którym miejscu przyznałem się do przeładowania? Pytam w jaki sposób on to stwierdził, skoro truck z naczepą znajdowały się w wodzie.
 11. Rivo

  No fajnie, ale skąd wiedziałeś, że jestem przeładowany? Kogo to obchodzi, że uciekałem piechotą, było mnie gonić lub zastrzelić. Uznałem, że masz mnie gdzieś to sobie wyszedłem z serwera i stwierdziłem, że ucieczka się powiodła.
 12. Rivo

  Twój nick: Rivo Nick funkcjonariusza: Logitech Data otrzymania mandatu: 27.10.2016 Powód nałożenia mandatu: Ucieczka przed kontrola ( 5 tys, 10sc, 15 minut ). utrudnianie pracy funkcjonariusza ( 4 tys, 10sc, 15 minut ), przemyt kradzione auta ( 8 tys, 15 sc, 15 minut ), przeładowanie ( 5 tys, 10 score ) , niestosowanie się do poleceń policjanta (20 minut) = 17 tysięcy, 35 score, 50 minut więzienia. Kwota: 17k 35 sc 50 minut więzienia Dowody (screenshot/y): n/a Twoje wytłumaczenie: Jechałem autostradą z przemytem, chciał zatrzymać mnie do kontroli więc zjechałem do wody i zacząłem uciekać, po mniej więcej 10 minutach stwierdziłem, że nie ma zamiaru mnie gonić więc wyszedłem z gry. Poza tym mandatu nie naliczamy na siłę, bo udowodnij mi kolego w jaki sposób odkryłeś przeładowanie w moim trucku + na siłę naliczyłeś utrudnianie i niestosowanie się do poleceń funkcjonariusza. Mandatu jeszcze nie dostałem, ale odwołuję się od wpisanego zaległego mandatu, który w przyszłości miał zostać nałożony.
 13. Rivo

  wczoraj rano wbilem taki przebieg :P
 14. Rivo

  Ford Galaxy :p
×