Skocz do zawartości

ʎʍoılıuɐʍ

Gracze

Ostatnia wygrana ʎʍoılıuɐʍ w dniu 10 Czerwiec 2016

Użytkownicy przyznają ʎʍoılıuɐʍ punkty reputacji!

Reputacja

878 Wzorowa

O ʎʍoılıuɐʍ

 • Tytuł
  Big Trucker
 • Urodziny 12.10.1998

Informacje

 • Gram na
  SA:MP
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick
  Waniliowy
 • Lokalizacja
  Gdańsk

Ostatnie wizyty

2235 wyświetleń profilu
 1. ʎʍoılıuɐʍ

  W tym temacie można składać pochwały i skargi na pracowników Final Build. Wzoru nie ma, proszę opisać dlaczego piszecie o danym pracowniku. Króciutkie, nieopisane pochwały jak i skargi mogą zostać odrzucone.
 2. ʎʍoılıuɐʍ

  Wyniki rekrutacji koło 23.30-00.00
 3. ʎʍoılıuɐʍ

  Dziwna sytuacja z pojazdem. Zrespawnowałem go spod bazy JRG, na bazie go nie było. Po respawnie pojawiał się i znikał. Na filmie wszystko widać.
 4. ʎʍoılıuɐʍ

  Otwieram nabór. Szukam ludzi aktywnych. W podaniu napisz ile naprawdę możesz poświęcić czasu na grę, a nie ktoś napisze 4-5h, a ja go 2 dni na serwerze zobaczyć nie mogę.
 5. ʎʍoılıuɐʍ

  Dejvid zwolniony.
 6. ʎʍoılıuɐʍ

  Tytuł objazdu: Usuwanie kamieni z drogi, które spadły z urwiska Czas budowy: 21:50-00:00 Wykonał: Waniliowy Data ważności objazdu: Do restartu Dokładna lokalizacja: Red County Screen:
 7. ʎʍoılıuɐʍ

  Zarząd nakłada na pracownika Sparky ostrzeżenie z powodu nieodstawienia naczepy na bazę i wrak LR na bazie. Dodatkowa kara: ------
 8. ʎʍoılıuɐʍ

  Xr95, Liq zwolniony z powodu braku aktywności.
 9. ʎʍoılıuɐʍ

  Zapraszam na serwer. Uzyskaliśmy 3 zestawy oraz 3 samochody dostawcze. Zarobki również zostały edytowane i jest dużo lepiej. @Edit: jednak 5 zestawów, 0 dostawczaków. Zarobki jeszcze nie zostały poprawione. :S
 10. ʎʍoılıuɐʍ

  Z tego co było pisane raczej nie będzie to poprawione w ciągu tygodnia, bo nie ma skryptera.
 11. ʎʍoılıuɐʍ

  Dzięki @Karlosow sprawdziliśmy wynagrodzenia z rozwożenia truckiem. Z Whitewood estates (LV) do Doków (LS) załadowałem 24t czegoś tam. Firma z tego zlecenia dostała 112$, a ja 264$. Więc zarobki trzeba koniecznie poprawić, bo firmy nie mają szans na funkcjonowanie.
 12. ʎʍoılıuɐʍ

  Skoro to serwer truckerski to może warto coś zrobić w końcu, żeby pracownicy firm i zwykli truckerzy w końcu mieli sens gry? Zacznę od początku... Firmy dostały w sumie nic, a frakcje dość sporo. JRG ma dwa helikoptery, a firmy nawet jednego zestawu nie mają. Rozwozić się nie opłaca z jednego zlecenia jest 80-350$, mandaty policji w stosunku do zarobków są za duże. Moja firma zarabia prawidłowo tzn. kasa z rozwożenia wpływa na konto. Obecnie mam 3100$ około na koncie firmowym, gdzie frakcje zarobiły już sporo, sporo więcej, a mnie nawet nie stać na wypłaty dla pracowników (gdzie moja firma ma kasę jeszcze z objazdów- w sumie to taka kasa, że równie dobrze mogłoby jej nie być, nie odczuję). Powiecie pewnie- zapi****laj z towarami to będzie kasa. Ok wporzo. Tempomat nie działa jak powinien- wyłącza go albo wahania prędkości są ok 15km/h. Rozmawiałem z graczem, który miał 61 score. Policja go złapała i gostek nagle został z 1k $. Można jeździć przepisowo, ale kazdemu zdarzy się przekroczyć prędkość czy cokolwiek. Poza tym chciałem rozwozić towary. Waga max legalna do Rumpla to 3t. A ja w zleceniach miałem wszystko 5-7t. Spytałem policjanta co mam zrobić, a on ''ryzykuj''. Pomijam fakt, że objazdy po restarcie zniknęły- no trudno. Coś się stało i trzeba było zrobić restart. Ale odnośnie budowania. Chciałem zmodernizować swoją bazę, usunąłem trochę obiektów, kilka dobudowałem i po restarcie wszystko wróciło jak było... I gdzie tu sens? Jak mam być szczery to nie chce mi się w taki sposób prowadzić firmy, rozmawiałem z kilkoma pracownikami firm i wchodzą, żeby sobie popisać i o. Ja w sumie tak samo robię. Nie widzę celu takiej gry. Tak dla porównania... FinalBuild- stan konta 3100$ - wypłaty 0$ Policja- stan konta (nie wiem) - wypłaty ponad 30 000$ JRG- stan konta 60k - wypłat nie dostali jeszcze PD - stan konta 36k - wypłaty ponad 35 000$ Reszty firm nie wypisuję nawet, bo Final Build przy nich to miliarderzy.... Przydałby się też lepszy tempomat. Ten co jest to jakiś śmietnik. Wahania 15km/h, rozłącza go lub trudno go włączyć...
 13. ʎʍoılıuɐʍ

  I długo nas nie będzie stać. :Z
 14. ʎʍoılıuɐʍ

  Stan budżetu firmy: 1$ Na bogato... Nie wiem z czego my wypłaty będziemy dawać. Policja wydała ponad 30k na wypłaty. Jak dalej tak będzie to nigdy firmy nie kupią jakichś normalnych samochodów. xD
 15. ʎʍoılıuɐʍ

  Z tego co wyszło to wina nie jest po stronie firmy. Ktoś po prostu usunął budynek z GTA, a nie usunął interioru. Poczekam, aż ktoś z administracji go usunie i wtedy coś tam zbuduję już na dłużej.
×