Skocz do zawartości

Gapa

Gracze

Reputacja

82 Dobra

O Gapa

 • Tytuł
  Starszy jeździec

Informacje

 • Gram na
  MTA:SA
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick
  Maciej
 • Lokalizacja
  Polska
 1. Gapa

  Nick: Maciej Okres Pracy: 18 Marca - dziś Powód: Znany szefowi, dzięki za wszystko <3
 2. Gapa

  XD
 3. Gapa

  Dobra mordzia, kope lat znajomości... No i oczywiście szefunio Petroli :E
 4. Gapa

  Bug kiełbas, szynek i wszystkich wędlin :E
 5. Gapa

  Alkohol
 6. Gapa

  Nick: Gapa Powód: Ta sama przyczyną dla której brałem urlop...Niestety ale niewiem jeszcze kiedy będzie komputerek naprawiony, więc wolę się zwolnić dobrowolnie niż dostać dyscyplinarke. Dzięki za danie mi 2 szansy i powodzonka Pyrson w prowadzeniu Policji. Każdemu polecam tą frakcje. Cześć!
 7. Gapa

  Lel, mi nic takiego nie wyskakuje O.o
 8. Gapa

  Nieaktualne :E
 9. Gapa

  Karot już pomalowane pewnie ma :D
 10. Gapa

  Mandat podwajam za wczorajszą ucieczke to jest : 26000$ oraz 88 score Mandat podwajam kolejny raz, za ucieczke z dzisiaj to jest: 52000$ oraz 176 score. dołączam ssy jak wchodze i Rivo ucieka : http://screenshot.sh/ouy6k0sIX5RL0
 11. Gapa

  Mandat podwajam za wczorajszą ucieczke to jest : 26000$ oraz 88 score
 12. Gapa

  Ja również zgadzam się z tym, co napisał Killerek. Rivo od momentu napisania przeze mnie postu w zaległych mandatach wchodzi sobie i z nami pogrywa. Za pierwszym razem chciałem normalnie do niego podjechać i wytłumaczyć mu, za co jest dokładnie ten mandat i mu go wystawić, ale niestety nie dojechałem ponieważ Rivo spodziewał się mojego przyjazdu i sobie wyszedł. Po kolejnym jego wejściu zaszła podobna sytuacja tylko, że tym razem wszedł i od razu wyszedł do panelu logowania i specował mnie na "białych" aż wyjdę. Myślę, że Rivo powinien zostać ukarany w jakiś sposób, ponieważ to co wyprawia nie jest normalne. Co prawda kiedyś tam miał bana, ale widocznie nie za bardzo przemyślał swoje czyny i powrócił dalej psuć rozgrywkę i atmosferę jaka jest na serwerze. Mam nadzieję, że administracja podejmie jakieś kroki w ukaraniu tego gracza, czy to słownym czy pisemnym. To wszystko z mojej strony.
 13. Gapa

  Jesli chodzi o policyjne podmianki to mam takie: A mógłbyś mi tą drugą podesłać? :D
 14. Gapa

  Karol300 mógłbyś podesłać na priv lub tutaj jakieś podmianki do radiolek? Jeżeli masz oczywiście, z góry dzięki...
×