Skocz do zawartości

Mac™

Administratorzy serwera SA-MP

Ostatnia wygrana Mac™ w dniu 17 Lipiec

Użytkownicy przyznają Mac™ punkty reputacji!

Reputacja

70 Dobra

1 obserwujący

O Mac™

 • Tytuł
  Little Trucker
 • Urodziny 11.03.1998

Kontakt

 • Gadu-Gadu
  50084328

Informacje

 • Gram na
  SA:MP
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick
  Mac
 • Lokalizacja
  Radonia (łódzkie)

Ostatnie wizyty

1830 wyświetleń profilu
 1. Mac™

  Tak w tym temacie piszcie propozycje (jeden post, gdy się coś przypomni, edytujcie post). Jeszcze jedno, czy te osiągnięcia mają być jedynie do zaliczenia jak w ETS'ie? Czy może za każde wykonane zadanie gracz będzie otrzymywał jakąś nagrodę? Dla mnie lepszym rozwiązaniem byłoby jedynie samo zaliczenie osiągnięcia bez nagrody.
 2. Mac™

  Głosowanie w ankiecie trochę się przedłużyło , gdyż nie miałem dostępu do komputera od piątku. Ale z tego co zauważyłem wyniki nie zmieniłyby się. Wszystkie propozycje zostaną dodane na serwer. Cztery pierwsze propozycje zostały opisane, zostały jeszcze dwie do wymyślenia. @Lutek podsunął mi pomysł, aby niektóre osiągnięcia zaczerpnąć ze steama, dlatego wymyślajcie nowe nazwy do zaczerpniętych osiągnięć lub nowe. Do wymyślenia również są pytania na testy ADR.
 3. Mac™

  2/10
 4. Mac™

  Jest jakiś ptysiowy serwer minecraft? - Jeśli tak, prosiłbym o IP i wersję serwera.
 5. Oddaj swój głos w ankiecie dotyczącej rozgrywki na platformie sa:mp! Wystarczy kliknąć tutaj! 

   

  Dodając post możesz opisać jak dany system miałby działać. :) Ułatwiłoby mi to pracę. Dzięki. ;)

 6. Mac™

  Radonia (pomiędzy Piotrkowem Trybunalskim a Opocznem ) - łódzkie
 7. Mac™

  Skoro rzeczy które bywały na serwerach były mniej lub bardziej lubiane dodałem ankietę do tematu, odpowiedzi można oddawać do jutra godziny 20:00. Tak, pożary są już gamemodzie. W głowię mam jeszcze kilka pomysłów dla JRG które będę planował dodać. JRG zajmować się również będzie wypadkami graczy.
 8. Mac™

  Naprawdę? Jeżeli myślisz, że nie byłbym wstanie takowego zadania wykonać, to jesteś w błędzie. Tylko jest jedno ważne pytanie, po co takie coś dodawać? Wiele napisanych systemów w gamemodzie były pierwszymi na serwerach sa:mp (dalej nie wiem czy nie są), przykładowo system towarów wzorowany z ETS'a (wybieranie zleceń, spawanowanie naczep na załadunku), zlecenia specjalne.
 9. Mac™

  Maksymalny czas ładowania towaru to minuta. Jak długą tego nie wiem, wszystko zależy od tego jaki czas dany gracz będzie spędzał na serwerze. Tego nie jesteśmy w stanie przewidzieć. Nigdy tego nie obliczałem, spróbuję na dniach coś pomnożyć/podzielić może dodać. Nie ma takowej opcji w gamemodzie i raczej się nie pojawi. Jasna sprawa, będą dostępne od pewnej ilości score.
 10. Mac™

  Niewykonalne. Tak, pojazd ciężarowy oraz naczepę można zakupić oraz zaparkować pod własnym domem. RoadTrain będzie, o co chodzi z dwiema naczepami, nie wiem. Wszelkie pomysły które proponujecie z MTA proszę o opisanie, gdyż na MTA mam jakieś 10/20 score
 11. Mac™

  Na pewno nie za tworzenia Domenica, można je jedynie kojarzyć z Polskiego Serwera Przewozu tworzonego również przez nas. Będzie dodany raczej w aktualizacjach (jeżeli chodzi o gps na bary/stacje itd), lecz kto wie Oczywiście, że na SA:MPie od dawien dawna istniał tachograf. Czas nabijany jest jedynie za kierownicą pojazdów ciężarowych i dostawczych większych np. flatbed. Zazwyczaj dozwolony czas jazdy był to 40 minut.
 12. Mac™

  Lider oraz vice lider policji posiada panel zarządzania fotoradarami.
 13. Mac™

  Podmianki na pojazdy/skiny może instalować każdy gracz bez wyjątku. Słyszałem coś o systemie podmianek z MTA z możliwością wyłączania danej podmianki, lecz na platformie sa:mp niestety nie da rady takowego wykonać. @Matthias, tak.
 14. Mac™

  Dokładnie, na ostatnim screenie w poprzednim moim poście widać panel wyboru zleceń. Po wybraniu zlecenia, naczepa jest spawnowana na załadunku i przypisana do gracza. Załadunek oraz rozładunek oznaczony na mapie. Posiadamy również rozbudowany prom startujący z doków Los Santos na wyspę co 4 minuty od 7 rano do 20, w pozostałych godzinach otworzony zostaje most. Lecz zastanawiamy się jeszcze czy zostanie ów wyspa dodana.
 15. Mac™

  Oczywiście, że trudniej. Nie chcemy aby po tygodniu napienia na serwerze (jak @Orzel67 :E) gracz miał wille Madd Dogga. @Wersjon do przedyskutowania jeszcze. Wszystkiego nie jestem w stanie wypisać, gdyż nie mam tego nigdzie zapisanego, ale najważniejsze i to co mi przyszło do głowy wypisuje: - rozbudowany system towarów z grafiką wzorowaną z ETS, do systemu zostanie jeszcze dodane coś na wzór starego TNS - system konwojów który posiada TeamChat oraz panel zarządzania konwojem - restauracje wzorowane z singleplayer'a, tzn że gracz wchodzi do restauracji aby zakupić jedzenie - system domów, nie jest jakoś rozbudowany dlatego możecie składać propozycje co można z takimi domkami robić - system posiadania pojazdów, również nie jest najbogatszy w przeróżne opcje - 4 rodzaje paliw (benzyna, gaz, diesel, paliwo lotnicze), do pojazdów z benzyną można zamontować gaz - rozbudowane lotto, losowania co godzinę; zakup kuponów w sklepie; kupon można sprawdzić do 3 dni od kupna czy nastała wygrana; liczby można samemu wpisać bądź kupić na ,,chybił trafił'', - pożary, awarie pojazdów, leczenie graczy przez medyków, firmy & frakcje - ładunki specjalne spawnowane co 15 minut i oznaczone czerwoną kwadratową strefą na mapie w której trzeba szukać naczepy Kilka sceenów z serwera
×